ברוכים הבאים, אורח

חדש... אבל בכל הכוח!!
(0 צופה) 

נושא: חדש... אבל בכל הכוח!! 56792 צפיות

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84101

• orbdr
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר ותיק
חברה אני צריך עזרה
אין לי כח להמשיךבתוכנית. באלי פשוט לעצור, לצאת ולא לחזור יותר ופשוט להמשיך ליפול "בכיף שלי". עכשיו אני יודע שזה לא מה שאני באמת רוצה... אני רוצה להיכנס חזק.
איך אני עושה את זה??
מעבר לכך, איך אני מגדיל לעצמי את התחושה של " רק להיום " כי אני לא מצליח להשתית אותה בראש שלי. 
ומה היא אומרת מעשית?

מחכה לעזרתכםםם 

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84112

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר ואהוב!
אני מציע שתכתוב מה אתה עושה כבר כעת כדי "להיכנס חזק לתכנית" ואולי בעקבות כך חברים יוכלו להציע את הצעותיהם.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84131

• orbdr
  • חבר ותיק
פעם אחת הייתי בפורום הטלפוני. מאז לא...
משתדל לקורא את המייל היומי למרות שלרוב "אין לי כח" אליו... :/ 
מעדכן את טבלת ה90 יום.
הפסקתי לקרוא בספר הלבן ובמדריך למתחילים.
מרגיש כאילו אין לי רצון יותר...

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84133

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כן, המחלה דיבר מתוך המקלדת, ולכן כמה שאני מסתבך יותר עם התכנית אני ניתקע איתו ואין לי אפשרות לעזוב אותו, תהיה בקשר עם הרבה חברים זה מחבר אותנו בעל כורחנו למקום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84135

• orbdr
  • חבר ותיק
לא הבנתי

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84139

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אני רוצה להגיד לך שאפשר לעשות כלמיני דברים בקשר להתמודדות עם תאווה, אבל מי שאחרי שיטוט של זמן מה בפורום פה והבין שאולי הוא בעצם מכור אז כדאי לו להגיע לקבוצות של 12 הצעדים וגם אז זה לא נקרא לעשות תוכנית עד שבאמת עובדים את הצעדים עצמם, לי זה עבד ואני נקי בחסד עליון שנתיים+.
אולי גם בשבילך זה יעבוד?
אשמח אם תרצה להיות בקשר בפרטי או בטלפון

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84141

• orbdr
  • חבר ותיק
שלחתי הודעה פרטית

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84145

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
orbdr כתב on 18 פבר' 2016 14:46:
פעם אחת הייתי בפורום הטלפוני. מאז לא...
משתדל לקורא את המייל היומי למרות שלרוב "אין לי כח" אליו... :/ 
מעדכן את טבלת ה90 יום.
הפסקתי לקרוא בספר הלבן ובמדריך למתחילים.
מרגיש כאילו אין לי רצון יותר...  

הדברים שהזכרת הם לא ממש תכנית 12 הצעדים.
אם אתה משוכנע שאתה מכור ורוצה לעשות הכל כדי להפסיק, אולי כדאי שתנסה את התוכנית.
מאז שאני בתכנית, בחסד אלוקים, אני נקי מעל שנתיים.
התוכנית דורשת שיתוף פעולה הדוק עם אנשים ועבודה רוחנית לאורך היום.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84146

• orbdr
  • חבר ותיק
יאללה איך אני עושה את זה?!

עכשיו אני מתחיל קשר טלפוני או במייל עם כמה חברה כאן, אראה איך ילך עם כל אחד ומי מהם יתאים לי אישיותית.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84147

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אני מציע לך לנסות ליצור את הקשר הזה בעיקר עם כאלה שהם בעלי ניסיון. כאלה שנמצאים תקופה בפועל בתוכנית הצעדים, ונקיים פרק זמן משמעותי. קשה ללמוד על משהו ממישהו שלא כל כך מכיר את אותו משהו...

חשוב לי לציין זאת, כי במהלך השנתיים שאני כאן ובקבוצות החיות של תכנית הצעדים, נתקלתי לעיתים מזומנות בחברים שהייתה להם נטייה להיצמד דווקא לחברים חדשים אחרים, שהציעו בפניהם כל מיני רעיונות משל עצמם ולא משל התכנית שלא עמדו במבחן המציאות, ובמקום לקדם אותם המשיכו "לתקוע" אותם.

לצערי, היו גם מספר מקרים בהם אותם חברים הציעו להם להשתמש איתם (לפעול ביחד על תאווה)...

החכם עיניו בראשו. כשיש למישהו בעייה הוא פונה למקצוען בתחום. אמנם הנמשל קצת שונה, כי הצועדים בתכנית הם לא אנשי מקצוע בתחום, אבל הרעיון שהתכוונתי לחדד הוא, שמי שרוצה ללמוד על התכנית, כדאי שיפנה למי שמכיר אותה.

גם לגבי ה"יתאים לי אישיותית" אני רוצה להאיר, שבתחילת הדרך היו חברים ותיקים מסוימים שפחות התחברתי אליהם, אבל בהמשך הדרך זה בא. כאשר אני נמצא במשבצת של מחלה (ואני עדיין בהחלט שם), הגיוני שייקח זמן עד שאתחבר לבעלי המבט הבריא יותר. קצת כמו שילד לא ממש מתחבר לעולמם של מבוגרים...

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84148

• orbdr
  • חבר ותיק
תודה רבה!
ועכשיו איך להיכנס לתוכנית?להתחיל לקרוא אותה מאיפה שהוא? יש שיעורים שצריך להגיע אליהם?
מה שיהיה לי בעייתי כי אני לוחם בקרבי*

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84149

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 18 פבר' 2016 20:21:
אני מציע לך לנסות ליצור את הקשר הזה בעיקר עם כאלה שהם בעלי ניסיון. כאלה שנמצאים תקופה בפועל בתוכנית הצעדים, ונקיים פרק זמן משמעותי. קשה ללמוד על משהו ממישהו שלא כל כך מכיר את אותו משהו...

חשוב לי לציין זאת, כי במהלך השנתיים שאני כאן ובקבוצות החיות של תכנית הצעדים, נתקלתי לעיתים מזומנות בחברים שהייתה להם נטייה להיצמד דווקא לחברים חדשים אחרים, שהציעו בפניהם כל מיני רעיונות משל עצמם ולא משל התכנית שלא עמדו במבחן המציאות, ובמקום לקדם אותם המשיכו "לתקוע" אותם.

לצערי, היו גם מספר מקרים בהם אותם חברים הציעו להם להשתמש איתם (לפעול ביחד על תאווה)...

החכם עיניו בראשו. כשיש למישהו בעייה הוא פונה למקצוען בתחום. אמנם הנמשל קצת שונה, כי הצועדים בתכנית הם לא אנשי מקצוע בתחום, אבל הרעיון שהתכוונתי לחדד הוא, שמי שרוצה ללמוד על התכנית, כדאי שיפנה למי שמכיר אותה.

גם לגבי ה"יתאים לי אישיותית" אני רוצה להאיר, שבתחילת הדרך היו חברים ותיקים מסוימים שפחות התחברתי אליהם, אבל בהמשך הדרך זה בא. כאשר אני נמצא במשבצת של מחלה (ואני עדיין בהחלט שם), הגיוני שייקח זמן עד שאתחבר לבעלי המבט הבריא יותר. קצת כמו שילד לא ממש מתחבר לעולמם של מבוגרים...

טהרני בהקשר לדבר החשוב שכתבת.
לעיתים אני תוהה אם אני ראוי לענות לשאלות של אחרים בתור אחד שלא סיים את הצעדים. יש לך הגדרות? משהו מסויפ?

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84150

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אני מציע שתיצור קשר עם חברים שמשתתפים בפועל בתכנית.

והכי חשוב: תמצא מישהו שיהיה ספונסר (מדריך) שלך. תוכל לדבר איתו באופן קבוע והוא יעזור לך להתקדם באופן מעשי בתכנית. זו לא תכנית של רעיונות אווריריים, זו תכנית מאוד מאוד מעשית.

אין שיעורים שצריך להגיע אליהם, אבל יש "קבוצות". גם אם אתה לוחם קרבי, אפשר לראות איך זה יכול להסתדר. יש גם קבוצות טלפוניות. עם הדרכה נכונה אולי תוכל להתחבר למה שקורה שם.

בהצלחה רבה!

נ.ב. עוררת אותי לצורך בהסברה של הצעדים הראשונים והמושגים הראשונים בתכנית. אולי יזכני ה' לכתוב על כך.

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84151

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
התגובה הקודמת הייתה ממוענת לorbdr, וכעת אליך אריסטו:
קודם כל, מתפעל ומעריך את הענווה. גם אני לא סיימתי את הצעדים. הגעתי לצעדים 8-9 וכבר תקופה ארוכה שאני מנסה להעמיק יותר את צעד 3.

אני חושב שאתה בהחלט יכול לענות לשאלות של אחרים, תוך כדי הדגשה של מידת הניסיון שלך.
ככלל, מסתבר שחבר שנמצא בתכנית, נקי תקופה והתחיל לעבוד על צעד 4 עלה לשלב נוסף. בדרך כלל גם זה השלב שבו חברים מתחילים לשמש כספונסרים (מדריכים חברים אחרים).

תגובה: חדש... אבל בכל הכוח!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84166

טהרני, גירית אותי לכתוב את ההדרכה שהצעת לשלבים הראשונים וכו'
נראה לי שפעם היה פה משהו כזה עם כותרת כמו "לחבר החדש" אולי?
בכל אופן, למרות שנראה לי שכן, אני כנראה לא מספיק בעמדה הנכונה כדי לעשות דבר כזה...
ובקשר לצעדים שלך, זכור לי ששמעתי משהו בסגנון שצעדים 4-12 נועדו לחזק את צעד שלוש...

זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן