ברוכים הבאים, אורח

מסע בדרך להחלמה
(0 צופה) 

נושא: מסע בדרך להחלמה 6746 צפיות

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 3 חודשים #82150

שלום חברים.

נפלתי.

אתמול חוויתי שתי נפילות. לאחר 10 ימי נקיות, עם קשיים אך גם עם שקט נפשי כזה. שאני מרגיש שאני רוצה את הנקיות הזאת. שטוב לי שם.

אני מרגיש שהפעם זה אחרת. שבחרתי ליפול בקלות. אני מרגיש שלשמור על עצמי נקי היום יותר קל לי מלפני עשרה ימים. אני רוצה את זה יותר.

מקווה ליום נקי היום. כדי להתחיל מחדש.
ב"ה שנותן לי כוח
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי ברסלבר. סיבה: תיקון טעות

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 3 חודשים #82165

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
בהצלחה! אל תתייאש אף פעם!!
אני עוקב כל הזמן, שלא יהיה לך ספק...

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 3 חודשים #82253

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
כואב לשמוע ברסלבר יקר!
תודה רבה על הכנות לי היה קשה להודות בנפילות שלי.
מזדהה לגמרי עם התחושה שאני רוצה את הנקיות אצלי זה נובע בעיקר מסבל בעבר ועדיין לא כל כך מהכיף שעכשיו.
לא משנה מה אני עשיתי לעצמי קו שאני נשאר כאן. זה מקום שיש בו החלמה וכדאי לנסות.
תנסה כרגע לא לחשוב על הנפילות כדי לא להביא למפולת תתעודד.
אנחנו איתך בהצלחה!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 3 חודשים #82357

תודה 'קדימה הלאה' על התמיכה.
בכלל תודה לכולכם חברים על התמיכה. מודה לאלוהים שהגעתי למקום הזה.
גם אחרי נפילות אני מרגיש שהמקום הזה שינה אותי. את הגישה שלי והדרך להתמודד עם הבעיה.
מודה.

אז לאחר שהייתה לי נפילה אחרי כמה ימי נקיות החלטתי שאני לוקח רגע הפסקה. ביומיים האחרונים לא חשבתי על הנפילה, ידעתי מה הביא אותי אליה. לא חשבתי על איך אני רוצה עוד ימי נקיות. לא חשבתי על איזה דפוק אני שלא שמרתי והצלחתי עוד יום.
פשוט, עשיתי כל מה שאני צריך בלי לחשוב עליהם יותר מידי. כאילו אני זורם והדברים כמו מים מובילים אותי לדבר הבא שאני צריך לעשות. הרגשתי שהראש מתנקה. מתנקה מכל מיני השפעות שליליות של הנפילה ובכלל.
אני שמח.
ומקווה לעוד יום נקי היום, שיכנס לשבת של נקיות בעז"ה.
תודה אבא
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #84296

שלום חברים. 

אז אחרי חודשיים שלא הייתי פה בפורום. חזרתי. 
חזרתי כי אולי חשבתי שאפשר גם בלי, האמת, אני עדיין חושב על זה ולמה אני מתכוון. 

לפני חודשיים, לאחר נפילה, או במהלך ניסיון לשמור על נקיות הרגשתי שאני פה בפורום מדווח וכותב מתוך הרצון לקבל תגובות על הבעיה. לא אשקר ואגיד שזה תרם לי המון. אבל הרגשתי שאני פה בפורום המון זמן במהלך היום. וקצת הרגשתי שאני יכול להרפות קצת מהחטא. הרגשתי שאני רודף אחריו ו"מחפש אותו" גם כשהוא לא כ"כ רודף אחרי. והחלטתי שאני לוקח צעד אחורה רגע. נושם. וזה עשה לי טוב לתקופה מסוימת, תקופה ארוכה יחסית מבחינתי של נקיות ובאמת הרגשה טובה עם עצמי. עד שבאה נפילה אחת ועוד תקופה קצרה של נקיות. אבל בגדול, לאורך כל התקופה הזאת חוץ מבימים האחרונים שנפלתי וזה קצת מתדרדר.
לכן חזרתי, לא יודע לכמה זמן. אבל גם הקצת זמן הזה פה, איתכם בפורום, עושה לי טוב. אני בטוח.

מודה על כל יום של נקיות ועל כל יום של נפילות. מכל יום אני לומד יותר.

מקווה ומתפלל, ליום נקי אחד מחר. בעז"ה. 
שוב שלום חברים. אני פה. 
ב"ה שנותן לי כוח
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי ברסלבר. סיבה: תיקון

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #84308

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כן, המחלה מספרת לנו כל הזמן אייך אמי יכול להיות נקי וזה לא עובד, תיצמד למנצחים, תלך בדרך שלהם, ובעז"ה תצליח.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #84328

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח מאד שחזרת!
כיף לראות אותך כאן שוב (תמיד ראיתי אותך בטבלה ולא הבנתי איפה אתה ולמה אתה לא משתף...)

תכל'ס, הפורום באמת יכול להיות מלכודת אם אנחנו מנסים לנהל נכון את הזמן שלנו. מאד הזדהיתי עם זה. אם אני כל היום בפורום, או חצי יום למען הדיוק, אני מתייאש כבר מהיום הזה במקרה הטוב, ומכל השאיפות שלי במקרה הפחות טוב. מכאן לנפילה הדרך קצרה מאד.

אבל כמו שכבר ציינת - זה לא אומר שהפורום הוא בעייתי. אני הבעיה.

אני כמכור נוהג לפתח אובססיה לכל דבר, ואף פעם לא עשיתי ניתוק אמיתי מהתאוות שלי וממה שרציתי באותו רגע, הפורום גם הוא אוטומטית נהפך להיות עוד אחת מ"התאוות שלי".

אבל כנראה שחלק מהדגש אמור להיות על זה - סדר עדיפויות בלתי מתפשר. לעשות את ההתנתקות הכואבת הזו ולסגור את המחשב באחת. זה ממש קשה. אצלי לפחות זה פחות או יותר האתגר הגדול.

בהצלחה!
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן