ברוכים הבאים, אורח

יום שבת קו(שי)דש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום שבת קו(שי)דש 115 צפיות

יום שבת קו(שי)דש לפני 1 חודש, 1 שבוע #150324

שלום לכולם רציתי לשתף אתכם על מה שעברתי בשבת האחרונה ועל הדילמה שהייתה לי
אני נקי (נכון ליום שאני כותב) את זה כבר 43 ימים ויש לי קושי גדול ביום שבת נכון שזה יום של קדושה ויום של בית כנסת אבל אצלי בבית זה שונה אני שומר השבת היחידי בבית אז אני לא זוכה לשבת עם המשפחה שבת של כולם ביחד ואני מוצא את עצמי ישן הרבה בשבת אחרי בית כנסת וזה רק אני לבד בחדר (אתם יכולים לדמיין את התמונה) ואין עם מי לדבר כי כל אחד בטלפון שלו אז אני מוצא את עצמי בדילמה קשה בין נפילה לחילול שבת ואני לא מתבייש להגיד שאני מעדיף לחלל שבת מליפול אין לי חברים לבית כנסת ואני אוהב את הלבד שלי בחדר אבל כן זה מכניס מחשבות שאם היה לי את הטלפון או המחשב זה היה הרבה פחות קשה רציתי לשמוע האם לכם יש קשיים בשבת ואיך אתם מתמודדים עם זה

תגובה: יום שבת קו(שי)דש לפני 1 חודש, 1 שבוע #150325

קטונתי מלהגיב לאישיות כה כבירה אשריך שאתה מצליח להתמודד דקה אתפלל עבורך הייתי שמח להזמין אותך לשבת רק אל תספר מאיפה אנחנו מכירים רק חזק ואמץ אתה מסוגל למה שכמעט אף אחד כאן לא מבין ולא מכיר לא חשב לנסות
שבוע טוב

תגובה: יום שבת קו(שי)דש לפני 1 חודש, 1 שבוע #150329

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף
nobody1 כתב on 16 מרץ 2024 20:42:

שלום לכולם רציתי לשתף אתכם על מה שעברתי בשבת האחרונה ועל הדילמה שהייתה לי
אני נקי (נכון ליום שאני כותב) את זה כבר 43 ימים ויש לי קושי גדול ביום שבת נכון שזה יום של קדושה ויום של בית כנסת אבל אצלי בבית זה שונה אני שומר השבת היחידי בבית אז אני לא זוכה לשבת עם המשפחה שבת של כולם ביחד ואני מוצא את עצמי ישן הרבה בשבת אחרי בית כנסת וזה רק אני לבד בחדר (אתם יכולים לדמיין את התמונה) ואין עם מי לדבר כי כל אחד בטלפון שלו אז אני מוצא את עצמי בדילמה קשה בין נפילה לחילול שבת ואני לא מתבייש להגיד שאני מעדיף לחלל שבת מליפול אין לי חברים לבית כנסת ואני אוהב את הלבד שלי בחדר אבל כן זה מכניס מחשבות שאם היה לי את הטלפון או המחשב זה היה הרבה פחות קשה רציתי לשמוע האם לכם יש קשיים בשבת ואיך אתם מתמודדים עם זה

וואי אחינו זה נשמע כל כך קשה צורת החיים שלך
אני שונא לתת עצות אבל מה עם לנסות ליצוק תוכן בשבת? אני הספקתי השבת 5 דפי גמרא (טוב, לא ממש, חלק עם שוטנשטיין) והרגשתי אושר אמיתי, אין לך בכך הסביבה חברים? אנשים שלומדים תורה? סתם אנשים לצאת איתם ולהעביר את הזמן בטוב?

נסה לצאת מהמיטה ולהסתובב במקומות טובים יותר איש יקר

תגובה: יום שבת קו(שי)דש לפני 1 חודש, 1 שבוע #150340

אין ספק שזה קשה, אבל תזכור שהקב"ה הניח אותך במקום כזה אז אתה יכול!!!
אבל בגדול אם הקושי שלך בבית אני חושב שעדיף לך להעביר את השבת במקום אחר ששם לא תיהיה מאותגר ככ זה ממש שווה את המאמץ. ותמיד תוכל לתכנן לעצמך את השבת מראש לקנות פיצוחים ג'לים וכו להתארגן על עיתונים ספרים וכל דבר העיקר שתצליח לעבור את השבת ללא נפילות בשתי המובנים...
והדבר הכי חשוב אחי זה להתפלל להקב"ה שיתן לך את הכוחות להמשיך...
בהצלחה אלוף!!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן