ברוכים הבאים, אורח

75 השעות של נס
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 75 השעות של נס 1251 צפיות

75 השעות של נס לפני 7 שנים #102146

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

השעה 09:00 בבוקר התאריך הוא 17.4.17. אפתח בשבח והודיה לבורא עולם על 75 שעות של ניקיון, לא הייתי יכול לעשות זאת ללא אלוהים. אני אדם חולה מאוד המכור למין בצורה קשה והרסנית. משהו בכימיה במוח שלי השתנה לו וזה ישאר איתי לנצח. אני אדם שההתמכרות הובילה אותו לשפל שבשפל, "הנוסע המתמיד" לבתי זונות, אוננות ללא הפסקה אפילו במקומות ציבוריים, צפייה בפורנוגרפיה ומחשבות אובססיביות על מין. אני אדם שלולא התוכנית הייתי מת. ההתמכרות מובילה בסופו של דבר למקום הזה תמיד. תבינו, אני אדם שההתמכרות הרסה כל חלקה טובה בחייו, מצאתי עצמי חסר אונים מול הראש שלי, חסר כוח ויכולת להתנגד לכח העצום הזה עליי. התמכרות למין היא מהקשות ביותר שבהתמכרויות, מאחר והתלות היא חזקה מאוד בראש שלנו, במחשבה החולה שלנו. ניסיתי אלפי פעמים להיות "נורמלי" אך לא הצלחתי, בכל פעם חזרתי להשתמש מחדש, ולא רק זאת אלא שהתמכרותי החריפה מפעם לפעם. הגעתי לאמונה אמיתית שרק אלוהים אוהב יכול לעזור לי ולהושיע אותי. בורא עולם, אבא אוהב ורחמן אני צריך אותך איתי תמיד, בלעדיך אני מת. 
אסירות תודה לך בורא עולם על החיים הטובים שנתת לי, אסירות תודה על אשת חייל וצדקנית שנתת לי, תודה על רכב חדש, תודה על בית חם ומלא בשפע, תודה על שאתה אבא שלי, תודה לך אלוהים על התוכנית הנפלאה שלנו, תודה על האחים היקרים שיש לי כאן, שמקבלים אותי בבדיוק כמו שאני יחיד בעולמך.תודה על משפחה בריאה ואוהבת, תודה שהתעוררתי הבוקר, תודה על כל נשימה ונשימה. תודה לך בורא עולם שאתה שומר אותי מעצמי, מהראש המשוגע שלי.
אסור לי לשכוח מי אני באמת, כי בקלות אני יכול לחזור לאותם מקומות שפלים אליהם לקחה אותי ההתמכרות. אם לא אתה אלוהים הייתי מת. 
התוכנית מאפשרת לי לחיות חיים שלמים ושלווים למרות המחלה. תודה שהבאת אותי לתוכנית ומצאתי פתרון. אני צריך לעבוד את התוכנית ללא הפסקה,כאשר איני מחובר לתוכנית, אני מחובר לתאווה. 

תודה, תודה, תודה ענקית לך אבא על הכל. 
תן בי שלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנות.

תגובה: 75 השעות של נס לפני 7 שנים #102157

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

תבורך.
אגב, יש מצב שיומן מסע יסייע לך לראות את הדרך שלך לאורך זמן.
בהחלמה

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: 75 השעות של נס לפני 7 שנים #102192

לומר ת'אמת?
התרגשתי.
אם אחרי 75 שעות של ניקיון בנאדם נשמע אחרת לגמרי מאיך ששמענו (קראנו...) אותו קודם, זה אומר שישנו כוח גדול שיכול להחזיר אותנו לשפיות כל יום מחדש.
מי יתן ונמצא אותו גם עכשיו, הלוואי.
תודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן