ברוכים הבאים, אורח

לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! 343 צפיות

לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146100

• Be Better
  • דירוג כסף

אשמח שכל אחד ישתף אם זה עכשיו
מחר ואחרי זה
תרגילים שאתם לומדים
טיפים
איך להתמודד עם הדחף
(שיהיה מצידי שירשור שלא נגמר)

תודה לכל החולקים עצות
*בעז"ה ובישועתו*

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146107

• Be Better
  • דירוג כסף

חברים כל תרגיל
אם זה תרגיל נשימה
אם זה משהו שעוזר לכם להסיח את הדעת
כל דבר שעוזר לכם להתמודד עם הדחף בזמן אמת כמו שאומרים..
(בתקווה שיהיה שירשור ממש ענק שיכול לעזור בין חברים,אני ממש אשמח לשמוע משהו שיעזור לי גם)

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146108

שבוע טוב!
לי מאוד עוזר התנגדות לקולות מחלישים - לזהות מראש את הקולות שמשכנעים אותך ליפול ולפרוך אותם

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146111

• Be Better
  • דירוג כסף

יש לזה תרגיל פה באתר נכון?
יש שיטה איך אתה מפריך אותם?

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 3 שבועות על ידי Be Better.

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146130

• Be Better
  • דירוג כסף

רוצה שוב להגיד כל מי שרוצה לשתף משהו שעוזר לו להתמודד
עם הדחף
עם זה תרגיל נשימה
או כל תרגיל אחר
בבקשה לשתף פה,כי גם אני רוצה לדעת מה אפשר לעשות
וגם לעזור לחברים שנמצאים באתר
תודה רבה לכם

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146131

• בר
  • חבר קבוע

קשה לומר על רגל אחת. אני נכנס כמעט כל יום ל gye+ 
אני עובר על הקורסים שנראים לי שייכים לי. כל הנושאים שם מחזקים את האדם להיות החלטי וחזק יותר.
צריך לראות איזה קורסים שייכים לך. לדוגמא אדם שמאוד מופנם יש שם קורס על בניית קשרים חברתיים. 
או אחד שאין כל כך מטרה בחיים אז יש שם קורס לזה.

צריך לזכור שזה לא סבנג וגמרנו. ובעצם יש שני דברים. יש להתנגד ישירות לדחף כשהוא עולה. שבשביל זה יש נשימות, מיינדפולס וכו'...
אבל יש לדעת שבדרך כלל יש משהוא מתחת לזה. משהוא שדחף אותנו לכיוון ההתמכרות. וכשמחזקים את זה,(ואצל כל אחד זה יכול משהוא אחר שצריך חיזוק) ממילא אתה הרבה פחות מגיע למצב של התמודדות...
זה סוג של חיפוש: מה גורם לי להרגיש חזק יותר. מה גורם לי שאני פחות מרגיש נרדף על ידי הדחף...

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146134

• Be Better
  • דירוג כסף

תודה על השיתוף

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146137

בגדול זה לשבת עם עצמי, למצוא את התירוצים שאני מספר לעצמי בשעת הדחף ולכתוב להם תשובה ולשמור את זה בפלאפון או בארנק.
לדוגמה "רק פעם אחת, לא נורא, לא יקרה כלום..." והתשובה לזה כמובן היא שזה מחזק לי את ההרגל במקום לשנות אותו, ולא יקרה כלום אם אתגבר, רק פעם אחת...
כמובן שזו רק דוגמה ולכל אחד יש את האישיות והדרך שלו
בהצלחה!

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146138

• Be Better
  • דירוג כסף

מדהים אחי אהבתי מאוד
שמעת את זה באיזה קורס פה?
ואם כן אם אתה זוכר איזה?
ממש חזק!!!
תודה

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146139

• Be Better
  • דירוג כסף

כל תרגיל שעוזר לכם באמת
כל דבר
זה ממש הצלת נפשות
כל מה שעוזר לכם
אם זה תרגילנשימה מסוים
סירטון ביוטיוב שראיתם,ויכולים לשתף
כל דבר
או פתאום משהו שמצאתם וגיליתם ונותן לכם כוח
תשתפו!
תודה

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146142

תחפש בארגז הכלים התנגדות לקולות מחלישים

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146145

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר,

יש כמה דברים שעוזרים לי, אנסה לסכם פה כמה:
1. שאני עומד ליפול או רוצה ליפול - אני "משכנע" את עצמי ליפול אחר כך או מחר. זאת אומרת שאני לא נלחם מול התאווה אלא רק דוחה אותה לזמן אחר.
2. אני מסתכל על כל יום בנפרד. אני לא צריך תמיד לא להשתמש. אלא רק להישאר נקי היום. ("רק להיום").
3. אני מוסר לאלוקים שאני חסר אונים מול התאווה ואבדה לי החיים ושואל אותו מה אני צריך לעשות ברגע זה כדי להישאר נקי?
4. מתקשר לחבר ופשוט פורק את מה שיש לי על הלב (לחץ, פחד, רצון לחברה וכו').

בהצלחה רבה!

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146152

• nbym
  • דירוג זהב
מצטט מה שכתבתי בפוסטים קודמים, לא מדובר בכלים לשימוש רק בשעת הדחף, אלא גם באופן כללי. מקווה שיעזור.

1. חשיבה חיובית - קודם כל ההבנה שאין יאוש בעולם. שחייבים לעמוד למרות הכל. יש תקווה! 

2. כתיבה - אוהב להוריד על הדף את התחושות והרגשות שעולות לי. לכתוב הכל בלי סינון, זה עוזר לגלות המון דברים על עצמי ולחשוף דברים שמתחבאים מאחורי המחשבה. זה יכול לבוא אחרי נפילה או תחושה שעולה או ניצחון וכדו'.

3. האתר הזה כמובן. מקדיש המון רצינות ועוקב אחרי הכל. זו התחייבות שאני משתדל למלא כל הזמן. 

4. התבודדות - עם עצמי. אני לא חסיד ברסלב, אבל מצאתי חיבור לדרך הזו - בעיקר להיות בחדר ודיבור פשוט לקב"ה (בעיקר בלב ולא בקול הרי אתה לא רוצה שישלחו אותך למוסד פסיכיאטרי ).

5. לשמור על סדר - החל מסידור חדר (נשמע מצחיק אבל זה לא כזה פשוט כמו שחושבים), וכלה בסדר יום - קימה לתפילה בזמן, עבודה, וכדו'. סדר בחיים עושה סדר בראש. סופר חשוב פסיכולוגית.

6. עשיית תשובה - נותנת כוח להמשיך הלאה ונתינת הזדמנות נוספת לעלות. 

7. עשיית טוב לאנשים - לתת מעצמי לאחרים, עזרה לבת הזוג, בעבודה, להורים, חברים, קהילה וכו' . זה כולל גם לתת לעצמי מעצמי. לא מתוך אגואיזם משום שאני לא יכול לתת מה שלי אין. אני רוצה להיות 100% כדי להביא לאחרים 100% ממני. זו עבודה לא פשוטה, אבל זה ממלא אותי. 

8. סינונים - בפלאפון (נטספארק). לא רוצה לבוא לידי ניסיון. להעמיד גדרות. כמו שאנחנו אומרים בברכות השחר - שלא נבוא לידי נסיון ולא לידי ביזיון - כלומר, שאי עמידה בניסיון בד"כ גוררת ביזיון...

9. לימוד תורה/אמונה או כל דבר שקשור לקדושה. למלא את עצמי גם ברוח - יש משפט מסכם שכתב החייל ארז אורבך הי"ד שנרצח בפיגוע דריסה בארמון הנציב: "להגשים את עצמי? / לא תודה / גם ככה אני גשמי מספיק / מה שאני באמת צריך / זו קצת רוחניות". 

10. בקשה - להכניס בתפילות את הבקשה שהקב"ה יעזור לי בכל צעד. שלא אשכח במרוצת הזמן. שלא אפסיק לעמוד על המשמר." אין אפוטרופס לעריות" כמאמר חז"ל.

11. פתק קטן שכתוב בו את הרצון שלי להישאר נקי. או ציטוט שעוזר להתגבר. כשיש דחף ניתן להציץ בו ולהזכיר לעצמי מה באמת נכון. ומה אני רוצה באמת.
נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 3 שבועות על ידי nbym.

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146170

• Be Better
  • דירוג כסף
המשתוקק כתב on 22 מאי 2023 18:23:

יישר כח על היוזמה ולכולם על הדברים היפים והחשובים.

בעז"ה נעשה ונצליח

תודה אחי
ב"ה אני מרגיש שהשירשור הזה ממש חשוב
לא פעם אחת ולא פעמיים אני מול דחף שמשגע אותי לנפילה
ואני באמת רוצה כלי או כמה כלים שיעזרו לי בשעה הזו
בגלל זה אני רוצה לשמוע כלים
גם לא תמיד אותו כלי עובד לכולם

תגובה: לשתף פה...תרגילים מהחיים שעוזרים לכם נגד הדחף! לפני 11 חודשים, 3 שבועות #146225

• Be Better
  • דירוג כסף

רוצה להזכיר 
מי שמתמודד עם דחפים ויש כלי שעוזר לו
יכול לשתף פה,שכולנו נדע ובעז"ה נקבל כוח
תודה

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 3 שבועות על ידי Be Better.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן