ברוכים הבאים, אורח

מתעלה/ אבל רעב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתעלה/ אבל רעב 241 צפיות

מתעלה/ אבל רעב לפני 3 שנים, 9 חודשים #126519

שלום לכולם.
 אני חדש פה באתר כמעט 3 חודשים, ב"ה אין מילים על האתר הזה ממש מציל, הסיפור שלי זה כמעט כמו אצל כולם התחלתי עם הפורנוגרפיה בגיל 14  אפילו לא ידעתי שזה בכלל בעיה בגיל 16 בערך התחלתי ללמוד על עניין של זרע לבטלה ואז פתאום קלטתי שמה שעשיתי עד עכשיו זה דבר לא טוב, החלטתי באותו יום שאני יותר לא עושה את זה, אבל כמו שאומרים מחשבות לחוד ומעשים לחוד לא הצלחתי להתגבר על זה כל פעם זה תקף אותי מכיוון אחר, חשבתי לעצמי שזהו זה אני לא יוכל לצאת מזה בחיים היו זמנים שזה הכניס אותי לדיכאון,  תמיד היו לי מחשבות בראש האם יש איזה משהו שיוכל לתגמל אותי מזה  וכמה שחיפשתי לא מצאתי, היום אני בן 19 ולפני 3 חודשים הגעתי לאתר שמור עיניך, מהרגע שנכנסתי לאתר לא היה קיץ לשמחתי לא האמנתי שיש אתר כזה בכלל,  כמובן שאני רק מתחיל,  בעזרת השם נעשה ונצליח.

תגובה: מתעלה/ אבל רעב לפני 3 שנים, 9 חודשים #126520

ברוך הבא מרדכי היקר!!
הגעת לאתר פשוט מדהים בכל בחינותיו! האנשים פה מדהימים, יש כאן כלים ורעיונות באתר פשוט יוצאי דופן!
נשמח מאוד לשמוע ממך ושתשתף אותנו בהתמודדות שלל כנגד היצר:)
המון הצלחה אחי וברוך הבא:)

תגובה: מתעלה/ אבל רעב לפני 3 שנים, 9 חודשים #126524

מה שעוד מעציב אותי זה הרגשה שאומר לי שמשהו חסר לך הכוונה (פורנוגרפיה) וזה לא נותן לי מנוחה, וכל הזמן זה הולך איתי עד שזה כזה חזק וזה מפיל אותי.

תגובה: מתעלה/ אבל רעב לפני 3 שנים, 9 חודשים #126525

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

מרדכי היקר ברוך הבא לאתר המחלים.
כאן תוכל לשתף חברים , לקבל תמיכה חיבוק וחיבור.
מאחל לך הצלחה בהחלמה , וכמובן שמכאן זה קרש קפיצה לעוד ועוד החלמה, קבוצות , וחברותא .
אז יאלה איתך בדרך איש יקר.
אוהבים ומחבקים אותך .

תגובה: מתעלה/ אבל רעב לפני 3 שנים, 9 חודשים #126526

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מרדכי 1 כתב on 11 אוג' 2020 17:37:
 שלום לכולם.
 אני חדש פה באתר כמעט 3 חודשים, ב"ה אין מילים על האתר הזה ממש מציל, הסיפור שלי זה כמעט כמו אצל כולם התחלתי עם הפורנוגרפיה בגיל 14  אפילו לא ידעתי שזה בכלל בעיה בגיל 16 בערך התחלתי ללמוד על עניין של זרע לבטלה ואז פתאום קלטתי שמה שעשיתי עד עכשיו זה דבר לא טוב, החלטתי באותו יום שאני יותר לא עושה את זה, אבל כמו שאומרים מחשבות לחוד ומעשים לחוד לא הצלחתי להתגבר על זה כל פעם זה תקף אותי מכיוון אחר, חשבתי לעצמי שזהו זה אני לא יוכל לצאת מזה בחיים היו זמנים שזה הכניס אותי לדיכאון,  תמיד היו לי מחשבות בראש האם יש איזה משהו שיוכל לתגמל אותי מזה  וכמה שחיפשתי לא מצאתי, היום אני בן 19 ולפני 3 חודשים הגעתי לאתר שמור עיניך, מהרגע שנכנסתי לאתר לא היה קיץ לשמחתי לא האמנתי שיש אתר כזה בכלל,  כמובן שאני רק מתחיל,  בעזרת השם נעשה ונצליח.

ברוך הבא.
צריך עזרה בסינונים, אני פה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן