ברוכים הבאים, אורח

איך לחדש כוחות אחרי שחיקה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה 198 צפיות

איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 11 חודשים #146406

שלום לכולם 
אני חדש כאן באתר וברוך ה' כבר התחלתי לנסות קצת מהטכניקות (לרשום את הטריגרים,גלישת דחפים,לדמיין את הדחף כישות נפרדת ממני). באמת אני מרגיש שפעם ראשונה בחיי אני מתחיל לעבוד על זה כמו שצריך למרות ששנים אני כבר מנסה. 
יש לי שאלה שאני ישמח אם מישהו בעל נסיון (שהוא יודע מנסיון שזה עובד) יענה לי עליה:
יש לי המון דחפים (וזה למרות שאני מצמצם כמה שאפשר את הטריגרים) ומתי שהוא אני כבר מתעייף מהמלחמה ונופל, איך מחדשים את הכוח בחזרה? 

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 11 חודשים #146407

הזמן נותן את הכוח להמשיך, אנחנו בדור בלי סבלנות אני אומר את זה גם על עצמי.
כל ייסור שאתה עובר אתה יותר סבלני לעתיד.
אין לי ממש ניסיון לומר את הדברים האלה אבל אני קראתי פה קצת ומדברים על זה.
כמובן שפתרון מהיר וקל זה רק דבר אחד וכולנו לא רוצים את זה, עדיף קשה ולאט אבל אחר כך החיוך וההרגשה הכיפית שווה כל רגע. אל תתייאש תכתוב פה מתי שבא לך וכמה שבא לך, תנסה לעזור לאחרים זה גם ממלא חוסר אם מישהו מצליח בזכותך.
תצליח בקרוב אמן

:pinch: אזהרה: ספוילר!
:pinch: אזהרה: ספוילר!
נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי די לכאב.

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 11 חודשים #146408

קודם כל תודה על התגובה 
אני רק רוצה להבהיר- אני לא מצפה לשנות תוך יום אחד שבוע או חודש או אפילו יותר הרגלים של שנים.
אני רק מזהה דפוס אצלי שאני כמו "קפיץ" שלוחצים עליו עוד ועוד עד שהוא עף מהלחץ, ככה אני מתגבר ומתגבר ומתגבר.. עד שכבר אין לי כוח ואני מתעייף. אני רוצה לשמוע מכם עצה איך לחדש את הכוח שלי  

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 11 חודשים #146411

כל שיטת הצעדים מתבססת על רק להיום
אנכנו סופרים ימים אבל לא נותנים להם חשיבות יתר
הדבר החשוב ביותר זה רק היום
. מאוד חשוב לטפל בטריגרים
האתמכרות שלנו זה ספטום לבעיות עומק שצריך לטפל בהם. להיות נקי בלי טיפול כללי זה כמו לחיות על קפיץ שבסוף ישתחרר

בהצלחה רבה אוהבים

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 11 חודשים #146412

משה אוריאל הלוי ברוך הבא!

דבר ראשון מברך אותך בהצלחה רבה!

שנית, זה שאתה מודע לטריגרים ומצמצם אותם, מן הסתם מונע הרבה נפילות, שזו כבר הצלחה גדולה.
נשמע מדבריך שאתה מצפה שהנפילות יפסקו לגמרי, זה רצון מעולה אבל לא אפשרי בד"כ בזמן כ"כ קצר, אתה מתחיל עכשיו את המסע שלך אז קח אוויר, תתאזר בסבלנות, ותשתדל להנות מהדרך, תתמקד בהצלחות שלך שבעז"ה ילכו ויגדלו.

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146434

המשתוקק כתב on 03 יוני 2023 19:55:

ברוך הבא בשם ה'.

מבין אותך, גם אני עובר את זה מפעם לפעם.
מה שממלא לי את המצברים זה תמיכה. תמיכה שאני מקבל ותמיכה שאני מעניק. הן פה בפורום, הן בקבוצות צ'אט, ואפשר לקבל את זה גם בקבוצות אנושיות (אלא ששם מחוייבים לשיטה מסויימת). 

בהצלחה רבה. חזק ואמץ!

ברוך הבא לפורום,
מאחל לך הצלחה רבה. תעבור כאן על הכלים בפורום, ותשתף כאן את החברים. ובעז"ה תמצא את הדרך שלך.

אגב, בקבוצות SA לא מחוייבים לשום שיטה מסויימת, אכן הקבוצות הן ברוח 12 הצעדים, אבל זה לא מחייב אף אחד, אלו הן רק המלצות.

וזאת המסורת 3 של SA:
הדרישה היחידה לחברות ב-sa היא הרצון להפסיק להתאוות ולהיות מפוכח מינית.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146442

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

כן.
בדיוק חשבתי על זה שהיום - אני יודע - שהרצון האמיתי שלי
זה לא להתאוות ולהיות מפוכח מינית - זה כל כך טוב  
ואני מוכן לעשות בשביל זה, זה כבר נותן לך מקום אחר

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 10 חודשים #147144

לגבי חידוש הכוחות, תנסה כמה שיותר לא להגיע למקסימום התשה.
כי כשאתה מתאמץ ועוד ועוד ועוד.... אז זה מתיש, והמח מנסה שוב ושוב ללכת לשם. בפרט בכמה ימים אחרי נפילה...
תנסה במקום זה להקדים רפואה למכה קצת, עם כושר לדוגמא אפילו פעמיים בשבוע. זה ממלא את הגוף בכימיכלים טובים, ואז יש פחות דחפים, כי אתה מרגיש יותר טוב, וגם יש לך מצב רוח יותר, ואתה נלחם יותר כי אתה מרגיש שאתה שולט בחיים ולא הם שולטים בך.

בכל אופן רוצה לומר לך, אוהב אותך.
אני מקווה בשבילי שאשאני בעצמי יצליח, הצלחתי בעבר שנה ו7 חודשים...
ואני רואה המון אנשים שהצליחו.
אז תאהב את עצמך על כל ניצחון שאתה מצליח, ותראה את הנפילה כשעון מעורר שאומר לך: תעשה משהו עם עצמך, משהו שיחבר ויחייה אותך..

תגובה: איך לחדש כוחות אחרי שחיקה לפני 10 חודשים #147147

• ייצחק
  • חבר חדש

בעזרת ה' תצליח כמה שיותר
אחד הרעיונות זה המודל של שלוש טכניקות. מלחמה, התעלמות, והסחת דעת, לא בטוח שבכל טריגר זה טוב ישר מלחמה כי כמו שאתה אומר זה מעיף ומתיש תנסה גם את הדברים האחרים. ואצלי כרגע זה עובד.
ועוד דבר קטן ככל שהמלחמה בשלב הראשוני יש לך יותר סיכוי להצליח (לפני שאתה פותח את האתר יהיה לך יותר קל לא לפתוח מאשר לפתו ולהציץ ואז לסגור)

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן