ברוכים הבאים, אורח

חדש... אבל בכל הכוח!!
(0 צופה) 

נושא: חדש... אבל בכל הכוח!! 56801 צפיות

חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82469

• orbdr
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר ותיק
לא כל כך מבין איך זה הולך וכנראה שאצטרך תמיכה ודרבון, אבל אני נכנס לזה. היום בזמן תפילה ביחיד היצר תקף אותי ואני נאבק בשביל להתפלל בכוונה... אחרי התפילה כשהיצר רק מתגבר אני חושב ומתכנן כבר את העבירה ובאתי לכתוב בגוגל את מה שלא רצוי שאכתוב חח... אבל פתאום הידיים שלי עם שיתוף פעולה קטן עם הראש פשוט כותבות שמור עיניך עם גישה של "מה אכפת לך? עדיין נלך ונחטא אחרי זה פשוט בוא נראה מה זה..." והנה אני פה אחרי התגברות ראשונה.

אז זה יהיה היומן מסע שלי. אם אני לא טועה אני אמור לעדכן ולפרט כל יום נכון? תקנו אותי אם אני טועה...

אז תודה רבה לכולם תתמכו בי ובואו מתקדם ביחד!

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82470

• orbdr
  • חבר ותיק
זה מה שנקרא טבלת 90 יום? כשכתוב לי: "הוסף כאן לינק לשרשור שלך בטבלת 90 הימים בפורום, שם אנו מציעים לך לנהל יומן מפורט על המסע שלך" זה אומר לתת קישור לכאן?

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82471

כל הכבוד חבר
עם כוח רצון והתגברות כמו שלך אין ספק כי אתה יכול!!
אני מציע לך להיכנס ולהירשם לטבלת ה 90 ימים ולעדכן כול יום שהצלחתה זה כיף גדול!!
כרישום הוא פשוט וקל guardyoureyes.com/heb/index.php/component/chart/chart

עדכן שהתחלתה נשמח יחד
בהצלחה חבר

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82472

• orbdr
  • חבר ותיק
תודה!! זה מחזק! הצטרפתי

ואני לא מבין משהו אחרי הרבה זמן של היגמלות אני כבר לא ארצה לאונן? או שכל יום מחדש ההתמודדות תישאר באותו חוזק? היא יורדת ל0? ואם לא אז כמה חזק היא יורדת, אם בכלל?

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82476

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
ברוך הבא הרב "orbdr"

חזק ואמץ !!
הגעת למקום הנכון בזמן הנכון !
כל הכבוד שמיד הצטרפת לטבלת ה90 יום זה פשוט מדהים
טיפ קטן , כך כל יום כיום נפרד דהיינו היום אני נקי היום אני מצוין
ואל תסתכל וואי 90 יום זה ארוך וקשה
וזה התשובה לשאלה השניה ששאלת השניה האם יש כל יום התמודדות מחדש?
התשובה לכך כמו שאמרתי כל יוםזה התמודדות מחדש אבל רק לאותו יום ,

בכל אופן אנו ממש שמחים שהצטרפת אלינו
תמשיך להצליח
באהבה
שייקה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי שייקה.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82483

שוב שלום ידידי
אתה תותך!! כול הכבוד לך שהצטרפת למסע. זה רק מראה מהו כוח הרצון שלך לקבל החלטה אמיצה ומכאן בטוחני שתצליח בדרך החדשה.

מניסיוני הדל בעניין (נקי ס"ה 14 יום) אני יכול לומר לך שהניסיון בימים הראשונים אולי קל אך לאחר מכן קשה מעט יותר ואני יסביר- כשמתחילים כזה מסע יש הרבה אנרגיות ורצון טוב להצליח ושם התאווה בורחת ומחכה שנתקרר מעט ולאחר כמה ימים היא מנסה שוב כמובן בעדינות יותר (היא עכשיו מפחדת ממך;) ).
מאחרים כאן למדתי שבטווח הארוך של המסע התאווה מתרחקת יותר ויותר ופחות תופסת מקום בראש וכך גם במעשה... עצתי לך ידידי היא שתמיד שאתה נמצא עם בשיטות באינטרנט-החלון של שמור עיניך יהיה פתוח ומידי פעם רק תציץ.. תשתדל לכתוב פעם ביום או יומיים מילה או שניים על ההישגים \וגם על ה"כישלונות" ואל תשכח כל פעם לעדכן ביומן שאתה עדיין נקי!!!

מחכה כאן תמיד וסקרן בהצלחתך!!!

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82504

ברוך הבא!!!!
אני גם טרי בעסק מזמין אותך להצטרף
זהו האתגר של חייך בדרך לצאת החוצה להבין שאכן ישנם חיים שלמים יפים וכיפים גם בלי התאווה.
לדעתי תפנה לך כל יום איזשהו פרק זמן שבו תתעסק עם הכנת כלי המלחמה הפרטיים שלך - היינו או כתיבה בפורום קריאה או כל דבר אחר שקשור לגמילה.
גם אם כרגע סבבה לך ולא בוערת בך התשוקה אל תוותר!!!!
שמח איתך על הצעד האמיץ.
חיבוק
"אל תגידו יום יבא, הביאו את היום"

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82508

• orbdr
  • חבר ותיק
איזה לא בוער... תקף אותי שעתיים אחרי שהתחלתי והרגשתי חסר אונים... לא ידעתי איך אני מפסיק את זה... אני נמצא בצבא בשגרה מבצעית עם הרבה זמן שאתה פשוט בוהה בקיר. ניסיתי לשלוח לעצמי "מוטיבציה" למייל לא כזה עזר, ניסיתי לשלוח "הודעת חירום" וקילתי תמונות מגעילות מה שעזר לאותם רגעים אבל דקה אחרי שכיביתי את מסך המכשיר זה חזר. אז פשוט הלכתי לישון...

נקווה שאדע איך להתמודד... כל ההתעסקות נראלי מגדילה את המחשבה על העניין שזה בעיה אבל מצד שני אני מבין את החשיבות של ההתעסקות באתר... פורום טלפוני אני מבין שאין כל כך...

בהצלחה לי ולכם!

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82539

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא למקום מציל חיים, בהתחלה כל יום זה אתגר בפני עצמו. אבל בהמשך הדרך יש גלים יש ימים שאתה שוכח מהתאווה ויש.... בגלל זה אנחנו ממשיכים להיות מחוברים לימים קשים.
תמשיך איתנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82575

• orbdr
  • חבר ותיק
והנה נפילה... אתמול בלילה :/

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82582

אחי אתה גיבור
ראשית הצלחתה לשמור כל יום האתמול עד הלילה.. במשך בזמן הזה הראש שלך עיבד את התהליך ובטוחני שזה לא היה כמו כל פעם. אני מציע שבפעם הבאה לפני שזה קורה כנס לכאן ותיקרא את השירשורים שלך , מייל היומי, ודבר עם חברים.

אתה גיבור!!
אני כבר לא יכול לחכות למחר. מחכה לשמוע איך הצלחתה!!!

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82588

• orbdr
  • חבר ותיק
בדרך כלל קשה לי ככה להגיד תודה על תמיכה כי אני מרגיש קצת רכרוכי ותלוי באחר. אבל התמיכה באמת עוזרת. תודה רבה.

מעבר לכך היום אני עם כוחות מחודשים! הבנתי שאני חסר אונים כאשר אני מגיע למצב (אבל גן משם אנסה לצאת במקרה שאתקל בעזרת ה') אז אני משקיע את כל התותחים ה"זהירות". בינתיים מרגיש טוב (ומחקתי את הפייסבוק, ככה שאם ארצה להיכנס מדי פעם זה יהיה רק מהדפדפן מה שהופך את זה לארעי יותר וגם אני קונה בימים הקרובים את תוכנת הסינון netspark)

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82592

תשמע אחי אתה גבר אמיתי
נכנס בכל הכוח ובכל האמצעים אתה עוד תגיע רחוק...

מחכה לעדכונים מחר
ותחזיק גם לי ידיים כי גם אני עובר ניסיונות לא פשוטים ..

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82600

• orbdr
  • חבר ותיק
תודה אחי אנחנו עוד נצליח!

רוצה להגיע לאישה של חיי נקי פיזית ומחשבתית. מאמין שגם אתה! לא רוצים את המחשבות שמתרוצצות יותר בראש, להסתכל על נשים כהרבה יותר ממה שאני לפחות מסתכל עליהן עכשיו (לא על כולן אבל כל התרבות גרמה לנשים להפוך לאובייקט מיני, רק בזמן האחרון הבנתי איך כל הטלוויזיה וכל הפרסומות ובכל הסדרות זה ככה... עצוב קצת, אבל אנחנו נתגבר!)

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82601

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
אחי היקר !!
אין עליך !! התחלת טוב עלה והצלח
תספור את הימים הנקיים שלך ולא את הנפילות
בסוף תראה מה היה לך יותר
כמובן ימים נקיים
אל תדאג אתה בדרך הנכונה
אנחנו כולנו אחים לצרה
מחזיקים לך ידיים וביחד ורק! ביחד נעשה ונצליח!!!

באהבה
שייקה
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן