ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22361 צפיות

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70029

בסייעתא דשמיא,

שלום חברים,
שלום לכולם,

אני בתחילת המסע המסע לעבר הבלתי נודע, אפוף בהמון פחדים מכל הכיוונים,,
אבל אני התחלתי !
ב"ה לא מכוחי בכלל בכלל,,  10 ימי נקיות דבר שבכלל לא מובן מאליו לאחד שהתרגל לחטוא בצורה בלתי פוסקת,אובסיסית,
כל פעם שמשהוא מעורר אותי אני חוטא,
כל פעם שמשהוא לא מסתדר לי אני חוטא,
כל פעם,  כל פעם, כל פעם,,,,

רבים מנסים לקחת אותי אחורה מהתוכנית המוזרה הזאת [ נזירית/כיתית משהוא,,]
אם זה המשגיחים שליוו אותי וטוענים שיש עוד פתרונות ולא חייבים להשתגע וכו'
אם זה אשתי היקרה שלא מבינה כ"כ מה עובר עלי ומציקה בשאלות,,
ואם זה אני בעצמי שמזדהה פה כ"כ עם החברים אבל לא יודע מה יאמר על זה האלוקים,,

אף פעם לא שמעתי על קבוצות/מכורים/צעדים/ וכל המילים שמושמעות כאן ללא הרף,
כל החיים חונכתי לשמרנות לא לרצות לשמוע מה קיים אצל האחרים, כי זה סתם יבלבל אותי וסתם ישגע אותי,
" תסמוך על מספיק יהודים גדולים וטובים ממך שביררו וחקרו והגיעו לידיעה הברורה שהדרך שאתה הולך בה זו  דרך מרכזית בעבודת ה', בה תצעד ותעלה מעלה מעלה,,"
ואכן כל כולי מחונך בדרך זו, אני לא מסוגל לעזוב אותה, אני אוהב  את המורה דרך שלי, אני לא אזוז שום צעד בחיים בלעדיו !!

ואני מגיע לכאן וכל הנשמה שלי המהות הפנימית שלי ז-ו-ע-ק-ת אריאל הגעת למקום המתאים לך שייתנו לך רפואה למחלה הארורה ששוררת בך כבר יותר מעשור שנים,
אבל,,, אבל,,  איך אני מתקדם ?? זה סותר כל כך הרבה ממה שחונכתי וגדלתי ???????
ובמקום לחזק אותי שזה לא סותר וזה רק חלק ממנה, דואגים להוריד אותי מזה,, עזוב אותך אנחנו מכירים את התוכנית,, אתה לא הראשון עם הבעיה,, יש פסיכולוגים מיוחדים שעוזרים גם במקרים כאילו קיצוניים וזה יעזור גם אצלך, בלי שתפסיד את כל מה שחונכת וגדלת משחר נעוריך,,,,,,

אלוקים !!!

תעזור לי, תעזור לי, למצא אותך, אני שכל כך הרבה מאמצים השקעתי ע"מ להכירך ולהתקרב אליך,
באמת בתמימות, כל כך הרבה השקעתי בעבודת ה' אמיתית !! ללא פניות !! במסירות נפש בהמון חלקים בעבודת ה',,
אתה העד היחיד לדמעות שלא הפסיקו לרדת מעיני כל שבוע מדי סעודה ג',  בתחינות אמיתיות מעומק הלב הקרוע,
נלחמתי בשבילך במקומות שאף אחד לא היה מוכן להילחם,
סבלתי סבל תחת מסגר השתיקה,, וגם כשנפתחתי אף אחד לא הבין !!!
ואף אחד לא הבין, מה זה לפרח שקמל כ"כ ??
ההוא שהיה אמור לגדול לעובד ה', לאחד רציני, שעוד ילמדו ממנו,,

תעזור לי למצא את הדרך כבר,,
אני מרגיש שאני לא מסוגל יותר,,,
אני מרגיש שאם אני אעזוב כאן את המקום, אם לא אקבל סימן ברור לאיפה עלי ללכת,
כבר לא יהיה לי דרך חזרה,,,

אני לא רוצה, לא אוהב להציב תנאים לבורא הכ"כ לא מוגבל, אבל אני מתחנן,,,,,,,

בראת אותי, יצרת אותי, [ נוח לו שנהפכה שליתו,,] או שתרפא אותי או שתקח אותי !! נכשלתי בשליחות שלך,,  פעם הבאה תשלח חיילים יותר חזקים ויותר מנוסים,,

כואב ,,,,
כואב מאוד ,,,
כשכואב צועקים,,,,,

אריאל,,,
הוי אריאל,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי .

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70038

אוי. כמה כאב. מזדהה לגמרי. הקריעה הזו בין דרך שגדלתי עליה ואני מאמין בה - אבל לא עזרה לי, לבין דרך שנשמעת מוזרה אבל ברור מהניסיון של אנשים שהיא עובדת. הייתי שם. במידה מסוימת עדיין שם. עוזר לי לשים במרכז את אלקים - מה יחבר אותי אליו? זה בעיניי העיקר של הכול. חיבוק.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70052

אריאל היקר. מאוד מזדהה עם החששות הראשוניות. גם אני מתחיל לאחרונה את הדרך הזו, אבל לא סיפרתי לאף אחד. אצלי החששות באים ממני. מה זה הדבר הזה? לא שמעתי עליו, איך אני יכול לבטוח באנשים שנמצאים פה?

אבל עוזר לי מ-א-ו-ד קשר שיש לי עם מישהו שכבר נמצא שנה בתוכנית ואני מבין ממנו ומאוד אנשים שזו הדרך היחידה בשבילי לצאת מהמעגל הנורא שהייתי בו.

גם קריאה בספרות יכולה לעזור, אבל אין כמו מישהו שאתה יכול להיות פתוח איתו ולספר לן על החששות.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70060

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום אריאל
ברוך הבא ובהצלחה
שטייט מפוירש בספר הגדול שהתוכנית הזו אינה עומדת בסתירה לאמונתו הדתית של אף אחד,
אתה לא צריך לוותר על כלום ,
רק על התאווה והזכות להתאוות,
ואם אני לא טועה זה בדיוק מה שחונכת עליו,
רק מה שעד עכשיו זה לא בדיוק עבד...
אז כאן מציעים לך כלים רוחניים שיכולים להשתלב באמונותיך ,
ועל ידם תוכל להגשים את רצונך הפנימי האמיתי
להיות פשוט מופרש מכל התאווה ,
בהצלחה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70061

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חברים יקרים,

אני מבין את המקום של החשש, וכמובן שאסור לקפוץ למים בלי לברר לפני זה שזה לא בוץ טובעני.

אבל אם חבר חדש מעומד בפתח הדרך והשאלה שלו זה האם זהו רצון השם, אזי הייתי ממליץ לו לפגוש את החברים בתוכנית שהם מהאסכולה שלו ברקע הדתי, ויחד עם שכמותו ללבן את הדברים.
פשוט לשבת לבד בחדר, לדפדף בפורום ולהסתפק האם זה ההשקופה הטהוירה, זה לא בדיקה מספיק רצינית לנושא כה רציני...

בנימה אישית,
אני מגיע מכל הרקעים יחד, חסידות, עולם הישיבות הליטאי (בשפיץ), ועוד שלל דרכים ןצורות של עבודת השם, ברסלב חבד אישביצא קרליבך שפת אמת ועוד.
אין כאן שום סתירה לאף עיקרון יהודי. וכמו שאמרו חזל, ישרים דרכי ה' צדיקים ילכו בם... בכל דבר צריך סייעתא דשמיא כדי לא לגלות פנים שלא כהלכה.

הדבר הסופי שהכריע אצלי את הביטחון שמדובר בעבודת השם אמיתית ולא שרלטנות של איזה כת מסיונרית, זו העובדה הפשוטה שאין אף בנאדם בעולם כולו שהוא כהן-כומר-גורו-צ'יף-מנהל-מפקד-אחראי-אוטוריטה-סמכות-ראש-מנהיג כולם כאן שווים לטובה. כולם אהובים כולם ברורים. אין מעמדות. אין קדוש יותר או פחות. כולנו חולים שמחפשים לחיות בשלווה.

אין כאן בתוכנית אף דיון דתי, או פילוסופי, איש באמונתו יחיה. אף אחד מעולם לא ביקש ממני להאמין במשהו אחר מהאמונות שלי.

והנקודה האחרונה שהיא לא הסיבה, אבל הסימן הכי חזק - אין כאן תשלומי חובה. מחבר חדש בכלל דוחים את כספו. ולתכנית יש הגבלה חדה על תרומות מבחוץ. כדי ששיקולי ממון ויוקרה לא יסיטו אותנו ממטרתנו העיקרית - להישאר מפוכחים בהחלמה - ולהיות נקיים.
תראה לי עוד ארגון אחד בעולם, שדוחה תרומות מבחוץ ואין לו ביג בוס!!! כאן הביג בוס זה אלוקים. - עבורי - אלוקי ישראל.

אז שכל אחד יעשה את הבירור שלו, אבל בכנות מירבית. פתיחות מירבית. ונכונות מירבית למצוא את הפיתרון לבעיית חיינו.

שבת שלום
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70062

• איכפת
  • חבר ותיק
שלום לך אריאל היקר!

קשה להשאר אדיש ושוה נפש לנוכח קריאת דבריך הבוקעים מעומק לב טהור, המבקש והכמה לעשות רצון ה', אי אפשר שלא להזדהות עם הרגשות העזים וסערת הנפש הפוקדת אותך, הנסיונות, ההתמודדות, הנפילות, האכזבות, והכאב, הן נחלת כולנו, אוי, כמה כולנו מרגישים ומזדהים עמך.

כמו"כ לא שייך שלא להתרגש ולהתפעל מהאכפתיות של חברי הפורום להיות לך לעזר ולסעד, כמו גם מאמונתם האיתנה בצדקת דרכם.

כמו כן אני בהחלט מבין את התהיות שלך האם הצליח ה' דרכך, האם הגעת למקום שרוח המקום נוחה הימנו, האין זה מתנגש אם החינוך הטהור לו זכית.

ובכן, איני רוצה כלל וכלל לחוות דעה ולהביע עמדה בקשר לעצם התכנית, וטעמי ונימוקי עמי. אבל בתור אחד שכבר דיברתי אתך כמה פעמים טלפונית, וסיפרת לי על איזה חוג אתה נמנה, אז איעצך ויהי אלוקים עמך, מאז ומעולם חונכת על ברכי אמונת חכמים טהורה ללא כחל ושרק, אינך זקוק לדידי כדי להבין עד כמה חשוב וקריטי להיות צמוד צמוד לכהן שבימיך וללכת לאורו וע"פ הוראותיו, בכל שטחי החיים, גם כאשר מוטלת לפתחך הכרעה רפואית טהורה, תשאל את המורה דרך שלך, עם איזה רופא להתייעץ, גם כאשר הנך צריך לקבל החלטה כלכלית הנך נכנס לקודש פנימה לקבל את ברכת הדרך.

על אחת כמה וכמה כאשר הדבר נוגע לנושא כה עדין וכה רגיש, אל תהסס ואל תפחד, אל תעשה שום דבר מבלי לקבל את ברכת הדרך ממורה הדרך שלך, כי לא הספר הלבן יחליט עבורנו אם זה סותר את הדת או לא, רק הספר התורה שלא תהא מוחלפת היא תכריע לנו אם הספר הלבן סותר את הדת או לא.

וזאת למודעי, חשבתי היטב לפני כתיבת הדברים, השהיתי את פרסומו לילה שלם, ולאחר עיון ומחשבה ולאחר מחיקות מספר החלטתי שמן הראוי לפרסם את הדברים.

בתקוה שהדברים יהיו לתועלת ולא ח"ו להיפך.

אריאל, ריגשת אותי מאד.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70063

הי אריאל, אהההה אריאל, עוד יגיעו הימים שלא תבין עוד את ה'הויי אריאל'

ככה זה עובד אצלי, אני פה וזה לא מובן מאליו, כל האמונת חכמים לא באמת עמדה לי בשעת המבחן, ויכולתי גם להתפלל מעריב בדביקות חצי שעה בבכיות וללכת להשתמש עשר דקות אחרי.

בכנות אומר לך שאין לזה קשר לאמונת חכמים, אבל את נפש המכור שום רב ושום צדיק לא יבין מלבד אם יהיה גם הוא מכור. החברים שקיבלו אותי פה ובקבוצות, ועד היום עדיין מקבלים אותי ומבינים אותי, זה משהו שעוזר לי להמשיך עדיין להיות נקי וקרוב לאלוקים 445 ימים.

לפני שהגעתי לפה וגם שכבר הייתי פה חשבתי שאני מספיק קרוב לאלוקים ואין לאף אחד מה לחדש לי בעניין, והאמת שגיליתי פה את הכל מחדש, אני היום קרוב לאלוקים מתמיד, התקופות הכי רוחניות שלי בתקופת השימוש לא היו כל כך קרובות לאבא שלי שבשמים כמו בימים הקשים שלי בהחלמה.

אני רק יכול להבטיח לך שאם תמשיך פה ותתקדם לקבוצות ולהחלמה יקרו לך ניסים גדולים ונוכל יחד לומר 'אההה אריוש'קה' ולא תצטרך יותר לקונן 'אוי אריאל'

שבת שלום ואהבה

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70071

• איכפת
  • חבר ותיק
אריאל היקר!

כדי לא לחשוף את החוג אליו אתה משתייך, אכתוב ברמיזה, לא התכוונתי ל'מורי הדרך' אלא ל'מורה הדרך' מעליהם, אין לי ספק שבקודש הקדשים תקבל סיבה מספקת, ועיקר העיקרים הרי לא כתבתי לך שלא להשתתף בתכנית, אלא לספר דברים כהוויתם, שלאחרונה נחשפת לתכנית כזו וכו' ואתה מרגיש בזה תועלת וכו' ומה דעת מורה הדרך בזה.
אני מודע היטב לקושי העצום בעשיית צעד כזה נועז, אבל זה מחוייב המציאות.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70072

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
לא יודע ליאזה חוג אתה משתייך, אבל אני יכול לחתום לך שיש כמה מהחוג שלך אצלנו.. שכבר עברו את הלבטים, שאלו את הקושיות, ומצאו את התשובות.
אז למה להמציא את הגלגל מחדש?
להפגיש אותך איתם?
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70075

הוי אריאל אריאל, איזו שאלה אתה שואל, קיבלת תגובות מהצועדים ומשאינם צועדים, אף אני איני צועד אבל לא בטוח שאני ״מכור״. ולדעתי אם התשובה שתקבל תהיה דבר שכבר ניסית, העז פניך ואמור לרבך מה הועילו חכמים בתקנתם שכבר עשיתי זאת וחזרה הקושיה למקומה.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70081

מי היה מאמין 12 יום נקיים,,

מחד השמחה פורצת גבולות,,
מאידך הספיקות כל כך מענים,

אני פשוט מרגיש סהרורי במידה מסוימת,,
לא יודע לאיפה למשוך, מה הכיוון שלי,,
מקווה שלאור העזרה הרבה שאני מקבל [גם] מכאן אידע לעשות את הצעד הנכון והמכריע בחיים,,

נ.ב.

לכל מי שלא כ"כ מבין, אז שיידע רק שמבחינתי זה כאילו לעזוב את היהדות ע"מ לעשות מה שה' רוצה ,,
הבנתם ??
אני לא כל כך,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70082

עוד משהוא,,

עוד מישהוא כאן הרגיש בתחילת ההחלמה נפילה ברוחניות ?
אני מרגיש איזושהיא קרירות כזאת בכל מה שאני עושה בפרט רוחניות,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70083

אני לא יודע למה אתה מתכוון בדיוק, אבל אם לא להשתמש במשך 14 יום אחרי תקופה שלא הייתי מצליח להחזיק יותר משבוע, נחשב ירידה רוחנית, אז כן, אני יורד רוחנית... (-;

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70085

צודק,

אני פשוט לא קולט מה קורה איתי,
מי היה מאמין ש12 יום ככה בלי שום חטא/הסתכלות/מחשבה !!

אבל מצד שני אני הרבה יותר יושב על משחקי מחשב,, הרבה פחות חשק לכל הסובבים,,
יותר מכור לחדשות,,ו,, ו,, גם מרגיש קרירות מסוימת בכל העבודת ה' שלי,, כאילו כזה ניתוק מהכל,,
אולי זה לא קשור אבל אנל'א יודע,,

צריך לחשוב
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70086

אריאל היקר!

גם לי קשה, עם כל מה שאמרת, אני אוכל יותר, כל הזמן בחדשות, ובכללי מרגיש ריקנות כזאת. תוך כדי דיבור עם אנשים בתוכנית אני מבין שזה חלק מהתהליך, את הריקנות ניסיתי למלא בתאווה, ו עכשיו כשאין לי את זה אני מרגיש את זה ביתר עוצמה. אני מקווה שתמצא את מה שאתה מחפש. בינתיים אני מנסה לחפש את זה בתוכנית.
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן