ברוכים הבאים, אורח

חדש באתר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש באתר 220 צפיות

חדש באתר לפני 1 שנה #145874

• avi
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

התלבטתי הרבה אם לכתוב כאן או לא, בכל זאת אתה מתמודד עם בעיה לא קלה שלא כולם חושפים אותה וכמה שאתה מנסה להתמודד אתה לא מצליח ולפעמים מרגיש קצת כשלון עם עצמך.
לבסוף הבנתי שלא משנה כמה אני אנסה לבד הבעיה רק מחמירה, מנפילה של פעם בשבועיים-שלוש לכמה פעמים בשבוע ובחודש האחרון כמעט כל יום, אז החלטתי להרשם לאתר כמוצא אחרון להחזיר את חיי אל התלם.

אני יודע שזה משפיע עליי וזה פוגע בי בהמון דברים, בזוגיות עם אשתי, בזמן שמתבזבז על צפייה, בחיפוש אחרי תאוות בכל תוכן שאני צורך, במחשבות לפעמים במהלך היום, בדימוי העצמי וכו'.. אבל עדיין למרות הכל אני עדיין נופל שוב לא משנה כמה אני מבטיח לעצמי שבפעם הבאה אני לא אפול.

אז זהו אשמח לקבל עצות, טיפים או איך אתם מתמודדים ביום יום עם ההתמכרות הזאת, כי אני כבר מרגיש סוג של אובד עצות ולא מצליח לראות פתרון באופק.

תגובה: חדש באתר לפני 1 שנה #145875

שלום וברכה חבר יקר.
נשמע מדבריך שאתה מאד מאד סובל, שאתה מנסה כבר שנים להפסיק ואתה לא מצליח.
הייתי ממליץ לך מאד לא לחיות לבד עם הבעיה הזאת כמו שכתבת. זה מה שהתחיל להיות הפתרון שלי.
תהיה כאן בפורום, תכתוב ותשתף, תקרא את החומר של החברים בפורום. 
כמו כן באתר הראשי מופיעים הרבה כלים.
לי באופן אישי מה שעוזר לי בסייעתא דשמיא רק להיום "2950" יום, זה הקבוצות החיות של 12 הצעדים.
בהצלחה רבה
אשמח להיות לעזר.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חדש באתר לפני 1 שנה #145877

• avi
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

תודה על התגובה.
ללא ספק שאני אנסה ואעזר בכלים שבאתר, אני בטוח שאתה משתף אחרים יותר קל להתמודד.

תגובה: חדש באתר לפני 1 שנה #145879

דבר ראשון ברוך הבא
לי הצעד הראשון של ההרשמה לתכנית וכתיבה בפורום היו מאד קשים מצד החשיפה וכו', אבל עם זאת הרגשתי שזה מה שהקב"ה רוצה, שאני אעשה מאמץ אמיתי בשביל הנקיות, ולדעתי זה צעד ראשון באמת בדרך להחלמה.
אבל לדעתי עוד לפני הכלים המיוחדים שיש באתר השלב הראשון הוא חסימה כל שהיא [לפחות מפוי']
בהצלחה

תגובה: חדש באתר לפני 12 חודשים #145884

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום אבי,

דבר ראשון - כל הכבוד שאזרת אומץ לכתוב את ההודעה הראשונה. ההודעה הראשונה היא בדרך כלל הכי מפחידה (מניסיון).

דבר שני - יש המון כלים באתר, תנסה, ותראה מה הכי טוב בשבילך.

דבר שלישי - במידה ותרגיש שאתה רוצה עוד תכנים בנוסף לאתר יש את הקבוצות החיות והתכנית המלאה של 12 הצעדים.

מקווה שתצליח למצוא את החופש.

בהצלחה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן