ברוכים הבאים, אורח

בתנופה
(0 צופה) 

נושא: בתנופה 16027 צפיות

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 8 חודשים #76606

• טהרת הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 1242 ימים
  • חבר ותיק
oh oh אל תחשוב דווקא היום נבנה עוד קומה לבעיה שלי
כשאשתי היכריזה אני לא מרגישה טוב
ושני הילדים הקטנים שעדיין המסגרת שלהם לא היתחילה
ואז כבומרנג הכל נפל עלי לא הלכתי להתפלל וגם לא לשיוער תורה הקבועה שלי
וחשבתי שהכל מתפוצץ שכבתי בחוסר אונים בבית ומפעם לפעם מטפל בילדים זה בטיטולו וזאת בבקבוקה , לקח לי כמה שעות טובות להתאושש, התחלתי לקרוא בספר הגדול ולאט לאט חזרתי לעבודה ולשפיות
אסיר תודה שלמרות שנכנסתי לטינה על ה' ועל עצמי ולרחמים עצמיים וליאוש
בכל זאת נשמרתי מלהשתמש ואני נקי ללא נגיעה כלל ,כולל שמירת עניים
אסיר תודה לך ה' שהרגשת הביטחון העצמי והערך חוזרת אלי
בכל זאת חייב לבצע צעד 9 על אישתי

תודה חברים מקשיבים
שיהיה לי ולכם המשך יום נקי שפוי ומפוכח

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 8 חודשים #76622

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
ביום ה 57 שלי בזכותכם ובעזרתו יתברך
הבנתי שאני תלוי באישתי ולא נותן לה מנוחה ואסביר
יש לי שני מצבים
1. מתאווה ורודף אחריה בשם אהבה מרצה אותה ומנסה ככה לשלוט עליה
2. מתרחק ממנה כי קשה לי להיות קרוב וכועס וככה מנסה לנהל אותה בשלט רחוק
וחסר לי המצב הנוטרל לא להתאוות ולא להתרחק
פשוט ללמוד איך לחיות לצידה ולא בתוכה לא לרצות וגם לא לשלוט
לא להתאוות לה אלא לזרום איתה

אסיר תודה על התובנה
אסיר תודה שהבנתי שאני צריך לוותר על השליטה בה
לעזור לה לא בכדי לרצות או כדאי לקבל אלא עזרה של שותפות
אסיר תודה שהבנתי שגם לי מגיע חיים פרטיים ושלווים בלי שאף אחד שולט בי

בבקשה בוראי ויוצרי ואוהבי תן לי ולחברי שיחרור מהתאווה לעוד יום אחד

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 8 חודשים #76918

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
היום 65 ימים נקיים כולל שמירת עניים

אני מודה לך ה' על כל הטוב והמתנות שאתה נותן לי והשמירה שאתה שומר עלי

היה לי שבוע טוב אבל נחלשתי כי יש לי פת בסלו ואז יש את הקטע של גאווה " עכשיו אני בטוח לא אפול "

ואז לא הייתי מספיק עקבי עים פעולות החלמה שלי

הבעיה שלי שהתנסתי באיך לא לאכול אבל עדיין לא למדתי איך כן לאכול !

מודה לך יוצרי שלמרות כל זאת ולמרות שאין לי עדיין ספונסר אתה מחזיק לי יד ביד ושומר עלי לבל אפול ורואה את הצעדים והפעולות הקטנות שלי

בברכת שבת שלום נקי מפוכח

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 8 חודשים #76979

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
היום 68 שלי ובזכותו יתברך ובעזרתכם

אני מרגיש עולה על דרך מתחיל להבדיל בין נתינה לתאווה
בין וויתור לשליטה אובססיבית

שיהיה לילה נקי ומפוכח לי ולחבריי

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 8 חודשים #77058

אוהבים אותך נשמה.
בהצלחה בדרך !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77168

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
שלום חברים יקרים לי כמו אחים

היום אני בן 76 יום

ואני רוצה לשתף אותכם שככל שאני צובר ימים נקיים יותר ומתרחק מאיפה שהייתי אני מרגיש צורך חזק גם לשנות הרגלים בכל תחומי החיים אני יודע שלא אוכל להמשיך לשקר אני חייב להיות כנה יותר עים עצמי ואנשים אחרים , אמנם השקר כואב לי יותר מפעם אבל זה תהליך ניקוי וזה המצפן שלי שאם כואב לי אני יודע שעשיתי משהו לא טוב ואין לי את הסם שהיה משכיח לי אותו

בברכת יום נקי ומפוכח ואמיתי לי ולכל החברים

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77247

כמה יפה לקרוא מאחל לך עוד ועוד ימים נקיים.

תוך כדי אני נזכר שאני בהתחלת התהליך מאוד סלדתי (עד היום) מכל הפסוקים הללו.

הייתי אומר 'אתה קדוש' ואני סקסוהליסט שרוצה להיות קרוב אליך רק להיום.

אני צריך לעשות את התוכנית בלי קשר לכל עניין קדושה או הדומים לו, כי זה לא הייתה הבעייה שלי לפני, אני פשוט חולה שרוצה להבריא רק להיום ולהיות קרוב יותר לאבא שלו.

בהחלמה

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77305

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
תודה לה שאני נקי 84 יום

זה לי פעם ראשונה שהגעתי לבית כנסת בר"ה ברגשות שמחים פנימיים ובלי פחדים
תודה לך ה' מלכי ויוצרי על המתנה הנפלאה הזו
כמובן שבקטע שכורעים אמרתי תפילת השלווה בכריעה פעם ראשונה בתוך בית הכנסת

בברכת שיהיה יום נקי ומפוכח וגמר חתימה טובה לי ולחבריי שמור עיניך ו SA

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77406

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
שלום חברים יקרים

מרגש אותי מאוד ששמתי לב שאני מסיים את ה 90 יום הראשונים בחיים שלי בערב כיפור ונכנס לכיפור צח ונקי בעזרתו , מתפלל שכך יהיה , ותתפללו עלי גם בבקשה

אני לא מאמין שהנס קרה וקורה השם נתן לי מתנה כל יום כל רגע של ניקיון זה לא מובן זה לא ממני זה מאיתו יתברך ה' והוא ממשיך לתת לי הלאה מתנת הניקיון ,

אלי יקר וטוב אני יודע כמה אני חסר אונים מול תאווה אני יודע שבשביל ליפול מספיק פחות מדקה 1 לא שפויה אני יודע כמה שאין בכוחי לשנות את הסקסהוליזם שלי אני יודע מעל לכל ספק שאתה זה ששומר עלי רגע רגע ואני אסיר תודה לך מודה ומשתחווה לך שהבאת אותי לתוכנית הזה ללמוד כלים ותובנות ,ולצעוד צעדים כדאי לחוות יציאת מצריים פרטי " ואני ברוב חסדך אבוא ביתך אשתחווה בהיכל קדשך" מלא פי תהלתך אני שמח שיש לי את ההזדמנות להשתחוות = [ברכיים] ברוב עם בתוך היכל קדשך ביום הכי קדוש לעם ישראל להודות לך על כל זה

בברכת גמר חתימה טובה והמשך יום נקי ומפוכח
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי טהרת הלב.

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77426

• מי אני?
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג כסף
טהרת הלב היקר!
סימן טוב ומזל טוב
וסימן טוב ומזל טוב יהא לנו...

בהחלמה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי: כי-אשב בחושך, יהוה אור לי.
הסיפור האישי שלי guardyoureyes.com/heb/forum/7-%D7%94%D7%A6%D7%92-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A/75816-%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%AA%D7%94#75816
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי מי אני?.

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77463

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
תודה על הברכות

מחזק מאוד

יעזור ה' שנמשיך בניקיון כל יום רק להיום

ובעיקר שיהיה לי את הכח והרצון והנכונות והמוכנות של הכניעה לצעוד את הצעדים

אני מרגיש שזה מאוד קשה ואני חסר אונים מול להיכנע לצעוד צעדים

יש בי מחשבה שאם אפול וארגיש כאב חזק אז ארוץ לצעדים

אני מתפלל לה " אבי ומלכי עזור לי להגיע לצעדים בלי נפילה , חזק אותי לעשות את הפעולות בלי היסוס תן לי את האומץ לשנות מה שביכולתי לשנות , אני אסיר תודה לך שהבאת אותי עד כאן למרות כל פגמי האופי של שליטה במקום כניעה , אתה הוא זה שנתת לי הרבה מאוד ניקיון תמורת קצת כניעה"

בברכת גמר חתימה טובה וצום מועיל ומכפר

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77498

• קליק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
וואו. מה אני הכי מקנא בך? אני חושה שבתחושה שהדברים מתחילים ללכת, לזרום. ההרפיה שנותנת סדר בחיים זה כמעט חלום. זה אלוקים שפתאום נכנס ועם חיוך ובלי בושה פשוט מנהל לך את החיים. זה כל כך נפלא. מקסים. שאלה לי ידיד יקר, האם לא מרגישים בשלב מסוים שמתמכרים לצעדים, לאתר, לספונסר, להרפיה וכו. זה לא קצת הורס את החיים? חברים, עבודה, משפחה? זה לא גורם לתחושת התנשאות, כאילו אני עובר משהו ואתם לא שותפים לו?
אני בתחילת דרכי ומאוד חושש ממערבולת. יש לי חבר שמכור שבגלל זה לא הולך ל12 הצעדים. אשמח לשמוע על החויה האישית שלך.
לילה טוב גיבור. איזה שמחה יש לנו איתך!!

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77571

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
שלום קליק יקר

אתה שואל לעניין ואנסה להשיב מנסיוני הדל (אני די בהתחלה) ומהידע שהפנמתי עד היום ,כמובן שאסור להיות מכור לכלום מעבר למפוכחות , הרי להיות מכור לתאווה זה אומר שתאווה מנהל לך את החיים גם נגד רצונך , ואם תהיה מכור למפוכחות תהיה מפוכח גם כשזה יהיה נגד רצונך ,
כמובן שאדם מפוכח יודע את הגבול בכל דבר ומבין שאסור שזה יהרוס לו את השלום בית או חברים טובים ועבודה או כל דבר חשוב אחר אבל שמעתי פעם בקבוצה שלפחות את הזמן שהשקענו בתאווה נשקיע בהחלמה ואם חשוב לנו החלמה ולוקחים את זה רציני נשקיע בזה לא פחות ואולי יותר מכל הדברים החשובים בחיינו כי גם המשפחה שלך צריך אותך מפוכח ועדיף להם אבא / בעל נקי ומפוכח פחות פנוי מאשר חולה פנוי וזמין תמיד, אם מישהו נכנס לסטרס או לחץ ואבוססיה כי הוא חייב עכשוי קבוצה אז כמובן יש לו עדיין עבודה מצד שני כשאתה כבר כן הולך לקבוצה או כל פעילות החלמה חשוב לעשות את זה כמו שצריך בכל לבבך ובכל נפשך להיות מוכן להיות ולעשות ככל שדרוש , להיות בפנים ולא בפנים כזה פרווה לא יתן את המענה המבוקש וכמו שאליהו הנביא אמר "עד מתי אתם פוסחים על שתי הסעיפים" ,בעניין ההתנשאות הרגשתי קצת בחודש הראשון כשהבאתי ימים נקיים והיה לי צורך לספר לחבר וכן עשיתי , וגם אשתי שותפה מלאה לתהליך שאני עובר ואני מאמין שכל אחד קיבל את תפקידו מאת ה' ולא מה שמתאים לי מתאים לאחר , ובעבודה וחברים יש לי חדשות טובות שככל שאני נכנס יותר לניקיון יש לי יותר מפוכחות וביטחון ושמחה פנימי במקום עצב אשמה נחיתות פחדים וזה עושה רק טוב לי ולסובבים אותי אנשים רוצים יותר להיות בסביבה שלי וגם סוג האנשים משתנה כי אם בעבר משכתי אלי חולים ומכורים אז במקום זה נמשכים אלי אנשים מחלימים מפוכחים ובריאים גם בעבודה יש לי הרבה יותר ביטחון עצמי וזה מקפיץ את היחסים שלי עים השותפים והעובדים, החוויות והשינוים הם לטובה אם כי לפעמים לא מיידי
אשמח להיות בקשר
חג שמח נקי ומפוכח ולתת לה' להיכנס עים כל העוצמה שלו ע"י כניעה

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 7 חודשים #77576

• קליק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
תשמע. אני רווק ואתה לא יודע כמה המחשבה שאשתך שותפה לתהליך מקסימה אותי. אני ככ מייחל למישהי שנצליח להיות פתוחים אחד לשני..
ולעניין עצמו, אני ממש מזדהה עם מה שכתבת, מרגישים שזה יושב על נקודות אמיתיות ובריאות אצלך. רק עוד בירור קטן, האם לדעתך צריך לשנות את החיים? למשל אני אוהב להסתובב עם חברים, קניות, בילויים וכו' לא בהגזמה אבל אני נמצא לפעמים במקומות קצת לא צנועים. מדרחוב קניונים.. קשה לי לרצות לוותר על זה אני מאוד מאמין בחיים רחבים ולא מגבילים ולוחצים.
אגב, ברכותיי. בחשבון שלי סיימת את המסע לפני מספר ימים. נכון שיש עוד דרך. אבל בוא נעצור רגע לפרגן לעצמנו.

אוהבים אותך אחינו
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי קליק.

תגובה: בתנופה לפני 8 שנים, 6 חודשים #77761

• טהרת הלב
  • חבר ותיק
שלום לך קליק יקר

סליחה על האיחור במענה

תשמע אותי טוב חבר יקר תשמח חזק חזק שעדיין אתה לא נשוי ותודה לאל שעדיין לא פגעת באשתך , לרגע לא תחשוב שזה כיף שהאשה שותפה אין מכור שלא פגע באשתו ישיר או עקיף כל מי שנשואה למכור לא מלקקת דבש ועוברת חיים קשים ומשברים אמנם מי שכבר נשוי טוב שאשתו מבינה ועושים דרך ביחד אבל אם אתה רוצה חיים תקינים ונורמליים תתנקה מהמחלה הזו לפני שאתה פוצע אותה ושלא תצטרך להגיע לתקן אותה ולפייס אותה כל החיים
לעניין ללכת למקומות לא צנועים תחליט אם אתה החלטי ורוצה ניקיון אמיתי ? אם זה מפריע לניקיון שלך ? איך אתה מרגיש כשאתה נקי בשמירת עיניים ?
יש כאלו שעדיין לא סבלו מספיק מהמחלה הזו ולכן עדיין לא באמת רוצים להתנקות ולהתנתק מהתאווה , רק שלא תגיע לזה מתוך כאב גדול כמו שקורה להרבה מאיתנו
אני דווקה כן שומר על עיני וזה לא מלחיץ זה הרגל ואני הרבה פחות לחוץ כי להזין תאווה בעיניים בסך הכל מגרה על דברים שאתה יודע שאין לך ,זה כמו אדם רעב מסתובב במסעדה ומריח את כל הריחות של המאכלים המגרים את כל חושיו ואין לו רשות להתיישב לאכול אז בסך הכל עשה לעצמו רע ויוצא מופסד ורעב פי שניים
ברור אצלי היום אחרי שעברתי הרבה בחיים שאי אפשר להסתכל חופשי על הכל בחוץ וגם להנות משלווה פנימית ורוגע אמיתית ,
השקט הנפשי חשוב לי יותר מלראות עוד ועוד תאווה
השלווה לא נוצר אצלי אם אסתכל יום כן ויום לא אבל כשעשיתי פעולות להפסיק להסתכל טוטאלי אז לאט לאט השלווה פורש את כנפיו והרוגע שוכן בליבי וההתרוממות מהשעבוד לתאווה הופך אותי לאדם
אוהבים אותך קליק יקר
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי טהרת הלב.
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן