ברוכים הבאים, אורח

האם זה אפשרי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם זה אפשרי? 147 צפיות

האם זה אפשרי? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148989

• sonic
  • חבר חדש

אני רווק בן 28 לצערי לא מצאתי את הזיווג שלי עדיין
לא פשוט בכלל מנסה לא להתבכיין , זה אפשרי באמת בתור רווק פשוט לא לגעת בשרביט? האם זה אמיתי זה יכול להיות דבר כזה ?

אני פשוט אחרי שבוע שבועיים מרגיש כאבים כבר אפילו שלא מסתכל על כלום ומנסה לשמור את החשיבה
האם הכאב הזה עובר? יש עצות טיפים איך לנסות לשמור את זה כמה שיותר בפנים או כמו תרגילים פיזיים?

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 2 שבועות על ידי sonic.

תגובה: האם זה אפשרי? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148991

• 9625
  • דירוג זהב

אחחחחח....... אני חש את הכאב שלך!!!
מבין כמה זה קשה להתאפק. לא רק בקטע הרגשי אלא גם בקטע הפיזי.
ההנחה היא, שיש הרבה חומרים באתר שיכולים לעזור.
בכל אופן, אני רוצה להמליץ לך על הסרטון שראיתי עכשיו שעוסק בקושי שלך.
לטוס אל החופש > מעבולות טיסה > המוח המתרגל.
המון הצלחה
אפי
במאמר המוסגר, אתה כתבת בכותרת את המילים עם סימן שאלה. מה שאומר שהשאלה פתוחה מבחינתך. יש כאלו שהיו כותבים את זה עם סימן שאלה וקריאה. שזה אומר פליאה. ולענינינו, קביעה. אני שמח שאתה נותן צ'אנס לאפשרות שזה אכן אפשרי. ומעודד אותך להמשיך לשתף, וגם.... גם כשתמצא את השותפה שלך לחיים, תספר לנו... במסגרת המתאפשרת נעשה לך חגיגה!!!
בעז"ה בקרוב!!! 

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: האם זה אפשרי? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148995

שאלת האם זה אפשרי לרווק להישאר נקי?
התשובה שלי היא שכן, וההוכחה לכך היא מציאות החיים שלי, שזכיתי בס"ד למתנת הנקיון מאז שהגעתי לפתרון שלי, ואז הייתי בעודני רווק מתבגר...
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: האם זה אפשרי? לפני 6 חודשים, 1 שבוע #149020

אתה שואל האם זה אפשרי, משמע שאתה מסתפק בזה, 
נראה שאתה במקום מאוד לא טוב, ובהחלט לפי התיאור שלך זה נראה ממש ממש קשה, אני לא במקום שלך ואין לי זכות לדון אותך,
אתה מדגיש את זה שאתה רווק,
א. אני אספר לך שאני בתור נשוי קרה לי פעם שמיד אחרי שסיימתי יחסים עם אשתי הלכתי לשירותים ו... אבל ממש מייד, כי היא לא סיפקה את התאוה, לקח לי זמן להבין את זה אבל האשה לא תספק לך את התאוה לעולם! וזה לא המטרה שלה!
צריך לוותר על התאווה, בהחלט משתמשים עם היצר המיני עם האשה ומממשים אותו, אבל זה לרגע לא עוזר לתאוה.
אני הייתי מכור לפני החתונה והופתעתי לגלות גם אחרי החתונה שזה ממשיך.
ב. עלעלתי בהסטוריית ההודעות שלך וראיתי שבעבר פתחת פוסט עם אותו שם,
שוב אני מדגיש אני לא במקום שלך, אבל נראה שאתה מחשב להתייאש, עדיין לא סופי אבל אולי...
אבל על כולנו לזכור שגם אם לא נותר לנו דבר לעשות, הדבר היחיד שנשאר לנו לעשות הוא לקוות לטוב, רק אם נקוה יש לנו תקוה, אבל אם לא נקוה בהחלט אין זה אפשרי.
נסה לעשות דברים חדשים שלא עשית עד עכשיו,
למשל להתחיל לשתף בפורום על הקשיים שלך ועל הדרך שלך על הנפילות ועל ההצלחות גם אם הם מזעריות,
וכן לשתף טלפונית,
בקשר לכאב הפיזי כושר מאוד עוזר לי אישית, לפעמים אני ממש משתגע ומתחיל לקפוץ ללא הרף ולעשות שלל תרגילי כושר.
אוהב ומעריך,
יש בך עדיין את התקוה!
תגדיל אותה תפעל ותנצח!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן