ברוכים הבאים, אורח

תהליך התנקות
(0 צופה) 

נושא: תהליך התנקות 22103 צפיות

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים #147515

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

כמה שאתה שופר כאן לרבים.
הגלים.
ובעיקר הקושי לדעת מה התפקיד בעולם, לדעת האם הויתור הפעם הוא מצווה או עבירה, כמה כל הדברים הללו מתסכלים.
אצלי המחשבות הללו הרבה פעמים גורמות לברוח, ואתה יודע הבריחה היא לא למקום טוב. 
ומצד שני לא לחשוב על התפקיד, לחיות סתם, זה וודאי לא רצון הבורא, ולא מוביל למקום טוב.
מה שאני עושה בזמנים כאלו, חושב מעט על התפקיד, אבל תמיד מסיים, עם מחשבה מה אני צריך לעשות עכשיו. מה ההתנהלות הוודאית במצב אי הוודאות של החיים. 
ה' יעזור לך

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147535

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר,
תודה רבה - אני באמת מקווה שאני גם עוזר לאחרים פה.
קצת קשה לי למצוא מה ההתנהלות הוודאית בשבילי.

צהריים טובים לחברים,
לקחתי עוד יום חופש מהעבודה .
אני לא רואה סיבה ללחוץ את עצמי אם אני לא אהיה שמה עוד שבועיים.

האמת שהמקום בעבודה נהיה יותר טוב כי התחלתי לקחת פחות ללב. הבנתי שכל הבעיות שנמצאות שמה כבר לא הולכות להיות הבעיות שלי בעוד שבועיים.

לגבי מה אני צריך לעשות בהמשך, יש הרבה התלבטויות, אני עדיין לא חושב שמצאתי את הדבר שאני רוצה לעשות בשנים הקרובות. זה קצת מתסכל אבל אני מנסה לקחת את זה בצורה רגועה ולפעול מנקודות שקולות.
אשמח לשמוע מהחברים פה עצות במידה והייתם במצב דומה

אלי,
תעזור לי להבין מה הדבר שאתה רוצה שאני אעשה. קשה לי להבין את זה לבד ואני צריך הדרכה ממך.

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147547

יוסי אחי היקר,
הייתי במצבך בנושא הפרנסה ומתפלל להיות במצבך בספירת ימי הנקיות. תודה שאתה משתף במסע זה נותן המון כוח לקרוא את ההתגברות שלך למרות כל הקשיים בדרך.
אני יכול לומר לך שלא צריך לחכות להדרכה של בורא עולם, כל יום ויום הוא מדריך אותנו אנחנו רק צריכים להבין את זה (מכיר את הסיפור על הבחור שטבע לבד בים והתפלל לה' וכל סירה שעברה לידו לחלצו אמר שהוא מחכה לקב"ה שיושיעו והוא לא צריך חילוץ..? למי שלא מכיר: בסוף כשטבע וטען בשמיים שהרי התפלל אמרו לו והרי סירבת לכל סירות ההצלה ששלחנו לך!).
לפני כמה שנים הייתי מובטל לראשונה בחיי - בצומת דרכים שלא כאן המקום להרחיב, החלטתי שגם לי מגיע לנצל את דמי האבטלה לצורך מנוחה והבנה לאן אני פונה בחיים... לאחר כחודש קיבלתי הצעה דרך חבר, של יום בשבוע מחברה גדולה (לא התחום שלי בכלל). למרות שזה היה רק יום בשבוע החלטתי לנסות להתקבל כדי לא לאבד את כושר העבודה.. לאחר הריאיון ביקשו ממני עוד יום (כמובן שהסכמתי) וכשהתחלתי לעבוד זה כבר הפך למשרה מלאה.
עבדתי שם 3 שנים, הספקתי להתקדם ולמדתי המון. בזכות עוד הזדמנות שהקב"ה שלח לי עזבתי את החברה ופתחתי עסק עצמאי והיום אני מצליח ושמח בזכות הידע שצברתי במשך הזמן באותה חברה...
אם לא הייתי מתייחס להצעה של אותו חבר בוודאי שלא הייתי היכן שאני היום...
הטיפ שאני יכול לתת לך הוא להיות רגוע ולנצל את הזמן למנוחה אמיתית. וכשיעברו לידך סירות הצלה (ויעברו ב"ה) אף פעם אל תסרב בלי לבדוק, גם אם נראה לך שאין קשר אליך בכלל, אל תדחה על הסף..
מאחל לך המון בהצלחה בעזרת ה' הטוב

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"

תודה השם הטוב שאתה שומר עליי בטהרת הגוף והנשמה בזכות שאיפה מתמדת לטהרת העיניים

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147563

• aviyodea
  • דירוג זהב

יוסי מזדהה מאוד עם מצבך ואני בתסכול מזה.
 עבד השם- תודה עך החיזוק.. 

מומלץ לנו לזכור שהשם איתנו, ומכוון אותנו הכי נכון לנו, רק אנחנו מדמיינים שאנחנו יודעים הכי טוב, ופה צריך התבטלות לאבא שמנהיג את העולם, ולחכמתו אין גבול..

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147582

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

איזה מסר יפה שלח כאן עבד ה'
יוסי אין לי אלא להצטרף לדבריו. - מקווה שתדע לזהות את חבלי ההצלה שהקב''ה ישלח לך ותתפוס את המתאים, ולא תדחה אותו ח''ו עם תירוצים. 
פעם פגשתי ת''ח גדול שאמר לי, שכל הצרות שהקב''ה עשה לו בהמשך הוא הבין כמה זה היה טוב בשבילו. - אני מתפלל בשבילך, שתראה מהר כמה הקשיים הזמניים רק ימנפו אותך, יעזרו לך להתקדם בחיים.

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147589

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

רוצה להגיד תודה על החיזוקים של כולם!
התמיכה והשיתוף בפורום עוזר לי להישאר נקי בימים אלו.

לצערי לא הלכתי לעבודה בימים האחרונים בגלל לא הרגשתי שיש לי סיבה פנימית ללכת לעבוד.
יש הרבה חשיבה בימים האחרונים לגבי מה לעשות בהמשך.

אני חושב שאחד הפגמים שההתמכרות יוצרת זה שאי אפשר לשהות במקום שלא נוח לי בו. השכל/הגוף מחפש ישר דרך לנטרל את זה בין עם זה תאווה/ סרטים רגילים/משחקים וכו'.
העיקר לא להיות במקום שלא נוח בו.

אני חושב שאחד הדברים שאני צריך לתרגל זה דווקא כן להיות בנקודות האלו.
אני יודע שזה לא נעים. אבל לפעמים זה הכרחי. אם אני (או אנחנו) נחשוש לשהות במקום שלא טוב אנחנו יכולים לבחור לקבל החלטה לא נכונה רק כדי להרגיש טוב עם עצמנו.

אלי,
תעזור לי לקבל את ההחלטות הנכונות בזמנים הנכונים עבורי. אני צריך את ההדרכה ממך.

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147625

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
פשוט שמח כתב on 27 מרץ 2018 21:02:

ברוך הבא למועדון,
כואב איתך, מזדהה כל כך עם הכאב, 
תרשה לי להאיר, 
לא הכל נפל בגלל שטות אחת קטנה, 
הכל קיבל משמעות אחרת בגלל שטות אחת קטנה, 
אפרט,
אני פה כבר שנה וחצי, ובפורום אנשים באים והולכים.
אלה שהולכים הולכים משתי סיבות,
הראשונה- עלו על דרך מדהימה ועברו לקבוצות חיות, הפורום כבר לא נותן להם מענה טוב ולכן הם לא רואים סיבה לבקר פה בתדירות גבוהה כמו בתחילת דרכם.
הקבוצה השניה- אלו שהיו פה בהתחלה, חשבו שעלו על דרך.... ואז נפלו פעם, פעמיים, שלושה, ומאז לא רואים אותם.....

נפילה יכולה להיות משהו שמעיד כי אתה באמת עובד, באמת חשוב לך להתקדם, אני לא רוצה לומר החלמה וכו', אלא מתקדם, כפשוטו.
אם זה באמת חשוב לך, נפילה היא לא פרמטר לכלום, היא סה"כ עוד תחנה בדרך, הרי השביל לא נגמר....
ובמקרה שלך הוא רק התחיל,
מבין את תחושת הפספוס, הייתי שם כל כך הרבה פעמים, הדבר היחיד שעזר לי לקום, לתפוס את עצמי בידיים, זו ההבנה שאני בדרך, ואם נפלתי לא קרה כלום, 
ברוך ה' סתכל על הימים הנפלאים, שבהם הצלחתה, הצלחת להתמודד ולא לברוח לתאווה, להתמודד עם המציאות ולא ליפול.
אז עכשיו נפלת... והמציאות עם הנפילה כואבת.... אבל יש לך הזדמנות כבר עכשיו להתמודד עם המציאות הכואבת הזאת ולא לבחור להתייאש.

איתך. זמין!
כואב איתך, ומאמין שאתה תיהיה לי חבר לדרך כאן בפורום, ובעזרת ה' כמו הרוב כאן.... תעלה על הדרך...
ואם לא,,,, בנתיים אני כאן שנה וחצי... ועדיין מנסה! תמיד תזכור אותי ברגעי ייאוש.

לא מספיק יודע היכן זה יקפוץ, מאמין שאצלך יוסי היקר. אני עובר על החמש השנים שלך, בשביל להתחבר אלייך יותר, כדי להבין אותך יותר. תוך כדי המעבר ראיתי את התגובה הזו של פשוט שמח, שכתב לפני כחמש שנים, יסלחו לי כולם, נדמה לי שזה אחד הכתיבות היפות שראיתי כאן.

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147630

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר,
גם לדעתי זה אחד התגובות היפות שנכתבו. כבוד הוא לי שהתגובה נכתבה בשרשור שלי מפשוט שמח.
לגבי ה5 שנים - קצת קשה לי עם זה שאני כ5 וחצי שנים מנסה ועדיין לא מצאתי את הדרך שלי בצורה מליאה (למרות שבהחלט יש מגמת השתפרות).

צהריים טובים חברים,
לצערי, אתמול בלילה עשיתי משהו טיפשי ופתחתי אינסטגרם ובדקתי אם יש שמה תמונות של משהי ספציפית.
לצערי, היה שמה תמונות לא צנועות שלה. והדבר גורם לי להרהורים קשים.
יש מספר בחורות שיש לי חולשות אליהם בעקבות רגשות היום שהיו בעבר או קיימים היום.
אני צריך לזכור שזה טריגר מאוד חזק בשבילי ושאני צריך ללמוד מה לעשות אתו, להיכנס לפינות האלה עלול לגרום לנפילה וגם אם לא תהיה נפילה כנראה שתהיה מעידה/מעידה קשה.
חברים, האם מישהו היה במצב כזה שהיה לו רגישות למשהי ספציפית ויודע איך ניתן לשחרר את זה?

אלי,
תעזור לי לשחרר את הרגשות והמחשבות שלי בצורה של שיתוף, תפילה, קבלה עצמית.
תעזור לי להתמקד קצת באנשים אחרים, ובאיך לעזור להם!

רצונך יעשה ולא רצוני!

שבת שלום חברים

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147641

יוסי91 כתב on 21 יולי 2023 14:34:

לצערי, אתמול בלילה עשיתי משהו טיפשי ופתחתי אינסטגרם ובדקתי אם יש שמה תמונות של משהי ספציפית.
לצערי, היה שמה תמונות לא צנועות שלה. והדבר גורם לי להרהורים קשים.
יש מספר בחורות שיש לי חולשות אליהם בעקבות רגשות היום שהיו בעבר או קיימים היום.

אולי גם הם מרגישות משהו לא תקין וטוב איתם?
אולי סוף כל סוף וסוף כל סוף גם להם יש חיים משלהם?
ואולי יש להם אינטרס... כלשהו... ?
יש לך זמן מיותר עבור מישהו שיתכן ובאמת אתה כלל וכלל לא מכיר??
אתה יודע איך הם נראות מחוץ למסך באמת? אולי גרוע הרבה יותר? 
יש לך מושג איך הם בכלל מתנהגות? אולי גרוע? 

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 3 שבועות על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147659

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם,

חידושים מדהימים,
אשמח אם תוכל להסביר. ההודעה שלך סיקרנה אותי.

לצערי אני יושב לכתוב בשעה כזאת במקום ללכת לישון בצורה נורמלית.

רציתי ללכת לכיוון התאווה, במקום ללכת לישון התעסקתי בשטויות (דברים שלא קשורים לתאווה אבל עדיין שטויות).
במקום ללכת לתאווה הגעתי לפה לכתוב קצת.

היום היה סך הכל טוב.. אני מנסה לחשוב על פעולות להחלמה נוספות. אעדכן לאחר שאדע מה ארצה להוסיף.

לילה טוב חברים

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147660

סתם זרקתי שאלות ביחס למה שתיארת, 

לאחרונה נחשפתי והתוודעתי לתעשיית השקר וההונאה שיש בנושא התאווה.. מה שגרם לי להתעצבן עליהם (בכנות).

אם הייתה יודע איך הם בנו את האתרים הייתה מסכים איתי שזה נעשה בכוונה תחילה להונות אנשים. (אני לא רוצה לפרט... אבל האמן לי הם ממש בנו אתרים בצורה של גניבת הדעת ממש). ולכן אני רותח מזעם על הצורה בה הם מגישים ועובדים על האנשים... 

אז יש לי מפעם פעם נקודות של כעס עליהם, ולא רק עליהם, אלא על כל אלו שאין להם שכל, שבשביל משהו אחד הם מחליטים להדליק את כול העולם.

אני יסביר לך, תתאר לך שאתה אדם דפוק, חסר השכלה, עני ואביון ומטופל בכדורים ובלי ערך ותדמית עצמית. אוקיי?! כעת אתה מחליט לעלות סרט ולהדליק את האנשים... אז תגיד לי, הבנאדם הזה - מהו? - דפוק ומטומטם, או נורמלי שכיף לו בחיים?

אני יחדד לך, תאר לך שאתה רואה אותו כל יום הולך כמו איזה מסכן וקבצן עלוב... ככה כל יום. והנה יום אחד אתה רואה סרט שלו (בנוי ומעוצב טוב) מה אתה אומר בלב שלך עליו? - תגיד על מי אתה עובד? את מי אתה מנסה לסובב? אני לא מכיר אותך כאחד מהזרוקים ברחובות המגולגל באשפתות?? על מי אתה מנסה לעבוד? יענו להוציא איזה סרט שכולם יראו אותך כאילו אתה בשמים.... מאיפה הגעת לפני שעה, רגע לפני הסרט הזה שהרגע הוצאת? מהזבל שברחוב???? מהקיא של השכרות שלך שהתגלגלת איתו מקודם? 

זהו. כך בדיוק נראים כמעט כל אלו שמככבים בסרטים ומופיעים בתמונות! 

אז זה לא מעצבן שבא מישהו ומנסה לסובב אותך ולעובד עליך?? 

לכן ממקום של קצת עצבים זרקתי לך (אולי שלא בסדר) כמה שאלות...   

קצת אולי להכיר את הפרצוף האמיתי שלהם... 

(אתה אולי יכול לחלוק עלי, אבל מי שמתבונן וחוקר את זה ברצינות... קולט ממש שכך הם הדברים). 

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147663

בוקר טוב,
אני מנסה להבין להיכן יובילו אותי ההבנה שכל התעשייה היא שקר (כאילו שמישהו חשב שזה לא שקר), והעצבים עליהם.
בין אם הם עושים בצדק ובין אם לא, אם זה עושה לי טוב למה שאני לא אמשיך לצפות בזה ולהשתמש בתאווה, ואם זה לא עושה לי טוב אני אמור להפסיק עם זה גם אם עושים דברים טובים ומועילים.
מאפיות מייצרות הרבה עוגות טעימות, אבל יש להן בעיה אחת שזה עם סוכר, ויש אנשים סוכרתיים שאסור להם להכניס סוכר לפה, אז הם לא אוכלים את העוגות הטעימות הללו, למרות שיש לעוגות את ההכשר הכי מהודר שיכול להיות.....

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147668

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

חידושים מדהימים,
אני חושב שלא הבנת למה אתה מתכוון.
דיברתי על תמונות של בחורות שאני כן מכיר אותם.

נ.ב.
התעשייה שדיברת עליה בהחלט לא יפה 

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147681

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,
היה הודעה במוצא"ש שכתבתי אותה.. בטעות היא לא נשלחה.. אני שולח אותה עכשיו

ב"ה שבת הייתה מעולה.

במהלך השבת קראתי קצת בספר הלבן.
בספר הלבן קראתי שתי נקודות חשובות:
1. אי אפשר להיות מפוכח בלי קבוצה.
2. פיכחות צריכה להיות בצורה מליאה (משמע מכל הדברים שאנחנו צורכים כולל מחשבות, תמונות צנועות וכו') מכיוון שאי אפשר להתנקות באמת כל עוד ההתמכרות מחליפה את הצורה שלה.

לצערי, נכון לעכשיו, אני לא מקיים את שתי הדברים האלה.
אני במחשבות לגביהם.
אעדכן במהלך השבוע מה הוחלט.

לילה טוב חברים.

תגובה: תהליך התנקות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147682

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

ב"ה היום אני יותר טוב.
בבוקר התעסקתי המון עם תאווה. נראה שספק ופחדים מעורר אותה אצלי.
ב"ה אני נקי במשך 4 חודשים וחצי חודשים ואני אסיר תודה על זה. האמת שבשנים האחרונות לא חשבתי שמשהו כזה אפשרי עבורי.
אבל לצערי אני לא מצליח להיות מפוכח.
הדבר מטריד אותי.

אני חושב להוסיף דרכים נוספות להחלמה אבל עדיין לא יודע מה בדיוק.
אולי כדאי לי להוסיף את המפגשים של הקבוצות החיות?
אשמח לשמוע את חוות דעתכם בנושא.

לילה טוב חברים

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן