ברוכים הבאים, אורח

נקי בחסד אלוהים!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נקי בחסד אלוהים!!! 3578 צפיות

נקי בחסד אלוהים!!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #93792

• המכור

שלום חברים יקרים. אני מכור למין גם אם רוב הזמן אני מכחיש את זה. לפעמים מרגיש לי כאילו שיש בתוכי 2 אנשים, שכל אחד מהם מושך לכיוון אחר. האמת היא שיש אדם אחד כרגע בתוכי והוא המכור שאני. יכול להיות שכמו רבים אחרים מאחינו המכורים, נולדנו מוכשרים בתחום מסויימים( למרות שמותר לנו פשוט להיות גם מי שאנו)אך כל זה מסתתר מאחורי ההתמכרות ולא יכול לבוא לידי ביטוי. התמכרות למין וריגושים היא מהקשות שבהתמכרויות, מאחר והסם נמצא באופן תמידי בראש שלנו, איננו זקוקים לחומרים חיצוניים. כאשר אני נלחם בתאווה אני דן עצמי לכשלון. כאשר אני נכנע ופונה לכח גדול ממני יש לי סיכוי לעבור את גל הקריז הזה. הראש שלי מספר לי סיפורי בדיות, מושך אותי לחיות בתוך הראש, בעולם של פנטזיות ודימיונות. תודה שיש לי את החברים והספונסר שמשקפים לי את עצמי באמת. הפחד להחשף כאשר אנו נצטרף לאחת מתוכניות ההחלמה הוא גדול ומובן. אך מפחיד יותר להחשף כאשר אנו משתמשים או בוגדים באנשים היקרים לנו. איננו אנשים רעים, אנו אנשים החולים במחלה רוחנית, שהרבה מאוד אנשים בעולם חולים בה, רק לא מודעים לעובדה שהם חולים. הודאה במחלה פירושו במובן מסויים תבוסה. אני מובס, נכשלתי לבדי שוב ושוב ואיני יכול לסרב לעצמי מלהשתמש שוב ושוב ושוב. התוכנית הנפלאה מלמדת אותו לצאת מריכוז עצמי, להיות מפוכחים, לעבוד על פגמי האופי שלנו, להבין שאיננו אלוהים ואיננו מנהלים את העולם. מותר לנו להיות לא מושלמים בדיוק כמו שיצר אותנו אדון הכל. הידיעה שאלוהים מנהל הכל ולא אני, מקלה עלי מאוד. רק להיום אני בוחר לחיות בפכחון, אני מוותר על השימוש. אני יודע ששימוש הוא רעל ולא יקח אותי לשום מקום טוב. אין לנו ממה לפחד ובטח שלא להיות מבויישים ממצבנו. כאשר הודיתי לראשונה בכנות שאני מכור התחלתי להרגיש שחרור. יש עוד אנשים שמבינים אותי , ללא שיפוטיות, מקבלים אותי כמו שאני. ההתמכרות היא הרסנית מאוד ולא ניתן להסתיר אותה, ניתן לברוח ממנה על ידי הכחשה אבל בסוף היא מתפוצצת בפרצוף! כאשר אני מקבל את התוכנית בכנות ומאמץ אותה אלי, אני למעשה בוחר לחיות בפכחון, לחיות בצורה אמיתית עם מה שיש או אין לי בחיים. אני למעשה בוחר להיות משוחרר ומאושר. אני כבר בחרתי בחיים...ואתם??!!!

תגובה: נקי בחסד אלוהים!!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #93797

• guardureyes
  • רצף ניקיון נוכחי: 271 ימים
  • מנהל

תודה רבה רבה על הדברים החזקים שכתבת!!
אני מזדהה איתם מאוד ועשית גם לי חשק לבחור בחיים. 
 אני משוכנע שדבריך יחזקו עוד חברים רבים.
אשריך!!

תגובה: נקי בחסד אלוהים!!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #93945

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר!
תודה רבה על הדברים!  מזדהה מאוד עם מה שכתבת!
מתפלל לזכור שאני חולה במחלה שקוראים לה התמכרות. ואצלי זה מתבטא בסקס.
מתפלל לקבל את עצמי שזה בסדר שאני כזה ואין לי מה להתבייש.

מתפלל לאלוהים לשלווה.

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן