ברוכים הבאים, אורח

מסע בדרך להחלמה
(0 צופה) 

נושא: מסע בדרך להחלמה 6745 צפיות

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81007

שלום טהרני ותודה על התגובה.

אני לא מרגיש שזה חזק ממני אלא כמו שכתבתי.. מרגיש שזה בא לא בקלות. כאילו אני לא נלחם מספיק כדי לחשוב על משהו אחר או לעשות משהו אחר אלא פשוט נותן לזה לזרום ואז נופל.

לא יודע, יכול להיות שאני לא פועל נכון/חושב נכון לגבי הבעיה הזאת שלי. מכור /לא מכור כבר לא יודע..
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81011

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
בוקר טוב!

מזדהה עם הרגשתך. גם אני פעמים רבות הרגשתי שאני יודע שאני לא עושה את הדבר הנכון, אבל איכשהו ממשיך לעשות אותו ו"לא נלחם מספיק". פה התחלתי להבין, שאם אני לא נלחם מספיק במה שהורס את חיי, ו"פשוט נותן לזה לזרום", כנראה יש לזה סיבה טובה...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81028

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חושב מה לכתוב לך, אני נזכר שפעם קיבלתי איזה מייל של תאווה עם תמונה ובלי לחשוב לקחתי מונית ונסעתי להשתמש , זה היה כל כך מהר וזה יותר חזק ממני, אני לא יכול להילחם מול התאווה, אני יכול לעשות פעולות קבוצות ספונסר צעדים, והנס קורה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81059

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אכן. הקלות הבלתי נסבלת של הנפילה.
מוכר. כל כך מוכר.
הנה אני, יושב היום בבית, ובטעות הסמרטפון החדש של אשתי, שאתמול דיברנו שנשים אותו בעבודה שלה עד שיגיע המגן שלו, כי איני יכול לעמוד מולו, נשאר בבית.
והקלות, כל כך קל, כל כך זמין.
ומה כבר עלי לעשות? רק לראות, רק להיבלע...
בלתי נסבל.
זה אני.
נתן במתנה
מכור.
מתפלל לאלוהים ליום נקי, מתפלל שיקח ממני את התאווה, כי מבחינתי במקום ללכת היום לסדר בוקר אני רוצה לבלות את יומי שקוע בתאווה עד צווארי.

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81080

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום! וואו ממש מזדהה איתך לגמרי.
לפני הנפילה האחרונות היו לי רצפים של מקסימום 5 ימים זה היה התקרת גג שלי .
כל דבר העיף הטיס זרק אותי לשימושים תמונה מחשבה מבט הכל..
כל הכבוד לך על השיתופים התדירים זה ממש חשוב לי זה עזר מאוד..
יש משהו מאוד מסובך בתאווה שהוא גורם לנו לשכוח את הכל לגרום למה אנחנו רוצים את החיים למה אנחנו אוהבים אנשים סביבנו היא פשוט אוכלת הכל.
אבל יש נחמה טובה בחברים שכאן הם עוזרים להיות ביחד בתהליך כי זה מאוד מסובך לבד.
תמשיך כל הזמן להיות כאן ולחפש כל הזמן מה אפשר לעשות עדו איזה כלי /גישה עוד לא אימצת..
(מומלץ לקרוא במדריך על בסיס יומי..)
שיהיה לך המון הצלחה ואנחנו כאן איתך!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81183

יום נקי. מקווה ומתפלל לעוד יום נקי.
שבוע לא פשוט עבר עלי, ירידות גדולות והרבה רגעים קשים של מחשבות ונפילות. הרבה נפילות. בלי יכולת לעצור.
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81203

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
עדיין עוקב אחריך ומתפלל שתצליח.

אל תפסיק לשתף! שתף אותנו בקביעות יום יום או לפחות תקרא מה שכותבים פה אנשים, זה יחזיק אותך!
מהר מאד תתמכר לפורום וכך אולי תיגמל קצת מהתמכרויות אחרות...
לי זה מאד עוזר ומקווה שגם לך

מת שתצליח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81226

תודה לך! מעריך את זה מאוד. ומשתדל לשתף באופן יומיומי למרות קשיים עקב הנפילות. כל המחשבות שגורמות לחשוב שאין לי את הזכות לכלום. שאני אפס כלפי וכלפי הקב"ה. קושי גדול להתרומם לאחר נפילות.
אבל ב"ה, עברתי יום נקי אחד בהשתדלות גדולה מאוד לשמור את העינים.
תודה רבה לכם חברים!
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81228

• חייח
  • חבר ותיק
השם אוהב אותך אתה הבן היחיד שלו וגם עוד דבר חשוב שכל פעם שאתה לא מסתכל איפה שלא צריך אתה מקבל שכר כל פעם זה מצוה עצומה בצורה נפרדת וזה עושה נחת מאד גדול בשמים גם אם נפלת לפני דקה ואחר כך יכולתה להסתכל ולא הסתכלתי יש להשם נחת גדול ועצום מזה וזה דבר שאנחנו תמיד צרכים לזכור שאיך ואיפה שאנחנו נמצאים עדין אנחנו בנים יחידים של הקדוש ברוך הוא .זה כתוב בספרים הקדושים

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81356

שלום חברים.

שוב יום עם נפילה.
אולי זה לא מתאים לי. היו כמה אנשים טובים שהציעו פתרון נוסף שהביא אותם לנקיות. הציעו שאדבר איתם בפרטי.

אומר את האמת,
אני מפחד.

מפחד ליצור קשר עם אנשים שאני לא מכיר בקשר לתאווה. אני בטוח שהם טובים שרק רוצים לעזור! אבל אני מפחד להוציא את זה החוצה.

מפחד מהשינוי הזה. נכון. שיש סבל אין סופי, עצבות וכעס לאחר שאני נופל. אבל במהלך הנפילה מי לא נהנה מזה. זה דפוק. הכי דפוק שיש. מעצבן. אבל כנראה שאני לא נופל סתם.

ממה נובע פחד שכזה?

מקווה מחר ליום נקי בעז"ה
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81361

מזדהה עם הפחד. היה לי קשה לעשות את השיחה הראשונה. וגם עכשיו כמה שיחות אחר כך - עדיין לא קל להתקשר. ("אולי הוא לא רוצה לדבר איתי" "הוא מחלים ותיק אין לו כוח בשבילי" "אין לי על מה לדבר" "הוא מתנשא" "הוא לא יכול לעזור לי" וכו' וכו' כיד הדמיון הטובה עליי)

ושינוי זה מפחיד בטירוף. לגמרי. כנות למשל. להתחיל להתוודות על כל האוננויות/פרנונים שלי? בכלל, להגיד את המילה "אוננות" איזה פחד! שלא לדבר על פירוט יותר עמוק. ואולי לא יקבלו אותי? ואולי יזלזלו בי? אולי לא יעריכו אותי? וברור שבסטייה "הזאת" יש במה להתבייש!

אבל, למרות שהפחד קיים, אני לא חייב להכנע לו.

בהצלחה רבה!

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81389

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ברסלבר יקר!

בהקשר לפחד - שמעתי מחבר תכנית ותיק (נקי כמה שנים), שאמר שאני מגיע לתהליך ההחלמה, כאשר כאב המחלה יותר גדול מכאב ההחלמה. ובמילים אחרות, כשיהיה יותר מפחיד בשבילי להמשיך כך מאשר פתרון הכלול בחשיפה, כנראה שאבחר בפתרון.

מאחל לך שלא תצטרך לחוות עוד כאב רב, לפני שתמצא את הדרך המתאימה לך (אולי לאו דווקא הצעדים. אבל משהו שבאמת ובתמים עובד בשבילך).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81398

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום ברסלבר יקר!
דבר ראשון חיבוק גדול ממש כואב לשמוע אבל זה בסדר כל עוד אנחנו ביחד.
ממש מזדהה איתך עם הפחד לדבר עם אנשים אצלי זה גם עם חברה שאני לא מכיר וגם עם חברה שאני מכיר. פשוט לא מסוגל ליצור קשר סביב התאווה.
אני חייב להודות שהדבר שאני הכי נהנה ממנו זה סרט פורנו טוב וזה הדבר הכי טבעי לי שאני אעשה אבל יש לי בעיה אני שוכח מהר מאוד את כל ההרגשות שבאות אחרי הסרט ואז אני מגיע לפעם הבאה שוב עם רצון לחזור למקום הכי כיפי.
פעם שמעתי שהדבר שהמחלה הכי אוהבת זה חושך. שאף אחד לא ידע ומזה היא לוקחת את הדלק ולכן חלק חשוב ביומן מסע הוא ההוצאה לאור להתחיל לדבר ולהתעסק עם הדברים שלא נעים לכתוב. ..
לי מה שעזר הוא לא ללחוץ . אני השתדלתי לעשות הכל לאט כל פעם שהרגשתי שאין לי עדיין מספיק כלים הוספתי עוד דבר עוד כלי עוד גישה( שים לב שלא תהיה עם שאננות וגם שיהיה קו אדום ברור שלא משנה מה קורה ממשיכים לבא) . כדאי גם בסמוך לנפילה יום יומיים לא להתעסק ורק אחר כך לעשות חשבון נפש.
שיהיה המון בהצלחה !!
ואם ברסלב אז אין יאוש!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81595

שלום חברים.

יום חמישי, לאחר שהגעתי משמרת לילה, נכנסתי לישון. ולאחר כמה שעות, הייתה לי נפילה מאוד כואבת, ואני אסביר.

דבר ראשון, אני כאילו זוכר את זה כחלום. זוכר כמעט כל פרט אבל מרגיש וזוכר שזה היה מתוך שינה.
הגעתי לאומנות כאילו מתוך חלום עד לנפילה, שרק ממנה התעוררתי למצב שבו היה לי צער גדול על בנפילה ועל איך ולמה, למען ה' זה קרה מתוך שינה. באתי בראש הכי נקי לשינה הזאת ולא יודע איך זה קרה. מבאס.

דבר שני.
אני מדמיין לאיזשהו תפקיד ביטחוני. ואני מרגיש שכל נפילה, מרחיקה אותי מלהגיע למטרה הזאת והתפקיד הזה. כבר עברתי מיונים לכמה תפקידים. ושום דבר לא הלך. וכל פעם כאילו הקב"ה אומר לי. נפלת - לא מגיע לך להתקדם.
כל פעם שאני נופל אני מרגיש את זה.
במיוחד עכשיו. אני לפני גיבוש, וכל נפילה אני מרגיש שבגללה אני עוד יותר לא הולך להצליח ולעבור את זה.
זה מתסכל וגם מרגיש שאיכשהו, מביא לעוד נפילות..

מקווה ליום נקי מחר.
שבוע טוב וחודש טוב.
חודש של נקיות.
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: מסע בדרך להחלמה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81596

רוצה לזכור שהקב"ה אוהב אותך, ואותי, גם בנפילות. גם בלמטה הוא לא עוזב אותנו. לא מתייאש מאיתנו.
לילה טוב
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן