ברוכים הבאים, אורח

מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר 839 צפיות

מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148224

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים אהובים! אתם נשמות טובות ומאירות את העולם כולו! איזה כח שיש לביחד שלנו, אנחנו משנים את החיים של עצמנו ועוזרים לחברים הנוספים להשתמש בכח הביחד כדי להביא שינוי לעולמם שלהם.
נעים מאוד, אני שמח בחלקי (מקווה), נרשמתי לאתר לפני יותר משנתיים, בתור נשוי שפשוט לא הבין מה נסגר עם כל ההתמכרות של העבר שלא עוזבת גם "כשפתי בסלי".
בתור רווק מגיל מאוד צעיר ראיתי כמויות של פורנוגרפיה, ומאוד בכיף ללא שום נקיפות מצפון, עד שהבנתי שאם אין לי את זה כמה זמן אני ממש משתוקק, והתחלתי לחשוב קדימה, על חיי נישואין, על פגיעה של המוח והרגל לביצועים פורנוגרפיים מנותקים מהמציאות, ורציתי לעצמי חיים טובים.
הרבה שנים ניסיתי להפסיק, אבל המציאות צחקה לי בפנים.
לא משנה איזה חוויות קשות היו לי בעקבות עוד נפילה, תמיד ידעתי לחזור לנחמה והתענוג שבצפייה. שעות על שעות, מיליון כרטיסיות פתוחות מחכות לי...
באתר בהתחלה חוויתי שיא של 11 ימים נקיים, הייתי בעננים, עד שנפלתי. "התרסקתי".

בקיצור, הבנתי שלא אוכל להמשיך לעשות את אותם הדברים ולצפות לתוצאות שונות, וכאן התחיל מסע ארוך של ניסוי וטעיה - 
זה התחיל עם סינון מחורר של אינטרנט רימון שבקלות רבה הוא לא עצר אותי כמעט כלום.
אחרי הרבה נפילות גם עם אינטרנט רימון, קרה אבן דרך משמעותית בתהליך ההחלמה שלי - התקשרתי לחבר!
היה כאן (אולי עדיין) חבר בשם "עשן שמעון", אני חייב לו הכרת הטוב ענקית.
אחרי עוד נפילה, עשר שמעון הסכים ללא שום הכרות מוקדמת איתי, לכתוב לי את מספר הפלאפון שלו, והתקשרתי אליו - לא מחסוי - ודיברנו!
שברתי את "מסך הברזל".
דיברתי עם מכור כמוני.
זה היה פתח לשינוי גדול.
עם הזמן יצרתי קשר עם חברים נוספים וגם נפגשתי פנים אל פנים.
הביחד המשותף נותן כח עצום!

עשיתי סינון של נטפרי שאותו לא הצלחתי לעקוף, אבל מצאתי מקומות אחרים ליפול בהם!
אין עצה ואין תבונה...
עם הזמן גם אשתי תפסה מה קורה וזה גם משהו שהמריץ להכריח את השינוי להגיע.
השינוי העיקרי שהביא את הנקיות לחיים שלי - כנראה שזה לא מתאים לכל אחד -  היה ליצור לעצמי סביבה סטרילית לחלוטין.
אין מחשב עם אינטרנט שהוא לא נטפרי, ואין פלאפון חכם, והמצב הוא כזה שגם אם אני רוצה ליפול אין לי את הזמינות. נניח אני מצוברח ולראות פורנו "יעשה לי טוב על הנשמה". אין. אין לי איך.
בכל דבר יש רווח והפסד, ידעתי שאני רוצה נקיות ולא היה אכפת לי חיי נוחות אחרים שיש עם זמינות מיידית לאינטרנט כל עוד זה עולה בנפילות ובזבוזי זמן אחרים...

זה בגדול על קצה המזלג.

מה עוד חסר?
כמובן שיש לי גם נפילות מצב רוח ואין כח לנקיות לפעמים ואני רוצה ליפול ולהטביע את נשמתי בשחור השחור הזה, להשלים פערים של כל הזמן, להתייחד שוב עם הסרטונים שגדלתי עליהם "ועושים לי כל כך טוב".
אבל בזמני בהירות, כשאני בפיקחון, שאני מרגיש טוב, כמה אני שמח על פעם שרציתי ליפול ולא נפלתי! תחושת השחרור מרימה אותי לגבהים חדשים של חיים, אני במקום אחר! חיי חיים נקיים ומחובר לאני הגבוה שלי, חווה את החיים עם ורידים נקיים שזורם בהם דם נקי וטוב. המוח שלי נתנקה יותר ויותר וזה משפיע בכל תחום כלשהו בחיי ובעיקר בחיי המשפחה!
בכל מקרה התחלתי לכתוב מה חסר, בזמני ירידה, אם תהיה לי גישה דיסקרטית לפורנו, לא בטוח בכלל שלא אפול! עיקר הנקיות שלי זה מכך שאין לי אפשרות גם אם אני רוצה.
נניח אני בבית לבד ומשעמם לי וקצת עייף וכו', ופתאום סמרטפון פתוח, אין לי שום ערבון לכך שלא אפול ואמלא את כולי מכף רגל עד ראש בפורנוגרפיה מגוונת.

זהו. אם קראת עד כאן, וואו, תודה רבה! 

כל יום מחדש זה מלחמה חדשה על נקיות, אם ברחוב ואם בלא להשיג איזה מכשיר עם אינטרנט, וכן על זו הדרך.

ההפנמה שאני לא הגיבור כאן, השם הטוב נותן לי כוחות ושכל טוב לבחור בחיים. כל יום מחדש. גם היום בעזרת השם, אבקש כוח לדבוק בה', לדעת שהכל ממנו, ואלמלא הוא עוזר לי, איני יכול לו.

אני אוהב אתכם, יום טוב ומבורך, שבוע טוב ונקי!
שמח.

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148241

• mose
  • חבר ותיק

תודה אחי היקר 
ממש שמחתי לקרוא את זה כי אני ממש מתחבר לזה 
גם לי יש את הרגעים הקשים ואת הרגעים הטובים שאני שמח בכל פעם שהחזקתי חזק..
אז תודה ששיתפת עזר לי מאוד 
בהצלחה

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148274

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג כסף

אח יקר תודה על השיתוף
אני גם בדילמה שלך, לפני מספר שנים כשהתחלתי עם הפורנו, עוד לפני שכלל ידעתי על קיומו של האתר כאן, היה לי בבית סטיק פרוץ לחלוטין, החסימה היתה רק על מחשב מסוים. בזמנו היה ברור לי שהפתרון זה רק סינון, היו לי קצת קשיים עם אשתי בנושא, אבל בסוף יש סינון.
לאחר מכן גילתי פירצה נוספת בפלאפון של אישתי. היה קשה לי לשכנעה להחליף לאחר (מבלי שהיא כלל יודעת את הסיבה האמיתית), אבל בסוף גם זה קרה.
דא עקא, שלפני בערך שנה התברר לי שגם בפלאפון המוגן של אשתי (לי יש פלאפון כשר ללא אינטרנט כלל, ברוך הוא וברוך שמו), יש אפשרות ליפול...
כרגע המצב שרוב היום הפלאפון אצל אישתי ואין לי אפשרות ליפול, ומצד שני זה גורם לי הפוך שכשיש לי את האופציה (אשתי ישנה וכדומה), אני פשוט מתרסק וזה קורה מהר מאוד.
אני קצת נבוך בענין, אני כן כבר נסיתי כמה פעמים וגם מנה ואנסה, לגרום לאשתי לעשות עוד איזה חסימה בפלאפון שתמנע את כל האפשרויות, כרגע עוד לא הצלחתי אבל אני לא מתייאש.
לדעתי אחרי שהרגלנו את הגוף לצרוך משהו ואנו מונעים ממנו, כשזה יהיה בהשג ידו יהיה מאד קשה למנוע את הגוף. ואני כן חושב שאולי כדאי להשאיר 'אופציה' לגוף שיהיה פת בסלו. אמנם אגביל את דברי, בשום פנים ואופן לא מומלץ להשאיר אופציה לאתרי פורנו וכדומה, האופציה צריכה להיות משהו לא זמין, למשל תמיד אתה יכול לרכוש מכשיר חדש ולהיכנס דרכו, או שיש אפשרות ליפול גם בדרכים אחרות לא דרך הנט, אבל כל הנפילות הללו שאינם בהישג יד ובחדרי חדרים, יגרמו לנו לעשות דברים מושכלים יותר, ולא לפעול כמו מכונה אוטומטית.
מקווה שגם אני אצליח להגיע לכך שלא יהיה בביתי שום אפשרות של גלישה מסוכנת, ה' יהיה בעזרי.
אשריך על מספר ימי הנקיות לואי על כלנו. חזק ואמץ.
אוהבך תשבי

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148293

המשתוקק כתב on 29 אוג' 2023 21:53:

תשבי כתב on 29 אוג' 2023 12:23:

לדעתי אחרי שהרגלנו את הגוף לצרוך משהו ואנו מונעים ממנו, כשזה יהיה בהשג ידו יהיה מאד קשה למנוע את הגוף. ואני כן חושב שאולי כדאי להשאיר 'אופציה' לגוף שיהיה פת בסלו. אמנם אגביל את דברי, בשום פנים ואופן לא מומלץ להשאיר אופציה לאתרי פורנו וכדומה, האופציה צריכה להיות משהו לא זמין, למשל תמיד אתה יכול לרכוש מכשיר חדש ולהיכנס דרכו, או שיש אפשרות ליפול גם בדרכים אחרות לא דרך הנט, אבל כל הנפילות הללו שאינם בהישג יד ובחדרי חדרים, יגרמו לנו לעשות דברים מושכלים יותר, ולא לפעול כמו מכונה אוטומטית.

אח יקר! תוכל להסביר את כוונתך בשורות אלו? אני רוצה לבדוק אם הבנתי אותך נכון.

תודה רבה.

כשאני משאיר לעצמי כוסית קטנה של תאווה שעדיין לא ויתרתי עליה, אני שוב ושוב יחזור לשם, וכאשר אני מוכן לוותר על הכל, אז ההחלמה מתחילה אצלי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148301

• תשבי
  • דירוג כסף

הקדמה: אל תיקח ממני שום עצה של בעל ניסיון, לצערי הניסיון שלי כרגע הוא עדיין שלילי, אני רק מנסה לחשוב ביחד.
עכשיו אנסה להסביר שוב:
אני כמובן לא איש מקצוע, כתבתי רק ממה שאני מרגיש, והתחושה היא זאת: כשאתה חסום ופתאום נפתח לך פתח זמין, נגיש, מיידי ודיסקרטי, כמעט ואין לאפשרות להתמודד. (אני מקווה שמשפט זה הוא ברור).
כשכתבתי להשאיר 'אופציה' כוונתי היתה באופן תיאורטי, לא שבאופן מעשי צריך להשאיר כמה סרטונים בארון נעול. כוונתי היתה שאי אפשר לבנות רק על חסימה, חייבים להתמודד, וכדי להתמודד אני חייב להרגיש שיש משהו שאני מתמודד מולו, אם אומר לעצמי שהמלחמה שלי הסתיימה בזה שחסמתי את האינטרנט, יותר סביר שאפול באיזו צורה, לכן אני מעדיף להרגיש שיש לי אופציה אבל אני מתגבר עליה.
אמנם כמו שכתבתי בהמשך, ה'אופציה' תמיד קיימת, תמיד תוכל לשלם כסף ולקנות מכשיר, או ללכת למקום וכו', אין צורך מראש להשאיר אופציה. לכן אחרי שהאינטרנט בבית יהיה (אני כותב על עצמי בלשון עתיד) חסום לחלוטין ולא תהיה גישה זמינה, מה שיישאר זה להתמודד עם האופציות הלא זמינות שזה דבר שלדעתי יותר אפשרי.
אני מדגיש שוב - לא להשאיר שום אופציה זמינה לנפילה בנט, לא בבית, לא בעבודה ולא בשום מקום שאתה מצוי שם.
אני גם חותר בשלב זה למנוע מעצמי כל אפשרות גישה לאינטרנט פרוץ, מתפלל להשם שיעזור לי בכך.

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148311

תודה רבה על ההודעה האחרונה. אני לא בא לשלול שום דבר לשום אדם אחר, רק באתי לומר מה עובד בשבילי. ובכל אופן כשאמרתי שאני לא יכול להשאיר כוסית, התכוונתי גם לא תיאורטית. ואגב, אני יכול כעת תוך כמה שניות לראות פורנו אם אני רוצה, ולמרות שאני חסר אונים מול התאווה, אני לא עושה את זה. כי ויתרתי על זה בסייעתא דשמיא ומסרתי את זה לאלוקים, וכל יום ויום וכל רגע ורגע אני ממשיך ומוסר לאלוקים את התאווה שלי. ומבחינתי אם אני חושב על האופציה הזאת שיש לי כעת לראות פורנו, כאיזשהו אופציה תיאורטית לתאווה, אני לא יוכל להמשיך להישאר נקי ושפוי. אם לא אוותר על זה, אתקרב לשם עוד ועוד.
אני מדגיש שוב, זה מה שעובד בשבילי.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148314

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים התגובות שלכם עושות לי טוב על הנשמה.
תשבי, אם אשתך הייתה יודעת מה קורה איתך בגלל החוסר בסינון, הייתה זורקת את המכשיר לפח וקונה אפילו כשר!! היא רוצה את העיניים ואת הלב שלך שהיו רק שלה!! 
אשתי גילתה בדרכים שמימיות על הפורום ושהלכתי קצת לקבוצות, היה מאוד קשה בהתחלה, אבל אחכ החיבור חזר להיות טוב ואיכותי וכנראה שהרבה מהניקיון שלי קשור גם לגילוי שלה. 
הבהרה: לא ממליץ לבא ולספר לה דבר כזה, נראה לי שזה הדבר שהכי יכאב לה בעולם. יש דרכים לספר ותנאים מסוימים אחרי שמתייעצים עם ותיק

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148364

• תשבי
  • דירוג כסף
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 30 אוג' 2023 16:45:

תודה רבה על ההודעה האחרונה. אני לא בא לשלול שום דבר לשום אדם אחר, רק באתי לומר מה עובד בשבילי. ובכל אופן כשאמרתי שאני לא יכול להשאיר כוסית, התכוונתי גם לא תיאורטית. ואגב, אני יכול כעת תוך כמה שניות לראות פורנו אם אני רוצה, ולמרות שאני חסר אונים מול התאווה, אני לא עושה את זה. כי ויתרתי על זה בסייעתא דשמיא ומסרתי את זה לאלוקים, וכל יום ויום וכל רגע ורגע אני ממשיך ומוסר לאלוקים את התאווה שלי. ומבחינתי אם אני חושב על האופציה הזאת שיש לי כעת לראות פורנו, כאיזשהו אופציה תיאורטית לתאווה, אני לא יוכל להמשיך להישאר נקי ושפוי. אם לא אוותר על זה, אתקרב לשם עוד ועוד.
אני מדגיש שוב, זה מה שעובד בשביל

נראה לי שאנו לא מתווכחים, כמו שכתב המשתוקק: זה ענין של ניסוחים.
אגב אם יש לך אפשרות כל כך זמינה, זה אומר שכבודו השאיר לעצמו יקב ולא רק כוסית (?!)
כנראה כוונתך שאתה לא משאיר לעצמך אפשרות שאי פעם תשתמש בזה. נכון, גם אני רוצה להפסיק לתמיד ללא ספק.
בשתי מילים: יותר טוב להיות במצב של: 'יכול להמשיך ורוצה להפסיק' מאשר במצב של: 'לא יכול להמשיך'.

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים על ידי תשבי. סיבה: הוספה

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148365

• תשבי
  • דירוג כסף
שמח בחלקי כתב on 30 אוג' 2023 17:26:

תשבי, אם אשתך הייתה יודעת מה קורה איתך בגלל החוסר בסינון, הייתה זורקת את המכשיר לפח וקונה אפילו כשר!! היא רוצה את העיניים ואת הלב שלך שהיו רק שלה!! 

הבהרה: לא ממליץ לבא ולספר לה דבר כזה, נראה לי שזה הדבר שהכי יכאב לה בעולם. יש דרכים לספר ותנאים מסוימים אחרי שמתייעצים עם ותיק

אוי אוי אוי, כמה שאתה צודק בכל דבריך.

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148367

תשבי כתב on 31 אוג' 2023 11:22:

נראה לי שאנו לא מתווכחים, כמו שכתב המשתוקק: זה ענין של ניסוחים.

יתכן שהכל רק ענין של ניסוחים. בתוך דבריך היו כמה מילים שהפריעו לי, ולכן כתבתי את ההודעה שלי.

תשבי כתב on 31 אוג' 2023 11:22:

אגב אם יש לך אפשרות כל כך זמינה, זה אומר שכבודו השאיר לעצמו יקב ולא רק כוסית (?!)
כנראה כוונתך שאתה לא משאיר לעצמך אפשרות שאי פעם תשתמש בזה. נכון, גם אני רוצה להפסיק לתמיד ללא ספק.

הכוסית שאני מדבר עליה, לא התכוונתי דווקא לכוסית פיזית אלא גם לכוסית רעיונית, זאת אומרת שאני מוכן לוותר על תאווה, אבל אני נותן בראש שלי מקום למחשבה שאם בכל זאת ארצה תאווה, אז אלך לרחוב ההוא ואכנס לפניה השני וכו' וכו' ושם אמצא תאווה...... לוותר על הכוסות הפיזיים עשיתי אינספור פעמים, בלחיצת כפתור אני מוחק את כל הסרטים מהמחשב והנה ויתרתי עליהם... אבל כשאני מוחק על דעת שאוכל לשחזר את הכל ע"י תוכנות שונות - אז גם אם מחקתי באופן פיזי את כל החומר, אבל בראש שלי הכוסית עדיין קיימת..... וזה לא טוב לי.

ובמקרה שלי הסיפור הוא הפוך, כיון שלא השארתי את האופציה הזאת בשביל תאווה, אז גם אם היא קיימת זה אפילו לא נחשב שהשארתי כוסית, וכנראה לא הבנת מספיק את מה שכתבתי, אני לא השארתי את האופציה הזאת בשביל תאווה כמו שכתבת בהודעה שלך, אלא זו אופציה שקיימת מאיזושהיא סיבה. וכאן, אם אני מוותר בראש שלי על הכוסית, אז גם היא קיימת היכן שהוא במרתף ביתי, זה כבר לא רלוונטי בשבילי.
האמת היא שזה בכלל לא אופציה שהשארתי, אלא אופציה שנכנסה אליי באופן מסויים, וביקשתי מהאחראי על הענין שיטפל בזה, וכנראה עדיין לא טיפלו, או שטיפלו, ואני לא ניסיתי לבדוק האם זה טופל.
אני רק רוצה להבהיר שלא נכנסתי כאן לנושא האם מכור יכול להשאיר לעצמו אינטרנט פתוח כאשר הוא עושה עם עצמו עבודה וכו', ואני סבור שאם הדת שלי נותנת לי הוראות מה מותר לי ומה אסור לי, אזי במקום שאין שום היתר שיהיה לי את זה, אז למרות שאני מוותר ונכנע מול התאווה, זה לא הדבר הנכון בשבילי. וזאת גם הסיבה שאני מטפל באופציה הנ"ל שיחסמו לי אותה, למרות שאני מוותר עליה, ולמרות שהיא הגיע אליי בעקיפין וכו'.
אגב, אני גם יכול להפעיל שניה את המח שלי ואפעל על התאווה, או אצא רגע מחוץ לבית ואפגוש שם את התאווה, זאת אומרת האופציה זמינה, אבל באסירות תודה בחסד אבא אוהב אני מוותר על האופציה הזאת גם בראש שלי. וכשאצטרך לצאת לרחוב, אעשה זאת למרות האופציות הזמינות שיש שם.

בהצלחה רבה

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 8 חודשים #148371

מילים כדורבנות
אני הייתי שמח לראות עוד פוסטים יפים ומנומקים ממך
לא רק משפטים עלומים 
אוהב מאוד
שלמה

תגובה: מה ע(ו)בד לי במשך 409 ימים ומה עוד חסר לפני 4 חודשים #149536

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

כולם מסכמים שצריך להשתדל לא לתת אופציה ליפול. כולם מסכימים שלא זו העבודה, העבודה היא התפכחות החלמה ונקיון.
השאלה היא האיזונים, אני כשלעצמי לא מספיק סגור על זה. בעז''ה אשתף אתכם במחשבותי. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.89 שניות

Are you sure?

כן