ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22576 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148620

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

ב''ה בחסדים אין סוף, ממשיך להיות מפוכח.
אבל אלול קשה, כולו ימי שנאה. לא מצליח לסגור נושא, כל הנושאים פתוחים. התפילות והסליחות מלומדה בלי חיבור פנימי.
הערב הגיע קריז, ב''ה התגברתי, אני כאן ומיד הולך לישון. 
אבל לא פשוט, ה' יעזור לי.
ממך איילך אברח, אם אסק שמים שם אתה ואציעה שאול הינך

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148621

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר,
שמח לשמוע שאתה עדיין מפוכח!

שנה טובה וחתימה טובה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148637

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מעדכן שב''ה עבר עוד יום ואני מפוכח. 
מי יודע מה זה כף הקלע, שמופיעה בכל הספרים. 
כתוב שכל זמן שאדם בעולם הזה הוא יכול לתקן את עצמו, אבל כאשר הוא נפטר, הנפש שלו נשארת עם אותם תאוות ורצונות כמו שהיה בעולם הזה, וכמו שהסביר החפץ חיים ואתה עתיד להחזירה בי עם מפיק הא, כמו שלקחת כך היא תחזור נקייה או ח''ו. ומצד שני אדם אחרי שנפטר רואה את האמת. לרגע אחד רואה מרחוק את האמת הנצחית שהקב''ה יושב עם צדיקים ונהנים מזיו השכינה, ורגע אחד יש לו רצון לאותם דברים שפלים שרצה ועשה כשהיה כאן -המצב הזה, זה כף הקלע. 
נבין את המשל, אם אדם נזכר באמצע תפילת נעילה במראה שראה באתר מזוהם, זה כף הקלע. אם אדם כמה ימים לפני ר''ה קם לפנות בוקר לומר סליחות, עושה את תפקידו כל היום בצורה טובה ומלאה. ופתאום בסוף היום צריך להילחם עם עצמו האם לגלוש בזוהמה הוא בכף הקלע. - ודרכו של היצה''ר לדכדך את האדם מה מועיל לך אם בסוף לא גלשת, אבל הרי אתה רוצה אם כך אתה אדם שפל. וחובתו של האדם לומר לעצמו, אם אני מכניע את עצמי לפני בורא עולם שעוזר לברוח ולהישאר נקי להיום, אז התקדמתי וזה שווה הרבה. 
כתיבה וחתימה לכולכם
[אני לא יודע אם אכנס לכאן שוב עד ר''ה, לפעמים אני נכנס כמה פעמים ביום, ולפעמים הרבה זמן לא]. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148643

דברים מעניינים
למתקשים עם יצרם
אצלי הבעיה היא נפשית גופנית ורוחנית
ולא קשורה בכלל לדת
אוהבים אותך שנה טובה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148736

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני חייב לשתף אתכם חברי אהובי
איפסתי אתמול את הספירה.
כזכור בחודש אלול נפלתי אחרי שבועיים פכחון, ואז ספרתי שוב והגעתי ב''ה מפוכח לעשרת ימי תשובה. אבל המזעזע ביותר היה שדווקא בעשרת ימי תשובה, התחיל להיות לי קשה מאד. ואחד הדברים היותר קשים שקרו לי שמלבד האינטרנט פתאום גלתי את עצמי חוזר למציצנות [אמנם מאד מעט, אבל התחיל]. וכאילו בשביל להתרפא ממציצנות הורדתי רמות הגנה וגלשתי, אפילו שזכרתי שהקבלה שלי בראש השנה לדאוג לחסימה של האינטרנט. אתמול יום שלישי בלילה חזרתי מסליחות והתיישבתי לגלוש והגעתי למחזות לא טובים. בשלב ראשון לא עברתי על הקבלות שלי, והצלחתי בלי לעבור על קבלות להגיע למחזות ... ובהמשך גם עברתי על הקבלות. ואז בארבע לפנות בוקר הבנתי שאני חייב להיות החלטי, וסידרתי חסימה על המחשב יותר טובה ממה שהיה לי לפני חצי שנה. ה' יעזור שזה יחזיק מעמד. - כבר היום היה לי יום יותר רגוע.
כמו תמיד אני יודע שכל הנפילות לא נותנים לי שום רוגע אלא רק הרגשת זבל.
ה' יעזור שיתקיים בנו השיבנו ה' איילך ונשובה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148738

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר,
צר לי לשמוע על כך שאתה מאפס את הספירה שלך!
אצלי שמתי לב שהמחשבות אחרי הנפילה משפיעות ומורידות אותי יותר מהנפילה עצמה!

אם אתה רוצה אפשר להחליף מספרים דרך המייל, ואז נוכל לדבר בפלאפון.

בהצלחה חבר!

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 1 שבוע על ידי יוסי91.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148740

אלי שומר כתב on 20 ספט' 2023 23:34:

ה' יעזור שזה יחזיק מעמד.
ה' יעזור שיתקיים בנו השיבנו ה' איילך ונשובה.

אני היום יודע על עצמי שאם אני יגיד
יעזור ה' יעזור ה'... זה לא עוזר
כך אצלי בכל אופן
תודה שאתה מזכיר לי את חשיבות הפעולות (קבוצות, צעדים, טלפונים לחברים.. כל אחד וענייניו)
אוהבים אותך
שלמה

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 1 שבוע על ידי משה שלמה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148769

בתוכנית אומרים:
אמונה בלי פעולה היא אמונה מתה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148775

חברים יקרים ואהובים!!!
בואו נשתדל להתמקד בדרך שלנו ולא בדרך של אחרים.
בהצלחה רבה לכולנו

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים #148815

וואו, כל הכבוד לך, ממש רוצה לתת לך כח להמשיך אין לי באמת איך, רק דרך מילים.
אז תדע לך שחשבתי עליך הרבה, תפסת אותי, ההתמודדות שלך, הצורה שאתה מסתכל על זה..
בהצלחה ענקית, אתה עוד תזכה בעזרת השם לעדכן פה על נצחונות והצלחות....
אוהב אותך, רוצה שתצליח
:pinch: אזהרה: ספוילר!
נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים על ידי יש לי את הכח.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148872

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה לכל המגיבים. מאד מאד עסוק, עד שאין לי זמן לעדכן. ובוודאי לא להגיב, אפילו שאני מאד רוצה להגיב לכם אחי.
מאד עוזר לי הדיונים שלכם, בין אם אתם מסכימים עם הדרך שלי ובין אם אתם חולקים. מרגישים את האהבה של כולנו אחד לשני, את הרצון שכל אחד ימצא את הדרך שעובדת לו. 
המשתוקק האהוב, רק רוצה להבהיר הנפילות שלי היו עמוקות מאד, בהחלט חושפני חמור. אבל לא באתרים רישמים, לא לאורך השעות של פעם, וב''ה לא הגעתי להוז''ל [מאז שאני כאן באתר, כשלוש שנים]. 
ב''ה מאז האיפוס האחרון, אני נקי נוצץ, בכל מקום ובכל עת ובכל שעה [מחשב רחוב וכו'].
כן רק ה' עזר לי, ורק הוא יעזור לי הלאה. - מחפש דרך אחרת ולא מוצא. יודע שעם כל זה שאני כל כך נקי, זה יכול לבוא שוב לקפוץ שוב, מתפלל, אל תביאני לידי נסיון, ואם גזרת שיגיע, עזור לי לעמוד בו, שלא אגיע לידי ניסיון.

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 3 שבועות על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148890

בהצלחה ענקיתתת.
וואו 3 שנים בלי ז"ל זה מטורף. תמשיך ככה.
שהשם יתן לך כח להתנקות מכל נפילה...

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148941

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

לא יודע מדוע אני לא מצליח לעדכן את הטבלה שלי בטבלת תישעים היום.
מעדכן כאן שב''ה עדיין נקי. - בזכות זה שאני שמור במחשב, אני מצליח לשמור את עצמי נקי גם בחוץ. 
משהו מאד משונה, המתח של המלחמה לא נותן לי לתפקד רגיל, אני עושה עיסוקים שדורשים ממני פחות מאמץ. זה נורמלי. מה שמשונה שאני מרגיש רצון לנסות שוב לפרוץ את ההגנה כדי שאראה כל מיני תמונות מהמלחמה. אפילו שאת החדשות עצמם אני יכול לראות ולדעת מאה אחוז. אבל יש לי איזה בלוף שאומר שאני צריך לראות יותר, אפילו שאני יודע שאני רוצה לראות את התמונות של הנרצחים במסיבת טבע, בגלל שהתלבושות שלהם רח''ל. 
על זה נאמר תשב אנוש עד דכא, ותאמר שובו בני אדם. גם בזמן כזה מטורף שאנחנו ספונים מפחד הדרום, ולא יודעים מתי הצפון יצטרף. הצפוני עובד.. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148944

אוהבים אותך בהצלחה רבה!

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 3 שבועות על ידי משה שלמה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148951

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

יש לי לחצים כלכליים זמניים. חוץ מזה בגלל המלחמה יש אנשים בבית הרבה יותר מהרגיל, מה שגורם לחוסר מנוחת הנפש. 
כל הדברים הללו גורמים לי להיות עצבני ולרצות להתפרק בגלישה. ב''ה הכל חסום. ואני מספיק חזק לא למצוא את הפירצה שתוריד את החסימה. אבל קשה לי, קשה לי שאני מרגיש שאם לא הייתה חסימה הייתי גולש. קשה לי עם זה שאני אדם, שצדיק מרחוק, ורחוק מצדיק. 
מתפלל להקב''ה שיעזור לי לקבל את עצמי. לעשות את מה שאני צריך לעשות בכל רגע נתון, ולשמוח עם זה. 
נ.ב מישהו יודע איך אפשר להגיע לאחראים הטכניים של האתר. אני לא מצליח לעדכן את הטבלה, ולי זה נותן כוח לראות שאני ב''ה כבר עשרים יום נקי. 

זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן