ברוכים הבאים, אורח

הגדת מטרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הגדת מטרה 110 צפיות

הגדת מטרה לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146536

מאמין שזה היצר גורם לי קצת לבילבול האם מדובר בתכנית להפסקת צפיה בפורנוגרפיה  או גמילה גם מאוננות או מסרטים אשמח שמישהו יגדיר לי במה מדובר אני רוצה לצאת מהכל רק השאלה מה נמצא בראש הפרמידה של העדיפויות

תגובה: הגדת מטרה לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146537

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
שלום מוטי,

ב"ה על ההצטרפות לפורום! ההודעה הראשונה (ראיתי שפרסמת בפוסט אחר) היא ההודעה הכי קשה!

לגבי שאלתך, האנשים שבפורום הם לא מטפלים רק עוד חברים שמתמודדים/מכורים לתאווה.

ולכן אתה היחידי שיכול לדעת מה הכי טוב עבורך.

אצלי למשל ההגדרה לנקיות (שב"ה כרגע אני נמצא בשיא שלי שהוא 96 יום) הינו צפייה בפורנוגרפיה, אוננות, סיפורים.

רק אציין ברשותך שתי נקודות:

1. לפי הכוונה הכללית,  נקיות זה להיות נקי מכלל הפעולות שקשורות להתמודדות/התמכרות שלך (לדוגמא: פורנוגרפיה, אוננות, דברים חיים וכו').

2. אני לא יודע אם אתה "מכור" או "מתמודד רגיל" וזה משהו שרק אתה יכול לדעת אבל באופן כללי למכור אין את הפריבילגיה להוריד מינון. אם היה למכור את האפשרות הזה הוא לא היה מגיע למצבים שהוא מגיע.

בהצלחה רבה בהמשך!!! 

תגובה: הגדת מטרה לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146538

אופי ההתמכרות שלי מתבטא בהרבה אופנים שונים של שימוש בתאווה, שזה יכול להיות אוננות פנטזיות פורנו וכיוצ"ב. בתהליך שלי הבנתי שהבעיה שלי היא לא האופנים המסויימים הללו של השימוש, אלא דבר אחר שנקרא תאווה שבפועל זה מתבטא בכל מיני אופנים.
וממילא הגדרות הנקיון שלי זה מכל הדברים הנ"ל, כי הפתרון שלי הוא לוותר על התאווה שהיא האב של השימושים שלי.
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הגדת מטרה לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146540

אם זה עוזר לך
זה ציטוט מהכללים של האתר

1. מה נחשב ל'נפילה' שמחייב איפוס הספירה שלי בטבלה? ישנם מעשים המוגדרים "מעידה", ויש המוגדרים "נפילה", 'מעידות' לא מחייבות התחלה מחדש של הספירה, 'נפילות' כן מחייבות התחלה ספירה חדשה מהתחלה.

נפילה היא אחת מהמעשים שלהלן:

1.      אוננות שנעשית במתכוון (עם גמירה)

2.      צפייה במתכוון באתרים לא ראויים.

3.      חיוג מכוון למס' טלפון לא ראויים.

4.      חיפוש וקריאה מכוונת של חומר ארוטי.

5.      דברים יותר גרועים שאיננו צריכים להזכיר פה.

בנוגע למס' 2 ולמס' 4, אם מישהו ראה משהוא בטעות ואז נסחף קצת והמשיך להתבונן בזה, או אפי' אם מישהו ראה קישור ולא הצליח להימנע מללחוץ עליו אבל אז תפס את עצמו תוך כמה שניות, והפסיק – זה נחשב כ 'מעידה' בלבד ולא 'נפילה'.

אולם אם מישהו החליט לצפות באופן פעיל באתרים לא טובים, זה ייחשב לו 'נפילה'.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן