ברוכים הבאים, אורח

מכורים בכל מיני צבעים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מכורים בכל מיני צבעים 4163 צפיות

תגובה: מכורים בכל מיני צבעים לפני 7 שנים, 8 חודשים #92333

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני כל נפילה הביא אותי להחלטה שאני מכור ושאני לא יכול להפסיק לבד בלי קבוצות וצעדים, מתפלל בשבילך להפנים מהר את הדרך שלך, וחבל על כל יום של סבל
אוהבים.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מכורים בכל מיני צבעים לפני 7 שנים, 8 חודשים #92420

יום 1
בטבלה אולי רשום אחרת אבל הנכון הוא רק יום אחד.
התפרקתי. נתתי לעצמי חופש יותר מידי ונפלתי לבור שלי. ידעתי שלא כדאי להכנס לאתר ההוא אבל רק להציץ...
יכול להיות שאני צריך חסימה אבל בעבר חסימה גרמה לי לחפש כל דרך אפשרית לעבור אותה. וכשכבר עברתי את החסימה השתוללתי עם הדבר האסור הרבה יותר.
מצד שני אי החסימה גרמה לי ואולי גם תגרום לי כשגם שאני לא ירצה זה יביא אותי לעשות דברים מסוימים. לא יודע. נצטרך לשבת עם עצמי באמת ולראות האם אני צריך את זה פתוח, ואז צריך למצוא דרך לא לגלוש למקומות לא טובים. או לוותר על הפתיחות וצרכים מסוימים אחרים ולחסום, ואז צריך למצוא הרבה דברים אחרים למלאות בהם את הזמן.
אשמח לעצה, כאן או בהודעה פרטית.

תגובה: מכורים בכל מיני צבעים לפני 7 שנים, 8 חודשים #92631

מקלחת. ניסיון לא פשוט מסתבר,
לפתע פתאום הוא מזדקר,
מתגרה בך ומפתה, קורא לך:
גע בי, משש, תהנה, תשתמש בי!

ללא שום חומר צפייה שיעורר יצרים,
הדבר נראה לא אסור ואף מן המותרים,
המחשבה הזו יורדת הכי מהר למעשה כידוע,
וכשההגיון הבריא מתעורר אני כבר במצב גרוע.

אך הראש עדיין מתעתע ומשכנע,
אתה אינך מכור! תפסיק לגעגע!
הרי לא הסתכלת בכלום, הבאת מכה נקיה!
תביא עוד רבות כאלה ללא הצפייה והסטייה!

הש! אני אומר לו, כבר עשית די והותר,
עכשיו נוח לך בחורך ואני כאן לפתרון חותר,
תפילה כנה למרומים אשא,
שיכוונו את דרכי, שיאירו לי את המסע.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי פרודו באגינס. סיבה: שגעא

תגובה: מכורים בכל מיני צבעים לפני 7 שנים, 8 חודשים #92633

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
הרגעים האלו של אחרי נפילה הם הרגעים הכי טובים מכיוון שכל הדכדוך והכעס כלפי עצמך הם הדלק הכי טוב למנוע ההחלמה. הם יתנו לך את האנרגיה הדרושה כדי להגדיל את פעילות ההחלמה.

אם עד עכשיו רק כתבת בפורום, עכשיו גם תצטרף לקבוצות הטלפוניות. אם כבר השתתפת בקבוצות טלפוניות, זה הזמן למפגשים חיים (אפשר קודם רק עם חבר מהאתר, אח"כ עם קבוצה)

my precious

תגובה: מכורים בכל מיני צבעים לפני 7 שנים, 8 חודשים #92844

רק רציתי לומר לך ברוך הבא,  ולהגיד לך שמאוד התחברתי לסיגנון כתיבתך.
תודה ובהצלחה רבה!!!

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: מכורים בכל מיני צבעים לפני 7 שנים, 8 חודשים #92868

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום חבר,

עברתי על ההודעות שלך, ומכולן התחברתי ביותר דוקא לראשונה... אכן יש כאן חברים חדשים וחברים ותיקים, כאלו שצועדים וכאלו שרצים, אבל כולנו מתמודדים עם אותו דבר בדיוק.

אחד הדברים שעזרו לי מאוד כשהגעתי לכאן היה למצוא חברים ולשתף אותם. התחלתי בכתיבה בפורום, ודי מהר החלפתי מספרי טלפון עם חבר אחד, ומשם הדרך היתה קצרה לחברים נוספים. זה עזר לי בתמיכה, אבל זה גם עזר לי להוריד את רמת האשמה והבושה מפני עצמי, מה שנתן פתח להחלמה.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: מכורים בכל מיני צבעים לפני 7 שנים, 8 חודשים #92919

אל תיפול לייאוש ולמצוקה! אתה מסוגל לעלות עוד יותר גבוה מהמקום שהיית בו לפני הנפילה, כך הקב"ה יצר את העולם, עם נפילות שהן בילד אין במערכת
בריאה ואז חטא אדם הראשון
המבול
אפילו אהרון הכהן חטא בחטא העגל ומשה היה צריך להתפלל עליו ומי לנו כאהרון הכהן??? ומדוע זה? כי אהרון היה בדרגה גבוהה אבל אחרי הנפילה הוא הגיע למקום מיוחד בו אנשים באו לספר לו על חטאיהם ואז אהרון ממרום דרגתו חיבק אותם ואמר להם, חטאת? אתה רוצה לחזור ולא יודע איך? אני גם נפלתי, וקמתי, אני יודע איך אתה מרגיש ומה אתה עובר, בוא נעזור לך!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן