ברוכים הבאים, אורח

מתחיל פעם ראשונה לתעד
(0 צופה) 

נושא: מתחיל פעם ראשונה לתעד 19683 צפיות

תגובה: ברוך הבא! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82189

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר!
להלן התשובות לגבי החוויה האישית שלי:

א. בפירוש כן! כאשר אני עוסק בשורשי האישיות שלי, אז כל תחומי החיים, שצומחים מתוכם - מושפעים לטובה.

ב. אני הגעתי לקבוצה חיה תוך שבוע, אבל כן הרגשתי שהגעתי עם רקע מסוים ממה שקראתי בפורום, וזה מאוד עזר לי להיכנס ישר לעניינים. ממליץ להתמקד בפוסטים של חברים עם ניסיון כמו: אסירותודה, סוד הכניעה, נתן במתנה, ד"ר פינחס, הושיעה נא... (מחילה ממי ששכחתי). אני באופן אישי הבנתי בעזרת פוסט של נתן במתנה את הבעייה, ודרך פוסט של סוד הכניעה את הפתרון. אני מאמין שספונסר יוכל לעזור בהבנת הדברים אף הרבה יותר. ויחד עם זאת, חלק אינטרגלי ממחלת ההתמכרות הוא בדידות, וחלק אינטגרלי מההחלמה הוא חברה של מחלימים אחרים. בלי שיתוף פעולה הדוק עם אחרים, זה לא באמת זה. (ותוך כדי כתיבת שורות אלה, ליבי נוקפני על מיעוט הטלפונים שלי לחברים אחרים בחודשים האחרונים).

ג. הגעתי לכאן כשהיה ברור לי שאני מכור, ולכן לא היה לי צל של ספק, שאם אני רוצה לנסות את מה שיש כאן, אני צריך לעשות זאת ברצינות, ולאחוז בכל הכלים המוצעים כאן. אם תרצה תוכל לברר עם עצמך האם אתה מכור או לא. יש איזה שהוא שאלון שוודאי מסתובב כאן בפורום, אלא שלעיתים צריך להתאים אותו למצבנו. אינו דומה מכור גוי שמתעורר לזיהוי דפוסי ההתמכרות רק לאחר מערכות יחסים ממשיות של תאווה, למכור יהודי תורני, שמתעורר לכך לאחר אוננות וצפייה בפורנוגרפיה (טוב, בעצם, אולי הוא מאוד דומה, אבל במבט ראשון קשה לראות זאת).

בכל אופן, בהצלחה רבה בהמשך הדרך, ותודה על הכנות שהיא מפתח גדול להצלחה.

אם תרצה, אשמח להיות עימך בקשר, ע"ג הפורום, בהודעות פרטיות, בטלפון, או פנים אל פנים .
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: ברוך הבא! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82195

מתחיל בדרך חדשה כתב:

ב. אני רוצה להציץ בצורה קצת יותר רצינית על 12 הצעדים אך מאידך די מתעקש שלא להגיע לקבוצות חיות לא בשלב זה בכ"א האם זה סותר? אולי מספיק ספונסר אישי? איך אני לומד יותר על הנושא?

אני חושב שהסברא הרווחת מאנשים שעושים את התוכנית היא שקבוצות זו הדרך הטובה ביותר.
אבל לדעתי, בתור התחלה אפשר קבוצות טלפוניות וככה לאט לאט מתקדמים. זה תהליך...
זה יתן לך גם הבנה יותר של מה קורה בקבוצה. אני ממליץ לך גם לשמוע בקו הטלפוני (שלוחה 3) מסרים מחברים.
מתחיל בדרך חדשה כתב:

ג. בהיכרות הקצרה שלכם איתי ממה שכתבתי בשרשור שלי האם לדעתכם כדאי לי קודם כל לסיים את ה90 יום ואז להבין יותר טוב אם ומה התהליך הדרוש ממני או שלפחות יותר יבער בי הרצון (למרות שכבר היום אני כמהה לשינוי, מקווה שזה אכן ניכר.....) או שאין שום קשר ובמגביל לניקיון שלי אתחיל להכיר כבר ולצעוד לדרך המלך???

לא יודע. לפי המדריך בעיקרון מתקדמים ומוסיפים עוד צעדים אם הקודמים לא עבדו. אבל אני לא יודע בקשר אליך..

(פתאום שמתי לב שטהרני כתב. אבל אני מפרסם בכל זאת למרות זאת )

תגובה: ברוך הבא! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82231

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תנסה להיות נקי והעיקר מפוכח 90 יום ותמשיך עוד יום ועוד יום ואחרי זה תבקש מאלוקים הכוונה להמשך הדרך מה טוב בשבילך, ואם אתה רואה שאתה לא מצליח להביא 90יום או שאפי שאתה נקי אבל מלא אובססיה אתה מוזמן בשמחה לבוא לקבוצות ולחיות את רוח ה 12 צעדים כדי להשתחרר מזה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ברוך הבא! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82251

תודה רבה לכל העונים בפרטי וע"ג הפורום
נכון לעכשיו החלטתי להמשיך בנקיון של 90 יום ונראה איך הקב"ה יוביל את דרכי.
אני מאד מאד מאד רוצה להצליח בזה ואח"כ נראה לאן זה מוביל, יש לי רצון ענק לעשות צעדים גדולים בכמה תחומי חיים שלי וזה רק מוסיף ערך ל12 צעדים אבל נראה בהמשך בעז"ה.
אני מוכרח להגיד לכם שאני עדיין לא סגור כמה זה אובססיבי אצלי התאווה, הספק הגדול שלי הוא היות וטבעי שאנחנו כאנשים נתאווה לקיום יחסים ואוננות אלא שמה שלא טוב כאן היא האובססיה והמרדף ולכן קשה לי להבין היכן החוט הדק המבדיל בינהם....
לכן בעצם התחלתי עם הכלי הראשון של 90 יום ע"מ לנסות להרגיש כמה הסיפור הזה התמכרותי אצלי, ונראה לאן זה מוביל.
כתבתי כמה שאלות בהקשר זה אולם נראה לי שהם מתאימות לפורום נשואים. .... אודה אם תיכנסו ותגיבו כאן או שם.
שלכם
"מתחיל"
"אל תגידו יום יבא, הביאו את היום"

תגובה: ברוך הבא! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82267

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
לגבי אוננות אני לא בטוח שיש בכלל קו דק...
בשבילי היא כמו סם, גם הכמות הכי קטנה היא ממכרת והרסנית.
חוץ מזה, אם יש לי עדיין את ההרגשה ש"קצת זה טוב" אני יודע שאף פעם אני לא אצליח להגמל, והקצת הזה יהפוך להרבה בין לילה. אי אפשר לשלוט על המינון של זה לאורך זמן. (גם ה"נראה לאן זה מוביל" לא החזיק אצלי מעמד, אולי אצלך זה שונה, מי יודע)

לגבי היחסים - זה נושא ארוך ומיגע שדנו בו רבות בפורום על כל היבטיו השונים...

יה"ר שתקבל תשובות אמיתיות, ושיסורו כל הספקות והניסיונות מדרכך, ותעלה מעלה מעלה בדרך הנכונה.

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82399

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
תראה מה מצאתי - קישור (אם 'אסירותודה' לא שלח לך בעצמו..)

תגיד לי אם זה דיבר אליך, אלי זה מאד דיבר.

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82414

דמעתי , נגע לליבי. אם כי לא קשור בהכרח כי אצלי אני מדמיין גם לשלב איכשהו כי אני מרגיש שלאשתי יש מעלות מטריפות שאני לוידע אם אמצא

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82426

ב"ה עוד תחילתו של שבוע מבורך.
23 יום!!!!!!!!!!!!
אני מאושר

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82446

איזה כיף לשמוע!
איזה כיף לשמוע ולראות את הניסים שקורים בכל יום

תמשיך לשתף:)
אסירות תודה על הרגעים הנקיים בחסדיו.

הערה-כל מה שאני כותב כאן זה ממה שעבר עליי ולא מחוות דעת מיקצועית.

בהחלמה

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82534

יש קטע כזה שפשוט התרגלתי להיכנס לפורום ולשוטט בו להגיב (לא תמיד ממש עם תוכן) לכתוב פוסטים ולשתף,
יותר מזה סיגלתי לעצמי כתגובה להתמודדות וכדי שלא יהיה לי קשה מנהג של קבע כל יום איזשהו פרק זמן לשבת לעצמי על המחשב ולהקדיש זמן טיפול בכל הנושא של הניקיון מהתאווה.

זה כאילו מחייב אותי כל הזמן לעסוק בזה וממילא אני רוכש יותר ויתר ידע ולומד להכיר את המונחים של ההתמכרות (למרות שיש לי מספר קרובי משפחה בוגרי רטורנו אז המינוחים לא היו לי ממש זרים)
בהתחלה לא הבנתי איפה אני דוחף את הזמן לזה אבל שמעתי משפט כ"כ נכון מאחד החברים כאן (סורי שאינני זוכר את שמך) שאמר לו הספונסר שלו "אם היה לך זמן בשביל המחלה אין סיבה שלא יהיה לך הזמן הדרוש להחלמה". בווווול קולע למחוק את כל ההדחקות והמריחות שאין לי זמן לפורום.........

מידי פעם שוב קופצת לי החשיבה אולי אני באמת סתם נמצא כאן ולא בטוח קשור לכל ההתמכרות אלא אצלי זה סתם משיכה מינית שאני אמור לטפל בה כי הזוגויות שלי לא מספיק תקינה או למרות שהיא תקינה עדיין תמיד צריך להישמר ולר נשמרתי.

אבל אז אני אומר לעצמי
א. תכלס רוב שנותי הבוגרות אני מאונן בקביעות כמעט ללא הפסקה אם כי לא בא לי אם כי בא לי אך לא מצליח אך מ"מ תמיד מאוננן ו/או מתעסק בעניני פורנוגרפי ואירוטיקה למינה. אז אם זה עוזר לי איכשהו לנווט לחוף מבטחים ש\ולהבין היכן אני מונח מדוע לא.
ב. שמתי לב בימים האחרונים שאני סוג של מכור (ושוב אותה התלבטות האם זה הצמכרות או ש....)לשיטוט אינסופי באינטרנט וכן לפלאפון שלי להודעות אפילו השטותיות ביותר אז אולי זה גם ילמד אותי באיזשהו שלב להבין ממה זה נובע הרצון ההתמידי שלי להתעסק בזה ואולי גם מזה אלך לי למסע של 90 יום באיזשהו שלב.

אז מסקנותיי הן שלמעשה ממש טוב המהלך שאני עושה וממנו אוכיח לעצמי כמה אני מסוגל ויכול,
יותר מזה אני חושב שאם הצלחתי לגבור על כל ענין הסיגריות אני מאמין שאכן יש לי את הכוחות לצלוח גם את המסע הזה אני רק צריך להוכיח לעצמי מידי פעם בתזכורות כמה אני יכול ומסוגל.

אגב כל תשומת הלב שקיבלתי מהבוסית שלי הייתה בהקשרים הללו שאני תותח וחכם ומסוגל אז ייתכן שזה חלק מהענין.
אז יאלללללה תאווה ארורה אני כאן מוכן ושלם עם עצמי לעשות תהליך ואפילו קרב ע"מ להתנתק ממך לא משנה אם את נמצאת אצלי סתם או שאני מכור אלייך או כל מה שלעזאזל המח שלי יחשוב תכלס אני אותך עוזב!!!!!!!!!!
אינשללללה
היו ברוכים חברים יקרים על הקריאה והתגובות נותן לי המון כח

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82620

מתחיל בדרך חדשה כתב:

אבל אז אני אומר לעצמי
שמתי לב בימים האחרונים שאני סוג של מכור (ושוב אותה התלבטות האם זה הצמכרות או ש....)

אויש.. איזו באסה זו הסוגיה הזו. מכור לא מכור

אבל תכל'ס, עזוב את זה רגע.
אתה מצליח לבד? כנראה שלא (אם אתה כאן...)
אתה לא חייב להגיד שאתה מכור כדי להגיע לקבוצות, קל וחומר לפורום...
לך לשש פגישות, מתאים - נפלא. לא מתאים, גם טוב.
ותתפלל. תתפלל לאלוקים שיראה לך את הדרך... הוא יודע מה הכי מתאים עבורך יותר מכולם.

בהצלחה רבה!

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82737

[quote="בעצתך תנחני" post=82620]מתחיל בדרך חדשה כתב:

אבל אז אני אומר לעצמי
שמתי לב בימים האחרונים שאני סוג של מכור (ושוב אותה התלבטות האם זה הצמכרות או ש....)

אויש.. איזו באסה זו הסוגיה הזו. [
אבל תכל'ס, עזוב את זה רגע.
אתה מצליח לבד? כנראה שלא (אם אתה כאן...)
אתה לא חייב להגיד שאתה מכור כדי להגיע לקבוצות, קל וחומר לפורום...
לך לשש פגישות, מתאים - נפלא. לא מתאים, גם טוב.
ותתפלל. תתפלל לאלוקים שיראה לך את הדרך... הוא יודע מה הכי מתאים עבורך יותר מכולם.

בהצלחה רבה![/quote]
תודהההההה
אכן סוגיה מעצבנת.
ב"ה אני עוד יום נקיייייי
תכף כבר חודש בחסד ה'

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82769

נפלא ברוך השם. אולי (למרות שגם אני קפצתי עם הראש לחודש...) עדיף להתמקד ב28...
יום נקי!

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 3 חודשים #82778

בעצתך תנחני כתב on 28 ינו' 2016 11:41:
נפלא ברוך השם. אולי (למרות שגם אני קפצתי עם הראש לחודש...) עדיף להתמקד ב28...
יום נקי!

צודק!
דוגרי אני לא כזה דתי אדוק בצעדים וכו אבל ממש " מתקרב לדת"

תגובה: מתחיל פעם ראשונה לתעד לפני 8 שנים, 2 חודשים #82879

הודו לה' שבוע נוסף מתחיל.... נקי!!!!!!!!!!!
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן