ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי, אשמח לעצתכם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הסיפור שלי, אשמח לעצתכם! 1955 צפיות

תגובה: הסיפור שלי, אשמח לעצתכם! לפני 3 שנים, 9 חודשים #126619

• DeletedUser19270
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר חדש

אחי! אני ואותה על אותה סירה בדיוק, אני נמנה על הציבור שממנו אתה מגיע גם אני למדתי בישיבה גבוהה וחשבתי ששם זה ייגמר, או בצבא, או שהתחתנתי!! אבל כנראה שלא, ואתה צודק צריך לפתור את הבעיה הזו מהשורש שלה, אני בטוח שזה לא סתם כל ההתמודדות של הדור הזה, שהקב"ה לא סתם הביא דווקא לנו את הניסיון המטורף הזה שלפעמים מרגיש כלא אפשרי, מה שבטוח שאנחנו נצא מזה אחת ולתמיד. גם מרגיש לי שלא בעוד הרבה זמן בעז"ה אנחנו צריכים לצאת מכאן עם שק של תובנות ועצות לעזור ולהרים את הדור שלנו ובמיוחד את הדור הבא אחרינו שאותו אנו מגדלים, אם התמכרנו רק בשביל זה, דיינו!

תגובה: הסיפור שלי, אשמח לעצתכם! לפני 3 שנים, 9 חודשים #126632

• mitmoded
  • דירוג זהב
צדיק אמת כתב on 13 אוג' 2020 19:14:

אחי! אני ואותה על אותה סירה בדיוק, אני נמנה על הציבור שממנו אתה מגיע גם אני למדתי בישיבה גבוהה וחשבתי ששם זה ייגמר, או בצבא, או שהתחתנתי!! אבל כנראה שלא, ואתה צודק צריך לפתור את הבעיה הזו מהשורש שלה, אני בטוח שזה לא סתם כל ההתמודדות של הדור הזה, שהקב"ה לא סתם הביא דווקא לנו את הניסיון המטורף הזה שלפעמים מרגיש כלא אפשרי, מה שבטוח שאנחנו נצא מזה אחת ולתמיד. גם מרגיש לי שלא בעוד הרבה זמן בעז"ה אנחנו צריכים לצאת מכאן עם שק של תובנות ועצות לעזור ולהרים את הדור שלנו ובמיוחד את הדור הבא אחרינו שאותו אנו מגדלים, אם התמכרנו רק בשביל זה, דיינו!

תודה רבה על העידוד אח יקר!
אני בטוח שבסוף אנחנו נגדל מזה בעזרת ה, אני רואה שאתה חדש בפורום אם יש לך שאלות אשמח לעזור לך !

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן