ברוכים הבאים, אורח

מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע 2537 צפיות

מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 7 שנים, 2 חודשים #99098

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

חברים יקרים
פתחתי שרשור כי אני רוצה לכתוב את הרגשתי
אני מבולבל, זה מה שאני מרגיש

אני היום נקי ב"ה יום אחד ושבוע, אבל אני מרגיש מרוקן יבש כמוש ו..קצת עצוב 

למה ?? כי אני לא יודע איך להתחיל לעבוד על ההחלמה. גם בתקופות הכי קשות שלי שהמחלה התפרצה במלוא עוזה עדיין היה קורה לי ימים ואפי' שבועות נקיים. בדר"כ כתוצאה מנפילה גדולה ומרה התעוררתי והרגשתי רפש וטיט עפר ואפר ובכיתי והחלטתי וזה החזיק מעמד. כמובן שהתקופות הנקיות הצטמצמו.

עכשיו אני מרגיש שבגלל שהתחלתי משהו חדש (הפורום, קבוצה טלפונית, ואפי' קבוצה חיה פעם אחת בינתים, ושיתפתי חבר אחד - חי, לא וירטואלי - ) כל זה שינה את פני השטח לבלי הכר.

אבל אני לא מרגיש שבאמת משהו השתנה. להרגשתי הנכאה 8 ימים נקיים זה לא ציון דרך אמיתי בשבילי (אני לא מזלזל בזה, אבל בכל זאת) כי פרק זמן שבאמת יבחן אותי זה רק נצח או לפחות זמן ארוך

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 7 שנים, 2 חודשים #99099

אני אוהב אותך אח יקר.
כל כך מרגש אותי שגם אתה הצטרפת למקום שמציל חיים והרבה מעבר לזה.

השינוי קורה, כבר עכשיו אתה משתנה, אבל זה קורה לאט, לאט לאט.
בניגוד לכל מה שהכרנו עד היום שבו ניסינו בבת אחת להחליט שסיימנו עם זה וציפינו שמעכשיו לא נרצה יותר תאווה, כי הרי החלטנו עם כל הלב שאנחנו לא עושים יותר את השטות הזו, ואז הגיע ההתקף הבא ועצם זה שהוא הגיע כבר נתן לנו הרגשה של כישלון וההמשך ידוע...

היום אנחנו יכולים לדעת שככל הנראה יבואו ימים שנרצה תאווה, וזה בסדר, כך זה עובד, לא חלינו ביום אחד ולא נחלים ביום אחד, הדבר שהכי חשוב לנו ורק בו אנחנו צריכים להתמקד בתחילת הדרך זה להביא יום נקי, יום אחד, היום. כל השאר יבוא ובגדול.

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 7 שנים, 2 חודשים #99107

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום יהודי מבולבל בשביל זה אתה כאן
ועכשיו ברצינות
תראה אני עוד מעט קט מציין 100 ימים 
אבל את האושר האמיתי הרגשתי ב-40 יום איזה שינוי היה לי שינוי גופני החושים חזרו לעבוד 
מצד שני חושי הצייד נחלשו ועודם נחלשים הודות לפעולות קטנות אבל יום יומיות
אתה בקבוצה חיה וטלפונית כך שתפגוש הרבה חברים למד מהניסיון שלהם יש סיכוי שמה שעזר להם יעזור גם לך ואם כן השמים הם הגבול שנה שנתים חמש ואפילו עשר שנים של נקיות 
בהצלחה בתחילת הדרך אוהבים ומחבקים

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 7 שנים, 2 חודשים #99693

• יהודי5
  • חבר ותיק

תודה חברים
ביום שני השבוע היה לי יום קשה.
בדר"כ בימי שלישי אני נוסע לעבוד בשכונה מסויימת שכדי להגיע אני צריך לקחת אוטובוס מלא עם בני אנוש שמזינים את המחלה שלי. וגם העבודה עצמה היא בין אנשים. אני מנסה ואפי' מצליח לשמור על העיניים ולא להסתכל אבל גם בלי הסתכלות התאווה חוגגת. אני צועק בלב: תראה כמה חסר אונים אתה מול התאווה. כמה אתה לא משוחרר להחליט שאתה עוזב את זה.
השבוע הקדמתי ליום שני במסגרת העבודה הלכתי לאיזה מקום שלא ידעתי לפני זה כמה פריצות יש שם. הגעתי ולא היה דרך חזור. לא הסתכלתי ימינה ושמאלה אבל התאווה בערה. לצערי היה בתוכי כמיהה כזה שמאד רוצה לטעום וללגום בקבוק שלם של "הוודקה שלנו". ניסיתי להסיח את הדעת, לא כ"כ הצלחתי.
בסופו של יום, היום נגמר ונשארתי נקי ברמה המעשית ב"ה, ואני אסיר תודה לאלוקים שהציל אותי "ברוך ה' אשר הציל אתכם מיד מצרים ומיד פרעה אשר הציל את העם מתחת יד מצרים"
את אסירות התודה לאלוקים אני מרגיש.
שאלתי מהחברים: האם ככה זה ימשך לעולם. מה שכתוב בגמרא ובספרים שכל בן אדם יש לו את המשיכה הזאת, האם זה ברמה הזאת או שזה יורד לרמות סבירות ?????

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 7 שנים, 2 חודשים #99783

• ime
  • חבר קבוע

היי חבר
בעבר היו לי כמה שבועות שהיתי נקי ואני זוכר שהשם נתן לי כוחות, היו ימים שחוויתי חופש ואושר ולא היתה לי כלל התמודדות. והיו ימים שפתאום בא גל תאווה. ראיתי בזה כמה שכיניתי בזמנו "ניסיונות" ולא היה לזה זמן צפוי מראש. חשבתי שפשוט השם מחליט כמה יהיה לי קשה ומתי. אני זוכר גם ככל שביקשתי והתפללתי באמת חוויתי חופש - ימים ללא ניסיונות וגם כשהיו לי נסיונות היו פעמים שהצלחתי להתמודד בקלות ולא היה לי באמת את הקושי בהתמודדות. עם זאת היו ימים של מעידות. זה באמת הקשיים שאתה מתאר. אבל לעניות דעתי אלוקים רוצה שיהיו גם מעידות ונתמודד עם מצבים קצת יותר קשים הכי חשוב לזכור להיות נקי רק להיום ולתת לקושי לחלוף. מה שבוודאות - הגל הזה יורד לפעמים דקות ופחות משהוא מגיע - זה אני גם זוכר.
איני יודע מה החוויה של לאחר מספר שבועות של נקיות אבל מחברים פה אני שם לב שגלי תאווה יכולים לבוא תמיד בכל שלב ויש צורך בעשיית פעולות. אבל בהחלט ככל שאתה מחזיק זמן רב יותר נקי אז אתה חי חיים שפויים יותר וזו גם מטרת התוכנית להבנתי - לחזור לחיים שפויים ללא אובססיה בתאווה והתמודדות כ"כ אינטנסיבית לעד.
אוהב

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 7 שנים, 2 חודשים #99882

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף
שלום יהודי5 היקר!  קראתי רק עכשיו וזה בערך מה שעבר עלי היום פשוט טרוף וממש חוסר אונים. וחשק להשתמש. בחסד השם הגל עבר אבל אנחנו עם הפנים קדימה לגל הבא. שובר גלים יש רק בים.אבינו שבשמיים רואה אותנו וגאה על כל ההשתדלות מצידנו ובוודאי לא יפקיר אותנו .בהצלחה מושיקו

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 11 חודשים #104337

• יהודי5
  • חבר ותיק

חברים יקרים!!
יקרים מאד!!
לאחרונה אני לא כותב פה למרות שזה מקום מדהים
נכנסתי רק לעדכן את הנקיון שלי 7 ימים (אחרי נפילות חוזרות ונשנות אחרי 111 ימים)

אסירות תודה על הקבוצה המדהימה שהיתה לנו בליל שבועות בירושלים מ12 עד 6 בבוקר
תודה למארגנים ולמוסרי המסרים ולכל מי שהשתתף והוסיף בעצם הגעתו

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 11 חודשים #104346

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
איפוה היית ברוממה או במאה שערים, כי אני הייתי ברוממה, ואולי אנחנו מכירים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 11 חודשים #104347

• יהודי5
  • חבר ותיק

הייתי ברוממה
מעניין להתכתב עם אנשים בכינוי אנונימי ולגלות שבעצם ישבנו כמה שעות ביחד

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 11 חודשים #104360

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
חחחחחחחחחחחחחחחחח    משעשע!!!!!!!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 11 חודשים #104370

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף
 מכיר את שניכם אכן שניכם הייתם שם 
היה מדהים. לקחתי איתי את מה שאמרת יהודי5, לא מספיק להגיע לקבוצות ולבכות צריך לעבוד את הצעדים. רק ככה אנחנו מתנקים מכל הדברים המפריעים ומתחילים לחיות חיים רוחניים.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 10 חודשים #104450

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

התגעגענו יהודי 5... מצטער לשמוע על הנפילה. 
אבל כל עוד שאתה פועל אתה בדרך הנכונה... 
אגב, אבי גולן ויהודי 5 הייתם איתי יחד בשבת JSS... 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 10 חודשים #104458

• יהודי5
  • חבר ותיק

תודה לכולם
חברים, נפלתי עוד פעם
מה יהיה ?
הנפילות שלי נעשים יותר חזקות ותכופות מאז שנפלתי פעם ראשונה אחרי שהצטרפתי לתוכנית

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 10 חודשים #104467

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

פעולות פעולות פעולות. קבוצות קבוצות קבוצות. צעדים צעדים צעדים. 
מתכון בטוח להחלמה....

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מסע של יהודי רק להיום, בדרך ל90 יום בריבוע לפני 6 שנים, 10 חודשים #104499

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש לי הרבה מה לכתוב לך,
אשמח להיפגש, אולי אוכל לעזור.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן