ברוכים הבאים, אורח

תהליך התנקות
(0 צופה) 

נושא: תהליך התנקות 22039 צפיות

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 2 שבועות #147029

יוסי היקר,
תודה רבה על השיתוף, אסירות תודה על הנכונות לעשות את הפעולה הנכונה.

בהצלחה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 2 שבועות #147050

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 257 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך
מדהים

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 2 שבועות #147057

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

פגשתי היום בעבודה את הבחורה שדיברתי עליה בפוסטים האחרונים שחששתי מאוד לפגוש.
המנהל הקודם שלי הבטיח לי שיהיה הפרדה ובסוף היה הפרדה אבל לא מליאה.
מהצד החיובי היה הרבה פחות קשה ממה שחשבתי שזה יהיה.

מהתחושה הכללית הרגשתי שנשאר לי אליה רגשות אבל בצורה מאוד קטנה, היינו צריכים לדבר קצת והתחלתי להרגיש שאם נדבר הרבה דברים יחזרו.
יש פה סכנה בשבילי שאם נמשיך לתקשר אני יחזור להרגיש אליה דברים. אני צריך לחשוב מה הצורת ההתנהגות הנכונה.

בכל מקרה, אני שמח שפגשתי אותה. היה לי סוג של פחד של מפגש איתה וידוע שפחדים זה הדברים שגורמים לנו להשתמש. זה כנראה היה תהליך חשוב שכוון מלמעלה.

אלי,
תעזור לי לשחרר מהבחורה הזאתי, אני מאחל לה זוגיות ואהבה שיהיה לה טוב בתוכה.
תעזור לי להכיר משהי שאני אתאים בשבילה והיא תתאים בשבילי וששנינו נרצה אחד את השנייה.
אסירות תודה על שיחה עם אמא שלי - אמא שלי שלחה לי הודעת נזיפה בדיוק שראיתי את הבחורה, חזרתי אל אמא שלי כדי להרגיע אותה ושהיא שמעה שהייתי במצב לא כ"כ טוב במקום לנזוף בי היא תמכה בי.

רצונך ייעשה ולא רצוני.

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 2 שבועות #147114

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

צהריים/ערב טוב חברים,

היום היה יום לא פשוט בכלל בעבודה.
רבתי עם המנהל הקודם שלי כמו שבחיים לא רבנו.
בסוף הריב יצאתי מהחדר כי דרשתי שאני צריך הפסקה.

העבודה במשך כבר הרבה זמן עושה לי לא טוב ואני חושב שהגיע הזמן לשחרר.
לא בגלל שמאתגר שמה, זה דווקא מאוד קידם אותי. אלא בגלל שאני יותר מידי זמן מתלבט לגבי זה. ניסיתי לתת הרבה הזדמנויות אבל זה פשוט לא מקום שמתאים בשבילי.

אלי,
תעזור לי לשחרר את הכעס ואת הטינה על המקום והאנשים. אני יודע שהתחושות האלה לא טובות בשבילי ואני רוצה לשחרר אותם גם אם אני צודק וגם אם לא.
אני מאחל למקום שיהיה לו טוב בהמשך.
תעזור לי למצוא מקום עבודה שטוב עבורי, שאני אהנה לעבוד בו ואתפתח וגם המקום עבודה.

רצונך יעשה ולא רצוני.

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 2 שבועות #147126

• din123
  • דירוג זהב

וואו זה לא קל בכלל. 

לצאת מאיזו הנוחות שלך, 
לצאת לעתיד לא ברור,
לריב עם אנשים (גם כשזה מהסיבות הנכונות), 
זה טריגרים חזקים שמעוררים בריחה.
(תמיד אחרי תקופות של החלמה מסוימות היה נופל עלי ניסיון קשה ומפיל אותי - ואני עדיין חושב שזה לא היה שווה ליפול... אם הייתי מתמודד הייתי יוצא הרבה יותר חזק מהניסיון)

אוהבים אותך ומחזקים

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147151

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

אני רואה שלפי הרצף אני מגיע ל4 חודשים נקיים.
זה כמובן הפעם הראשונה שאני מגיע לכ"כ הרבה זמן של נקיות.

אני רוצה להגיד אסירות תודה על ה4 חודשים האלה. אני מקווה להמשיך להתקדם לא רק בימים נקיים אלא בניצחון הולך וגובר על התאווה.

התקופה הזאתי היתה מצד אחת קשה עם המון אתגרים, אבל מהצד השני, אני לומד להכיר את עצמי בצורה טובה יותר. ככל שהזמן עובר אני מבין שזה לא רק שהיה לי בעיה עם התאווה אלא גם בעיה עם העולם עצמו או ליתר דיוק עם החיבור שלי לעולם עצמו.

אני באמת לא יודע כמה זמן אני אמשיך להיות נקי. חשבתי שאני עומד ליפול כבר כ"כ הרבה פעמים. בכל פעם שהמצב היה ממש רע פשוט מסרתי לאלוקים שאני חסר אונים מול התאווה ושאלתי אותו מה לעשות ברגע זה כדי להישאר נקי ואיכשהו נשארתי נקי.

אסירות תודה נוספת לכל החברים שמגיבים פה בפורום ומחזקים אותי בכל פעם.

אני מתכוון להמשיך לעבוד וללמוד בתחום ומקווה שיום אחד אוכל לעזור למכורים אחרים לצאת מזה.

שבת שלום חברים.

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147163

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים,

הייתי שבת עם המשפחה, ב"ה היה שבת טובה.

אני מתרגש לקראת מחר וגם קצת לחוץ, החלטתי שמחר אני מוסר מכתב התפטרות.

זה מעורר הרבה פחדים, כמו: מה תעשה אם לא תמצא עבודה? האם אתה בטוח שזה ההחלטה הנכונה? מה יקרה אם תמצא עבודה והיא תהיה פחות טובה מהעבודה הנוכחית?
המצב בשוק לא טוב כ"כ. 

אלי,
אני מוסר לך את הפחדים שלי. בבקשה תעזור לי למצוא את הדרך שלי.

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147188

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים,

היום היה יום לא פשוט בעבודה.
הגשתי התפטרות:
התשובה הראשונה של המנהל שלי היא שהוא לא חושב שיהיה וואקום.. והתשובה השנייה שלו היא שאני אמשיך לתת תפוקה גבוהה למרות שאני עוזב עוד חודש. פשוט חוסר אנושיות.
אני פשוט מרגיש מאוכזב, הוא היה מנהל שכיבדתי כ"כ ובחודש האחרון יוצא לי לראות צד פחות יפה שלו.

הדברים האלה מזכירים לי שכולנו בני אדם, גם כאלה שהם יותר חכמים או נבונים או נמצאים בעמדה יותר גבוהה.

אלי,
תעזור לי לשחרר את הכעס, טינה. אני יודע שהרגשות האלה לא בריאים בשבילי.
תעזור למנהל שלי להיות רגוע יותר, סלחן יותר.
תעזור לי למצוא מקום שיהיה לי טוב לעבוד בו.
והכי חשוב, תעזור לי להישאר נקי, לפעול מנקודות של חיבור, שיתוף, הכלה, במקום מהנקודות ההפוכות.

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147216

אכן הרגשה קשה מאוד
מאחל לך שתזכה לראות במהרה שהכל היה לטובה
ובעזרת ה' תמצא מקום עבודה שבו יעריכו אותך כמו שצריך!

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147221

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום
אם לא עכשיו אימתי - תודה, אני גם מקווה למצוא.

ערב טוב חברים,

עוד יום מעייף בעבודה, אם להגיד את האמת אני אפילו לא יודע למה כ"כ התעייפתי.

אולי הצד הרגשי גורם לי להתעייף יותר.

היום אנשים שאלו אותי למה אני עוזב.. אחרי שסיפרתי גיליתי שיש עוד אנשים שמחפשים עבודה. בהחלט משהו לא טוב קורה שמה.

בנוסף, הייתי היום בטיפול, הטיפול עובר בצורה טובה. ב"ה אסירות תודה שהטיפול עוזר.

אלי,

אנא תעזור לכוון אותי לנקודה שבה אני צריך להיות.

רצונך יעשה ולא רצוני.

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147244

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

לצערי היה לי יום לא טוב.

היום התחיל בראיון עבודה במקום שסבלתי להיות שמה. פתאום המקום שעבדתי בו הרגיש לי לא כ"כ רע. אני מקווה שלקחתי את ההחלטה הנכונה.

אחרי זה היום התקדם לשיחה עם המנכ"ל שאמר לי שכדי שאקבל מכתב פיטורין אני צריך לתת את החלק שלי במחלקה, מה שממש עצבן אותי כי הבנתי את הרמיזות.

אחרי זה פגשתי את הבחורה בעבודה שהיו לי רגשות אליה – ובמקום להתרחק דווקא התקרבתי אליה.

בסוף היום שיצאתי מהעבודה פשוט רציתי לבכות!

אלי,
קשה לי עכשיו, הפתרון הרגיל שלי היה לפנות לכיוון התאווה כדי לקבל "פתרון" אבל אני יודע שזה לא יעזור לי ורק יפגע בי.
יש בי חלק שהיום שהרגיש שהוא פחות מחובר לעולם הזה. אני לא רוצה להרגיש ככה. בבקשה תעזור לי להרגיש מחובר לאנשים, לעבודה שתמצא חן בעיני, אליך, ואל עצמי.

רצונך יעשה ולא רצוני

חברים,
אשמח לקבל תגובות תומכות.

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 1 שבוע על ידי יוסי91.

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147254

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב חברים,

לילה קשה עבר עלי, קמתי באמצע עם רצון לפעול על תאווה. כתבתי במקום לפעול על התאווה..

בבוקר הודעתי שאני לא מגיע לעבודה בגלל שאני לא מרגיש טוב. ומיד אחרי זה היה לי פחדים.

לצערי מעדתי בבוקר (לא משהו שמוגדר בתור נפילה אבל אני צריך לאפס את הספירה (שעומדת על 11 יום) של המפוקחות כי פעלתי על תאווה)

היום אני אשאר בבית לנוח קצת ומחר אחזור לעבודה.

אלי,

תעזור לי לפעול על חיבור במקום על ניתוק.

תעזור לי להישאר נקי.

תעזור לי להרגיש שהכל טוב/יהיה טוב

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147256

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

צהריים טובים חברים,

לצערי הרב היה משהו שהוא בין נפילה למעידה (אבל יותר לכיוון הנפילה).
החלטתי להחשיב את זה בתור מעידה קשה מכיוון שאני יודע שאם אחשיב את זה בתור נפילה זה יכול לדרדר אותי. אומנם פעם הבאה שמשהו כזה קורה הוא יחשב נפילה ואצטרך לאפס את הספירה. זה הוויתור האחרון שאני עושה בספירה הנוכחית ובפעם הבאה אצטרך לאפס את הספירה.

אני מרגיש שקיבלתי את ה"סטירה" שלי מלמעלה כדי לחזור לתלם.
אני מעכשיו חוזר לדרך שהייתי מקודם.
אני יודע שהדרך קשה, יש המון אתגרים, אבל אסור לי לוותר לעצמי באמצע הדרך.  אני עושה את זה ה"תהליך התנקות" הזה בכדי להיות חופשי, בכדי לעשות את מה שאני רוצה לעשות בחיים (זה אגב הסיבה שהתפטרתי מהעבודה).

אני יודע שהיום יהיה קשה כי אחרי מעידות הרבה יותר קשה להישאר נקי, אבל יש לי חברים שאיתי, משפחה, ה', וכמובן שגם אני צריך להיות שמה בשביל עצמי.

אלי,
תעזור לי לעבור את היום הזה נקי. 

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147258

• aviyodea
  • דירוג זהב

יוסי היקר,
איזו עירנות נפלאה למצבך, עדכונים במצבך מידי פעם, כל כך חשוב..

מדהים לראות שאתה משתף כאן בצורה קבועה וחזקה.. איןמלי ספק שזה משפיע..

אח שלי הגיבור, אני לוחם קטן ביחס אליך, מציע את הדברים לא כאחד שמבין אלא כמשיח לפי תומו שאולי במקרה דבריו יועילו. בבקשה ממך תזכור שהרגשת הרגע או התקופה של שבוע שבועיים חודש וכו'-אינה לנצח!! ואתה תגיע לתקופה אחרת, שונה, ואז תוכל להסתכל על התקופה הזו, בלי לחוות אותה, וזה עולם אחר!! הצלחה מרובה..
אתה לוחם חזק ואיכותי, כרגע אתה במערכה קשה, אבל שוב היא זמנית, אל תתן לה לתת לך תחושה של עוצמה יותר גדולה ממה שהיא.

אם מרגיש לך לא בנוח לשמוע עצות, אל תקח זאת אליך כלל, תחשוב שדיברתי אל עצמי דרכך..

תגובה: תהליך התנקות לפני 10 חודשים, 1 שבוע #147261

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום
Aviyodea,

תודה רבה על החיזוק חבר. אני באמת צריך לזכור שזה הרגשה רגעית.

נ.ב.

כולנו לוחמים גדולים פה

זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן