ברוכים הבאים, אורח

28 יום נקי - לשמוח או לחשוש?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 28 יום נקי - לשמוח או לחשוש? 1662 צפיות

28 יום נקי - לשמוח או לחשוש? לפני 10 שנים, 4 חודשים #50026

בס"ד

אני בהחלט מרגיש ניצחון לא קטן ושמחה אבל זה בדיוק מה שהוביל אותי ליוהרה גדולה לאחר תקופה ארוכה של נקיות בפעם הקודמת, אז בעצם אני חושש. לעזאזל אני מתוסבך. זה שונה הפעם, מאז שהצטרפתי לכאן אני מרגיש מודע יותר והחלטי יותר. אני מרגיש שכל יום שעובר הוא באמת יום נקי, עם מאמץ וקבלות, ולא רק יד הגורל או המקרה. אבל החשש מנפילה מקרבת לנפילה והשמחה, לפחות אצלי, מקרבת ליוהרה שמקרבת לנפילה.. בין הפטיש לסדן.

בעניין: 28 יום נקי - לשמוח או לחשוש? לפני 10 שנים, 4 חודשים #50027

מהחוויה שלי, כל פעם שאני מרגיש שזה בידיים שלי אני מתרוקן ומתנתק

וקיפאון

בעניין: 28 יום נקי - לשמוח או לחשוש? לפני 10 שנים, 4 חודשים #50035

בס"ד

כוונתך?

בעניין: 28 יום נקי - לשמוח או לחשוש? לפני 10 שנים, 4 חודשים #50043

מהרגע בו אני משייך את ההחלמה ליכולות ולכישורים, גם אם הם תחת התוכנית, אני ישר מאבד אותה. אני מרגיש תלישות.
אצלי, לא שעכשיו אני עושה את זה, אבל ככה הורו לי, צריך לבוא ממקום של אסירות תודה. תודה לאלוקים על כל יום. על החסד. והשמחה שמגיעה ממקום כזה ממלאת בטוב.

וקיפאון

בעניין: 28 יום נקי - לשמוח או לחשוש? לפני 10 שנים, 4 חודשים #50049

תגיד: ברוכה הבאה הכחשה. שב אתה לכוס קפה, ואחר כך נסו להיפרד כידידים. החברים האמיתיים שלך, אלה שרוצים באמת בטובתך ואין להם נגיעות אישיות - נמצאים פה, לא בתוך הראש שלך.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: 28 יום נקי - לשמוח או לחשוש? לפני 10 שנים, 4 חודשים #50061

ב"ה

תודה דוק',

אבל זה השינוי הקשה ביותר והדרמטי ביותר מבחינתי. האנשים הנפלאים פה ואלה שסבבו אותי כל חיי היו אנשים נפלאים לאני החיצוני שלי אבל לאני הפנימי שלי הם היו אויבים מרים שיש להתרחק ולהתבדל מהם כמה שיותר.ץ היה לי רק את עצמי וגם אם לא ידעתי מה הכי טוב עבורי אין מצב שאני משתף מישהו בהחלטות או בלבטים שלי.

המהפך הזה, שה"אויבים" האלה הם אלו שאני צריך לחלוק את הסודות הכי כמוסים שלי קשה בעיני כקריעת ים סוף.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן