ברוכים הבאים, אורח

אחד חדש /ישן הגיע /חזר לתכנית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחד חדש /ישן הגיע /חזר לתכנית 87 צפיות

אחד חדש /ישן הגיע /חזר לתכנית לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147649

שלום 
כן קצת לא בטוח איך להגדיר אותי . לא פעם ראשונה שאני מנסה וגם לא פעם שניה , ובכל זאת יש הרגשה שמשהו חדש מתחיל פה עכשיו. הממשק החדש ממש יוצר תחושה של הצלחה ורצון לתת לי ולכל אחד את מיטב הכלים להצלחה . אז יש חשק להצליח והמון כוונות טובות. חסר לי מישהו לדבר איתו , ספונסר /חבר לעת צרה... מקווה שהכלי הזה של הפורום ייתן מענה .
אז הנה שוב מתחילים - בינתיים ממלאים את המשימות ומתקדמים שזה טוב . יש לי חבר קרוב שמתמודד עם AA . אני לומד ומשווה את מה שעובר עליו אליי . הוא מוכר ככזה ואני לא ובכל זאת שיחות שלי איתו וניסיונות לחזק אותו עם מה שעובר עליו מחזקים גם אותי. הוא בעצם לא יודע שהוא השראה בשבילי . ממש ככה.
מחפש גם פה את החיזוקים של החברים השותפים לדרך , כרגע מרגיש דיי לבד אבל אני ממבין שאני לא לבד פה ויש עוד כאלה שצועדים יחד איתי במסלולים להצלחה וגמילה מההתנהגות הכפייתית הזו של שימוש כרוני בפורנו .
כרגע מתפלל ועובד קשה להתמיד מידי יום לקבל תכנים נכונים ולבצע משימות ופעולות . 
יום טוב ומולח לכולנו - רק להיום - אמן 

תגובה: אחד חדש /ישן הגיע /חזר לתכנית לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147651

ברוך השב!
מאחל לך המון בהצלחה!

תגובה: אחד חדש /ישן הגיע /חזר לתכנית לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147652

ברוך השב וברוך הבא
מאחל לך הצלחה רבה
ושתזכה למצוא כאן את הפתרון שלך.

תמשיך לבא, לשתף, לעבור על הכלים שהאתר מציע.

בהצלחה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן