ברוכים הבאים, אורח

מסע בדרך להחלמה
(0 צופה) 

נושא: מסע בדרך להחלמה 6741 צפיות

מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80609

שלום חברים.
ביום שישי הגעתי להחלטה, לאחר תקופה ארוכה שלא הייתי באתר והייתי במדרגה התחתונה ביותר. במצב שאני נופל. כמה פעמים ביום, בלי היכולת אפילו לחשוב על שינוי והפסקת. חטאים שבאים בצרורות. הגעתי להחלטה שאני רוצה בשינוי.
שאני רוצה לחיות חיים שמחים מלאי תוכן אמיתי ונכון.

התחלתי מסע.

ובשונה מפעמים קודמות, החלטתי לשתף אתכם, חברים, במה שעובר עליי.. בהשתדלות יומיומית.
לאחר שראיתי תגובות שלכם לפוסט שלי על הרצון לבצע שינוי, תגובות שנתנו תקווה. תגובות מלאות אהבה ותמיכה. ולאחר שראיתי שזה עושה לי טוב גם לשתף.

עבר עליי יום שני ללא נפילה. ב"ה שנתן לי את הכוח לעבור אותו בשמחה וללא קושי בתאווה.
מחר יום חדש
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80611

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
איתך ביחד בספירה, כולה יומיים הבדל (תחשוב על זה, אחרי 90 יום זה לא הרבה הבדל...)

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80636

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תמשיך לשתף, ותבדוק את עצמך יום ביום מה אתה יכול לעשות להיות נקי היום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80650

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אשריך אחי על הנכונות לשינוי

בקבוצה אנחנו מתפללים יחד את תפילת השלווה
אלי,
תן בי את השלווה לקבל את הדברים אשר אין ביכולתי לשנותם
אומץ, לשנות את הדברים אשר ביכולתי,
ואת התבונה, להבחין בין השניים
אמן

מאחל לך את ל ה3
שלווה, אומץ ותבןנה

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80664

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך השב חבר יקר!
אותו סיפור קרה לי הייתי פה בתור מטייל לא באמת נמצא.. כל הכבוד שאתה עכשיו מוכן באמת להיות במגרש.
הזדהתי מאוד עם האמירה שלך שאתה רוצה לחיות חיים. התאווה פשוט לקחה לנו אותם.
תתמיד בתוכנית ותמשיך לשתף זה מביא דברים טובים מנסיון.
לי מאוד עזר קריאה מדריך באופן יומי על מנת למצוא עוד כלים וגישות נכונות ..
שיהיה לך המון החלמה!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80671

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום.
אצלי היה פער של חצי שנה בין הרגע שנכנסתי לאתר של שמור עיניך (והורדתי את המדריך ושמתי חסימת K9 שפרצתי וחסמתי ופרצתי...) עד שנכנסתי לפורום והתחלתי לצעוד. חצי שנה של סבל.
משהו כנראה מתקשה לקבל את העובדה שלחיות אין פירושו להתעלם מהחלק המתאווה שלי, אלא להיפך - לקחת עליו אחריות. אם כשמך כן אתה, אז אותי חיזק בשלב הזה הפירוש של ר' נחמן על 'כופה את יצרו' בליקוטי מוהר"ן תורה לג'.

מקווה שתמשיך לכתוב
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80684

ברוך הבא!
איתך באותה דרך.
מאחל לך שתעלה במהרה על דרך של ההחלמה.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80816

תודה חברים! על כל התמיכה!

השבוע הייתי במילואים! וב"ה לא היה זמן אפילו לחשוב או לרצות לחשוב על התאווה.
עברתי שישה ימים נקיים ב"ה ומחר מגיע יום חדש בתקווה ותפילות שיעבור נקי.

שוב, מודה לכולכם על התמיכה.

מאז שעשיתי את השינוי והתחלתי לכתוב על ההתמודדות באופן יומיומי. אני מרגיש שינוי משמעותי מהפעמים הקודמות שהתחלתי את המסע.. כמה וכמה פעמים.
אבל זו רק ההתחלה. ומקווה שזו לא התלהבות שתחלוף!
ב"ה שנותן לי כוח
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי ברסלבר.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80865

• נתן במתנה
  • דירוג פלטיניום
אוהבים. תמשיך לכתוב

אתך
נועם
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80883

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד לך תמשיך לעדכן על בסיס יומי זה מאוד עוזר להתחבר ולהרגיש במקום הנכון!
לי עזר לקרוא במדריך על כלים וגישות שיכולים לעזור אולי גם לך זה יתאים..
איזה אושר זה לראות שמישהו לוקח את הנושא ברצינות תמשיך לבוא..
יהיו תקופות טובות וגם פחות אך בסוף הכל עובר..
לי אישית זמן ונגישות לא מפריע למצוא תאווה אך אם זה עוזר לך אז אולי זה כלי שתוכל ליישם גם ביום יום .

המון בהצלחה!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80904

שלום חברים!

נפלתי. שוב.

אחרי 8 ימים שבהם הרגשתי שכן, הנה, השינוי מגיע. שוב נפלתי.
כבר אתמול חוויתי את הקושי בשמירת העינים בכל רגע נתון. כאילו חיפשתי את התאווה. וכמובן שהיא חיפשה אותי. ומצאה.
זה התחיל מסתם תמונות בפייסבוק עד שהיום נשברתי ובשנות. ממש בשניות הכל התהפך. כאילו לא זכרתי מה היה לי וכמה רציתי לשנות. לא זכרתי שכבר 8 ימים לא נפלתי, משהו שלא קרה כבר תקופה מאוד ארוכה. משום מה גם האתר לא היה פעיל מצאת השבת והרגשתי בודד. שבא לי לצעוק אבל אף אחד לא ישמע..
מנסה להרים את עצמי. כדי להתחיל מחדש ובהתחלה.
בתקווה ליום נקי אחד מחר.
ב"ה שנותן לי כוח
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי ברסלבר. סיבה: הוספת מלל

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80906

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
מבין ללבך,
זה מעצבן ליפול ככה, אחרי שטועמים טעם נקיות. ההרגשה של הבדידות והחוסר אונים אל מול התאוות שלנו היא נוראית.

אבל לפחות צברת ניסיון. עם בדיקה קטנה אתה ישר רואה מה הוביל אותך ליפול ומה תעשה הלאה כדי לא ליפול שוב. הניסיון הזה בשבילי שווה לאין ערוך. ככה אני מחזיק יותר ויותר זמן.

"שבע יפול צדיק וקם" ע"פ בעלי המוסר הגדלות היא לא רק לקום מהנפילה, זה גם קטנים יותר עושים.
הגדלות שנרמזת כאן היא שרק ע"י הנפילות הוא צדיק. שבע יפול - צדיק. וזה ע"י ההחלטות שאנחנו לוקחים כשאנו רואים את החולשות שלנו.

בשבילי הנפילה היא בסך הכל איתות על בעיה שאני צריך לטפל בה. הבעיה הייתה קיימת גם בלי הנפילה עצמה. הנפילה היא רק תוצאה של חוסר טיפול נצרך בבעיה שלי. זה לא ממש 'נפילה' במלא מובן המילה, זה יותר 'סימפטום' (כמו שאחד החברים כאן היטיב להגדיר).

תהיה גאה בזה שיש לך את הרצון לצאת, לא להישאר ככה כמו שהרבה אחרים עושים (לצערנו). אכפת לך ואתה עושה עם זה משהו. אתה אדם עם שאיפות. אכפת לך מעצמך עד כדי זה שאתה עצוב בשביל עצמך. אתה צדיק.
כך שגם אם נפלת, במובן מסוים רק התקדמת. התוודעת לחולשה שלך במקום אחר. במצב אחר

עדיין עוקב אחריך
עלה והצלח!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #80965

• נתן במתנה
  • דירוג פלטיניום
אני אתך.
הייתי מציע להתמקד רק במה שצריך לעשות עכשיו. הניסיון לספור ימים הוא כמו 'המשיח' - הוא אמור לבוא בהסח הדעת. אחרת, מה שקורה לי זה שאני כל הזמן עסוק במעמדי..
ואגב, כבר ר' נחמן לימד אותנו שאפשר גם ללמוד שס ופוסקים כדי למלאות את כרסו ולא בשביל עבודת ה', כך גם אפשר לספור ימים בשביל להרגיש שאני אדם טוב, ולא כדי להתחבר לאלוהים ולהודות לו. מרגיז. מעצבן. אבל תכל'ס - זה קורה. לי זה קרה, ודווקא אחרי הרבה זמן...

חיבוק.
אתך
נתן במתנה
סיפורי האישי

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81001

שלום חברים.

יומיים לא פשוטים עברו עליי.
לא הצלחתי לשלוט על שום דבר. אחרי נפילה לאחר 8 ימי נקיות ושובר חשבתי שהנה אני מתחיל מחדש, קיבלתי סתירה מצלצלת. וחווית היום יום לא פשוט של נפילות.
אני מרגיש שאני נופל לזה בקלות מידי. כאילו מספיקה תמונה אחת שצצה לה סתם באתר ספורט או משהו בסגנון כדי לגרום לכדור שלג הזה להתחיל להתגלגל.
מרגיש כאילו אין לי מספיק חוזק פנימי לעצור את התדרדרות הזו. אני הרי יודע מה יהיה המצב שלי לאחר הנפילה. עצבות. הרצון להיות בודד. כעס על כולם. והכי הכי, הקלות הבלתי נסבלת לנפילות נוספות שיכולות לבוא בתדירות גבוהה. ואני שוב מדגיש אני מרגיש שזה שהנפילה באה לי בקלות מידי.. לצערי.

מקווה ליום נקי מחר.
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81004

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום ברסלבר יקר ואהוב!

ברסלבר כתב:
אני מרגיש שאני נופל לזה בקלות מידי. כאילו מספיקה תמונה אחת שצצה לה סתם באתר ספורט או משהו בסגנון כדי לגרום לכדור שלג הזה להתחיל להתגלגל.

הדברים שלך ממש הזכירו לי קטע מתוך סיפור אישי שמופיע בתחילת "הספר הלבן" (עמ' 20), ספר היסוד של תכנית 12 הצעדים להחלמה מהתמכרות לתאווה:

"התקדמתי בשקר עד שלבסוף, אפילו המחשבה על אוננות או רק מבט... היה מצית את הכפייתיות שלי, והייתי חייב לצאת ולהשיג את "הסם" שלי".

אם אתה מרגיש שאתה מכור, שזה חזק ממך - אולי כדאי שתנסה את הפתרון שעובד להרבה חברים כאן. אותי אלוקים שומר נקי, דרך הדרך המיוחדת הזו שסלל בעולם, במשך 686 יום.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי טהרני.
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן