ברוכים הבאים, אורח

חדש... אבל בכל הכוח!!
(0 צופה) 

נושא: חדש... אבל בכל הכוח!! 56799 צפיות

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84204

• orbdr
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר ותיק
אני מכור.
מכור לתאווה. לאוננות. מכור לצפייה בסרטונים ותמונות מגרות.
כאשר התאווה תוקפת אותי במחשבות ,ובצורה חזקה בהרבה, באינטרנט, אני נקשר, נכבל, וכנגד רצוני בידיים כפותות לוקחת אותי ליוטיוב או לתמונות מסויימות ומפילה אותי. 
ככל שאני מנסה להתנגד זה לא עוזר ולרוב מחמיר. 
היא מהפנטת אותי והופכת אותי לעבד, לא אדון לעצמי.
אז איך אני יוצא מזה? ההבנה של החומרה לא עוזרת לי מול התאווה שעומדת מולי. להתמודד כמו שניסיתי גם לא הצלחתי, כפשוטו אין לי מספיק כח מולה. היא התחזקה כל החיים שלי בעוד אני נשארתי רזה וקטן הולך אחריה...
נתון לחסדי ה'. 
עלי להבין מתי אני נופל. למה דווקא אז? האם זה באמת מפלט? האם אני בורח מרגשות? כי בינתיים זה נראה לי במקומות אקראיים לגמרי וכתוצאה מגירויים באינטרנט או במחשבות. 

מישהו יודע איך אני מתחיל את שיטת 12 הצעדים? בקריאה של איזה חומרים? לאיזה קבוצות טלפוניות חשוב יותר שאשמע?

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84205

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
את ה12 הצעדים עובדים עם ספונסר תוך כדי השתתפות במפגשים עם עוד חברים חולים מחלימים, לי זה עבד בצורה הזאת ולא ידוע לי על דרך אחרת שעובדת טוב.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי adam1.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84209

• orbdr
  • חבר ותיק
איך מוצאים ספונסר?

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84222

• orbdr
  • חבר ותיק
מרגיש לבד

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84223

• orbdr
  • חבר ותיק
ונפלתי... הלכתי ליפול... ידעתי שאני עכשיו הולך לשירותים לאונן. ידעתי מראש ולא כזה ניסיתי לעצור את זה... הכרחתי את עצמי לצפות בסרטון של fortify וזה כמעט עזר ואפשר להגיד שכבר יצאתי מזה אבל אז אני בחרתי להפיח את התחושה שוב! למה? 
אני חושב שזה נובע אולימזה שאני לא מספיק רוצה להיפטר מהתאווה... ה

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84224

שלום חבר
כמוני כמוך. נכנסתי לכאן בכל הכוח וההיתי נקי 22 ימים רצוף ואז נפלתי. ולאחר מכן נפלתי עוד מס פעמים וההיתי נתון ליאוש בדיוק כמוך. ואז המשכתי את פרק 10 בתוכנית שאומר שמעכשיו אני לא הולך להיות קבוע נקי אלא רק מספר ימים וביום חמישי החלטתי שעד יום שני אני נקי וזהו. וראה איזה פלא אני עדיין נקי ובלי רצון לתאווה אני אומנם יודע שעוד נכונים לי רגעים קשים אך מחר אקבל על עצמי רק עד יום חמישי קטן עלי שלושה ימים ... 
נסה גם רק אל תשכח לעדן אני ממתין...

בהצלחה

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84226

אוהבים אותך. אל תשקע בנפילה. תבין מה היה לא בסדר ותמשיך הלאה
בוקר טוב

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84233

• orbdr
  • חבר ותיק
נקי לעד לא כל כך הבנתי את השיטה ההיא. אני בעצם אומר לעצמי שעוד יום שלישי נגיד אני לא נופל? ואז מה? כשיגיע יום שלישי מותר לי ליפול? אני יכול לתת תעצמי ליפול?
יש אצלי בעיה שאני רוצה ליפול, אני רוצה את התאווה, היא כיפית ואני לא מרגיש שהיא "הורסת לי את החיים"... אבל מצד שני לא רוצה להגיע לשפל , למקום שבו ארגיש את ההרס ומשם לנסות לעלות...

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84237

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה אם כל מילה, אגיב על שתי נקודות,
1. אני נקי 11 חודש רק מלהיות נקי היום, אני לא יודע מה יהיה מחר אני לוקח כוח לנקיון של יום, מחר יום חדש,
2. התאווה זה כייף, נכון, משכיח ממני כל בעיות חיי, אני יוצא ומתנתק מחיי, לא מרגיש לא חווה, אני חי בעולם דמיוני, זה הדבר הכי כייף, הבעחה אחרי זה שאני מתעורר לחיים אני רואה כמה שפיספסתי בחיים.
קח כוח תמשיך איתנו תתחבר לחברים טתראה המון דברים טובים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84238

• orbdr
  • חבר ותיק
משתף מה שכתבתי בטבלת 90 היום שלי לרחר הנפילה הבוקר:
הייתי צריך לשירותים. לקחתי את הטלפון והשלמתי עם זה שאני הולך ליפול. רציתי את זה... איך להימנע פעם הבאה?לנסות לעשות שיטת ה15 שניות... 15 שניות מנקודה מסויימת ואני סיימתי שירותים וחייב לצאת... 5 שניות ונכנסתי לשירותים (אין זמן לקחת פלאפון) . הרי אני לא יכול להתגבר על עצמי כי באותו רגע *אני* רוצה את זה... אז אין אפילו על מה להתגבר. גם ההזכרה של הרצון האמיתי שלי לא עוזרת לי כי הרי באותו רגע אני מרגיש שהרצון שלי הוא לאונן. זה מה שטוב לי עכשיו. שמעתי שזה מזיק. אבל בגלל שאני לא מרגיש את הנזק כנראה אז זה לא מזיז לי. יש לי מחשבה בראש שלי זה לא קורה, עלי זה לא משפיע. הרי אנשים תופסים אותי כאדם מדהים ואפילו עם מידות טובות וקרוב לה' (הלוואי)... אבל באישון לילה כביכול אני עושה את הדבר הכי נתאב שיש. אפשר לשים לב שאני כתבתי שורה למעלה "כביכול" אני לא מאמין שזה הדבר הכי נתאב... זה פשוט כיף לי... אז השיטה היחידה להוציא אותי מאותו מצב שאני רוצה בזה היא לשחק משחק מהירות טיפשי? 

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84255

orbdr כתב on 21 פבר' 2016 08:36:
הרי אני לא יכול להתגבר על עצמי כי באותו רגע *אני* רוצה את זה... אז אין אפילו על מה להתגבר. גם ההזכרה של הרצון האמיתי שלי לא עוזרת לי כי הרי באותו רגע אני מרגיש שהרצון שלי הוא לאונן.

וואו. תבורך מן השמיים. 
כוח הרצון שלנו עושה לנו 'גיס חמישי'...

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84256

• orbdr
  • חבר ותיק
תוכל להסביר?

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84258

התכוונתי בקשר למה שכתבת על כוח הרצון. שהוא הולך נגדנו...

גיִס חמישי הוא כינוי לכוחות חתרניים חשאיים הפועלים בגוף מסוים, מתוך מטרה לערער את חוסנו של אותו הגוף ולסייע לכוחות המתנגדים לו מבחוץ.
(ויקיפדיה(

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84273

• orbdr
  • חבר ותיק
אז אני לא מפסיק או בגלל שזה באמת הרצון שלי לא להפסיק וזה אומר שעלי לחדד את ההבנה למה אני רוצה בעצם להפסיק...
או מצד שני אני כן יודע למה אבל אני מכור. וזה גורר אותי ואת הרצון שלי בהתאם...

מכורים ככה מרגישים? שבאותורגע הוא רוצה עת זה? לא סתם רצון של משיכה, אלא ממש שקול ואומר לעצמו "יאללה בוא נעשה את זה?"

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84283

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אנחנו עושים את זה, כי יורד לנו מסך שחור מול העינים ואי אפשר לחשוב בכלל אייך לא לעשות את זה, אנחנו חייבים לעשות 12 צעדים כדי להפסיק את גלגל ההתמכרות, רצון שלנו שווה לאפס,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן