ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22557 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147581

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לעוקבים.
לא תמיד הכל וורד. דווקא אני שמור מאד יפה, שוב אתמול אחרי יום מלא עבודה עם מתח היה לי מחשבה לגלוש במקומות בסדר כדי להרפות, ושוב ברחתי לישון בזמן, בבוקר השעון מעורר צילצל מוקדם וחשבתי האם לקום או להתפלל במניין מאוחר יותר, החלטתי להתגבר וקמתי. הלכתי להתפלל, חזרתי מהתפילה, משום מה עצבני, ועם כאב ראש. - כמובן שיש לי הסבר מדוע אני עצבני, היו דברים שהכעיסו אותי, אבל את האמת אני יודע, שאלו דברים שמכעיסים אדם כועס לא אדם רגוע. 
לסיכום לפעמים אתה עושה את כל הדברים הטובים ומה שצריך ובכל זאת לא מסתדר. - מקווה שאצליח להפוך את הקופסה ושאסיים את היום עם מצב רוח טוב. 
מבחינת הנקיון, לא נראה שאמורה להיות בעיה עד הלילה, אני כל כך עסוק שאין הזדמנות, הסיכון הקבוע שלי זה בסוף היום כשאני לבד ורוצה לשחרר. ה' יעזור שעד סוף היום אהיה עם מצב רוח טוב. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147616

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום אלי שומר,

מזדהה המון עם כך שאחרי יום עבודה עמוס/יום עם הרבה משימות ולחץ יש רצון להרפות.

לצערי, הבעיה הזאתי הפילה אותי או גרמה לי למעוד הרבה פעמים.
אולי הפתרון הנכון זה לחפש מקום/עיסוק  שמעניק לנו כוחות. או לחלופין עיסוק שלא דורש מאיתנו הרבה כוחות אבל הוא לא פעולה של בריחה.
בכל מקרה, האמת היא שאני עדיין לא יודע איך לפתור מצבים כאלה ואשמח לשמוע תובנות ממך

לילה טוב חבר

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147624

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב. צר לי מאד לשתף שחזרתי 12 יום אחורה.
אתמול בסוף סוף היום, בשעה 12 וחצי בלילה, הורדתי רמת הגנה, רק קצת, רק לקצת זמן וכו' וכו'. - כאמור הזוי, אני יודע את הקוד יכול לגלוש בלי חסימה, ואת זה אני לא עושה. כבר שלוש שנים. אבל מה שאני מצליח תוך כדי חיפוש עם חסימה [אפילו דברים מפורשים], אני לא מצליח להימנע מזה ליותר משבועיים כבר הרבה זמן. 
ההסבר לנפילה של אתמול כנראה, בגלל שאתמול כל היום הייתי כעוס. עשיתי את כל המשימות, אנשים הרגיזו אותי ולא אמרתי מילה, המשכתי רגיל, בלעתי את הכעס ונתתי לכולם. אבל כנראה בסוף זה מתפוצץ.
נסעתי כנראה על טיפת הדלק האחרונה, שלא נשאר לי כוח להיכנס לכאן, מאמין שהיה עוזר לי, לא היה לי כוח נפשי אפילו לזה, ולכן נפלתי. 
יוסי היקר כן ראיתי שאתה בראיונות עבודה וכדומה, לכן העצות שלך אולי אקטואלית אלייך. אבל אני עצמאי, תתאר לעצמך שהכותב הוא עו''ד מפורסם, זה לא רלוונטי להחליף עבודה, ואפילו כמעט לא שייך להפסיק את המרוץ, במקום שלי ובמצב שלי אם לא אמשיך לרוץ לא אהיה בכלל. 
ובאופן כללי אני פחות מאמין בבריחה מהתמודדות. לא מאמין שהפתרון להתמכרות זה חסימה על המחשב, והפתרון להתמודדות עם כעס ולחץ, הוא לעבור מקום. יותר צריך לעבוד על לא לכעוס ולא להילחץ. 
זה אפשרי - אכתוב על זה בהזדמנות.
כרגע אחזור לעבודתי, מקווה שאסיים את יום שישי שמח, כדי שתהיה שבת שלום, ושבת של שמחה. כן המצווה שלי בשבת חזון שתהיה שבת של שמחה.

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 1 שבוע על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147631

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום
שלום אלי שומר,

לא כתבתי בצורה נכונה. אני אנסה להתנסח בצורה אחרת:

אולי הפתרון הנכון זה לחפש מקום/עיסוק שמעניק לנו כוחות אחרי העבודה בזמן שאחנו צריכים מנוחה. או לחלופין עיסוק שלא דורש מאיתנו הרבה כוחות אחרי העבודה אבל הוא לא פעולה של בריחה.

בכל מקרה, האמת היא שאני עדיין לא יודע איך לפתור מצבים כאלה ואשמח לשמוע תובנות ממך 

בהצלחה חבר!
שבת שלום
נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 1 שבוע על ידי יוסי91.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147638

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב יוסי.
אכן לא הבנתי אותך נכון, מה שהצעת זו באמת ההצעה הנכונה. למצוא דברים מרגיעים אחרי העבודה, סוג הרפיה נכונה.
לעצם הדברים משום מה אני עכשיו בקריז מטורף, לא זוכר את עצמי מזמן בכזה. נכנסתי לכאן אולי יעזור לי, אבל לא מצליח מספיק.
ניסתי את הכלים שיש כאן באתר ל SOS וביקש ממני לכתוב חיבורים ולא הצלחתי. מרוב קריז לא הצלחתי לכתוב שום חיבור לא איך הרגשתי כשנכנעתי ולא איך כשנצחתי. 
הסיבה שזה כך, כנראה בגלל שהנפילה הייתה לא מזמן, לכן אני שוב באותו מקום. 
מתפלל לה' שאצליח לצאת מהמצב הזה בשלום. ה' יעזור שאהיה איש בשורה בשיתוף של מחר. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147650

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

חסדי שמים, אתמול אחרי הקריז הנוראי. החלטתי לנסות לברוח לישון. 
מאמין שהשיתוף בזמן אמת היה אחד הדברים שעזר לי. 
הסתובבתי במיטה חצי שעה בלי יכולת להירדם, והתפללתי לאלוקי שיעזור לי וירחם עלי, לעבור את הגל בשלום. 
וברחמיו האין סופיים עזר לי ונרדמתי לבסוף.
קמתי בבוקר עם הרגשה הרבה יותר טובה מאשר אם הייתי נופל. 
כרגע יש לי איזה לחץ ממשהו אמיתי, מאמין שאם לא המשבר של אתמול, היום הלחץ היה מנותב להתמכרות והתוואה. ה' ירחם עלי ויעזור לי שהבעיות יפטורו, ובעיקר שאדע איך להתמודד איתן. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים #147687

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אתמול בלילה, נפלתי, לא גלשתי היכן שאני לא צריך, אבל נכנעתי להשתמש במחשב במשך שעה בלילה מאוחר לצורך בידור. 
תוצאה שהיום הייתי חייב להוריד רמת הגנה לרבע שעה בשביל צורך אמיתי. עשר דקות אכן עשיתי את הצורך, אבל אח''כ נשאר 5 דקות, ניצלתי אותם לצערי למקום לא טוב, אמנם כמעט לא הספקתי, ה' ריחם ועזר, אבל שימו לב, ממש כמו הגמ' בסוכה, בתחילה דומה לחוט, ואח''כ לעבותות העגלה. בהתחלה רק בידור, ואח''כ רק 5 דקות שבין כה וכה המחשב פתוח, ולא גלישה ללא חסימה אלא ברמת הגנה נמוכה, ועכשיו אני בקריז ורוצה לגלוש לגמרי.
ה' ירחם עלי ויתן לי כוח. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים #147698

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום אלי שומר,

מתחבר למה שכתבת, אחרי שאני קצת גולש יש לי צורך לגלוש הרבה יותר (זה כאילו הרצון רק הולך וגדל).
לפעמים אני מנסה להזכיר לעצמי שאם אמשיך לגלוש עוד הרצון שוב יגדל וצריך לעשות פעולה הפוכה מהרצון, אבל זה לא תמיד עובד בשבילי.

לצערי, אני רק יכול לאחל לך שיהיה בהצלחה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 9 חודשים #147702

• ייצחק
  • חבר חדש

אשמח להוסיף שברור שרמת ההגנה במחשב לא פותרת את הכל. אבל ככל שהגנה במחשב יותר גבוה והכי חשוב שאין לך את הסיסמה לפתוח זה מוריד המון טריגרים.
הרי זה הבסיס של כל היהדות כל הזמן עושים עוד גדר ועוד גדר כדי לא להגיע לעבירה.
לי לדוגמה יש אינטרנט רימון והקוד אצל אשתי ואני יודע שאני לא יכול לפתוח ולכן אין לי אפילו מחשבה על זה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 8 חודשים, 2 שבועות #147984

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

השבועיים הראשונים של בין הזמנים עברו עלי מאד קשה. כמעט חזרתי למצבים של פעם. נופל מחליט לספור לעצמי מחדש פכחון, כותב זאת ביומן הפרטי שלי ועוד פעם נופל. וכל נפילה עמוקה יותר מהקודמת.
לא היה לי כוח לשתף כאן, מכל מיני סיבות.
הגעתי לרמת נפילה, שהרגשתי שאני חייב לאפס את הספירה שלי, אמנם לא הגעתי לרמה שבה הייתי לפני שנרשמתי לשמור עינך, אך כפסע מזה, ולכל הפחות הגעתי לרמת הנפילה שהייתה לפני האיפוס הקודם.
כמה פעמים ניסתי לאפס כאן את הספירה ומשום מה הייתה תקלה וכל פעם האתר לא נתן לי לאפס. וראיתי בזה "סימן משמים" שאני אמור לגלוש עוד .. 
ובכלל בגלל המצב שלי מול המחשב, לא היה לי כוח גם להאבק בראיות ברחוב, שהרי בין כה וכה אני רואה דברים גרועים יותר במחשב. ובקיץ ה''י מי שלא שומר. 
ביום רביעי החלטתי שמגיע שבת מברכים אלול, ואני חייב לעשות שינוי אמיתי. ניסתי שוב לאפס ולא הצלחתי, אבל המשכתי לשמור על מפוכחות.
הערב מוצ''ש שהוא יום מוכן לפרענות אצלי משכבר הימים, החלטתי במקום לגלוש להיכנס לכאן, ולנסות שוב לאפס. התלפללתי להקב''ה מבטן שאול, שיעזור לי. והנה האיפוס הצליח. 
תמיד ידעתי שיהיה מאד קשה לחזור אחרי נפילות. אכן מאד קשה לי עכשיו. הרי אני כאן שלוש שנים, ושוב מאפס. מתפלל להקב''ה שיתן לי כוח, לחזור לעצמי. לשתף אחרים בקשיים שלי, שיתנו לי כוח. ולתת כוח לאחרים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 8 חודשים, 2 שבועות #147989

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר,
כואב לי לשמוע על הנפילות שלך.
מקווה שתצליח לעלות על הדרך שאתה מחפש!

אולי כדאי לחשוב על להוסיף פעולות החלמה נוספות?

נ.ב.
אני פה 5 וחצי שנים ולמרות שהתהליך קשה אני מנסה למהשיך.. מקווה שזה מעביר לך אפילו מעט כוח להמשיך...

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 8 חודשים, 2 שבועות #147990

בס"ד

אלי יקירי ואהובי!

איתך בכל המצבים והרגשות.

חזק ואמץ!!!

אוהב ומעריך מאד!!!

נפ"ש

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 8 חודשים, 2 שבועות #147991

אלי היקר אוהבים אותך
תודה רבה על הכנות, ועל הנכונות לבא ולשתף אותנו כאן.
אני גם חושב שאולי אתה צריך למצוא פעולות נוספות של החלמה שיעזרו לך.

בהצלחה רבה
אוהב מאד
מתחיל שוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148008

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם מגיבים יקרים ואהובים. נותן המון כוח. 
יוסי בהחלט נותן כוח לדעת שאתה מתעקש כאן כל כך הרבה זמן. האמת שאני מגדולי המבינים ומכריזים מכור פעם מכור לתמיד נקי להיום. ובכל זאת כשזה קורה לי זה כואב מאד. 
מתחיל שוב, איזה גדול אתה, וצדיק, ממרום שלשת אלפי ימי נקיות טורח לעודד אותי. בהחלט נותן כוח. בעזרת ה' מאמין שאגיע לשם יום אחד. 
כן אתם חוזרים לחפש פעולות נוספות. - לא כל כך מכיר ויודע מה אני יכול לעשות. בגדול, אני מאד עסוק כל היום בפעולות טובות. נראה לי שבעיקר אני צריך להתעקש להמשיך עם הפעולות שמאד הוכיחו את עצמם. וזה פשוט להיכנס לכאן לשתף לספור. 
מאמין שאם אתמול לא הייתי כותב את הפוסט שכתבתי, ואם לא הייתי מאפס, עכשיו כבר הייתי שוב נופל.
לשמחתי אין אדם בעולם שיודע או חולם עם מה אני מתמודד. יש לי ידיד נפש אחד שאני מדבר איתו, וזה בהחלט נותן לי כוח. הבעייה שנגמרו לי הדקות בטוקמן, ומרוב עיסוקים כל היום, אין לי את השניות להטעין את הטוקמן.
מקווה לחזור לפעולות הללו. - תמשיכו לעקוב ולחזק אותי, צריך אתכם מאד מאד. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148027

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

גם היום הייתי עסוק עד לרגע זה כל היום. ועכשיו [בשעות הקטנות של הלילה] יש לי את הדקות של סוף היום שאני מחפש תרפייה. 
וב''ה בזכות השמירה כאן והשיתופים, והספירה, אני כאן במקום במקומות לא טובים.
ה' יעזור לי לימים מלאים עשייה וסיפוק. - וכמובן נקיים. 

זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן