ברוכים הבאים, אורח

אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע..
(0 צופה) 

נושא: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. 7819 צפיות

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12232

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אז מה השתנה אחרי תשעים יום?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12235

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
אחרי 90 יום מרגישם שעברנו משהו משמעותי
שיש לנו הרגלים טובים יותר
שכבר נמצאים במקום אחר
לא עוד לא הגעתי ל90 אבל נמצא במקום טוב בדרך...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12237

כן..
כמו שנכתב במדריך..
אני זוכר שהתלהבתי מהקטע הזה..
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12243

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אני לא יודע מה השתנה אצל אחרים, אני יכול לשתף בחוויות שלי, מה קרה אצלי (ראיתי את זה קורה גם אצל אנשים נוספים בקרבתי) - הדבר המשמעותי ביותר היה ההחלטה לתת צ'אנס לנישואים שלי, באתי לתוכנית כדי שיעזרו לי להתגרש מאשתי... אחרי תשעים יום הרפיתי לראשונה מהרעיון שהיא אשמה בכל צרותי... החרך ממנו הבטתי על העולם החל להתרחב, רכשתי קניין מסויים בפעולות החלמה, טלפונים, הודאה בחוסר אונים בזמן אמת, ובפעולות הפוכות ביחס לרצון העצמי.
היה משהו נוסף חשוב מאוד שחוויתי שם, לראשונה בחיי הייתי עקבי!!! א-נ-י- ע-ק-ב-י-!
אסור לי לנוח על זרי הדפנה, זה לא נתן לי ביטוח מול התאווה, אבל אבל זה היה אבן דרך.
מקווה שהועלתי.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12250

וברוך השם!!!
הם חיו באושר ועשור ויחיו באושר ועושר עד עצם היום ההוא!!אמן!!
צדיק אתה!!!יישר כוח!!
אתה מחזק אותי!

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12266

• סוד הכניעה
  • מנהל
אוקיי, זה צד אחד של המטבע, אבל יש גם צד שני.

לא נראה לי שאדם חולה מרגיש טוב יותר אחרי תשעים יום טיפול. משהו שהוא לא מרגיש אחרי שישים או מאה ועשרים. עבורי תשעים הוא סתם מספר בלי שום קשר. אין לו משמעות. באותה מידה זה יכל היה להיות שמונים או מאה או מאתיים.

מה שכן, בגלל הענין שעשו כאן מתשעים יום, חוויתי אחרי התשעים קשיים גדולים מאוד, כי חלמתי שאחרי התשעים "נמצאים במקום אחר" - וזה ממש לא היה נכון עבורי. נשארתי בדיוק באותו מקום. מה שכן השתנה זה כל יום של עבודה, כל פגישה, כל שיתוף, כל הצלחה וכל אתגר. אלו הדברים שעובדים אצלי והם לא קשורים למספר הימים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12269

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
סוד הכניעה,

אתה בהחלט צודק.
אין למספר 90 יום שום משמעות אמיתית חוץ מזה שזה מספר שמתחלק ב- 3 וב-2.
מה שהרגשתי אחרי ה- 90 יום, יכולתי באותה מידה להרגיש גם אחרי ה-70 או ה- 80 יום. (אם הייתי הולך רק על 70 או 80 יום).

הספירה הזו זהו בדיוק כמו ספירת העומר.
בספירת העומר אנו אמורים לעלות ממ"ט ששרי טומאה למ"ט שערי קדושה.
אף אחד לא מבטיח לי להעלות אפילו משער טומאה אחד רק מלספור 49 יום גרידא.
כל העניין הוא לעבוד עבודה אמיתית על עצמי ורק אז אני אוכל לעלות ולהתעלות.
ועניין הספירה הוא סימבולי בלבד.

אותו הדבר לענייננו.
הספירה הזו היא רק סימן בעלמא, הדבר היחיד שיגרום לי להסאר נקי זו רק העבודה האמיתית והרצופה ב-12 הצעדים.
לפעמים קורה ההיפך שהספירה יכולה לגרום לי ליפול.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12278

• נעם ה'
לדעתי, לתישעים יום יש משמעות. כמו הרבה דברים קבליים שאני לא מבין אותם, גם את הסגוליות של ה90 יום אני לא מבין. חוקרי ההתמכרויות גילו כי ל90 יום יש גם השפעה על המוח. אני נוטה להאמין לכל זה אך מה זה רלוונטי אלי? ממני, כל מה שנדרש זה להשתדל. אני חשתי לאחר 90 יום נקיים שההתמודדות אינה יותר קלה אלא מעט שונה. ומאז ועד היום, כל יום מחדש אני מנסה להשאר נקי רק להיום. כל יום. אם יש זמן משמעותי שעלינו לעבור אותו בניקיון הוא 120 שנה. לכן, לא יעזרו לנו פטנטים וכל מיני שיטות משונות ומוזרות. השינוי צריך להיות עמוק עמוק בפנים.
לאחר שאני אסיים את ה90 יום שלי בפעם הבאה, אני אשא את אותה תפילה יומיומית שלי: ריבונו של עולם. עשית איתי חסד ושמרת עלי נקי אתמול. אנא, ברחמיך, תן לי עוד יום אחד. רק אחד!
(אגב, בגלל זה הפסקתי לספור. אני זוכר את התאריך של הנפילה האחרונה אך לא סופר. למה ממתי אני סופר מטבעות זהב של אחרים?)

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12348

זלמן אני לא מבין אותך!!
אתה רוצה לומר לי שנניח עכשיו אתה שומר ארבע שנים!!כלום!!ואז בום!! נפילה קטנה.. פגמת..
זה אומר שאתה עדיין מכור?לעזאזל!!ארבע שנים..
ואז אחרי הפגימה עשיתה הפסק של שנה ושוב נפלת אחרי שנה!!!!
זה עדיין מכור??
מה הכוונה שלמכורים הימים לא מדברים..?? ???

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12355

• סוד הכניעה
  • מנהל
אצלי זה אף פעם לא "נפילה קטנה". אם אני מתרסק - אני מתרסק לגמרי.

זה שעבר יום או עשרים יום או מאתיים יום, לא עושה אותי פחות מכור. מה שכן חשוב זה כאשר אני נקי היום. איזה השפעה יש לכך שהייתי נקי לפני חצי שנה, אם עכשיו אני בזבל?

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12356

אתה לא חושב שהמילים שאתה אומר מחלישות קצת??אנחנו רגילים להחמיא בין למכור קטן ובין למכור גדול על כל שעה שהוא מחזיק...
ואת אומר פתאום.. שזה חסר כל אפקט... איך אמרת??קח!!קפל יפה!!זרוק לזבל!!

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12425

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
צריך לזכור
למרות שכולנו יצירי כפיו
עדיין אנחנו שונים...
כשם שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונות וכך גם הדרך ל...
החלמה, הצלחה ,פתרון, נצחון על היצר (מחק את המיותר או הוסף כפי יכולתך...)
אז זה לא צריך להחליש אם אצל זלמן זה אחרת...
בהצלחה לכולם בדרככם האמיתית
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12528

• נעם ה'
הבוקר למדתי עם אחד החברים כאן בפורום על עומק הכניעה וקבלת רצון ה'.
אם אני מכור, וקיבלתי והפנמתי את הכניעה, קיבלתי כי כל הקשיים וכל הטובות הם רצון ה', מה לי כי אלין על הנפילה. אם ה' רוצה שאפול מחר או היום, כך יהיה! זה גדול עלי לגמרי! לכן, אין כל משמעות למה שהיה אתמול או בארבע שנים הקודמות. היום הוא היום. היום אני מתחנן להישאר נקי וגם בזה יש מעט יהירות כי היום הוא ארוך...
ואם זכיתי, ונתן לי ה' עוד יום נקי. אשרי ואשרי חלקי. ואם לא זכיתי, אשרי שזכיתי לעשות רצונו ולוואי ויזכני לעשות רצונו מעתה ביתר טהרה.
הדברים האלו נפלאים ביותר מצד אחד אך קשים כשאול מצד שני. אוי למי שיקח את השליטה בידו ויאמר לעצמו "אני הולך לחטוא - זה רצון ה'". הדברים נכונים רק על העבר. על העתיד אין לנו גם שליטה. ובהווה אנו מצווים לעשות את הישתדלותנו להכנע לפניו בתחינה להישאר נקיים רק להיום.

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12569

נועם אחינו אתה פשוט חזק!!!

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #12872

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
נעם יקירי הדברים ממש מחממים ת'לב
ממש עושה חשק ללמוד על "סוד הכניעה"
התוכל להרחיב? וללמדנו גם?
הסיפור שלי
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן