ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מחדש - היום הרביעי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל מחדש - היום הרביעי 1673 צפיות

מתחיל מחדש - היום הרביעי לפני 8 שנים, 2 חודשים #84247

התחלתי. עוד פעם.
את היום התחלתי את ההבנה שהנה אני עוד פעם נשאר לבד בבית עם מחשב אחד חסום ומוגן 'יחסית' (הנייד שלי) ומחשב שני פרוץ שבו כל הזבל התחיל.
בתחילת תפילת שחרית לא שמתי לב לכך. אך באמצע, קפצה עליי המחשבה- הנה, זה עוד פעם קורה לך, אתה לבד בבית ואתה תיפול, תסבול ותתבאס.
חזרתי אחרי התפילה הביתה והייתי על קוצים. במשך כשעה לא הצלחתי לעשות כלום מהמטלות שתכננתי להיום, לא לאכול, לא לסדר את החדר, לא כלום. רק מסתובב בבית כמו מכור (וכן, כנראה שאני גם מכור ואני לאט לאט מתחיל להבין את המשמעות הנוראה הזאת). היה לי את ההרגשה הזאת הרבה פעמים וברובם המוחלט היא נגמרה בבכי רע.. אתה לא מבין מה עובר עלייך, מה יש לך, ואתה רוצה לצעוק ולבכות, ליפול ולא ליפול, להישבר ולחטוא. כשכבר נגמרו כל הסיכויים, ה' שלח לי את כלבי - הכלב שלי ממש הציק לי והייתי חייב לצאת לשחק איתו בגינה. ואז קצת השתחררתי. הרגשתי את המחשבה חוזרת אליי. במהרה הלכתי למטבח והכנתי לי סלט+חביתה עם מוזיקה ברקע. לאחר הארוחה, הרגשתי איך הנחת יורדת עליי. נכנסתי למקלחת לעוד רענון ובאמת ב"ה קיבלתי כוח. אני כבר לא לחוץ ללכת למחשב השני, 'רק' לבדוק איזה משהו. אני מרגיש נינוח ושלו. ומעדכן את הטבלת ה90 יום.
היום הרביעי הגיע!
מבאס שאני רק פה, השיא שלי 21 יום! ואני מאמין ורוצה שבעז"ה אעבור גם אותו! לפי המדריך בשלב ה10 צריך לעשות הפחתת צריכה והחלטתי שאני הולך על 30 יום נקיים!!! מקווה ממש שה' יעזור לי. אולי גם אתם תוכלו לקחת חלק.
בנוסף, החלטתי לאזור אומץ ולפנות לאדם אחד מהאתר שהציע את עזרתו. כי נמאס לי להיות לבד!!!!!
אנא ה' הושיעה נא!!!
אחלו לי בצלחה!

נ.ב. סליחה שאני לא מגיב כ"כ לתגובות, אבל אני כן קורא אותם והם מאוד עוזרים! קשה לי המחשבה שאני צריך להיות מחובר לאתר 24/7 ולהתכתב כל היום עם אנשים טובים.. סליחה שאני קר ומנוכר, רחוק ומסוגר. אבל אני בטוח שתבינו.
כל טוב!

תגובה: מתחיל מחדש - היום הרביעי לפני 8 שנים, 2 חודשים #84257

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
אפס מאופס כתב on 21 פבר' 2016 10:08:
התחלתי. עוד פעם.

בנוסף, החלטתי לאזור אומץ ולפנות לאדם אחד מהאתר שהציע את עזרתו. כי נמאס לי להיות לבד!!!!!

שתי השורות הללו הם המפתח שעזרו לי בהחלמה כל יום רק להיום כבר מעל שנה בעזרתו יתברך.
1 - לא להתייאש מנפילות
2 - לא להישאר עם ההתמכרות בחושך לבד עם עצמי.

תנסה לקבל את עצמך ומצבך כרגע עם כל הקושי, בהבנה ובחמלה, ובאורך רוח,
ותתפלל לאדון הרחמים וההצלחות, כמה שיותר מעשים ותפילה  = יותר החלמה  -

בשביל לקבל אנרגיה לעשות פעולות החלמה -
תקרא את המדריך של האתר, ותכתוב דברים שיראו לך את עצמך באור יותר חיובי -
למשל "אני אמנם כרגע במקום כואב ומבאס, אבל אני בתהליך של של להבין את עצמי ואת המקום שבו אני נמצא,
אני מאמין שאצא מזה אם רק אתפלל ואעשה את פעולות ההחלמה שמתאימים למצבי,
אתחיל לקרוא את המדריך פה ואת דברי החברים בפורום שמשתפים בקשיים ובניצחונות,
וכך לאט לאט ל---א----ט אקבל כוחות לפעול פעולות החלמה,
ולצאת לאור גדול כל יום רק להיום -
"זה ייתכן, זה אפשרי, כל עוד אנחנו פה עוזרים ונעזרים בריבון העולמים.." 

אני בטוח שככל שתשקיע יותר בעצמך ובהחלמה תרגיש יותר אנרגיה לעזור ולשתף פה,
בינתיים אל תרגיש שאתה חייב פה למישהוא משהוא,
הכל צריך להגיע ממקום של נתינה ועזרה מהניסיון האישי שלי נטו לטוב ולמוטב, 
ואני מדבר פה בעיקר בשביל עצמי, גם אני לפעמים מסתכל לראות כמה 'לייקים' קיבלתי על תגובה שכתבתי,
וזה לא בריא לי בהחלמה.. אשתדל יותר להתפלל על זה,
ואגב שמעתי בשם הרב שך זצ"ל, לגבי פרשת השבוע ששמו של משה רבנו לא מוזכר, שאמר -
בעולם האמת לא אוכל 'להשתמש' בספרים שכתבתי בשביל לסנגר על עצמי, למשל ה-'אבי עזרי' שהוא סדרה של ספרים עמוקים וחשובים בעולם התורה, כי קיבלתי עליהם כבר כבוד בעולם הזה - זה 'כרטיסייה מנוקבת' בשבילי (למי שזוכר את התקופה שלפני 'הרב-קו' שליט"א...) אני אצטרך להביא משהוא טוב שעשיתי שעליו לא קיבלתי פידבק חיובי או תודה רבה)

ואם כרגע אתה חש שעליך לעזור לעצמך קודם כל,
אז זה הרבה יותר חשוב גם לך אבל גם לכולנו - כי כך תוכל גם לעזור לאחרים יותר טוב בהמשך ההחלמה בעזרתו יתברך ויתעלה.

בהצלחה חבר צדיק ויקר
ויום שמח ומחלים 

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: מתחיל מחדש - היום הרביעי לפני 8 שנים, 2 חודשים #84274

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
פנימה, כתבת יפה ומדוייק
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן