ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב עזרה 63 צפיות

חייב עזרה לפני 3 שבועות, 1 יום #150526

היי חברים - האמת שממש אין לי כח לשתף אבל הבנתי שלבד אני לא יכול לעבור את זה כבר , אני לא אפרט יותר מידי אבל בקצרה אני פשוט לא מצליח לעלות לישון בלי לאונן - כמה שאני מתפלל במהלך היום , לומד תורה לפעמים , כל בוקר מבטיח לעצמי שהיום יהיה שונה - איך שאני נכנס למיטה אני ישר אוטומטית מוריד בגדים ומתחיל לפגום ולפעמים המון זמן עד שלמחרת אני לא מצליח לקום בשעה נורמאלית - אני בשיא הרצינות מרגיש שאין לי יכולת לנצח את זה - אני ממש מרגיש שאין לי יכולת בחירה פה ומרגיש כל פעם לפני העלייה למיטה כאילו “שד” משתלט עליי - ממש ככה ! לי יש מכשיר מסונן ולאשתי לא… אני פוגם עם המכשיר של אישתי ומרגיש מגעיל - ניסיתי לגרום לה לשנות סיסמא… “חירטטי אותה שהקוד שלה קל מידי והאקרים יכולים לפרוץ לה לפלאפון וכדאי לה לשנות , אבל היא לא שינתה לצערי… מה אני עושה מפה ? איך אפשר להתמודד עם ההרגל הנורא הזה שאני לא מצליח להרדם בלעדיו ? איך אני מרים את עצמי מההלקאה העצמית וההרגשה הנוראית הזאת והחוסר אמונה הזה ??? בבקשה אשמח לטיפים מעשיים משהו שאוכל להתחיל בו… ממש תודה לכל מי שקרא - מעריך מאוד ושיהיה לכולם בהצלחה במסע שלהם

נערך לאחרונה: לפני 3 שבועות, 1 יום על ידי progressiveelephant23.

תגובה: חייב עזרה לפני 3 שבועות, 1 יום #150527

שלום וברכה,
חבר יקר ואהוב.
הפתרון שעובד בשבילי בס"ד קרוב ל-9 שנים, מיום י' בניסן תשע"ה, הוא עבודת 12 הצעדים. בלעדם ה'שד' שאתה מדבר עליו היה ממשיך לפעול אצלי, ובס"ד בזכות עבודת הצעדים היומיומית אני זוכה למתנת הנקיון מלבד עוד מתנות רבות ונפלאות שה' יתברך מביא לי.
יש הרבה הרבה תקוה.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חייב עזרה לפני 3 שבועות, 1 יום #150528

• טובות
  • חבר ותיק
כתבת לך בפרטי

תגובה: חייב עזרה לפני 3 שבועות, 1 יום #150531

היי,

ראשית כל - לא משנה איפה אתה נמצא, תדע שאתה יכול לצאת מזה. עצם האמונה הזאת תועיל ותקל עליך קצת. גם מההלקאה עצמית ממליץ לך להשתחרר, גם היא כנראה תורמת למצב...

שנית - מה שאתה מתאר כחוסר אמונה הייתי מתאר להפך - קונפליקט בין האמונה שלך לבין ההתנהגות הזאת, שבד"כ יושבת על משקעים מהעבר/רגשות שליליים וכו', והיא בהחלט לא מעידה על רמת האמונה שלך.

(אצלי באיזשהו שלב בתהליך הפנימי נכנס העניין של אמונה ומשמעות החיים, אבל זה גורם משני לדעתי)

ניסית את 'לטוס אל החופש'?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן