ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22607 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 חודשים #150235

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום
9625 כתב on 18 פבר' 2024 11:08:
אלי יקירי אהובי!!!
מעריך אותך מעומק הלב על השיתוף.
בכל זאת, אולי תספר לנו קצת על המחשב והמקום האסור בדברי תורה?
אתה לא סתם קיבלת דירוג פלטיניום בפורום, אתה משקיע ונאבק. בא ננסה לחשוב איך לצפות נפילות לפני שמגיעים לנקודת אל-חזור, ועל השלב הזה לתת את מלוא תשומת הלב.
באהבה ובאיחולי הצלחה, אפי

קודם כל תודה שהסבת את תשומת ליבי לזה שיש לי דירוג פלטניום, אני אף פעם לא מבין בדיוק את הדרגות כאן, ואיך זוכים להם. 
לעצם הדברים, מה הכוונה לספר על המחשב והמקום האסור, אני מאמין שזו לא חידה מסובכת, איזה מקום אסור בד''ת, ומגיעים אליו בעקבות כאב בטן ? 
נכון בהחלט יש כאן התניה מסוימת, ולכן אני נכנס לאחרונה הרבה פעמים בלי מחשב. אפילו שבעקרון כשאני נכנס עם המחשב זה כדי לנצל את הזמן, יש הרבה דברים שאני צריך לסדר חשבונות וכדומה. . 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 חודשים #150236

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני רוצה לשתף כאן מה שעבר עלי בשמונה ימים שלא שיתפתי. - עברו עלי ימים קשים מאד, לא רגועים. הייתי כפסע מליפול. האמת שביומן חשבון הנפש האישי שלי איפסתי את ספירת הפיכחון, בגלל שלמעשה כן הזזתי רמת הגנה פעמיים, וגלשתי בחיפוש אחר תאווה. כאן אני לא מאפס כי לא גלשתי בלי הגנה, לא במקומות מפורשים ועצרתי את עצמי גם היכן שהייתי.
אני לא יודע להסביר מדוע אני לא רגוע. אולי השקר שמשתולל בארץ בתקופת הבחירות מתסכל. משום מה הרגשתי שאני לא במצב שאני יכול אפילו לשאוב כוח מהאתר, נלחמתי בציפורניים. דיברתי פעם אחת בשבוע שעבר עם ידיד צדיק, היחיד בעולם ששמע את קולי בקשר לקושי שלי [ונותן לי לשמור על האנונימיות שלי] הוא נתן לי מעט כוח להבין, שיכול להיות זמן שהאתר עושה לי טוב ויכול להיות זמן הפוך, ולפעמים אכן עדיף לי לא להכנס.
בשבוע הזה היה כמה פעמים שפשוט ברחתי לישון כדי לא ליפול. 
מקווה שאני עברתי את הגל, ואחזור למקום רגוע. - אחים אוהבים תתפללו עלי מעומק הלב. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 חודשים #150243

אלי שומר כתב on 27 פבר' 2024 18:08:

אני לא יודע להסביר מדוע אני לא רגוע. אולי השקר שמשתולל בארץ בתקופת הבחירות מתסכל.

אני מה זה מזדהה עם המשפט הזה כאילו כל העולם צריך להשתנות חוץ ממני
עד שהבנתי, לא! אני הבעיה.
ואני יכול לתקן את הבעיה ולחיות חיים טובים לא משנה מה קורה בכל העולם

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 4 שבועות #150251

משה שלמה כתב on 28 פבר' 2024 21:51:

אלי שומר כתב on 27 פבר' 2024 18:08:

אני לא יודע להסביר מדוע אני לא רגוע. אולי השקר שמשתולל בארץ בתקופת הבחירות מתסכל.

אני מה זה מזדהה עם המשפט הזה כאילו כל העולם צריך להשתנות חוץ ממני
עד שהבנתי, לא! אני הבעיה.
ואני יכול לתקן את הבעיה ולחיות חיים טובים לא משנה מה קורה בכל העולם

אני מעתיק לך קטע מתוך הספרות של התוכנית:

קבלה (כניעה) היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי – שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה. שום דבר, באופן מוחלט שום דבר, אינו קורה בעולמו של אלוהים בטעות.

עד שלא קבלתי את הסקסוהוליזם שלי לא יכולתי להשאר מפוכח, לא אוכל להיות מאושר אלא אם כן אקבל את החיים בדיוק בתנאים שלהם. אני צריך להתרכז לא כל כך על מה שצריך להשתנות בעולם כמו על מה צריך להשתנות בי ובעמדות שלי.

אוהב אותך מאד
בהצלחה רבה
תמשיך לבא

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150287

• 9625
  • דירוג זהב
אלי שומר כתב on 27 פבר' 2024 18:00:

קודם כל תודה שהסבת את תשומת ליבי לזה שיש לי דירוג פלטניום, אני אף פעם לא מבין בדיוק את הדרגות כאן, ואיך זוכים להם. 
לעצם הדברים, מה הכוונה לספר על המחשב והמקום האסור, אני מאמין שזו לא חידה מסובכת, איזה מקום אסור בד''ת, ומגיעים אליו בעקבות כאב בטן ? 
נכון בהחלט יש כאן התניה מסוימת, ולכן אני נכנס לאחרונה הרבה פעמים בלי מחשב. אפילו שבעקרון כשאני נכנס עם המחשב זה כדי לנצל את הזמן, יש הרבה דברים שאני צריך לסדר חשבונות וכדומה. .

היי אלי, [אתה קשור לההיא שפרשה מהמרוץ לנשיאות ארה"ב??]
אני מקווה שתקרא את מה שאני כותב בהקדם. אם לא באתר, אז במייל.
קודם כל, מתגעגעים אליך. לפחות אני. אל תפרוש מהמרוץ כמו היילי. 
דבר שני, אני לא התכוונתי לשאול מהו המקום האסור בדברי תורה שהולכים אליו עם כאבי בטן. השאלה שלי היתה למה לא להגדיר את המקום הזה עם מסוכנות גבוהה ולמנוע מראש ניפלות שיכולות ללוות אותנו אח"כ [לא שאני מזלזל בנפילה שלא גוררת מחשבות לאחמ"כ, אבל ברור שזו שגוררת כואבת יותר].
ביי אלי! 

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150289

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אפי היקר
תודה שחיפשת אותי. 
בחסדי שמים אין סופיים, לא פרשתי מהמרוץ, אפילו שהשבועיים האחרונים היו לי כל כך קשים, שכמעט שקלתי לעשות זאת.
אתמול היה לי מחשב ללא הגנה [למעט הגנה חינמית של חברת האינטרנט] והגעתי איתו למקומות מאד גרועים. כמעט נפלתי למקום שלא הייתי בו מאז שנרשמתי לשמור עינך. תפסתי את עצמי בגבורה, כמעט כשהייתי כבר בנקודת אל חזור. הידיעה שאני הולך להפסיד שלוש שנים נתנה לי כוח לעצור. 
אין לי כרגע אסטרטגיה שונה מפעם. אני יודע מה עשה לי טוב, הגלגל לקום ולהתפלל מוקדם, ולהמשיך לנצל את הזמן זה עשה לי טוב. 
מקווה להיכנס לכאן לעיתם תכופות יותר, אולי זה יעזור לי.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150290

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

משה שלמה יקירי, כמו תמיד אני מתקשה להבין אותך.
אני מכיר את הקטע הזה, לא בדיוק מבין אותו.
אני מזמן רצית להיכנע לזה שאני מכור. שבוע לא נכנסתי לכאן, בגלל שנכנעתי לזה שאני מכור. בסוף גלשתי בגלל שנכנעתי שזה אני.
ברגע האחרון עצרתי את עצמי, כי לא נכנעתי.
אני שוב כאן היום עם כל הבושה, בגלל שאני לא נכנע למצב שלי.
מעריך מאד אותך, המעקב שלך עוזר לי תמיד. אני כתבתי קצתי ציני בגלל שאתה מבין שהמצב רוח שלי לא של חודש אדר, אבל לא מתוך זילזול. אשמח בהסברך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150297

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מסכם את היום, דאגתי שהמחשב ללא חסימה לא יהיה במקום, כך עברתי יום אחד נקי. היום מישהו החזיר אותו.
חוץ מזה החליפו חברת סינון כאן, ואני מרגיש רצון עז לבדוק האם הסינון הזה עובד טוב או לא. אני מבין שאסור לי, הבדיקה היא הבעיה. 
מסיים את היום עם תודה לה' על יום עמוס בעשיה. בתפילה שאצליח להתמודד עם הקשיים בחיים, ובעיקר עם המחלה שלי. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150301

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

כל הכבוד לך אלי, אתה השראה שלא נגמרת לאיך יהודי צריך להלחם!
אשריך!
הלואי שהפעם יחד כולנו נצליח לעבור את הגלים האלה ולהשאר יבשים בספינה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150303

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

לצערי, בסוף בדקתי את חברת הסינון. ה' עזר שהסינון עבד לא רע. לכן אני לא מאפס כאן, אבל ביומן האישי שלי אני מאפס פכחון.
עברתי שבוע מאד מאד קשה, בהרבה דברים, בריאות, לחצים, כלכלה. אבל אני לא חושב שזה באמת הסיבה לחוסר הרוגע והנפילות. 
אני מבין שאין לי ברירה ואני חייב לדאוג שהמחשבים בסביבה שלי יהיו חסומים לגמרי. מצד שאני אם אחסום אז במה אני אהיה מפוקח.
אני לא יודע איך אוכל לחזור לאותו מקום שהייתי כשנרשמתי לשמור עינך לפני שלוש שנים. אז בטעות לא הייתה לי חסימה על המחשב, ואפילו לא ידעתי. הייתי מלא אנרגיות לעבוד על הפכחון בכל התחומים. 
אשתדל להיכנס לכאן יותר, ולנסות להשתמש בכלים שיש כאן. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150304

• haimke
  • דירוג כסף
אלי היקר!
שמתי לב שאצלי לפחות כשאני עובר מחסום מסוים של ימים משהו כמו 15 יום אני כבר מרגיש שאם אני נכנס לאיפה שלא צריך זה ממש ישבור אצלי שיא וזה עזר לי בפעם הראשונה לא ליפול, אחר כך נפלתי שוב ושוב כי לא עברו מספיק ימים וגם כי היה לי ניסיון ממש קשה שלא קרה לי כבר הרבה זמן ונפלתי בו, אולי אם נצליח יחד לעבור את מחסום הימים הראשונים נהיה באיזשהו מקום יותר גבוה שיהיה לנו יותר קשה ליפול
כמובן נסיונך פה הוא הרבה יותר גדול אבל לפעמים מה שרואים מכאן וכו'

אבל אני יכול להגיד לך ששכרך רב עד מאוד, אתה השראה ללוחם אמיץ במיוחד שמפסיד בקרב מדי פעם אבל בסוף ינצח את המערכה
אשריך!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150306

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

חיימקה ממש מסכים איתך. 
כשאני בודק מול עצמי מה נתן לי כוח לשמור יותר, אין ספק ככל שעבר יותר זמן שלא נפלתי זה נותן לי כוח לשמור, כי אני לא רוצה להפסיד את מה שקניתי. - כפי שקרה לי שבוע שעבר, שברגע מאד קשה כמעט אל חזור עצרתי את עצמי, כי הבנתי שאני עומד להפסיד משהו של שלוש שנים. 
חלק מהנפילות שלי לדעתי נגרמות מזה שאני קצת תולה חלק מהעבודה בטיפול בחסימות, ולכן יש איזו הרגשה, שכדאי לנצל את האונס, קרי לגלוש באתרים אסורים, כל זמן שאני אנוס [אני כותב רגשות מסובכים, אבל שמתי לב שאתה מבין רגשות כאלו, ומיגו דזכי לנפשיה, זכי לשאר חברי הפורום] ומחר הרי כבר תהיה חסימה ואז אתחיל. 
עוד טריגר שלי לנפילות, וכבר כתבתי על זה, ההרגשה לפעמים שאני רציתי לעשות משהו הרבה יותר, ואני לא מצליח לעשות מה שרציתי, ובין כה וכה לא נצלתי את הזמן, אז אייזל אתהני מהאי עלמא. 
בקיצור מסובך. 
גילתי דבר מעניין, שהרבה מאד כלים שיש כאן באתר אני לא מכיר בכלל. הרבה פעמים הכניסה לאתר והכתיבה גוזלת לי הרבה זמן, ואני חושב שחבל על הזמן הזה. מה שקורה בסוף זה שאני יכול לבזבז שעות סביב הזוהמה. - זה לא יאומן, אני אדם שלא מבזבז דקה, חוץ ממול הזוהמה. אני צריך כסף, וכל יש לי עבודה שאני יכול לעשות בכל רגע מכל מקום. ובכל זאת כשזה מגיע למחלה אני יכול לבזבז שעות.
המגוחך ביותר, שפעם באחד הפוסטים שכתבתי, בזמנים היותר רצופים ויפים שלי, היה מישהו שפקפק אולי אני בכלל לא אדם מכור, אם הגולם לא היה שלי הייתי צוחק. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש, 2 שבועות #150319

• haimke
  • דירוג כסף

אלי, זה המסובך הכי פשוט שקראתי, מרגיש שאם היינו מכירים בחיים היינו מתפייטים יחד
אולי בגלגול הבא
שבת שלום לוחם

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש #150378

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

שבת אצלי קבוע זמן של עלייה, משהו מיוחד.
מוצ''ש זמן מאד קשה.
פורים אצלי זמן יותר גבוה מיוכ''פ.
פורים שחל במוצ''ש, נהיה זמן של בלבול, מי יגבור המוצ''ש או הפורים. לעת עתה הפורים מתגבר. ה' יעזור שמכאן יהיה ונהפוך הוא.
רציתי לחלוק רגשות עמוקים יותר. אסתפק בזה, ואחזור לתלמודי. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 חודש #150380

אלי היקר,
אוהבים אותך מאד, בהצלחה ופורים שמח!!!!!!!!

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן