ברוכים הבאים, אורח

התמודדות כפולה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמודדות כפולה 372 צפיות

התמודדות כפולה לפני 11 חודשים #146532

אתמל התוועדתי לתכנית המדהימה הזאת וזה מרגיש שיש מישהו איתי שמלווה אותי בדחפים שיש לי שעד היום לא ניסיתי לעצור כי לא ידעתי מה לעשות אני מתמודד עם התמכרות לפורנוגרפיה ומשיכה לגברים פשוט אתמול הזלתי דמעות כשראיתי כאילו קוראים כאן את הרגשותיי ואת דחפי אני אשמח לשמוע עם יש פה בתכנית גם תמיכה בנושא משיכה לגברים אני רוצה לצאת הכלא הזה

תגובה: התמודדות כפולה לפני 11 חודשים #146533

אוהבים אותך חבר יקר ואהוב,
ברוך הבא.
מזדהה איתך מאד, כי התמודדתי גם עם פורנו וגם משיכה לגברים בנוסף על המשיכה לנשים.
ואסירות תודה על הפתרון שה' שלח לי, שבעזרתו אני משוחרר מתאווה, והבנתי שאצלי המשיכה לגברים היתה רק מכח התאווה שהיתה צריכה להתפרץ אצלי בכל מקום ובכל מצב, והמחלה שלי עבדה היטב גם כשהייתי בישיבה מסובב בגברים, שאט אט נהפכו להיות הטריגרים שלי.
תמשיך לבא, לקרוא ולשתף, ושאלוקים יהיה בעזרך.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: התמודדות כפולה לפני 11 חודשים #146534

תודה רבה גרמת לי לדמוע דיי נמאס כבר מהטומאה הזאת חיזקת אותי
והייתי שמח אם תוכל לומר לי מה עדיף לעשות אני פשוט אוהב גם סרטים בצורה מאוד קשה כי מרגיש לי תרפיה לראות סרט השאלה היא האם לעזוב הכל בבת אחת פורנוגרפיה סרטים אוננות או לחכות תקופה ואז להגמל מההרגלים הלכאורה פחות בעיתיים

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי מוטי315. סיבה: הוספת שאלה

תגובה: התמודדות כפולה לפני 11 חודשים #146535

גם אני דמעתי כשהגעתי לכאן לפני למעלה מעשור, וגם כעת אני דומע איתך ביחד.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: התמודדות כפולה לפני 11 חודשים #146551

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
, והבנתי שאצלי המשיכה לגברים היתה רק מכח התאווה שהיתה צריכה להתפרץ אצלי בכל מקום ובכל מצב, 
כתב מתחיל שוב וצועד...
אכן גם אני בסירה הזאת .
רב חיי למרות נשואי חשבתי שאני ממש חלק מעולם הגברים , וכשהגעתי להחלמה בקבוצות הבנתי שזאת רק מכוח התאווה.
אסיר תודה לאבא שנקי מגברים מעל שבע שנים, שזה ממש מתנה ולא ברור מאליו.
יש תקווה להחלמה בקבוצות החיות , וחיבור לחברים טלפונים , פשוט לצאת מהחושך אל האור.
אוהבים אותך

תגובה: התמודדות כפולה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146591

• תשבי
  • דירוג כסף

מוטי
אני מזדהה איתך, אני כבר יותר מ7 שנים מחוץ לישיבה.
ואני כמוך מקווה למוא כאן חופש ולחיות קרוב יותר לאלוקים.
תודה ששיתפת

תגובה: התמודדות כפולה לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147143

מעניין אותי לשמוע על זה קצת יותר

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 4 שבועות על ידי יש לי את הכח. סיבה: 1

תגובה: התמודדות כפולה לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148062

• nbym
  • דירוג זהב
מוטי315 כתב on 06 יוני 2023 12:19:

תודה רבה גרמת לי לדמוע דיי נמאס כבר מהטומאה הזאת חיזקת אותי
והייתי שמח אם תוכל לומר לי מה עדיף לעשות אני פשוט אוהב גם סרטים בצורה מאוד קשה כי מרגיש לי תרפיה לראות סרט השאלה היא האם לעזוב הכל בבת אחת פורנוגרפיה סרטים אוננות או לחכות תקופה ואז להגמל מההרגלים הלכאורה פחות בעיתיים

היי מוטי, ישר כוח על האומץ לשתף!
נתקלתי בפוסט ולמרות שעבר זמן מקווה שאולי אעזור. 
בעיקרון לגבי סרטים ואו"פ אני מאמין שכל מה שיכול שחושף אותך לטריגרים ומעורר אותך - הוא רק ישמר את המצב הקיים. 
אין לדעת מאיפה המשיכה לגברים מגיעה, יש כאלו שמרגישים מגיל קטן אך עדיין לא יודעים איך לקרוא לזה, יש כאלה שזה מתעורר כתוצאה מהצפייה בפורנו - כיוון שהצפייה משפיעה בצורה חזקה מאוד ויכולה ליצור מצב חדש (במידה וזה נוצר כתוצאה מהצפיה - כאשר מפסיקים המצב הוא זמני). 

משום כך, ממליץ לעבוד על התוכניות באתר ע"מ לנסות להפסיק לצפות ולאונן (גם בלי קשר למשיכה יש לזה ערך עצום). תבחן את עצמך ותראה האם יש לכך השפעה. 

נ.ב
אני לא מוסמך בנושא אבל נקודה למחשבה - יש משיכה מינית ויש משיכה נפשית. תנסה לבחון האם המשיכה לגברים היא רק מינית? אם כן, יכול להיות שמדובר בהשפעת הצפייה - וזה קיים אצל הרבה אנשים שאני מכיר והם סטרייטים לחלוטין (הם יותר משאירים את זה בתחום הפנטזיה ולא עושים פעולה בנושא). 

בהצלחה בבירור העצמי! מאחל שתמצא קצת יותר ודאות ותשובות.

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 2 שבועות על ידי nbym.

תגובה: התמודדות כפולה לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148064

• גילאל
  • חבר חדש

היי, גם אני התמודדתי עם משיכה לגברים אבל רק כטריגר כי הייתי מוקף רק בבנים עד שסיימתי את הישיבה. נמשכתי אל בנים שהרגשתי שמערכת היחסים שלי איתם היא שאני הגבר והם יותר עדינים כאלה כמו נשים. ברוך ה' עכשיו הטריגר הזה כבר לא נמצא בחיים שלי וכבר לא ההתמודדות שלי. מאחל לך מכל הלב שיהיה לך המון בהצלחה!!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן