ברוכים הבאים, אורח

לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! 342 צפיות

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146241

• Be Better
  • דירוג כסף

ממש רוצה לשתף מה שעוזר לי להמשיך
זה הסירטונים פה באתר וגם gye+
אני כל יום בערך רואה איזה סירטון שניים
וזה נותן לי כוח,להבין דברים איך להתמודד

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146278

• Be Better
  • דירוג כסף

חברים חשבתי על השירשור הזה
אני חושב שעדיף להתמקד יותר 
מה אתם עושים שמגיע הדחף אליכם?
כל הדברים שאמרתם יפים
אני רוצה לשמוע כלים ממכם,מה אתם עושים שיש לכם דחף
שהוא כבר נמצא
מה הפעולה
או הפעולות?

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146279

• בר
  • חבר קבוע

לי אישית STAR מאוד עוזר להוריד את הרף. הוא עובד יותר טוב כשמתרגלים אותו  גם כשאין דחף.

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146288

• Be Better
  • דירוג כסף

תודה רבה לכל המגיבים
כל אלה שמצליחים להתמודד שבא לכם דחף
מה אתם עושים?
באותו הרגע?

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146306

חשובה כאן מאוד הגישה שלנו אל הדחף. אין פתרונות קסם. בטח שלא לטווח הארוך. 

אז בקצרה העניין הוא כזה: אם אני נלחץ ממנו גדל הסיכוי שאפול. לכן חשובה פה מאוד (מראש! להתכונן!) התבוננות והפנמה שזה בסדר שיבוא אלי דחף, וזה טבעי שגם לא תמיד תהיה לי מוטיבציה להילחם איתו. אבל זה לא אומר שאני חלש וחסר יכולת וזה לא שולל ממני את זכות הבחירה.

עוד עניין זה להבין עם מה אני מתמודד. אני לא מתמודד עכשיו עם הדחפים של מחר וגם לא עם התסכול של אתמול. אני מתמודד עם ההווה בלבד.

בנוגע לפעולה ברגע הדחף: זה משתנה מאוד מאחד לאחד ותצטרך להשקיע זמן ולשבת עם עצמך בכנות ולהבין מהם הגורמים לך. ממליץ מאוד להתחיל עם יומן הדחפים. עשה לי המון סדר בראש.

בהצלחה רבה לכולם!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן