ברוכים הבאים, אורח

היום ה20
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היום ה20 1681 צפיות

היום ה20 לפני 8 שנים, 3 חודשים #83783

אחרי 20 יום נקיים, נפלאים ומדהימים - נפלתי.
ואני כבר דמיינתי שעד פסח אני נגאל (90 יום מאז שהתחלתי), אבל לא. נפלתי. עוד פעם.
ואני חשבתי שאני כבר על דרך המלך, נקי, יכול לשים את העבר מאחורי, להתחיל לחלום מחדש, לחיותת מחדש, אבל לא. נפלתי.
ואני שכבר הרגשתי שהנה אוטוטו אני בונה בית נאמן בישראל קדוש וטהור ומלא באהבה אמיתית, אבל לא. נפלתי.
ואני שכבר ציפיתי להיות חופשי בבית, לחוש את הבטחון של ביתי הוא מבצרי, אבל לא. נפלתי.
ואני שכל החברה מסביבי מחשיבים אותי כמושא להערצה, כמודל, ככליל השלמות, אבל לא. נפלתי.
ואני שבאמת התחלתי להתקרב אל ה', לנסות להרגיש את קרבתו, את אורו הנאדר, אבל לא, נפלתי.
ואני שאפילו פונים אליי בעצה למחלה הזאת, שמחשיבים אותי לאיש חזק ואמיתי, אבל לא, נפלתי.

אני יודע שאקום. שאמשיך כרגיל. שאשחק אותה כאילו לא קרה כלום, אבל אני שואל - למה? איך? היוכל אני להשתחרר?
וכאן יבואו כל המייעצים ויגידו, אתה יכול! זה תהליך, מתחיל בקטן ופעם הבאה תצליח יותר מ20 יום, לאט לאט וכו'...
אין לי כוח לנסות לברוח מעצמי יותר, ואני קורא את המדריך, ועושה חסימות למחשב ומשתדל לא להיות לבד בבית, ואין. זה לא מפסיק.

עד מתי?!?
ושאלה לסיום- האם אני צריך לשתף את חברתי בנושא? או רק כשאהיה נקי? או בכלל לא?

תגובה: היום ה20 לפני 8 שנים, 3 חודשים #83785

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
 אתה תותח! אשריך!
ולגבי החברה, אתה מכיר אותה ואת הנפש שלה.. זה אינדיבדואלי... 
ובייחוד שאני לא חושב שבנות(מנוסח בלשון נקבה אך מתכוון לאנשים נורמליים בשתי המינים) לא מבינות "מה הקטע- אז פשוט תפסיק"...
מזל שיש שנה מעוברת שעד פסח תיהיה לך שוב כמות ימים נכבדה!

תגובה: היום ה20 לפני 8 שנים, 3 חודשים #83788

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אולי, רק אולי, אולי אתה פשוט מכור לזה כמוני ועוד רבים אחרים פה שצריכים קבוצות ואת 12 הצעדים בשביל להיות נקי?
תנסה לחשוב בכנות, אולי זה גדול עליך להישאר נקי לבד?

תגובה: היום ה20 לפני 8 שנים, 3 חודשים #83790

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שבוע טוב חבר יקר! (אני מתקשה לקרוא לך בכינוי שבחרת לעצמך...) 
מאוד התחברתי לתוכן ולכאב בדברים שכתבת.
אפס מאופס כתב on בלתי ידוע:
וכאן יבואו כל המייעצים ויגידו, אתה יכול! זה תהליך, מתחיל בקטן ופעם הבאה תצליח יותר מ20 יום, לאט לאט וכו'...

אולי. אולי באמת אתה יכול.

אני, בכל אופן, הגעתי לכאן כשכבר היה די ברור לי שאני לא יכול.  אבל כאן גיליתי משהו חדש - גם אם אני לא יכול, אלוקים יכול! הייתי צריך ללמוד שפה חדשה וגישה חדשה לחיים, אבל מאז, בחסד אלוקים אני נקי 732 יום. זה מספר שכבר לא העזתי לחלום עליו. נפילות חוזרות במשך כעשרים שנה כיבו כמעט כל זיק תקווה שהיה בי שפעם אהיה נקי ימים ושנים.

אולי, כפי שהציע אדם הראשון, כדאי לך לבדוק עם עצמך, אם אתה לא יכול - כמוני.

לגבי שיתוף החברה, אני חושב שזה גם קשור לשאלה הקודמת. אם אתה לא מכור, אז תתגבר וזהו. אם אתה מכור - כדאי שתעבור תקופה יציבה ומשמעותית של תהליך החלמה, כדי שתוכל לשתף אותה בצורה נכונה ובריאה לשניכם.

בהצלחה! שבוע טוב ונקי!

נ.ב. אם תרצה, אשמח להיות בקשר, מעל גבי הפורום, בהודעות פרטיות או בטלפון.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: היום ה20 לפני 8 שנים, 3 חודשים #83800

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
מצטרף לדברי טהרני בהכל וכמובן שגם איתי אתה יכול ליצור קשר אם תרצה, אני אשמח 

תגובה: היום ה20 לפני 8 שנים, 2 חודשים #83910

כואב.מאוד.

מאוד מזדהה.

אשמח ללהיות איתך בדרך הלא קלה להחלמה,שנותנת כ"כ המון תקווה והצלחה,

אוהב 

הוי אריאל,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן