ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22594 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148952

• 9625
  • דירוג זהב

לגבי לחצים כלכליים אין לי מה לומר.
אכן זה קשה ודורש.
המלחמה בכל כך הרבה חזיתות [גשמית ורוחנית] מעייפת. 
עם ישראל איתך לא רק במלחמה נגד עם ישמעאל אלא גם נגד היצר.
כיפאק לך שהכל חסום אצלך. יש עוד ביטוי חדש שלא הבנתי אותו ולא יודע מאיזו שפה הגיע: שאפו!!! [shapo] לפי ההקשר אני מבין שזה משהו בסגנון של כל הכבוד. [לקוח מבראשית פרק לא פסוק א].
כל הכבוד גם על זה שאתה מספיק חזק לא למצוא את הפירצה.
אולי לא התכוונת להתמקד, אבל מילותיך "ולשמוח עם זה" הן בעלות משמעות רבה. יש הרבה התגברויות שלא משאירות טעם טוב כמו שמצפים. וגם על זה עינינו נשואות למרום.
לגבי ההפעלה הטכנית אני מניח שמתחיל שוב המפקח היקר קורא את ההודעה ומטפל בבקשתך.
אוהב אותך, אפי
9625fe@gmail.com

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148953

ב"ה

אלי היקר!

מבין אותך מאד מאד.
מאחל לך הרבה רוגע ושלוה.

אם יורשה לי ברצוני להשיג על המשפט: 
קשה לי שאני מרגיש שאם לא הייתה חסימה הייתי גולש. קשה לי עם זה שאני אדם, שצדיק מרחוק, ורחוק מצדיק. 
בעצמך כתבת שאתה אדם ולא מלאך ובתור שכזה יש לך ולנו נסיונות קשים, ולכן הורו לנו חז"ל לעשות גדרים וסייגים, ואמרו לנזיר: סחור סחור לכרמא לא תקרב, והם בעצם החסימות והסינונים שבימינו.
זה בסדר גמור, ולא צריך להרגיש עם זה רע כלל.

חזק ואמץ!!!

אוהב אותך ומעריך אותך מאד
נפ"ש

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148954

לגבי התקלה בעדכון ימי הנקיון, גם אני לא מצליח כבר כמה ימים, ושלחתי כבר אתמול פנייה למתכנתים, ואשלח כעת פניה נוספת האם טיפלו בזה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148959

אני מבין שזה טופל, כעת זה עובד אצלי. תבדוק האם גם אתה מצליח לעדכן את ימי הנקיון. ותעדכן אותי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148972

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה טופל, טוב לי שאני רואה שכבר 22 יום נקי. זה נותן לי כוח. בפרט שעכשיו זה נקי על מלא ב''ה. 
תודה לכל המחזקים. אני יודע את מה שאתם אומרים, ועדיין מרגיש את מה שאני מרגיש. זו העבודה של כולנו, להרגיש את מה שאנחנו מבינים. 
בכל זאת אפרט בקשר לחסימה, בתחילה כשנכנסתי לפורום לפני 3 שנים ידעתי את הקוד של המחשב, ולא פתחתי. למעשה הייתה לי בזמנו תקופה תקלה במחשב שלא הייתה בו חסימה כלל ואפילו לא ידעתי, נכנסתי במחשב נטו רק למה שהייתי צריך לצרכי עבודה. וזה החזיק כמה חודשים. - עד שהתחלתי לגעת בגבול, ולכן דאגתי שלא אדע את הקוד של החסימה. 
אני לא יודע מדוע עכשיו אני נמצא במצב שאני מרגיש שאם יהיה לי ביד מחשב או טלפון ללא חסימה אפול. וזה מתסכל אותי. 
בכל מקרה ב''ה למעשה אני בבחירה בעזרתו יתברך, מצליח לדאוג שלא תהיה לי אפשרות גלישה, מה שאומר לי שאני כן עושה עבודה. 
ה' ירחם ויעזור לי.

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 2 שבועות על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148973

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
9625 כתב on 10 אוק' 2023 09:09:

אולי לא התכוונת להתמקד, אבל מילותיך "ולשמוח עם זה" הן בעלות משמעות רבה. יש הרבה התגברויות שלא משאירות טעם טוב כמו שמצפים. וגם על זה עינינו נשואות למרום.

המגיד מדובנא אומר, ולא אותי קראת יעקב כי יגעת בי ישראל, אם כל כך קשה לך סימן שזה לא עבודת ה'. - הכוונה שאדם צריך להצליח לעבוד את ה' בשמחה. בוודאי יש ניסיונות קשים, אך בסופו של יום ההתגברות היא בשמחה. אך לפעמים יש ימי שנאה בלשונו של ספר הישר, או מוחין דקטנות בשפה אחרת, ואז קשה לאדם לקבל את זה שזה התפקיד שלו ברגע זה. לדוגמא, במקום ללמוד, צריך פשוט לשבת בממ''ד עם בני המשפחה בתוך רעש שאינך מסוגל להתרכז, ולשמוח שזה התפקיד שלך. לפתוח את הבית הפרטי שלך לאחרים והוא נהפך למקום ציבורי ואין לך את השקט שאתה רגיל אליו, ולשמוח שעכשיו זה מה שהקב''ה רוצה ממך.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148974

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
9625 כתב on 10 אוק' 2023 09:09:

לגבי לחצים כלכליים אין לי מה לומר.
אכן זה קשה ודורש.

אפי היקר, חשוב לי להבהיר, הנושא שלי אינו הלחצים הכלכלים, בגדול הם גם לא כאלו חמורים ב''ה, הם יותר זמניים. - הנושא שלי שאני בורח מהלחץ להתמכרות. 
אני יודע די טוב להתמודד עם כל לחץ שהוא, לא נבהל מקשיים. אבל כן בורח בזמן קושי לעולם התאווה. 
ה' יעזור וירחם. 

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 2 שבועות על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 1 שבוע #149029

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ערב שב''ק פרשת נח אחה''צ, ובכל זאת חייב לשתף.
א. ב''ה הגעתי לשלושים יום נקיים, והפעם אפשר לומר נקיים לגמרי לגמרי, חוץ ממעידות קטנות ממש. אני חושב ששנה לא היה לי כבר מצב כזה. אילו פינו מלא תודה, אין אני יכול להודות להקב''ה שהביאני לזה. 
ב. השבוע האחרון היה לי קשה מאד. אין לי ספק שאם היה לי את הקוד של המחשב הייתי נופל. 
ג. מאתמול עד היום אני בקריז. לא קריז שאני רוצה ליפול במשהו, מפני שב''ה זה מספיק חזק אצלי, שחבל להפסיד את הנקיון שקניתי. בפרט שאני זכור עד כדי מרגיש, שכל הנפילות בחיים שלי היו לשתות מי מלח, לא נתן שום סיפוק, אלא רק הרגשה זבל, ורצון ליפול שוב ושוב, למקום עמוק יותר ויותר. - מה שכן אין לי מנוחת הנפש, אני מתחיל לעשות משהו אחד ועובר למשהו אחר. מתחיל ללמוד נושא אחד ועובר לנושא אחר. 
אני לא חושב שזה בגלל שאני לחוץ מהמלחמה, מפני שאני לא לחוץ, יש לי בטחון אמיתי, שמה שנגזר עלי זה מה שיקרה. [כמו שהחזו''א מגדיר מהו בטחון. לא שאני יודע שיהיה טוב, אלא שאין לי מה לעשות]. 
הסיבה נראת לי רוחנית. מאותה סיבה שיש כזו מלחמה קשה, מאותה סיבה אין לי רוגע. יש הסתר פנים. אני גם רואה את זה אצל רבים שאני פוגש. יש בעיות בשלום בית, ועוד כל מיני צרות. 
מתפלל שהקב''ה יעזור לי לנצל את הזמן הזה, שהוא זמן מלחמה, לקטוף עיטורי גבורה. כמו במלחמת בשר ודם, ההזדמניות למעשי גבורה רבים יותר בזמן מלחמה. כך במלחמת הייצר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים #149048

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

כן מזעזע נפלתי שוב. חזרתי אחורה כמו לפני שלושים וחמש יום.
קודם אעדכן מה קרה מהעדכון הקודם עד הנפילה. תפסתי את עצמי והתחזקתי יותר, החלטתי שאני לא משתמש במחשב בכלל לא ביום ולא בלילה לצרכי בידור, אפילו לא לראות חדשות באתר חרדי, רק עבודה נטו. והתחלתי לחזור לעצמי. 
ואז איך נפלתי ???  פשוט יש לי טלפון עם חסימה הכי מהודרת שיש. אין שם אפשרות לראות שום דבר. והחלטתי שבגלל שאני לא גולש במחשב, בטלפון אוכל לראות מבזקים מסוננים [זה מה שיש שם]. למעשה כבר שלשום ראיתי שקרתה שם תקלה, והטלפון נפרץ. וגלשתי אך קצת שמרתי על עצמי. ובמקום לכבות ולהדליק את הטלפון שוב, מה שהיה מסדר את החסימה, תחזקתי את הפירצה. ואז אתמול בלילה שוב גילתי את הפרצה. וגלשתי ככל שהיא אפשרה. ב''ה לא אפשרה הכל, אבל מספיק גרוע בשביל שאאפס. 
לא יודע מה האסטרטגיה שתעזור לי לא ליפול שוב, הרי עשיתי כל כך הרבה. כבר לא יודע את הקוד של המחשב. ולא מנסה לדעת. לא גולש במחשב בכלל. ואז פתאום עם טלפון הכי מהדרין שיש נופל. 
אבל לא מתייאש קם בבוקר אחרי 3 שעות שינה [בגלל 4 שעות גלישה] ומתעקש לחזור אליכם כאן, לספר, ולחזור לספור. בסוף אהיה נקי - בסוף ה' ירחם עלי ואנצח. 

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 3 שבועות על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים #149050

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

איזה טיפש הייתי.
הרי מאז יוכ''פ שנמחלו כל החטאים, הייתי נקי נוצץ. אח''כ חגים, את כל הדברים הללו ספגתי בקדושה. למה נפלתי. 
אני עכשיו שוב עם הקושי של ההתחלה. כבר היום בצהריים בדקתי שוב האם החסימה עובדת. ב''ה עבדה. אבל זה אומר שאני חוזר למקום קשה. 
מה הרווחתי מהנפילה. כלום, ראיתי גועל וזבל. - הגעתי למצב של אדם הראשון אחר החטא.
וכדברי המדרש (ב"ר יט) א"ר אבא בר כהנא ואכלתי אין כתיב כאן, אלא ואוכל, אכלתי ואוכל, . - מישהו מבין מה אדם הראשון אמר להקב''ה אכלתי ואוכל, איך יתכן ?? - אני מבין.
תתפללו עלי, שאצליח לחזור למסלול. לשלוות הנפש.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים #149051

אלי אחי היקר!!!
אוהב אותך ומעריך אותך מאד מאד!!!
נפ"ש

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים #149068

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

נפש היקר, דבריך באו לי כמים קרים על נפש עייפה. 
נראה לי שאכזבתי חלק מהחברים כאן. הייתי דוגמא לאחד שנמצא מתמיד ומתקדם, והנה אני נופל. מתנצל בפניכם, כמו שאומרים בעברית, זה מה יש. 
לא אשקר, נפלתי, וקשה לי לחזור, זמן מלחמה, טירדות ומה לא. אבל ב''ה אני חוזר שוב מתעקש. מתפלל עם דמעות, ומקווה לראות ששערי דמעות לא ננעלו. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים #149070

אלי אחי היקר!!!

1. גם אם נניח שאכזבת את אחד החברים - מה שלא נכון בעליל - הרי אינך נמצא פה כדי לספק את החברים אלא כדי להתמודד בגבורה עם הנסיון שהקב"ה שלח לך, אין לך מה להתנצל כלל.
  2. מהמבט שלי נראה לי שדוקא עכשיו הנך משמש כאות למופת ולדוגמא לשאר החברים, כי עד היום הם הרגישו שהנך נמצא בליגה אחרת, ליגה אחת מעל, ולמרות הנסיונות שלך הנך חסין מנפילות, כך שאינם יכולים ללמוד ולהתחזק ממך כלל, דוקא עכשיו, הנך משמש אור ומופת לרבים, שלמרות הנפילה הכואבת, אינך מתייאש, ואינך מרפה, רק ממשיך במלוא המרץ והתקוה.

אשריך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אוהב אותך ומעריך אותך מאד מאד!!!
נפ"ש
    נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים על ידי נפש שוקקה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 5 חודשים, 3 שבועות #149112

• אלי שומר
    • דירוג פלטיניום

כן אחרי נפילה קשה לחזור לשפיות, כמה שהרגשת הגועל זכורה, אך גם האפשרות ליפול קיימת.
    עבר עלי שבוע קשה עם קשיי ריכוז. אבל התעקשתי לנהל נכון את ימי השנאה. ב''ה נקי כבר שמונה ימים, שמונה המספר שמעל הטבע. מתחיל להירגע. שבת קודש מתקרבת. שבת זה אצלי יום של אהבת ה' מטורפת. יום שאני שואב ממנו אנרגיה לכל השבוע. - מוצש''ק לילה מועד לפורענות. 
    ה' יעזור שאעבור את היום יום שישי בהצלחה, ואשאב מהשבת את שפע הקודש, כך שמוצש''ק יהיה אצלי התחלה של עוד שבוע נקי נוצץ ומתעלה. 
    ה' יעזור לכולנו ולכל העם היושב בציון, לשבת שלווה ושקטה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 5 חודשים, 3 שבועות #149132

• אלי שומר
    • דירוג פלטיניום
    משתף אתכם.
    א. ב''ה שבת עברה אכן בהתעלות נפלאה. הייתי צריך בשבת ללכת ברחוב במקומות עם ניסיונות, ועמדתי בזה ב''ה כמו שצריך. פעם אחת היה ניסיון קשה, והתפללתי להקב''ה שבזכות זה שאני שומר את עצמי יתן לי סייעתא דשמיא. התפילות הללו עוזרות לי לייקר את הניסיונות ולעמוד בהם. 
    ב. מוצ''ש היה לי קשה להתרכז וללמוד ולעשות דברים מועילים, אך התגברתי עד שעה 1 בלילה ואכן עשיתי דברים מועילים. משעה 1 בזבזתי את הזמן מול המחשב. הכל חסום הרמטי.  אבל היה בזבוז זמן, היה רצון, הרגשה רעה שאם המחשב לא חסום אני אפול. נתפסתי לעודד את עצמי שאני הרי יודע לעשות פעולה שתעקוף את החסימה ולא עושה, זה אומר שאני כן עובד. 
    ג. בבוקר אני עובד במקום שאין לי ברירה, אני חייב להתרכז גם אם אני בקושי. אבל מהצהריים יש לי קשיי ריכוז, מה שהוביל לכעס, מה שהוביל למתחים בבית, שמוביל לכעס ותסכול גדול יותר. כדור שלג של כעסים. 
    אני מתפלל לבורא עולם, שיעזור לי להצליח לעשות את מה שאני צריך, ולשמוח עם זה. 
    זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן