ברוכים הבאים, אורח

אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע..
(0 צופה) 

נושא: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. 7816 צפיות

אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11219

כמוני כמוכם, לא יכול לעבור יום בלי הצצה... בלי פגימה... אומנם לא בכמויות... אבל לפחות פעם אחת ביום...
מאז שהתחלתי קראו את המדריך.. אימצתי שתי שיטות חזק לליבי... שיטת הגומייה... יש לי על היד גומייה... שבכל פעם שאני רק חושב על משהו טיפה אסור... שלא נדבר על מעשה... רק מחשבה אני פשוט מצליף בעצמי!!!הצלפה של דם!!!ואם זה לא עובר... אני יורד לחמישים שכיבות שמיכה...
היד שלי אפילו טיפה מצולקת!!אבל תאמינו לי זה שווה את ההרגשה שאני מרגיש היום!!באלי להזמין אולם!!לחגוג!!!אני היום סוגר יום עשירי רצוף!!בלי להציץ.. בלי לפגום!!
אחחחח בורא עולם כמה אני אוהב אותך???!!כמה?!!!רק אתה נותן לי כוח!!יחי המדריך וכותבי המדריך...
אבל...
בעודי קורא את המדריך עלתה לי שאלה...
מה גורם לבני-אדם כמונו.. חכמים,נאורים,מתורבתים.. לשבת כמו בהמות של ממש מול מסך... לצפות בטומאה ואז גם לפגום... איך??!!!טיפת שכל אין?!!!ומה גורם לנו להתפכח ולהיפקח  שנייה אחרי עשיית החטא???מה??
ויודעים מה??גם עניתי לעצמי...
אמרו רבותינו במסכת אבות:"הקנאה והתאווה והכבוד מוציאים אתה האדם מין העולם.." מבואר בחסידות{ולא רק בחסידות..},שהבן-אדם מחולק לשניים.דהיינו:יש בגופינו שני חלקים,חלק שהוא בהמתי{כן,יש בגופינו חלק המשתווה לבהמה..}וחלק נוסף שבו אנו דומים לאדם {שזה בעצם החלק האלוקי שבנו!}
ברגע שאדם בוערת בו אש של תאווה החלק של האדם שבו יוצא מין בעולם זהו בעצם "מוציאים את האדם מן העולם.." דהיינו מוציאים את החלק של האדם שבו מן העולם,אם כן מה נישאר?יפה!! החלק של הבהמה בלבד נישאר בעולם. בהמה יכולה ללמוד תורה? בהמה יש לה רצון ללמוד?לבהמה יש יראת שמיים?בהמה יש לה עניין לשמור את העניים?אה?בהמה יש לה יכולת להתמודד עם היצר הרע...
התאווה!!זה מה שגורם לנו לשבת מול מסך ולהתנהג כבהמות,ממש..
וא"כ יוסבר למה מיד לאחר גמר העשייה אנו מכים על חטא...
כשכבר סיפקנו את תאוותינו ואין תאווה... חוזר אלינו החלק האלוקי,החלק של האדם שבנו..
ושוב אנו חוזרים לחשוב בהיגיון,טהור..
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11261

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב.
קודם כל, כל הכבוד על כך שאתה משתמש בשיטות שמוצעות באתר וממש בפועל עובד על עצמך. אני, למשל, עובד יותר על התודעה ועל הצעדים, ואף פעם לא 'העזתי' להשתמש בשיטה פשוטה וטבעית כמו שיטת 'הגומיה'.
דבר שני, חבר יקר, הרשה לי לחלוק עליך.
התיאור שמסרת הולם את האדם השגרתי, שתאוותו מתגברת עליו ומוציאה את חלק האדם מתוכו.
לכן, אם אתה לא מכור, אתה יכול להתחזק מהמחשבה הזו.
אצל המכור זה לא כך. (אעבור לכתוב בגוף ראשון על מנת להדגיש את הדברים).
אצלי, דווקא האנושיות שלי היא שתוקעת את המוח והלב שלי בתוך הפורנו. על צדדים נמוכים באישיות שלי אני יודע להתגבר, יש שבועות, יש גומיות, יש תורה, יש מודעות. הבעיה שלי, כמכור היא שמאיזה שהיא סיבה  הזויה ומטורפת, דווקא האנושיות שלי - הרצון שלי למשמעות, להרגיש מחובר, להרגיש אהוב, להרגיש שאני באמת משמעותי למישהו, הוא שדוחף אותי אל אתרי הפורנו. לכן, אני לא יכול להתגבר על עצמי. אתה מבין, אני לא יכול להפסיק לרצות שיעריכו אותי, או להפסיק לרצות לקבל נחמה וחיבוק חם ואוהב מהתאווה אחרי שנכשלתי במבחן.
זה הדבר העמוק ביותר שלמדתי באתר ובפורום כאן. זה אני. נתן לאו. לא יצר, לא בהמה. לא שטן. לא מלאך המוות. לא רוח שטות.
זה אני.
ואם אני לא אתחיל לחפור לעומק, לגלות מה מניע אותי, מדוע אני כל כך שביר, למה כל דבר שאני נפגש איתו גורם לאישיות שלי לרצות לברוח מעצמה, אני לא אוכל לצאת מזה לעולם.
ואתה יודע, חבר יקר וחדש, הצעד הראשון הוא להכיר בעניין הזה בתוך המעגל של ההתמכרות - חלק מרכזי מהגועל העצמי שלי הוא בגלל שאני ורק אני יודע מה אני באמת שווה, לאן אני באמת רוצה להגיע. ולכן, הבריחה שלי מזינה את עצמה. אם ר' שלמה אבן גבירול תאר את היחס בין הקב"ה לאדם כבורח 'ממך - אליך'. אני בורח מהתאווה - אל התאווה.
ההכרה הזו, שאני חולה, היא הצעד הראשון בשורה ארוכה הכרות שעלי לרכוש, אודות מה שאני מחפש, מה באמת משמעותי לי, מי אני בעצם - מי זה נתן לאו, שכל כך כמה לאהבה, למה, היכן זה מתבטא.
זה באנושיות שלנו, לא ביצר.
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11262

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
נ.ב.: למרות שזה לא קשור ולא בגלל זה כתבתי את זה, אבל כך ר' נחמן מברסלב מסביר את 'התיקון הכללי' על תיקון הברית. ואכמ"ל
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11271

וואוו נתן...
כ"כ ריגשת אותי!!!
אבל רגע..
יש הגדרה למכור??כאילו..
התחלת להסביר לי שזה מועיל לי ולא לך...
אז מה הגדרה?
איך אתה קובע שלי כן ולך לא...?

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11273

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
בן !
תודה רבה על השיתוף
שומעים מדברך שאתה חש התקדמות וזה משמח מאוד!
מודה לה' שהפגיש אותנו עם האתר הזה
ומודה לך על השיתוף בהצלחותיך
                            יישר כחך עלה והצלח!!!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11315

יש כאן באתר אבחון ראשוני שנועד לקבוע אם אתה מכור או לא (עוד לא הצלחתי ללמוד איך עושים כאן קישור, אם מישהו יראה לי אשמח מאד).
ומה שנתן אמר לך, באמת חשוב מאד. כי אם אתה אדם רגיל, אז מה שכתבת הוא תיאור מדויק. אבל אם עברת מהשלב הזה לשלב שבו אתה מכור, אז אולי קורה כאן משהו אחר קצת. כדאי לך לבדוק.
ובכל מקרה, ברוך הבא ובהצלחה רבה.

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11334

• נעם ה'
לתועלת כולם, הנה עשרים השאלות בתרגום לעברית. כמובן שהאבחון הוא לא מקצועי ולא קובע והוא רק יכול לתת לכם הסתכלות כללית על מצבכם:

1. האם אי פעם חשבת שאתה זקוק לעזרה בנוגע למחשבותיך או התנהגותך המינית?
2. האם אי פעם חשבת שיהיה לך טוב יותר אם לא "תכנע" למיניות שלך?
3. האם אי פעם חשבת שמין, עוררות מינית ותשוקה שולטים בך?
4. האם ניסית בעבר להגביל או להפסיק לעשות את מה שחשבת ל"לא טוב" או "לא בריא" בהתנהגות המינית שלך?
5. האם אתה משתמש במין לבריחה, הקלה על מתח, כאב או חרדה, או כתחליף להתמודדות עם בעיות יום-יום?
6. האם אתה חש אשמה, חרטה, ריקנות או דיכאון לאחר קיום יחסי מין? [עם עצמך או אחרים]
7. האם העיסוק במין הופך יותר ויותר כפייתי?
8. האם התנהגותך המינית מפריעה למערכת הזוגית?
9. האם אתה נאלץ להשתמש בדימיון, פנטזיה או זיכרונות בזמן קיום יחסי מין?
10. האם אתה חש דחף אימפולסיבי שקשה לעמוד בפניו כאשר אשה רומזת או מציעה קיום יחסי מין?
11. האם אתה עובר מקשר לקשר, מקיים קשרים במקביל או חש תמיד חוסר סיפוק בקשרים שלך?
12. האם אתה מרגיש שהאשה הנכונה, או מערכת היחסים הנכונה - יעזרו לך להפחית את התשוקה, האוננות, או התאווה המינית?
13. האם יש לך צורך נואש והרסני, או אובססיבי במובן המיני או הריגשי כלפי מישהו?
14. האם העיסוק שלך במין הופך אותך לחסר זהירות לגבי בריאותך ובריאות משפחתך או אחרים?
15. האם האפקטיביות שלך, או הריכוז, יורדים ככל שהעיסוק במין גובר?
16. האם אתה מחסיר שעות עבודה בגלל סקס?
17. האם אתה מגיע לסביבה "נמוכה" [מועדונים, זנות וכדומה] בחיפוש אחר מין?
18. האם אתה רוצה להתרחק מהפרטנר לקיום יחסי המין מוקדם ככל הניתן מרגע סיומם?
19. למרות שבת זוגך / אשתך מקיימת איתך יחסי מין, האם עדיין אתה זקוק לאוננות או מקיים יחסי מין מחוץ לזוגיות?
20. האם אי פעם נעצרת ע"י המשטרה בגלל התנהגות מינית?

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11335

• סבבה
  • דירוג זהב
תודה רבה נועם ה'
אני אישית מעדיף שלא לקרוא השאלות כי אני מרגיש שאני כבר יוצא מההתמכרות ב"ה ואני כבר מגדיר את עצמי לא מכור אפילו שאני ביום ה8 שלי

אחחחח בורא עולם כמה אני אוהב אותך???!!כמה?!!!רק אתה נותן לי כוח!!יחי המדריך וכותבי המדריך...

סתם  הערה בינינו -הכותבים של התוכנית היו נוצרים.כן כן קצת קשה .
בן שמח מאוד שאתה כבר ביום העשירי אתה מראה לעצמך ולכולנו שאפשר אחי הרבה הצלחה
אני נראה לי יאמץ את השיטה של השכיבות סמיכה אני עוד יהיה בריון ..
הבצלחה אחי לך ולכולנו .קדימה להסתער!!
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11338

• נעם ה'
שלום לך סבבה,
אני מאחל לך בהצלחה למרות שאני קצת מופתע ממך. אם אתה לא מכור אז מה אתה עושה כאן עם כל כך הרבה הודאות? וגם הייתה לך תקופת נקיות ארוכה ומבורכת שבסופה אמרת שפשוט לא הצלחת לעצור את זה. הלוואי שתצליח!!!
גם אני עברתי תקופה ארוכה של נקיות שאחריה התקשתי לקום לאותו אורך של תקופות ולכן נכנסתי ככל יכולתי לתוכנית. אני לומד עכשיו על השורשים של הבעיה וחופר לעצמי חזק בנשמה. אני מאמין שזה כבר לא אקמול אלא ניתוח לב פתוח להוצאת כל הזיהומים.
מידי פעם, אני חוזר לקרוא את מה שכתבתי בעבר כאן. זה מאפס אותי לצאת ממחשבות לא נכונות שנובעות מרגש ריגעי. זה יתרון עצום שיש לפורום הזה.
בהצלחה בכל,
נעם

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11348

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני דווקא מצטרף לדברים של סבבא ונראה לי שהוא לא מכור. אני כמובן לא מאבחן מקצועי, אבל נראה לי שבחור צעיר שנופל פעם בארבע חודשים - לא בהכרח עונה להגדרה של מכור. כן, יש לבחור כזה בעיה, אבל זאת לא התמכרות, בטח לא במובן האמיתי של המילה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11359

רגע זלמן... או כל מישהו...
אם על חלק מהתשובות עניתי כן... ועל חלק לא??
איך אדע אם זה נקרא מכור??

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11360

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אם יש לך בערך חצי - אתה ככל הנראה מכור.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11407

שלום, אגיב על העניין של הזיהוי להתמכרות בבקשה,
נכון, שהבאתם כאן שאלות שיכולות לבדוק האם אתה מכור או לא, אך לפעמים גם אם תענה על כמות השאלות בחיוב כך שייצא שאנחנו מכורים, זה עדיין תמוה מאוד וקשה להפנים שאנחנו באמת מכורים.
לכן, אני יכול לספר על עצמי, כיצד גיליתי שאני מכור, למרות שהתנגדתי מאוד בהתחלה להגדרה הזו.
כל עוד האדם לא מצליח לעצור את עצמו מהמחשבות שטורדות אותו במשך היום, ואיננו יכול להתנתק מהם כשהוא רוצה בכך, וחייב לעשות מעשה מסויים כדי להרחיק ממנו את המחשבות עד כמה שניתן (למרות שזה בתכל'ס לא ייתן מענה למחשבות), אז הוא ייקרא מכור.
הוא כביכול נמכר לתאווה, היא קנתה אותו ומשחקת בו איך שהיא רוצה כמה שהיא רוצה, כמו השיר שאומר "אני לא יכולה בלעדיך...".

וכן, גם בפעמים שהאדם מרגיש באפוריה, ובהרגשה עילאית טובה ורגעית, נראה שההתמכרות היא זאת שנותנת לו את התחושה הזו, על מנת להפיל אותו לארץ בפעם הבאה בצורה חזקה וכואבת יותר...

לסיכום: אם אתה מסוגל להשתחרר מהמחשבות מתי שאתה רוצה, ולא מרגיש כבול בתוך המחשבות ללא דרך יציאה ומילוט, אז כנראה שאתה לא מכור, אך אם חייך מנוהלים על ידי התאווה עד כדי איבוד שליטה על חייך, כנראה שאתה צריך להצטרף אלינו לקבוצה...

בהצלחה לכולם, אוהב אתכם...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11434

משוש חיי!!???זלמן??
אני רוצה להבין..
אם בן-אדם מצליח להתגבר על הברית...
אבל לא מצליח להתגבר על המחשבות...
הוא עדיין מכור??

בעניין: אני קצת מתבייש אבל אשמח לשתף את כולכם בשביב מידע.. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11439

• סבבה
  • דירוג זהב
בן מכור זה שאתה מרגיש שאתה עושה את זה אפילו שאתה יודע שזה לא טוב ואתה לא יכול לעצור.נראלי

זלמן ונועם ה' אני מגדיר את עצמי בתור מכור לשעבר
בתור ילד שאונן 3 פע' בכל יום כל יום וההצלחה להגיע ל120 זה כמעט נראה לא אפשרי ולכן אני מגדיר עצמי בתור אחד שיצא ב"ה מההתמכרות
הרבה הצלחה חבר'ה להסתער!!
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן