ברוכים הבאים, אורח

חזרתי לצערי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חזרתי לצערי 249 צפיות

חזרתי לצערי לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147770

• מתחזק2
  • חבר חדש

שלום.
הייתי כאן כבר ולצערי חזרתי.
הייתי שמח לדעת איך אני מתחיל תוכנית גמילה ואיך אפשר לצאת מכל הבלאגן.
אני קצת אבוד

תגובה: חזרתי לצערי לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147771

דבר ראשון אני הייתי כותב לשמחתי חזרתי
כי אצלי הצער היה עד שבאתי לכאן
אני חושב שהפורום יכול לעזור בתהליך יציאה מההכחשה
ובקבלה עצמית של ההתמכרות (במקרה שאתה מכור כמובן)
כשאני חושף על עצמי דברים שלא הייתי מעז לכתוב במקום אחר
ואני עוד מקבל על זה תגובות חמות ומעודדות זה נותן לי כח ואומץ להסתכל על עצמי באמת
ואז כשאני מבין את הבעיה שלי 
אני יכול לנסות ללכת אחרי אלה שהיה להם את אותו בעיה ומצאו פתרון

אוהב אותך ומאחל לך המון הצלחה משה

תגובה: חזרתי לצערי לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147780

• מתחזק2
  • חבר חדש

תודה רבה אחי.
שמעתי מכמה אנשים כאן על תוכנית 12 השלבים והייתי שמח לדעת מה זה ואיך אני בכלל מתחיל איתה.
והאם היא באמת עוזרת

תגובה: חזרתי לצערי לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147790

מתחזק2 כתב on 30 יולי 2023 10:02:

תודה רבה אחי.
שמעתי מכמה אנשים כאן על תוכנית 12 השלבים והייתי שמח לדעת מה זה ואיך אני בכלל מתחיל איתה.

בקצרה: בתוכנית עובדים 12 צעדים שנוסדו ע"י אלכוהוליסטים שמצאו פתרון לבעיה שלהם, ומאז מילוני מכורים בעולם זוכים לנקיון וחיים איכותיים ושלוים בזכות העבודה הזאת.
בפועל: זה כולל הגעה לקבוצות, לקיחת ספונסר שהוא חבר שהגיע לפני לקבוצות והוא מלמד אותי איך לעבוד את הצעדים, וכמובן עבודת הצעדים עצמה.
אם היה לך דרך הייתי מביא לך את המספר שלי והייתי יכול לענות לך יותר באריכות.
תוכל גם ליצור קשר עם הקו החם של SA במספר: 0722401190.

בהצלחה רבה

מתחזק2 כתב on 30 יולי 2023 10:02:

והאם היא באמת עוזרת

כנראה שכן, זה מה שעוזר לי ולעוד מאות אלפי מכורים בארץ ובעולם, שביניהם לפחות עשרות אלפים המכורים לתאווה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חזרתי לצערי לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147792

• מתחזק2
  • חבר חדש

ממש ממש תודה אחי.
זה הקו החם כדי להתחיל את תוכנית 12 הצעדים?

תגובה: חזרתי לצערי לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147793

מתחזק2 כתב on 30 יולי 2023 12:01:

ממש ממש תודה אחי.
זה הקו החם כדי להתחיל את תוכנית 12 הצעדים?

בקו החם יוכלו להפנות אותך לקבוצות באזור מגוריך שם תוכל להתחיל להגיע ולקחת ספונסר וכו'.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן