ברוכים הבאים, אורח

הקושי לוותר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקושי לוותר 2418 צפיות

הקושי לוותר לפני 6 שנים, 10 חודשים #105544

• Navi
  • רצף ניקיון נוכחי: 8 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם .
זה השבוע השני שלי בתכנית לאחר 7 שנים של סבל . יש לי בעיה להכיר בבעיה .תמיד אני אומר לעצמי אולי זה לא עד כדי כך וכו' . . . אתם בוואדי מכירים את ההרגשה . אבל לאחרונה שמתי לב לתחושה חדשה שנראית לי מוזרה אבל היא קיימת אני עובד במקום עבודה לא ממש דתי בלשון המעטה . אופי העבודה הוא בצוות ובצוות החברים מספרים חוויות ואני כמובן נלחם במחשבתי לא להקשיב ולא ליפול . אבל התחושה היא תחושה קשה תחושה של תסכול כאילו לוקחים ממני משהו . אולי בתוך תוכי אני לא ממש מוכן לויתור הזה . אבל אני הרי מוכן לעשות הכל כדי להיפטר מהצרה ??? איך זה יכול להיות ?? כמו איזה ויכוח פנימי בין הגוף לנפש. אבל תחושת התסכול והמרירות מציפה את גם את הגוף וגם את הנפש . היום חשבתי שלהפך אני צריך לשמוח כשאני מוותר על הדברים האלה . אם משהו הצליח אי פעם להפוך את העצבות הזו לשמחה אשמח לשמוע עצה . תודה חברים

תגובה: הקושי לוותר לפני 6 שנים, 10 חודשים #105547

קראתי משהו שרב כתב על הקושי שלו להפסיק לעשן. יום אחד הוא חשב לעצמו למה כל כך קשה לו להפסיק. כל פעם מתחיל מחדש , וכל פעם נופל. לבסוף, הוא הגיע למסקנה שכאשר עוברת פעם שהוא לא מעשן, הוא מרגיש פספוס, הוא חש הפסד. ולכן, הוא הגביר אצלו את הדברים החיוביים בהפסקת העישון ובדברים השליליים שבעישון, וזה הצליח לו. אני ממליץ לראות סרטונים של פורטיפיי לעת התחלה. בהצלחה

תגובה: הקושי לוותר לפני 6 שנים, 10 חודשים #105554

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

גמאני תמיד שוכח. והמלחמה הורגת אותי כפשוטו. ששאלתי מה לעשות אמרו לי - לוותר, להיכנע, ולצעוד. כל יום רק להיום. 
בהצלחה. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: הקושי לוותר לפני 6 שנים, 10 חודשים #105572

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא שמוליק, מוזמן להיות איתנו פה בפורום, ונשמח לעזור אחד שלני.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הקושי לוותר לפני 6 שנים, 10 חודשים #105576

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
Navi כתב on 26 יוני 2017 11:27:

שלום לכולם .
זה השבוע השני שלי בתכנית לאחר 7 שנים של סבל . יש לי בעיה להכיר בבעיה .תמיד אני אומר לעצמי אולי זה לא עד כדי כך וכו' . . . אתם בוואדי מכירים את ההרגשה . אבל לאחרונה שמתי לב לתחושה חדשה שנראית לי מוזרה אבל היא קיימת אני עובד במקום עבודה לא ממש דתי בלשון המעטה . אופי העבודה הוא בצוות ובצוות החברים מספרים חוויות ואני כמובן נלחם במחשבתי לא להקשיב ולא ליפול . אבל התחושה היא תחושה קשה תחושה של תסכול כאילו לוקחים ממני משהו . אולי בתוך תוכי אני לא ממש מוכן לויתור הזה . אבל אני הרי מוכן לעשות הכל כדי להיפטר מהצרה ??? איך זה יכול להיות ?? כמו איזה ויכוח פנימי בין הגוף לנפש. אבל תחושת התסכול והמרירות מציפה את גם את הגוף וגם את הנפש . היום חשבתי שלהפך אני צריך לשמוח כשאני מוותר על הדברים האלה . אם משהו הצליח אי פעם להפוך את העצבות הזו לשמחה אשמח לשמוע עצה . תודה חברים

נרשמת לפני שנה וחצי, ואיפוה היית עד עכשיו,
נקיון שי לך, אז אני מאמין גם תקווה,
נשמח לשמוע ולקבל ממך כוח ותקווה פה בפורום חברים מחכים לך,

ולגבי מה ששאלת, קראתי פעמיים ואולי אתן לך תקווה, אבל, לא מצאתי מה להועיל לך, אבל תזכור אנשים רגילים יכולים לדבר כל מיני נושאים שבשבילם זה חגיגה ואקשן, ובשבילנו זה לגימה ראשונה של הסם, וחייבים לברוח מזה,
ואם תבין שאתה חסר אונים וזה לא מקום השלך, יהיה לך יותר קל בעז"ה להתנתק מהם.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הקושי לוותר לפני 6 שנים, 10 חודשים #105580

• Navi
  • רצף ניקיון נוכחי: 8 ימים
  • חבר חדש

כן אתה צודק איפה הייתי שנה וחצי למען השם ??? 
את חטאי אני מזכיר בשנה וחצי האחרונות ניסיתי הרבה כלים הקושי היה רב והגעתי למסקנה אחת הבעיה שלי מורכבת מהרבה בעיות ורק העבודה של 12 הצעדים והשיתוף יכולים להביא תוצאות אפקטיביות של חיים בריאים לצד ההחלמה   .  
לעצם העניין התובנות אליהם הגעתי מהתגובות  . ההחלמה יכולה להיות לפעמים להראות קשה אבל עלינו להוסיף הרבה שמחה להחלמה שלנו . ולפום צערה אגרה ולפעמים הצער גדול . . . עלינו לחשוב ברגעים כאלו על התוצאות ולא על הקושי .
תודה רבה חברים .

תגובה: הקושי לוותר לפני 6 שנים, 10 חודשים #105593

אני רק רוצה להגיד שאני מזדהה איתך.. אני עכשיו בצבא, והחיילים שאיתי בחדר.. בוא נגיד שלא חוסכים בתיאורים ומילים ופרטים.
אני פוט משתדל לצאת מהחדר שדברים כאלה קורים, או להעביר נושא..
והרמת, כשאני מקשיב להם, אני מבין כמה העולם המיני כשהוא לא בא ממקור טהרה פשוט רקוב.. אין לי מילה אחרת לתאר אותו. היצר מתעורר אבל עם קצת מחשבה אתה מבין שזה לא באמת הדרך שאתה רוצה לצעוד בה..

בכל מקרה, בהצלחה לך. אוהבים! ♥

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן