ברוכים הבאים, אורח

לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות 444 צפיות

לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147657

• yonatanq
  • חבר חדש
פורנוגרפיה לצורותיה ליוותה אותי מגיל 11. בתחילה אז היא הייתה נעימה וכמעט חמימה - פעם בשבוע סרטון לא גס מדי. היום זו מחלה - סרטונים קשים וחוסר שליטה. אני מבקש מאלוהים שיתן בי את הכוח להשיג את המטרה שלי, כי כרגע לא טוב לי. אני לפני חתונה ולא רוצה להכניס את המחלה הזו לביתי.

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147662

ברוך הבא לפורום,
ממליץ לך מאד להמשיך לבא לכאן, לכתוב ולשתף את מה שקורה איתך, תוכל גם להתייעץ כאן עם החברים.
יש כאן הרבה כלים באתר ובפורום, ויש כאן הרבה תקוה.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147670

• kol123
  • חבר חדש

שלום וברכה
מודעות לבעיה פותרת 50% ממנה ()
א שיהיה במזל טוב ושתראה דורות ישרים ומבורכים
ב האופציה הכי טובה ואפקטיבית בשלב זה, 1 - להתקשר טלפונית ליועץ שאתה מרגיש שאתה יכול להיפתח 
2 - תחליף מכשיר למסונן חזק מאוד ללא יכולת קבלת תמונות או פרסומים שקיימים בהם תמונות שיזכירו לך את הקושי הזה כל הזמן.
3 - תדאג שגם לבת זוגתך היקרה לא יהיה מכשיר פתוח (אל תיבהל מה היא תחשוב עליך כשתבקש דבר כזה, זה יהפוך אותך לגבר אמיתי, וסביר לה שאתה רוצה להיות איתה ולא עם המכשיר)
ג תבקש ייעוץ והדרכה מתאימה לפני החתונה ממישהו שאתה יכול לשתף אותו גם בקושי שאתה עובר.
ד תפילות לאבא שבשמיים וצדקה יתחילו לנקות לך את הלב והמוח, ככה תרגיש את הכובד שמונח עליך
ה תתחבר יומיומית לכאן ותאסוף כוח

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147731

• gby456
  • חבר חדש
הרבה מזל טוב.
אם כבר יצא לך לדבר על הנושא עם ארוסתך, אני ממליץ לך לשמור את השיח הזה פתוח. תשאל אותה איך היא מרגישה לגבי זה? מה מפחיד אותה בזה? הקשר עם אשתך בנושא הזה ייתן לך עוד מוטיבציה ודרייב במלחמה הזאת

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148587

לא שאני יועץ מומחה, אבל למה לא לדבר איתה על זה?
כמובן בצורה נקיה ומכבדת.. אבל מה עדיף? לגלות דברים אחרי החתונה?
אם יש לך דברים שאתה רוצה למגר - אולי כדאי לדבר עליהם איתה ואולי לא.
אם יש לך דברים שתרצה ליישר איתה קו - כדאי מאוד לדבר איתה לפני (כמובן בצורה מכבדת ואמיתית)
שחס וחלילה לא תתחתן בשביל שאשתך תגאל אותך מהיצרייות (לא בשביל זה מתחתנים, ומנסיון כואב זה לא פותר שום דבר)
תרגיש חופשי לא לקבל מה שכתבתי.

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149482

אני דתי לאומי. כיפה סרוגה. בוגר ישיבת הסדר.
מניסיון, כשיצאתי עם בנות כשהייתי צעיר ואופטימי, יצא לי להעלות את הנושא בלי להרחיב בתיאורים. ב 2 מתוך 2 הפעמים שסיפרתי שבעברי יש פורנו ושאני במאבק למגר אותו - זה התקבל ביותר מבהבנה. כאילו שלימדו את כל הבנות שכל גבר מתמודד עם פורנו, ומה שאמרתי זה ברור כשמש ו"מה חידשת לי בדיוק בזה?"
העצה הכי גדולה שאני יכול לאחל לזוגות שיוצאים בחיפוש בת/ן זוגם הוא למצוא את הדרך לדבר על מין, בצורה מכובדת וברורה. אני לא יודע איך אבל עדיף להתבייש בשלב הזה מלהקים בית ואחרי כמה זמן לגלות שהיסודות הכי מרכזיים - רעועים.

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149483

• hersh
  • משתמש

מאוד לא מומלץ לדבר עם האשה על זה,
אם זה נאמר בצורה הלא נכונה, זה מתפרש אצל האשה כבגידה מוחלטת!
ואם זאת אשה שלא מכירה את המושג הזה של פורנו, אין מה לנסות בכלל להסביר לה את הקושי שלך, 
היא כ"כ תזדעזע מעצם המושג, שאין סיכוי שהיא תגיע למצב של הכלה וקבלה והשתתפות בתהליך, מה שזה יעשה
זה שהיא תתרחק ממך שנות אור, (אני מחריג מקרה שיש סיוע ותמיכה חיצונית של בעלי מקצוע) 
לגבי מה שאמר אלמוניאחד, יש לחלק חילוק גמור, בין לספר לבחורה, בשלבי היציאה, כשאין עדין שום מחויבות אחד כלפי השניה,
לאחרי הסגירה איתה, 
אבל בשורה התחתונה, זה תלוי במגזר ובמושגים של האשה/ בחורה, 
ובכל אופן אין להקל בזה ראש, כי אצל הנשים זה מתפרש בצורה אחרת, שאנחנו לא קולטים בכלל.

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149485

מחילה, אני לא מומחה בתחום ואני לא אגיד לאחרים מה לעשות.
אני לא מסכים עם מה שכתבת.
כמובן שזה לא שייך לפני שמגיעים לשלב שבו מתחילים לדבר על משפחה וגם אז צריך לשקול אם להעלות את זה, מתי ואיך.
מי שנפל ונגמל - אני לא רואה צורך לספר.
מי שמכור כפייתי - לדעתי האישית צריך לספר.
אל תזלזלו בבנות הזוג, אם נוצר קשר אז פגם חולף לא יישבור אותו.
זאת דעתי האישית.

תגובה: לקראת חתונה, מעוניין להפסיק עם ההתמכרות לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149486

• hersh
  • משתמש

קודם כל, מי שרוצה להרחיב את הידע שלו האם רצוי לספר או לא, יכול למצוא מלא הודעות בנושא, בפורום בחלק של הנשואים,
לגבי מה שכתבת "אל תזלזלו בבנות הזוג, אם נוצר קשר אז פגם חולף לא יישבור אותו."
אתה מאוד צודק מהצד של בנות הזוג, אכן, באמת מגיע להם לדעת, מצד ההגיון,
אבל השאלה שלנו אמורה להיות האם זה מביא תועלת או לא,
זאת החלטה קשה מאוד, ורגישה מאוד, וכפי שכבר ציינתי כאן אני וגם אחרים, 
זה תלוי הרבה מאוד, במגזרים ובמושגים,
בכל מקרה הטענה הספציפית של "פגם חולף לא יישבור אותו",
איננו נכון ומדויוק כי להרבה נשים (אם לא לכולם) זה נחשב כבגידה חמורה מעין כמותה,
וזה יכול להרוס, את הבסיס הבסיסי ביותר של הקשר, (גם בנושא זה דובר רבות בפורום לנשואים),
ולכן על אף הרצון הטהור והתמים שלנו לשתף את בת הזוג, צריך לזכור שאצלם זה אחרת לגמרי לגמרי,
וצריך לפעמים לקבל החלטות כואבות, ולא לספר.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן