ברוכים הבאים, אורח

זה לא יוצא לי מהראש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זה לא יוצא לי מהראש 194 צפיות

זה לא יוצא לי מהראש לפני 1 שנה #145931

• אלכסר
  • חבר חדש

לפני שבוע נרשמתי לאתר והתחלתי תהליך ברוך השם שבוע שלם עבר מידי פעם היו מחשבות אבל הצלחתי לנטרל אותן בהצלחה שבוע אחרי ממוצש כל דבר קטן מדליק אותי תמונה בטלפון משהי שעוברת ברחוב אומרים שזה גל וזה יעבור מרגיש לי כמו סופה שלא תגמר בזמן הקרוב 
עיצות יתקבלו בברכה

תגובה: זה לא יוצא לי מהראש לפני 1 שנה #145933

• nbym
  • דירוג זהב
קודם כל ישר כוח שאזרת אומץ ונרשמת. לא מובן מאליו. דבר נוסף, כל הכבוד שהצלחת לנטרל את המחשבות. טפח לעצמך על השכם.
לגבי מה ששאלת, זה מובן אחי, זה קורה דווקא בגלל שאתה החלטת להשתנות.
השינוי לא קורה בבת אחת, ואיתו גם הדחפים. זה לוקח קצת זמן.
הצעד הראשון הוא לנסות עד כמה שאפשר להפחית גירויים.
אם יש אפשרות לסינון הטלפון (ממליץ על נטספארק) מה טוב.
האיסור לגבי מישהי שעוברת ברחוב הוא לא כשאתה נתקל במבט בפעם הראשונה אלא אם אתה ממשיך להביט. אם אתה מסיט מבט מיד כשנתקלת הכל טוב - תמשיך הלאה. להתבונן אסור.
צעד שני, להתמיד בכלים שהתוכנית מציעה. לא לדלג. כדי לצאת צריך להשקיע זמן ומאמץ. תמשיך להתחזק. ותמיד תזכור - גם אם יש נפילות, הכל חלק מהתהליך.
תזכור שגם "סופה" כלשונך, בסוף נגמרת. גם כשיש סופה, צריך להתגונן מפניה ואתה כבר עושה זאת דרך האתר והרצון לעשות שינוי אמיתי. צעד ועוד צעד, התגברות ועוד התגברות הם חשובים מאין כמותם. עלה והצלח.
תחגוג נצחונות קטנים, הם המנוע להצלחה.
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה על ידי nbym.

תגובה: זה לא יוצא לי מהראש לפני 1 שנה #145941

ברוך הבא חבר יקר,
מאחל לך שתמצא כאן את הפתרון, אני קיבלתי את החיים שלי במתנה בזכות האתר הנפלא הזה.
תקרא את ההודעות, תשתף, תשתמש בכלים השונים שהאתר מציע.
ותתפלל לה' שיצליח דרכך.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן