ברוכים הבאים, אורח

נפילות ועוד נפילות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילות ועוד נפילות 296 צפיות

נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149691

• עוצם
  • חבר חדש

מה עושים בדיוק בשובבי"ם שאני כ"כ מנסה להתחזק אני נופל ולא רק זה אלא שאחרי כל נפילה אני לא יכול ללמוד יומיים וביום השני שאחריו אני יכול ללמוד שוב אני נפלתי מה עושים זה ביאוס של החיים עכשיו עוד יומים של זבל מה עושים

השמח אם משהו ישאיר תגובה דברי חיזוק או התעודדות

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149700

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

יכול לומר על עצמי שכל שנה בשובבי"ם דוקא הייתי נופל, תמיד בתקופה הזאת, מנסה להתחיל לשמור איכשהו ולא מצליח, דוקא עכשיו שובבי"ם ראשון שיחסית התחיל טוב ובתקווה גם ייגמר טוב, אני נכנס לאתר כאן הרבה, קורא המון וכותב את היומן שלי בתקווה להצליח
בהצלחה לכולנו

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149702

עוצם כתב on 08 ינו' 2024 16:38:

מה עושים בדיוק בשובבי"ם שאני כ"כ מנסה להתחזק אני נופל ולא רק זה אלא שאחרי כל נפילה אני לא יכול ללמוד יומיים וביום השני שאחריו אני יכול ללמוד שוב אני נפלתי מה עושים זה ביאוס של החיים עכשיו עוד יומים של זבל מה עושים

השמח אם משהו ישאיר תגובה דברי חיזוק או התעודדות

סיפר לי מישהו שמתמודד קשות, שהלך להשיח את ליבו ולבקש את עצתו של ראש ישיבת סלבודקה הגאון רבי משה הלל הירש שליט"א, אמר לו הגאון הנ"ל, דבר ראשון לאחר נפילה, אל תחשוב כלום, רק קח גמרא ותתיישב ללמוד כמה שעות ללא הפסק.

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149704

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין ספק, והסר שטן מלפנינו ומאחרינו. לפני הוא אומר לנו לא נורא כמה דקות ומיד תחזור, אחרי הוא אומר לנו אתה כזה זבל חבל על כל המאמץ.
והעבודה שלנו בדיוק הפוך. - אחרי לחזור למסלול, לא לחשוב, פשוט לעבוד טוב. 
אוהבים אותך תמשיך לשתף ייתן לך כוח. 

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149712

• עוצם
  • חבר חדש
סיפר לי מישהו שמתמודד קשות, שהלך להשיח את ליבו ולבקש את עצתו של ראש ישיבת סלבודקה הגאון רבי משה הלל הירש שליט"א, אמר לו הגאון הנ"ל, דבר ראשון לאחר נפילה, אל תחשוב כלום, רק קח גמרא ותתיישב ללמוד כמה שעות ללא הפסק
 אבל הבעיה שאז אני פשוט לא מסוגל ללמוד אין לי מוח או מוחין

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149713

עוצם כתב on 09 ינו' 2024 12:24:
סיפר לי מישהו שמתמודד קשות, שהלך להשיח את ליבו ולבקש את עצתו של ראש ישיבת סלבודקה הגאון רבי משה הלל הירש שליט"א, אמר לו הגאון הנ"ל, דבר ראשון לאחר נפילה, אל תחשוב כלום, רק קח גמרא ותתיישב ללמוד כמה שעות ללא הפסק
 אבל הבעיה שאז אני פשוט לא מסוגל ללמוד אין לי מוח או מוחין

אשאל אותך שאלת תם, למרות שאני מתאר לעצמי מה תהיה תשובתך: למה אתה לא מסוגל אז ללמוד? למה אין לך אז מוח או מוחין?
אשמח לתשובתך כאן, או אם אתה רוצה במייל שלי: zz8561900@gmail.com

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149868

• טובות
  • חבר ותיק

אוי אייבישטער
אין לי כבר כח
אחרי תקופה טובה שוב פעם נפילה
זה גורלי???
אין לי כח..............!!!!!
לא יודע..נראה לי באבע מעיישעס...מי שיא מזה לגמרי לחלוטין
מה זאת אומרת....הרי זה מושרש במח!...
רבונו של עולם..אתה יודע מצויין שאני לא שם בעצם...רגע אחד של בבחרותי שנפלתי לזה שלא באשמתי
כי לנו משרד מחשב ללא סינון...הביא על את כל הצרה הזאת...
מה אני הזמנתי את זה????
מה אני רציתי את זה????
למה ??למה??? למה???
ןעןד מי יודע מה מחכה לי בשמים....
למה דווקא אני ..שמשתדל כל כך ורוצה כל כך את קרבתך ולעשות רצונך??
או..אולי...זה כולם?..כולם ככה...?  אולי...אולי רק אנחנו אלה פה ס''ה מוכנים להוציא את זנ מהלב...אולי...
אלוקים...תן לי איזה אור שירגיש לי שזה דווקא הסימן שאני שווה...ואני ענק..
לא יודע...
קצת...קצת הרבה מיואש...
בבקשה חברים..חיזוק..חיזוק..חיזוק...דחוף!

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149869

ערב טוב לך טובות זה שאתה מוצלח רואים וגם אתה יודע ומכיר
רק היה לך החמצה אז בא לך לשמוע את זה מעוד משהוא
אז דע לך שאתה שווה הרבה ואני הכותב גם מעריך את עצמי והרבה שנים נפלתי הייתי בטוח שלעולם לא אצא מזה ובחסדי השם התגלגלתי ל GYE וגיליתי יש תהליך שבוודאי עוזר אבל יש מתכונת אי אפשר להכניס סוכר לעוגה ויצא מלוח או פפריקה אדומה ויצא ירוק
תצמד למהלך תעבוד. אני יודע שאין זמן ובפרט אם מתחילים ומצליחים. מניסיון אני אומר לך יש משהוא שאומר לך תעזוב יאלה תמשיך את החיים ולא צריך להצמד לתוכנית
אין כח הנה אתה על הדרך
וזה לא ככה כמו כל תוכנית ריפוי
כעת אני אגלה לך סוד אני דיברתי לעצמי ופשוט נתת לי את הבמה הייתי חייב לפרוק דפק לי בדלת הטריגר הפעם מחופש בצורה חדשה.
לאישתי יש מצב רוח דפוק היום קשה לה בעבודה ואז מתחיל דיקי וההמשך זה בדידות וכעת מתחיל צורך בסיפוק חיצוני אז ברוך הבא טריגר.
ופשוט למדתי לדבר אליו ואמרתי לו אתה לא תיתן לי שום דבר יותר טוב מהמצב שבו אני נמצא לא אחליף פרה בחמור ובפרט בחמור כזה שנתקע לך ולא הולך כשאתה אומר תלך
אז לילה טוב ואם אתה כאן אתה נמצא ליד המיליארדרים בסוף ידבק בך אתה תתחלק בשלל

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149870

• din123
  • דירוג זהב
גם לי עצוב. 

נפלתי לפני כמה דקות.

נפלתי אחרי שבועיים של נקיות. (אצלי זה המווווון!)

ואני באמת חייב עכשיו להיות נקי. 

אני יודע שהדיעה שלי פחות צלולה כשאני משתמש - וכרגע אני צריך כל פיסת שכל שיש לי... 

אני צריך זכויות שבורא עולם יעזור לי להחליט החלטות נכונות.

קראתי את המילים שלך וזה היה מראה לסערת נפש שאני נמצא בה. 

אבל אני לא מוכן להתייאש לעולם!!! 

ואני מקווה שגם האייבישטער לא התייאש ממני 

וגם לא אתה... וגם לא כל חברי הפורום.

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149872

טובות כתב on 21 ינו' 2024 18:09:

אוי אייבישטער
אין לי כבר כח
אחרי תקופה טובה שוב פעם נפילה
זה גורלי???
אין לי כח..............!!!!!
לא יודע..נראה לי באבע מעיישעס...מי שיא מזה לגמרי לחלוטין
מה זאת אומרת....הרי זה מושרש במח!...
רבונו של עולם..אתה יודע מצויין שאני לא שם בעצם...רגע אחד של בבחרותי שנפלתי לזה שלא באשמתי
כי לנו משרד מחשב ללא סינון...הביא על את כל הצרה הזאת...
מה אני הזמנתי את זה????
מה אני רציתי את זה????
למה ??למה??? למה???
ןעןד מי יודע מה מחכה לי בשמים....
למה דווקא אני ..שמשתדל כל כך ורוצה כל כך את קרבתך ולעשות רצונך??
או..אולי...זה כולם?..כולם ככה...?  אולי...אולי רק אנחנו אלה פה ס''ה מוכנים להוציא את זנ מהלב...אולי...
אלוקים...תן לי איזה אור שירגיש לי שזה דווקא הסימן שאני שווה...ואני ענק..
לא יודע...
קצת...קצת הרבה מיואש...
בבקשה חברים..חיזוק..חיזוק..חיזוק...דחוף!

וואו, איזה כאב קדוש ,,,
מה סך הכל מבקש?
להיות יהודי טוב,
לעשות רצונך אלוקי חפצתי.
זעקה יהודית כ"כ טהורה,
בלי להיות בשמים אני בטוח שהקב"ה מתמוגג מנחת מזעקתך הקדושה,
ואומר לפמלי' דיליה: חזו בני חביבי, שמשתכחין מצערא דיליה, ועסיק בצערא דילי.

חשוב שתדע שה'אייבישטער' רואה ויודע 'הכל',
הוא לא רואה רק את רגע הנפילה,
הוא רואה גם כמה קשה לך, כמה אתה מתמודד, כמה אתה לא רוצה ליפול.
כמה כואב לך כל נפילה, כמה אתה מתחרט על כך, כמה אתה מבואס ממנה.
אז כשאתה כ"כ מפחד מה מצפה לך בשמים, והאמת שאין לי מושג מה מצפה לי שם ובודאי שלא לך.
אבל ברור לי שבטיעונים לעונש נלקח בחשבון כל מה שכתבתי.

באהבה
נפ"ש

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149873

• עוצם
  • חבר חדש

טובות היקר זה אני שפתחתי את השרשור הזה אני מרגיש והרגשיתי יותר דפוק ממה שהרגשתה ואיני יכול לדון או לומר דעה בנושא כי זה כואב מאוד 
אבל על מה שדנו כאן על מה מחכה בשמים אני מאמין בדבר אחד שלכל דבר שאתה עושה צריך לראות את הפעולה הנמשכת כלומר שכל דבר צריך לבדוק אותו האם זה רצון השי"ת או היצר שמנסה בכל מיני דרכים להפיל אותנו כולל בצער שלאחר הנפילה 
אומר אני את מה דעל ליבי גם אני נפלתי לפני יום ואני עדין בצער כי עכשיו יומים אני לא יכול ללומוד וזה באסה אבל הנידון הזה מה מחכה לי או לך למעלה והיסוק של זהו חטא חמור וכו' זה אבי אבות המזיקים זה היצר בעצמו כי מה קורא מהצער הזה שאתה מרגיש דפוק ואז אתה מחפס לברוח ואז צץ הטריגר הארור הזה 
אחי עזוב מה שהיה עזוב עזוב אל תתעסק בזה תראה רק טוב אני לא אומר זה קשה ואני יותר כותב לעצמי כי זה קשה הנפילה אבל אחי זה קורא לכולם אם היתה מכיר אותי היתה אומר אין מצב שאני נכשל אבל הפוך כל הגדול מחבירו 
אני רוצה להגיד לך משהו שעודד אותי כמה דקות אחרי הנפילה הבעל התניא בפרק ז מדבר על החטא הזה וכותב שאין כמעט מי ישכול לימלט ממנו אני לא מדבר איתך מגידים של 2024
הבעל התניא לפני 200 שנה אחי כולם נופלים ג"כ בזמנו ואין כמעט מי ישמלט מזה 
החתום את דברי אחי אני אוהב אותך אתה מלך עדיר אני לקח לי מלא זמן עד שכתבתי בפורום הרבה צער והוגמת נפש היו לי בחיים אבל אתה פותח את ליבך נראה שהלב שלך גדול אתה ענק אוהב אותך עוצם

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149874

• טובות
  • חבר ותיק

תודה ענקית לכולכם
אני קורא בדמעות..ממש...באמיתי...
מתרגש מאוד
לא האמנתי שיהיה מקום שאוכל לבקש חיזוק על הנושא הקשה הזה ולקבלו ככה עם ככ הרבה חום והבנה ונוחות...
(זה דווקא המעלה של הטכנולוגיה המתקדמת...)
ממש התחזקתי
אין אין מילים

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים #149888

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

טובות היקר
זה בכי ראוי.
אבל בהחלט תצא מזה. כולם כאן היו/הינם כך למחצה לשליח ולרביע.
כולנו נפלנו פעם, כי היינו במשרד, כי לא הבנו מה וכו' וכו'. ואח''כ רצינו לחזור כמה בכינו, כמה זעקנו, לעשות רצונך אלוקי חפצתי. - אבל ב''ה היום זה כבר לא אתמול.
כי אני עושה כאן דרך ארוכה מאד, התחלתי כאן אחרי הרבה הרבה שנים לבד, אם שבועות ותפילות וצומות וצדקות ומה לא, ואז גילתי על האתר הנפלא הזה, ואמרתי לעצמי ניסיון אחרון, אם גם זה לא יעזור, אמות בזבל. לא יודע מה יהיה, כשהילדים שלי יספרו על הגדלות שלי בשבעה, אותי  יטגנו בגיהינום. 
והתחלתי דרך ארוכה, והיו לא מעט נפילות, שים לב אני עכשיו רק 34 יום נקי. אבל אני תמיד דאגתי להזכיר לעצמי, שנפילה של עכשיו היא פחות חזקה מנפילה של פעם. ככל שיש יותר רצף ניקיון יש יותר הצלחות. ובעיקר המאמצים כאן משותפים. - בפרט שיש כאן צדיקים אמתיים שעוקבים אחריך ועוזרים לך. 
לא בטוח שהשיטה שעובדת לי, תעבוד לך אותו דבר. יש כאן גוונים רבים לעבודה, וכל אחד מוצא את מקומו. אך מה שבטוח, שהעבודה המשותפת נותנת הרבה מאד כוח.
תמשיך להיות, תמשיך לשתף, פתח יומן משלך. ותעקוב גם אחרי אחרים ותחזק אותם. כל אחד גם המתחיל ביותר, יכול לחזק את המתמודד הוותיק. והכוח שיש בזה שאתה מחזק אחרים יחזק גם אותך.
באהבה. 

תגובה: נפילות ועוד נפילות לפני 3 חודשים #149920

• עוצם
  • חבר חדש

היזה עצבים וצער אני פתחתי את הנושא הזה לפני כמה שבועות ושוב נפלתי עוד פעם טעטא מה עושים דייייייייייייייייייייייייייייי נמאס לי קשה לי רע לי אני נרגיש זבל 
מה עושים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן