ברוכים הבאים, אורח

קדימה למסע!
(0 צופה) 

נושא: קדימה למסע! 64574 צפיות

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82248

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום! אני מכור לתאווה! אסירות תודה על נקיון!
ב"ה אני מתחיל לקלף קצת את רמות ההכחשה למחלתי שבלעדיהם לא יודע איך הייתי יכול לשאת את חיי.
שמח מאוד על המודעות והידיעה על המקום האמיתי שאני נמצא בו גם אם הוא לא בדיוק כמו שחשבתי.
אסירות תודה על הכוח שהחברותא נותנת. עברתי בימים האחרונים אירועים שאני לא יודע איך הייתי יכול לשאת אותם והחברים נותנים כתף תומכת והזדהות דבר נפלא.
יש לי הרבה פנטזיות מאתמול בצהרים וב"ה קצת נרגע עכשיו.
היתה לי שבת מאוד מאוד מחוברת ומחלימה.
רוצה להזכיר לעצמי שחשוב להתמיד בפעולות גם שמרגיש טוב.
מבקש מאלוהים שלווה בארועים שפוקדים אותי ושאני אפעל נכון במה שביכולתי ולא מתוך דחפים ופגמי אופי.
אסירות תודה על ספונסר מאוד תומך ומכוון.
אסירות תודה על שיא חדש בנקיון בזכות התוכנית.
רוצה לזכור שלכל הימים אין משמעות אם לא אעשה את הפעולות בכל יום. רוצה להרגיש חבר חדש מבחינת החוסר בטחון והתאבדות על החלמה וחבר ותיק מבחינת ההרגשה שלא חייבים להשתמש ויש אופציות אחרות.
תודה רבה על האתר הנפלא ושיהיה לכולנו יום נקי ומפוכח!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82441

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום! אני מכור לתאווה אסירות תודה על נקיון!
טוב אני אפתח בזה שאני צריך לקבל את עצמי ופחות להתכחש להסטוריית השימושים שלי גם אם חלק מהם פחות נחמדים אלא צריך לחשוף הכל ורק ככה אפשר להתקדם בהחלמה.
אתמול היה ערב לא פשוט מבחינת אפשרות לחיפוש תאווה שקרצה. אסירות תודה שלא השתמשתי.
אני נזכר בשימושים שלי וחלק אני רוצה לחזור אליהם אך אני רוצה להזכיר לעצמי שאין דבר כזה לשתות במינון ואם אני נוגע בתאווה אני עף לעזאזל ואין לי יכולת שליטה ומה שהתחיל בכיף הופך לסבל. מתחנן לאלוהים שישאיר אותי נקי.
קצת יורד המוטיבציה להתחבר עם חברים בגלל הגשם והקור מתפלל לאלוהים לנכונות לעשות את מה שצריך.
קראתי משהו מדהים על ספוג שלוקח לתוכו בריכוז עצמי הכל ומפחיד לגעת בו כי יצאו מים מעופשים ממש הזדהתי מרגיש שזה ממש ככה מול פגמי האופי שלי. אני ממש כואב בהם אך מפחד פחד מוות לגעת בהם. טוב אוהבים אותי זה אני וצריך לקבל את זה. זהו לבנתיים תודה על התוכנית הנפלאה שנותנת כוחות!! שיהיה יום נקי לכולנו!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82443

תודה על השיתוף
מזדהה עם הפחד מחשיפת השימושים. היו לי כל מיני סיטואציות מוזרות ומאוד מביכות של שימוש.
פעם שיתפתי פנטזיה ממש מביכה עם הספונסר. זה הרגיש לי פגיע, וכואב. אבל בסופו של דבר טוב.

וכמובן, מזדהה גם עם הגעגוע לשימוש...

לילה נקי!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82803

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום אני מכור לתאווה! אסירות תודה על נקיון!
בעצתך תודה רבה על ההזדהות חשוב לי חברים בדרך.
אסירות תודה על חברים שמאוד תומכים ונותנים כוח במסע הכל כך קשה של ויתור על התאווה.
רציתי לשתף שב"ה עברתי שחרור מלחץ חזק שהיה לי ואני מרגיש יותר טוב עכשיו.
מזדהה מאוד עם אמירה שאני בעל זיכרון קצר את הכיף שבתאווה אני זוכר אך את הסבל שבא אח"כ נוטה לשכוח, רוצה להזכיר לעצמי שאני לא יכול לחיות עם התאווה. היא (אני) הגעתי ליותר מדי מקומות שלא רציתי להיות בהם.
מתפלל לאלוהים להרגיש שחרור מהתאווה ולהתקדם כמה שיותר בתוכנית כדי לנשום קצת אויר.
יש לי המון פחדים שמנהלים אותי ממש וחלק עד כדי פעולות שלא רוצה לעשות מבין שזה נובע מפגמי אופי קשים מאוד שצריך לעבוד עליהם בהמשך רק להיום מנסה לקבל אותם באהבה ולהבין שזה אני והכחשה לא תעשה לי טוב.
זהו תודה רבה לכם ושיהיה לנו יום מפוכח ונקי!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82917

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום אני מכור לתאוה. אסירות תודה על נקיון!
אפתח באסירות תודה על שחרור גדול מפחד שהיה לי פשוט נפלא שיש אנשים שצעדו לפני בתוכנית.
אני רוצה לשתף שאני ואבא שלי נמצאים ביחס קצת מעורער רוצה להזכיר לעצמי שהדבר הכי חשוב בעולם הוא שאני אהיה נקי וכמה שלא נעים לומר הוא ואני זה שני אנשים שונים.
יש לי פחד מהעתיד ואיך יהיה במשימה שיש לי עם התוכנית. צריך להתמקד ברק להיום לזכור שניתן לקיים את התוכנית בכל מקום.
קשה לי מאוד לשחרר את עניין התוצאות לה' ואני צריך רק לעשות פעולות מתפלל לאלוהים לנכונות לקבלת הגישה הזו בחיים שלי. ברור לי שאין לי יכולת לנהל את חיי אך כל פעם שזה מגיע מול משהו ספציפי אז אני אומר שאני האחראי על הכל .
רוצה להזכיר לעצמי שלא נעשיתי מכור ביום אחד וצריך ממש המון סבלנות.
אני צריך להתמקד במה לעשות היום ולאט ולאט השחרור יגיע.
זהו תודה רבה! שיהיה החלמה

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82959

• עבד
  • דירוג כסף
יש לך הזדמנות נפלאה להיגמל ולעלות דרגה משמעותית ,שמע לי אם תשפיל את עצמך באמת מול אבא שלך וקבל דבריו ,אך ורק שהוא אבא שלך ,אתה תראה זה יעשה לך משהו מדהים ,כי עיקר הבעיה שלנו נובעת מגאווה ,ולעשות אתזה ,חוץ מזה שזה כיבוד אב ואם ,זה גם מתכון להצלחה כי הייצר מתקשה לפתות אדם שפל ....אני מאחל לך בהצלחה בנסיון הזה, והכי חשוב אל תכעס !!! אם כועסים נופלים, קרא לי אינספור פעמים, תשמור על 82 ימים הנפלאים האלה אשריך גיבור אמיתי !!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי עבד.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 3 חודשים #83063

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום אני מכור לתאווה! אסירות תודה על נקיון!
עבד תודה רבה על החיזוק. באמת הרבה אנשים בתוכנית אומרים שהם פועלים מתוך פגמי אופי הם מגיעים לשימושים. אני עד היום לא הרגשתי או הכחשתי אבל אני רוצה לשתף שהיום פעלתי מתוך פגמי אופי בצורה דרסטית אני ממש מרגיש מעורער. מלא מחשבות שרצות בראש מרגיש שהכל מתהפך בפנים בקיצור יצאתי מאיזון. מתפלל לאלוהים לא להגיע לשימוש ולסיים את היום הזה נקי.
רציתי לשתף בפחד שיש לי שאני כל הזמן מנסה שהכל יהיה מושלם אני מתחיל לנסות לזכור הכל עושה הכל רשימות מתחרפן ואז פשוט לא עושה דברים ממש מתקשה לקבל ביקורת אפילו מהספונסר מתחיל ישר לתרץ כל הדבר אם בפני האדם שמולי או בתוכי פשוט בועה של טירוף הולכת בתוכי.
מתפלל לשחרר להרפות לזכור שאני אדם מאוד חולה וכל השימושים שלי באים מהגישה שלי בחיים. לקבל את זה שזה אני ואני מאוד סרוט. מתפלל לקבל נכונות להרפות ברצון בשליטה בכל דבר וגם בהחלמה. לקבל שזה נובע מזה שאני מכור לזכור שאין לי סיכוי לבד מול התאווה וזה רק בזכות התוכנית.
זהו קצת פרקתי אסיים באסירות תודה שאני נכון לעכשיו נקי. אסירות תודה שיש לי חבר שמאוד דואג לי וכיף איתו. אסירות תודה על חברים נפלאים בתוכנית שאפשר לשתף איתם הכל. אסירות תודה על ספונסר מכוון ומשקיע. אסירות תודה שהגעתי לתוכנית. אסירות תודה על שקמתי היום בבוקר בזמן. אסירות תודה שהתקדמתי בתוכנית. אסירות תודה על קשר בונה עם אמא. אסירות תודה על חבר שעוזר במשימה שלי ופתוח לשינויים כך שאני יכול בנוחות להתמסר לתוכנית.
זהו תודה רבה שאתם כאן ביחד בדרך.
מתפלל לסיים את היום נקי.
שיהיה החלמה לכולנו. המחלה שלי ממש לא פשוטה.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #83199

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום! אני מכור לתאווה ! אסירות תודה על נקיון! 
ב"ה היום אני מרגיש הרבה יותר טוב שמח מאוד שיש עם מי לדבר בזמנים קשים. אסירות תודה על ספונסר. אסירות תודה על חבר טוב בתוכנית וקשרים שמתחילים. אסירות תודה שהצלחתי לסדר משהו שרציתי לעשות הרבה זמן.
למדתי על בשרי את המשפט הכל כך חזק של na רע לך זה יעבור טוב לך גם זה יעבור. פשוט הייתי במצב מאוזן ואז מעורער ועכשיו מאוזן מה שחשוב לי זה תמיד להיות מחובר ומודע לעצמי.
אתמול לא יעזור לי להיות נקי חייב לעשות את הפעולות של היום.
זהו תודה רבה לכם!
ושיהיה לכולנו החלמה טובה!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #83340

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
אתמול הייתי בלחץ מטורף לא האמנתי שזה יעבור אך היום כאילו לא מרגיש זכר מזה..
מדהים כמה שפשוט הכל עובר הראש החולה שלי מספר שאין אני גמור אני עוד שנייה מתפוצץ זה ישאר לתמיד אך בפועל מהר מאוד זה נעלם.
אסירות תודה שהתקדמתי בתוכנית ואני עושה את מה שאני צריך.
אני רוצה להזכיר לעצמי שאין לי את הפריוילגיה לשתות רק כוסית אחת או רק לראות משהו ולא לעוף לשמיים ולפרוץ כל גבול שקיים.
אני אדם מאוד חולה וצריך לקחת את העניין ברצינות.
אני מתפלל לאלוהים שיהיה איתי וישמור עלי כי בלעדיו אני לא יכול.
שיהיה המון הצלחה לכולם ושבת שלום!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי קדימה הלאה.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #83363

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מאוד אוהב את השיתופים שלך, תמשיך בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #83393

מזל טוב! 

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #83506

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה אבי ובעצתך מאוד עוזר התגובות שלכם.
עברו עלי ימים מאוד מעניינים. חלק עם הכחשה ושריר מול התאווה וחלק עם חיבור מטורף פשוט מדהים. אני פשוט לא מסוגל להיות באיזון. איך שהוא אני נסחף להיי ומרגיש מלך העולם ופתאום רואה איזו מישהי ונכנס לדאוון ואיך אפשר לחיות ככה.
למדתי משהו חשוב רק להיום הכל עובר .
גם שרע לי זה עובר ואני לא חייב להשתמש וגם שטוב לי אין לי מה לחשוב שזה ישאר לעולמים וחשוב להתמיד בפעולות ולהיות מחובר לקרקע.
זה אני ממכור לתאווה עם מצבי רוח משתנים בתדירות מטורפת.
אסירות תודה לאלוהים כמו שאני מבין אותו שהביא אותי בתוכנית בשלב יחסית רגוע במחלה ונתן לי הרבה חברים ומקום שמתאים לי כי אני חולה.
שיהיה לכולנו יום נקי ומפוכח!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #83713

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
אני רוצה לשתף אתכם בחוויה שהייתה לי. הייתי במקום ציבורי והיתה שם אישה שמאוד מאוד רציתי ללגום ממנה וזה סוג של תאווה שהייתי מאוד רגיל להשתמש בו אך באסירות תודה בעזרת חיבור הייתי נכון לוותר על זה.
רציתי לשתף גם שלגמתי מבטים יום למחרת מילדות שרצו מאשה שהתכופפה ממישהי שאני מכיר (רק לבדוק אורך חצאית (הכחשה)).
פשוט מדהים כמה הפעולות הן יומיות לא יעזור לי כלום יכול להיות שאתמול היה מדהים אך אם היום אני לא אעשה את מה שצריך אני קרוב לוודאי יפנה לתאווה המוכרת.
אסירות תודה על תוכנית מדהימה שנותנת כוחות.
אסירות תודה שצללתי די מהר לתוכנית.

שיהיה לנו יום נקי ושליו!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84054

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום

רציתי לשתף שפעם לא הייתי מרגיש שפגמי האופי מוציאים אותי מאיזון ומתי ששהוא התוודעתי על בשרי לאמיתות הדבר. אתמול קרה לי עוד משהו שפגמי אופי לא רק הוציאו אותי מאיזון אלא גם רציתי לסמם את עצמי במנת תאווה כי לא רציתי להיות בכזה חוסר איזון . מסקנה שלמדתי על בשרי פגמי אופי מביאים לשימוש. מסקנה חשובה לי מאוד ושמח שהגעתי אליה.

אסירות תודה על שיא חדש בנקיון 100 ימים יש משהו בתוכנית לא זכור לי תקופה כזאת מתפלל להמשיך בה רק ההיום. 

אני קצת מאותגר עם חלק עכשיו בתוכנית של שינוי גישה בחיים ומאוד קשה לי מתפלל לאלוהים להיות עם פתיחות ולקבל בסופו של דבר ההגישה שלי לא הובילה אותי למקומות שרציתי להיות בהם.

מתפלל לליום נקי ושפוי

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84664

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום! אני מכור לתאווה אסירות תודה על נקיון! 
לאחרונה יצא לי להיות בסבב של הצג את עצמך וכל כך חששתי להגיד בטעות אני קדימה הלאה ואני מכור לתאווה בפני כל ההאנשים. אסירות תודה שזה עבר בשלום.

בביום שישי היה לי חשק גדול למבטים ושימוש אותה הרגשה שהיתה לי במעידה האחרונה אסירות תודה שלא פעלתי על התאווה ושזכרתי שכל התירוצים זה בגלל הראש החולה שלי.  בסוף זה עבר ושוב אני חושב בצורה שאני רוצה להשתמש.

אסירות תודה על ספונסר. אסירות תודה על שהגעתי לתוכנית ונשארתי וצללתי די מהר. אסירות תודה על ההתקדמות בתוכנית. אסירות תודה על הרגשה טובה. אסירות תודה על שבת מאוד כיפית וללא דיונים שנכנסתי אליהם.

מתפלל ליום נקי. מתפלל לנכונות ופתיחות מול ה תוכנית וכל העניין של אלוהים.
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן