ברוכים הבאים, אורח

נמאסס לי מהניסיון הזה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נמאסס לי מהניסיון הזה 206 צפיות

נמאסס לי מהניסיון הזה לפני 1 שנה #145951

• Avitheking
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

היי אנשים, אני מתמודד הרבה זמן עם התאווה הנוראית הזאת וזה נראה לי כבר כאילו בחיים אני לא אצא ממנה, האם גם אתם הרגשתם ככה לפעמים? או שזה רק אצלי חזק כל כך שנראה לי כאילו כלום לא עוזר, ואולי יש לכם איזה עצה איך להתחיל מחדש אחרי מאתיים נפילות כי אני כבר מרגיש שאין סיכוי שאני אצא מהדבר הזה...

תגובה: נמאסס לי מהניסיון הזה לפני 1 שנה #145952

היי Avitheking!
מזדהה מאוד עם מה שאתה כותב, עד לא מזמן גם אני לא האמנתי בסיכוי שלי להשתחרר מזה.
לא שאני משוחרר אבל אני רואה כבר את האור בקצה.
ממליץ לך לעבור על הכלים פה, לנסות בסבלנות מה שנראה לך, וה' יצליח דרכך!

תגובה: נמאסס לי מהניסיון הזה לפני 1 שנה #145954

מאוד מזדהה עם מה שאתה כותב 

עם הייאוש, התסכול, הכעס. החרטה והכאב. השנאה העצמית. 

תחושת ההלם שיש אחרי הנפילה.

המחשבה של- "איך עשיתי את זה עוד פעם?" "למה אני כזה דפוק?!"

הבדידות הזו- אין למי לספר- הם לא יבינו.

הצער הכאב- הם לא מפסיקים.
הרי אני כל כך רוצה להפסיק עם זה- למה אני לא מצליח???!!!

אני גם נמצא במקום הזה הרבה פעמים.

אני שקוע בתוך זה מאיזור גיל 11 (יכול להיות שאפילו לפני ואני לא זוכר).
במשל כמה שנים רעות- אפילו לא ניסיתי להפסיק. וויתרתי. 
"אין למה לנסות" אמרתי לעצמי "הרי בכל מקרה אני תמיד חוזר לשם" "כנראה שזה מי שאני וזהו" "המציאות לא תהפוך להיות טובה יותר. לעולם"

החושך סגר עלי. הייאוש, הבדידות, הכעס, השנאה, והתסכול- גברו עלי.

לא ידעתי מה לעשות. לא ידעתי איך להתמודד עם הרגשות שלי. אז פשוט שקעתי בתוך האו"פ על מנת להיפטר מהם.

הכאב והחרטה היו הקשים ביותר.

כל כך הרבה פעמים הבטחתי לעצמי שאפסיק. שאתגבר.

כל כך הרבה פעמים התאכזבתי מעצמי כשזה לא קרה ...

אמנם אני עדיין לא לגמרי בחוץ. אין לי עדיין שנים של נקיות כמו "מתחיל שוב- וצועד לאלוקים" ועוד רבים שאםשר לראות אותם ב"היכל התהילה" (ב90 הימים).

אבל אני כבר רואה אצלי שיפור. הרבה יותר נקיות מפעם.הרבה יותר חיחיבור לעצמי ושימת לב לרגשות. הרבה יותר שמחה ושלווה.

כיום אני אוהב את עצמי. שמח במי שאני. יותר בטוח בעצמי (אע"פ שלא תמיד-עיין במה שכתבתי ביומן שלי לפני כמה דק').

דברים שלא חלמתי עליהם בכלל.

לכן אני יודע, בוודאות,שזה אפשרי אם אתה מוכן להשקיע (וזה נשמע לי שאתה מוכן). 

לא בטוח שמחר הכל יסתיים. שהכל יפתר ברגע. יכל להיות שיהיו עוד קשיים ונפילות בדרך. אבל אם תחליט לצעוד בה, ולהמשיך לנסות לא משנה מה קורה. בסוף תצליח.

תגובה: נמאסס לי מהניסיון הזה לפני 1 שנה #145955

ציטוט  "כי אני כבר מרגיש שאין סיכוי שאני אצא מהדבר הזה..."
אשריך עשית צעד ראשון בשתים עשרה צעדים ליציאה מהתמכרות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נשאר רק עוד אחד עשרה

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה על ידי משה שלמה.

תגובה: נמאסס לי מהניסיון הזה לפני 1 שנה #145963

ערב טוב חבר יקר,
מזל טוב על ההודעה הראשונה שלך כאן בפורום, ותודה על הכנות.
אסירות תודה שהגעת לכאן, יש כאן הרבה תקוה.
כתבת "מאתיים" נפילות, מן הסתם זה סתם מספר שזרקת, אצלי בכל אופן יש רשימה מדוייקת לפי ימים של כל נפילה שהיתה לי במשך 5 שנים (תש"ע - תשע"ה), זה היה הרבה הרבה הרבה יותר ממאתיים, למעלה מ-1000 אוננויות, וזה מלבד שעות על גבי שעות של התעסקות בחיפוש אחרי התאווה בצורה בלתי שפויה בעליל, וכו' וכו'.
אסירות תודה שהיום יש לי פתרון, אתה יכול לקרוא בפורום את ההודעות הראשונות שלי כאן בפורום לפני למעלה מ-10 שנים, ואת ההודעות שכתבתי בהמשך השנים לאחר שאלוקים זיכה אותי בפתרון שלי.
תמשיך לבא לכאן ולהיעזר
מאחל לך בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן