ברוכים הבאים, אורח

תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... 284 צפיות

תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146932

אני קורא כאן לראשונה מקרים של אחרים ומבין שזה נכון...

האמת שמעולם לא חשבתי שיש אפשרות בכלל לפתרון למצב שלי
לאחרונה (כשנה) התחלתי לראות את הבורא יתברך, בשכל שלי, בכל דבר ודבר בעולם והתחלתי לעשות תשובה אמיתית (מתוך פחד בראותי את הגאולה קרבה בצעדי ענק..)
בשבועות האחרונים נפל לי האסימון, הבעיה הזו - זו שהתודעה שלי מעולם לא אפשרה לי לחשוב שיש לה פתרון - היא ודווקא היא התיקון שלי בעולם הזה, ואם אצליח להתגבר עליה כנראה שכל השאר יהיה קטן עליי.. לא רק בגלל הכוח העצום שדרוש לשם כך וגם לא רק בזכות השפע שאני יודע שאקבל, אלא כי כפי שגם אתם תיכף תבינו - הדבר הזה השתלט והרס כל דבר טוב בחיים שלי.

לא אלאה אתכם בסיפור חיי כי הוא ארוך מאוד (אם כי מרתק), אבל כן ארשום כאן קצת נתונים כדי לסבר את האוזן במצבי. ויש לי גם שאלות בסוף למי שיוכל לעזור.
רגע לפני: אני מעולם לא עשיתי דבר שפגע באף אדם אחר בוודאי שלא משהו שאינו חוקי (פרט למין בתשלום תקופה מסוימת בחיי)
המשיכה שלי היא רגילה לפי הטבע ומה שהחברה מגדירה נורמלי.
החומרה היא במספרים:
הפעם הראשונה הייתה בערך בגיל 12 בלי לדעת מה אני עושה, נמשכתי למין השני למעשה עוד מהגן (הגננת שלי)... אז בגיל 12 צפיתי בתוכנית עם אישה יפה ומתוך שעמום שיחקתי בברית. פתאום ברגע אחד ללא התראה מוקדמת הרגשתי את התחושה, הייתי צעיר מדי ולכן לא יצא שום דבר פיסי. רק תחושה. לא הבנתי את הקשר אבל הייתי חייב להבין איך לשחזר את זה. עוד באותו לילה פתרתי את התעלומה.
ומאז ועד היום לא הפסקתי מעולם.
לילה לילה הייתי חוזר על אותו המעשה, לאט לאט כשהגוף שלי החל להתבגר גם החומר החל לצאת והכמות גדלה לפי הגיל.
אבל מעולם לא הפסקתי
וככל שהתבגרתי מצאתי שיטות גם לשדרוג המעשה עצמו וגם להסתרה מהסביבה.
מעולם אף אדם לא ידע דבר על כך.
כעת זו הפעם הראשונה שאני מבטא זאת מחוץ לראשי...
חייתי חיים כפולים - בתקופות מסויימות בחיים שלי למשך שנים הייתי יום יום 4-5 שעות עושה את המעשה בלי הפסקה. לפעמים גם 8 שעות..
החיים מתנהלים על פי המעשה ולא הפוך. יש מצב שאני לבד? זה ברור מה אעשה....
למעשה במשך כמעט כל חיי, מגיל 12 ועד היום בגיל שנושק ל40 נשוי עם ילדים אני כל יום כל היום מתנהל על פי זה. אני כמו שניים שונים האחד כלפי חוץ - אדם טוב ואהוב שמקפיד בין אדם לחברו והאחר כלפי פנים - מכור קשה למין שלא חושב על כלום חוץ מלספק את היצר הרע הזה.
עד שנפקחו עיניי, האמנתי באמת שאני חולה קשה כל כך עד שיבינו אותי אפילו בעליונים ולא ידונו אותי על זה, משום שלא הגיוני שיש כוח בעולם שיכול להתגבר על יצר כזה.
זה כאילו המעשה הזה הוא כוח נפרד, גם כשהייתה בעבר תקופה בחיי בה סיפקתי 3 נשים במקביל זה לא הוריד מאומה מעומס המעשה הספציפי הזה....

כמה כבר אפשר להחזיק מתחת למים?
במהלך חיי היו תקופות שניסיתי להפסיק אבל מעולם לא הצלחתי יותר מיומיים שלושה - זה היה כמו לעצור את הנשימה מתחת למים, בסוף חייבים לקחת אוויר...
מאז שהתודעה השתנתה (לפני שבועות בודדים), והבנתי שזה בעצם התיקון שלי, התחלתי להרגיש שזה כן אפשרי, לראשונה בחיי הצלחתי להחזיק שישה ימים, זה הוכיח לי שיש דרך לנצח את היצר הזה...

בכיתי פעמיים...
לפני כמה ימים, ממש במקרה ראיתי פרסומת של יחזקאל והחלטתי ללחוץ.
מהר מאוד הבנתי שיש מצב שזו התרופה שלי.
כששמעתי את יחזקאל מדבר לראשונה - עם הקול המרגיע והמשרה ביטחון - התחלתי לבכות. בכיתי משמחה שאני מביט בפתרון שנראה מעשי והגיוני, שנראה שבאמת יכול להוציא אותי מזה, כמו להיוולד מחדש ממציאות של שקר למציאות של אמת..
בפעם השניה בכיתי כשראיתי את החתימה של החבר כאן בפורום בסטטוס שלו שהוא מודה לה יתברך שהוא נקי בערך 9-10 שנים (מניסן תשע"ה), המספר הזה טלטל אותי, אני נלחם על ימים ויש ענקים שמצליחים שנים... הבנתי שזה אנושי וזה אפשרי להחזיר ככה, שאם הצדיק הזה הצליח למה שאני לא אצליח?
ולמה אני מדבר על זה שבכיתי? כי מי שלמד פסיכולוגיה מבין שהמשמעות של הבכי היא לא סתם תגובה רגשית, היא שינוי תודעתי מסויים שמתרחש. אני עובר תקופה נוראית בחיי ולמרות זאת שמח מאוד מהשינוי הזה שקורה לי בתודעה.

זה אני, בגדול, יש המון המון שלא סיפרתי, עשיתי דברים גם בחוץ ולא רק לבד אבל על זה התגברתי לפני שנים...
מכור לסיגריות ולסמים. בתקופה זו גם נגמל מסיגריות במקביל לעניין כאן, לא קל, גם בהתמכרות הזו אני לא מקרה רגיל (הייתי רגיל ל60-70 סיגריות כל יום).

יש לי כמה שאלות ויענה היודע:
שמתי לב שתמיד בר"ח יש לי את היצר הכי חזק, לא משנה כמה אני מחזיק לפני כן וכמה אני מנסה להימנע שמתי לב באופן מובהק שבראש חודש זה תמיד קשה ובלתי אפשרי. אולי הקבלה מדברת על זה? יש דיבור ביהדות שבר"ח הניסיון קשה יותר?

לאחרונה אישתי החליטה לקשור את חדר המיטות לויכוחים בינינו (דבר שמעולם לא היה כי שנינו עם יצר מיני גבוה).
יוצא שעם השבועיים שאסור לגעת ועוד הפגנות שלה פה ושם מגיעים לזה פעמים בודדות בחודש... זה פוגע ממש ביכולת שלי להחזיק מעמד..
אני גם בדעה עקרונית לא לקבל את האולטימטום של "אם לא תסור לדעתי לא תקבל במיטה". זה לא בריא לזוגיות שצד אחד מחזיק את השני בביצים...
איך מתמודדים??

בגלל שלאחרונה שברתי שיאים (6 ימים ואחכ עוד 5 ימים עד ר"ח...), התחלתי להרגיש ולחשוב על תופעות פיזיולוגיות שקורות, אני תוהה כאן בקול אשמח אם יש מישהו מהתחום שיכול לענות...
אדם כמוני שגופו התרגל במשך עשרות שנים להגיע לפורקן מיני מספר פעמים ביום (עשרות אלפי פעמים בסך הכל..), ועכשיו פתאום מפסיק (בתקווה לגמרי לגמרי), האם אין תופעות לוואי? הגוף רגיל לייצר כמויות... לפעמים בהפסקות אני ממש מרגיש מלא בלי קשר ליצר... לפעמים מרגיש כאב... יש מחקרים בנושא?

תודה מכל מי שהקדיש את זמנו לאחד כמוני שבכלל לא מכיר.
המכה הארורה של הדור הזה היא בנות מואב בכיסו של כל יהודי!!!!
חייבים להילחם. מקימי האתר הזה מצילי נפשות! יישר כוחכם!!!!

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"

תודה השם הטוב שאתה שומר עליי בטהרת הגוף והנשמה בזכות שאיפה מתמדת לטהרת העיניים

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146933

• din123
  • דירוג זהב

ואוו. 
אוהבים אותך ומאחלים לך בהצלחה.

אני לא יודע כמה זמן אתה כאן אבל הסירטונים של פורטיפיי באתר הם ממש חובה לדעתי...

אם קבלה עוזרת לך להבין את הנפש שלך אז זה אולי בסדר...

אבל מצד שני נראה שהחסר שלך או לא בידע תורני וכדו' 
וגם רוב האנשים באתר משתמשים באתר כפיתרון לבעיה נפשית לא לבעיה תורנית... 
הגישה היא שאנחנו במצב שגם אם לא יהיו לנו בנות מואב בכיס אנחנו נלך ונחפש אותם בחוץ 
אנחנו בשלב שהפכנו את התאווה למוצא לכל בעיה, שיעמום, קשיים 
ולפעמים אפי' סתם כי אנחנו מרגישים זומבים והתאווה נותנת לנו תחושה של חיות מדומה 

הצעה שלי היא שחרר את עצמך אל תיכנס לעולם הבא...
אתה חייב להבין למה אתה רוצה להפסיק לעולם הזה!!!

עולם הבא הוא מדהים, הוא נצח!
אבל האם לחשוב על זה בשעת נסיון זה יעזור??? האם זה עזר לך ??? 

אני מאמין לפי הסיפור שלך שגם בזמנים של התרוממות הנפש... קרה שהכל התהפך לך בשניות ונפלת שוב?

והתשובה היא שלא משנה מה הסיבות שהתחלת היום זה סוג של מחלה... 
וכמה שלא נעים לשמוע זה מחלה בנפש...

אז כמו שלא מאשימים חולה במחלה קשה למה הוא לא הולך להתפלל במניין הוא למה הוא לא עושה שטייגן 
אף אחד לא מצפה ממך שתפסיק אוטומטית 
רק בגלל שהחלטת... 

אבל כן מצופה ממך, ממני ומכל אחד שמכור ללכת ולנסות למצוא מרפא למחלה הזאת 

תהיה מוכן לעליות ומורדות 
תהיה מוכן לקשיים 

ובעזרת ה' תזכה לרפואה שלימה. 

הכי חשוב אל תתיאש....
'אם אתה מאמין שאפשר לקלקל תאמין שאפשר לתקן' 
'וכל זמן שהנר דולק אפשר עוד לתקן'

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146937

תודה אחי, אתה צודק שהרבה יותר עוזר להבין כמה זה הורס לי את העולם הזה ולחשוב על כך.. אני מבין לגמרי שזו מחלת נפש, אני אדם שמתמכר בקלות... 
אני במקביל מטופל אצל פסיכולוג מקצועי אבל על ההתמכרות הזו הוא לא יודע... הפלטפורמה כאן נתנה לי בפעם הראשונה בחיי בכלל לבטא את הדבר הזה... יש לזה משמעות גדולה עבורי להוציא את הסוד הארור הזה מהראש שלי החוצה...
בלי נדר היום אצפה בסרטונים שהמלצת. 
אני כאן בערך שבוע...
תודה רבה אחי על התגובה

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146939

אחי היקר ברוך הבא!!!!!!!!!!!!!!!
אני ממש מתרגש ושמח בשבילך שמצאת מקום לראשונה שאתה יכול לדבר על "זה"
זה נורא נורא קשה להחזיק את "הסוד " כ"כ הרבה שנים
תמשיך לבוא לשתף ולקרוא
ואני מברך אותך שתמצא תרופה לכל הכאבים והתלאות
אוהבים אותך מאוד בהצלחה!
משה

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146940

ברוך הבא לפורום חבר יקר ואהוב.
קראתי את הסיפור שלך, ואני כואב ודומע איתך, דומע על העבר, ודומע על כך שאתה כאן איתנו, אתה נוגע בפתרון. הגעת למקום שקודם כל תוכל לזרוק לפח האשפה את כל שקי האשמה והבושה שיש מכל מה שעשינו כל החיים, אבל גם יש כאן הרבה הרבה תקווה.
אסירות תודה על הנכונות שלך לכתוב כאן את הסיפור שלך, ולמרות שהכל באנונימיות בכל אופן זה לא ברור מאליו, לבא כך ועל ההודעה הראשונה לכתוב את הדברים שאנחנו כל כך מתביישים בהם.
אני מזדהה מאד מאד עם הרבה דברים שכתבת.
ממליץ לך מאד להישאר מחובר לאתר הזה, יש כאן הרבה מאד כלים, תוכל גם לשתף כאן כל מה שתרצה, יש גם פורום מיוחד לנשואים, שם תוכל אם תרצה לשאול שאלות שכדאי להפנות יותר רק לנשואים שבינינו, ואני מאחל לך מאד מאד שתמצא את הפתרון שלך,
ה' אוהב אותנו עם כל מה שעשינו.
הפתרון שלי הגיע מתוך מקום מאד נורא שרציתי להגיע אליו בתאווה שהיה בשבילי חציית קו אדום, ודוקא מתוך אותו מקום ממש הגיע הפתרון שלי, שם הרגשתי היטב את הקרקעית הנוראה שאליה הגעתי, אבל באסירות תודה מאותו זמן אני זוכה כל יום רק להיום לנקיון ולחיים טובים ומאושרים.
תמשיך לבא, ובעז"ה יקרו לך ניסים גדולים.

בהצלחה רבה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 1 שבוע על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146942

תודה לך אח יקר שלי
אין לך מושג עד כמה החתימה שלך מטלטלת! (מחילה משאר חברי הפורום פשוט במקרה בחתימה הזו נתפסתי...)
תודה שאתה נותן השראה שזה אפשרי לצאת מחושך לאור. 
שה' יתברך ימשיך להצליח את דרכך! ותהיה אור תמיד למרוסקים כמוני

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146943

ברוך הבא!

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146948

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר חדש!

דבר ראשון - כל הכבוד על השליחה של ההודעה הראשונה. היא ההודעה הכי קשה בגלל שאנחנו לא רגילים להיחשף.
דבר שני - ברוך הבא, מאחל לך שתמצא את השליטה בחזרה בחיים שאתה מחפש!
דבר שלישי - שמעתי את הכאב שלך בין השורות, חוסר השליטה על המעשים שלך, הניסיון לבריחה שלא עוזר, החיים הכפולים.. יכול להזדהות אתך מאוד..

במקרה שלי מדובר בהתמכרות, משמע שאיבדתי את השליטה על החיים שלי.. אני לא יודע מה המצב שלך ואתה היחידי שיכול לקבוע את זה אבל חשוב לטפל בבעיה שאתה נמצא בה.
לצערי הבעיה גדלה אצלי בגלל שלא טיפלתי בה ולמדתי את זה בדרך הקשה.

באתר יש המון כלים - אפשר לפתוח יומן ולעדכן בו (אני לדוגמא פתחתי יומן שקוראים לו "תהליך התנקות"), אפשר לקרוא שרשורים של אחרים או לחזק חברים אחרים (אם כמה שזה נשמע לא הגיוני זה עוזר מניסיון), יש גם כל מיני תוכניות באתר כמו תכנית טיסה ועוד.

במידה וזה לא עוזר או שהחלטת שאתה רוצה יותר יש את הקבוצות החיות/הקבוצות הטלפוניות, את שיטת 12 הצעדים והספונסר.

בהצלחה רבה!!

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146960

תודה רבה אחי האהוב
אני מכור. מכור קשה אחי. לא מתכחש ולא מתבייש לומר את זה לעצמי. במקרה גם קנביס וסיגריות הן בעיות שאנו סוחב מאותו מקור....
אני גם נגמל במקביל מסיגריות שהייתי מעשן 60-70 ביום ומחזיק ברוך ה' כבר יותר מחודש (רק בקנביס לא נוגע עדיין לדעתי זה יהיה משא מוגזם ולא אתפוס כלום...)
מטיול בפורומים ראיתי שהרבה ממליצים על שיטת 12 הצעדים והרבה ממליצים על פורטיפיי
אני התחלתי פורטיפיי וזה עושה לי טוב.
העניין הוא שאין לי מושג אם אולי יותר מתאים לי 12 הצעדים...
יש איזשהו מאמר או ווידאו שמסביר בדיוק מה זה 12 הצעדים?
תודה רבה בהצלחה גם לך אח שלי.

תגובה: תמיד הייתה לי תחושה שאני בין המקרים הקשים... לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146965

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
אפשר למצוא עוד פרטים באתר של 
SA:
 sa-israel.org.
אפשר גם לשאול בקו החם של SA: 
072-2401190
ותודה על האיחול.

שבת שלום
נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 1 שבוע על ידי יוסי91.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן