ברוכים הבאים, אורח

הדרך הקשה אל הפסגה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הדרך הקשה אל הפסגה 673 צפיות

הדרך הקשה אל הפסגה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118752

אני התחלתי מגיל 12.5 אוננות, בהתחלה אני פחדתי ואמרתי לעצמי "יואו עברתי על כרת" פחדתי שאני ימות, עבר יום יומיים, ואז היה לי חשק לעשות את זה עוד פעם, כי ראיתי שהמשכתי לחיות, ואז זה הפך לכל יום. בגיל 15 חבר שלי הציע לי להיכנס לפה לשמור עיניך, ובאמת בהתחלה התלהבתי מזה, הצלחתי שבוע כמעט שלם בלי הוצאת שז"ל, ואז בום נפילה, הצלחתי שבועיים ויומיים הכי הרבה להחזיק מעמד ונפלתי, ולאט לאט הפסקתי להיכנס לשמור עיניך לכתוב, לעדכן, לקרוא, והתחלתי להידרדר, אפילו ביום אחד עשיתי 3 פעמים! אבל עכשיו אני בן 18, ואומר לעצמי חלאס, מה יצא לי מכל החרא הזה? הנאה של 5 דקות ואחרי זה סבל של לפחות יום עד שמרגישים יותר שמחים, ודווקא כששומרים לרגע אחד נראה שהפסדנו דבר כל כך כיף ומדהים, אך אחרי זה השמחה תמשיך יותר ויותר ואתה תבין שהכי כיף זה לשמור על הברית, אבל שאתה ברגע הזה, שאתה לבד, ואף אחד לא רואה, אתה לא יכול לחשוב יותר מדי, קדימה או אחורה בזמן. 
אתה לא חושב אתה רק פועל לפי האינסטינקטים הטבעיים שלך, החייתיים שלך, כי בסך הכל אתה בעל חיים, אך ההבדל הוא שלך יש שכל, שתוכל לדעת מה טוב ומה רע, אז מה אני שונה משאר בעליי החיים?

תגובה: הדרך הקשה אל הפסגה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118753

ברוך השב חבר יקר! מאחל לך בהצלחה פה במהשך וזמין לכל דבר או שאלה. הכי חשוב להמשיך לבוא ולהיות עם נכונות ללמוד על התוכנית המופלאה הזאת. שיהיה לך בהצלחה!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: הדרך הקשה אל הפסגה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118756

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי !

מזדהה איתך לגמרי !!!

בפרט עם ההרגשה שאני עכשיו הולך למות אם לא אשתמש ועם ההרגשה הנפלאה כשלא השתמשתי.

תקרא בבקשה את הפוסט הזה 

https://gye.org.il/forum/15-קולות-של-החלמה/117612-עדיף-לבכות-או-לבכות-#117697

תמשיך להיות איתנו בבקשה ! אנחנו איתך !

בהצלחה !!!

תגובה: הדרך הקשה אל הפסגה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118769

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאחל לך המון טוב. 
יש הרבה חברים שיכולים להוות עבורך נקודה של אור בחיים שלך. 

תגובה: הדרך הקשה אל הפסגה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118788

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, חיכיתי שתגיע לגיל שאפשר לדבר איתך, כי לפני גיל 18 זה פלילי,
אז קדימה, הגיע הזמן להחלים, תמשיך לבוא, תתחבר לחברים, ותראה מה אפשר לעשות כדי להיגמל, לדעתי בגיל צעיר יותר קל לצאת מזה, אבל תלוי הכול בך כמה אתה מוכן להשקיע כדי ש....
באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן