ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 220122 צפיות

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56807

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אחי האהוב,
אוהב אותך.
כמו שאמרת בעצמך, את המתנות שקיבלת אף אחד לא יוכל לקחת ממך.
אני מאחל לך שתמנף את הנפילה הזאת ותגיע להחלמה עוד יותר איכותית מההחלמה המדהימה שהייתה לך.
ממשיך לאהוב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56810

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אבי גולן היקר,

ליבי איתך. מצטער מאוד לשמוע.

אני בטוח שגם אתה יודע, כפי שאתה עצמך כתבת, שהימים האלה היו חשובים מאוד ושהם לא הלכו לפח.

אני גם בטוח שזה מאוד קשה לחיות את זה, ולא ליפול או אפילו להתרסק נפשית מהנפילה המרה והכואבת.

מאחל לך שתצליח להפוך את הנפילה למקפצה ומנוף להתקדמות.

טהרני.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56811

• brother
  • דירוג פלטיניום
אח יקר שלי, אני רוצה לספר לך שגם אני הייתי במקום שלך, נפלתי אחרי מאה יום! היה קשה אפילו מאוד אך ידעתי שמה שקיבלתי לא הלך לאיבוד ושכדאי לי לחזור לעלות על הדרך שוב כי באמת רק דברים טובים קרו לי, עצם הימים שאגרתי באמתחתי נתן לכך שהראש שלי יותר נקי ובאמת הימים לא הלכו לפח, היום אני עם כמאתיים ימי נקיות ונפילה באמצע, איני מצטער על הנפילה אבל אני משתדל לזכור אותה, היא עזרה ועוזרת לי היום לדעת מה יכול לגרום לי ליפול גם אחרי מאה ימים, ועוזרת לי לזכור שגם אחרי ימי נקיות גדולים אין לי תעודת ביטוח וכמו כן עשיתי חושבים וטריגרים מה גרם לי לנפילה ומה אני צריך להתרחק כיום כדי שלא יקרה שוב.
אוהבים אותך, מקווה שתמשיך העלאה ולא תתייאש, רק תדע שהימים הראשונים קשים אבל אח"כ זה יותר קל, מניסיון
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56816

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חברים,
אסירות תודה שאני נקי כמה שעות, הגם שכמעט פעלתי מתסכולי,

אשתף משהו אחר,
עקב מצב כלכלי שאני עובר עכשיו, להתחיל לחיות מאוזן לדעת כמה עולה לי לחיות בחודש,
אני כבר כמעט 3 שנים חי בלי חשבון מגלגל ומגלגל, ולא יודע אם אני מרוויח או לא,
חייתי על רמה די גבוהה, ואם לא הייתי מרוויח כסף ב 3 שנים אחרות אז החובות שלי היו כפול שתיים ממה שיש לי עכשיו,
אסירות תודה שהרווחתי כסף הגם שלא הרגשתי אותם, ושאלוקים שמר עלי במחלה שארוויח לפחות כמה גרושים,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56848

אוהבים אבי.

כואב לי בשבילך, ומאחל לך למנף את ההחלמה הלאה ללא ייאוש, כמו שכתבת ההחלמה ממשיכה.

אוהב אותך מכל הלב.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56852

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
קראתי בצער. כדאי ללמוד על הנסיבות. זה יכול לעזור לך בגדילה. והכי חשוב, לזכור להיצמד למי שנתן לך את כל מה שקיבלת עד עתה, אין סיבה שהוא לא יתן לך עוד פעם. בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56853

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר
אל תדאג מהנפילה.

לא מזמן היה כאן דיון של "מחלימים", כאלו בעלי ותק של נקיות, חברים שמשמשים כספונסרים לחברים אחרים. השאלה היתה כיצד צריך להגיב לחבר שנפל. רוח הדברים היתה שזה המקום להתייחס אליו כפי שהייתי רוצה שיתייחסו אליי במצב כזה.

בחסד אלוקים - לא בכוחי בכלל, ונגד כל הסיכויים - לא נפלתי מאז שהגעתי להחלמה בכ"ו בכסלו תשע"ב. יותר משמונה מאות ימים של נס ארוך ומתמשך. אבל למרות שלא נפלתי, היתה לי מעידה קשה ביום אחרי ש"חגגתי" שנה של נקיות. יום אחד הייתי יקיר החברים והשתתפתי בחגיגה וירטואלית בסקייפ עם הספונסר, ספונסיים ועוד חברים, ולמחר אני בפתחו של הגהינום. אז נכון, התרחש לי הנס, וכפי שכותב ד"ר סילקוורט בתחילת הספר הגדול על הכח הגדול שמושך אותנו משערי המוות, אבל זה הספיק לי. כן, אני יודע איך זה להיות בלונה פארק המטורף הזה כשהגלגל הענק מסתובב כל כך מהר.

ומה שעבד עבורי זה היה בדיוק מה שכתוב בספר הגדול. זה קצת מצחיק שבכל הספר הגדול המקום היחיד שבו יש התייחסות לנפילה באמצע התכנית זה בפרק שמדבר לנשות המכורים, אבל בתכל'ס הדברים כתובים שם בצורה מאוד ברורה. המחברים אומרים לנו שאם אנחנו באמת רוצים להפסיק את ההתמכרות, אין לנו מה להיבהל מהנפילה. נכון, כולנו מעדיפים להימנע מכך, אבל למעשה זה לא מוכרח להיות דבר רע כל כך, כי זה יכול לתת לנו דחיפה להכפיל את המאמצים הרוחניים שלנו.

אני מאמין שזה מה שעשיתי אחרי המעידה שלי. זה לא שאני מעיד על עצמי משהו, אלא שהתוצאה מדברת בעד עצמה. אם הייתי ממשיך באותו קו שהביא אותי למעידה - הייתי כבר מזמן נופל ומתרסק. אם היום אני נקי ומפוכח, זה רק בגלל שהכפלתי את ההשקעה שלי בתכנית.

אז נכון, הראש שלי מספר לי הרבה סיפורי סבתא, אז בטח הוא עושה לך את אותו דבר כעת. בטח אתה חושב שאם נפלת אחרי תקופה כזאת יפה זה מוכיח שאין לך סיכוי, בטח אתה משכנע את עצמך כעת שבכלל היה לך רע בתכנית, או אולי אתה סתם מבואס מידי מכדי לחשוב בבהירות, ואז התאווה נראית כל כך קורצת ומפתה. אם משהו מכל זה נכון לגביך - אני לגמרי מבין אותך, כי אני בטוח שזה מה שאני הייתי עושה ומה שהיה עובר בראש שלי.

אבל זה שקר. תקרא מה אתה בעצמך כתבת בזמן שהיית נקי, תיזכר מה אתה בעצמך אמרת כשהיית מפוכח, תחשוב כמה התאווה לקחה ממך ולעומת זאת כמה התכנית והמפוכחות נתנו לך. ותזכור: זה אפשרי. נכון, נפלת, התרסקת, וכעת אתה על הקשרים, אבל אתה יכול לקום. אם אתה באמת רוצה להחלים - זה הזמן להתרומם ולחזור לעשות פעולות. לא לעשות את אותם פעולות שעשית בעבר. לעשות כפול מזה.

ציטוט של פוסט מסוד.
מוקדש לך באהבה

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56872

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
אוהב, מאחל לך על כל דקה של סבל, שנה של הנאה מפוכחת, לא סתם שקט תעשייתי אלא הנאה צרופה

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56878

בס"ד
אבי יקר
קראתי את הודעתך והורדתי דמעות.
אך אין לך הפסקה ברצף אל תשכח של 149 יום שלך מצטרפים גם ימים שלי עזרת לי מאד בכניסתי לפורום ובטוח שהרצף של כשישים יום שלי שייכים גם לך אז אם בעניין הרצף דיברנו יש לך מהיכן להמשיך עלה והצלח.
מאמין בהצלחה

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56896

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אין, כשאני משומש אני חוזר למחלתי, אני לא מרגיש, ריכוז עצמי, אני לא יכול להקשיב, אני לא יכול לחזור הביתה, לא מצליח לדבר עם אשתי, לא מצליח לחבק את ילדי, לא מצליח לתת לאנשים ממקום טוב,

אסיר תודה לאלוקים על נקיון של 10 שעות,
ומתפלל אליו שישמור עלי נקי הלילה,
סבלתי מספיק, מתפלל לקחת שיעורי בית להמשך הדרך,

תודה לכל המגיבים, ולכל המתקשרים, בלי חברים וקבוצות אני לא מאמין שהיה לי את הכמה שעות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56898

נכנסתי לכאן עכשיו, וקראתי בצער ובכאב.

אחי האהוב,
אוהב אותך.
כמו שאמרת בעצמך, את המתנות שקיבלת אף אחד לא יוכל לקחת ממך.
אני מאחל לך שתמנף את הנפילה הזאת ותגיע להחלמה עוד יותר איכותית מההחלמה המדהימה שהייתה לך.
ממשיך לאהוב.

גם אני מצטרף לכל מילה ומילה.
אין לי מה להוסיף חוץ מנקודה אחת אישית.
אתה היית מהראשונים שקיבלו כאן את פניי, וההתכתבות שהייתה לי איתך כאן בתחילת הדרך, כמו גם הטלפונים שאתה ביוזמתך עשית אליי בתחילת דרכי, הועילו לי המון, ובעצם היו חלק נכבד מאד ממה שהביא אותי להכנס להחלמה בצורה רצינית.
הטלפונים הראשונים שעשיתי כשהספונסר אמר לי שצריך להתקשר לחברים, היו אליך, וב"ה זה נמשך גם עכשיו.
אני אסיר תודה לך, ומלא בהכרת הטוב, על האלוקים שהתגלה אליי דרכך, ובטח יש כאן עוד חברים כמוני שחייבים לך את החלמתם.
אוהב אותך מאד!
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56929

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסיר תודה על 24 שעות של נקיות,
אני עוד עם פנטזיות, עברתי נפילה שריסק אותי נפשי, אני צריך הרבה "צעד 2" להבין שאלוקים יכול לעזור לי לצאת מזה,
המחלה הנפילה, זורק אותי ישירות של "ריכוז עצמי" גבוה, אני לא מצליח להתרכז בכלום, אני חוזר לאותם בדידות של המחלה מלפני שנה,

תודה לחברים שאיתי בדרך,
ובתפילה לאלוקים שאני ישתחרר מזה, ולהישאר רק היום נקי ומפוכח

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #56930

״סומך השם לכל הנופלים״
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים, 1 חודש #57134

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
רציתי לשתף על 5 ימים נקיים - לא מובן בכלל,
פשוט אחרי נפילה, אפשר להמשיך את ההחלמה הקודמת,
אבל יש הרבה דברים שאי אפשר להמשיך רק חייבים להתחיל מהתחלה,

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #57264

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תוכנית מצילה חיים,
אסירות תודה על שבוע שלם של נקיות,
באסירות גדולה המפוכחות חוזרת לאט לאט, כבר התחלתי להתייאש חשבתי שאיה נקי אבל לא האמנתי שאני יוכל להיות מפוכח,
אבל הרבה תפילה ובכיות ל"אלוקים אוהב" אנא שמור אותי מפוכח מתאוותי היום, כנראה עושה משהו ויותר ממשהו,

מתפלל לאלוקים שיתן לי עוד יום נקי ומפוכח,
חודש טוב
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן