ברוכים הבאים, אורח

לעולם לא אתיאש!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לעולם לא אתיאש!!! 3133 צפיות

לעולם לא אתיאש!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #79998

• אוראל
  • חבר חדש
הפעם הראשונה של הייתה כשהייתי ב 16...
ואז נחשפתי לפורנוגרפיה.
אני שונא להפסיד ואני שונא להרגיש חלש!!! ולכן בערך חודש לאחר מכן אמרתי לעצמי שאני אצליח שלושה ימים בשמירת הברית ולאחר מכן שבוע ולאחר מכן שבועיים.
לקח לי בערך 4 חודשים לעשות 3 ימים נקיים.
ואז לקח לי עוד שנתיים ושש חודשים כדי לשמור את הברית למשך שבוע...
כמעט כל פעם שנפלתי הבטחתי לעצמי שזאת הפעם האחרונה ולא הסכמתי להתייאש!
אני עכשיו לומד בישיבת הסדר ואני ב 19.
דיברתי על הנושא הזה עם הרבה אנשים.
התחלתי את תוכנית 12 הצעדים.
ולמרות הכל השיא שלי הוא רק שבוע.
כל יום הוא מאבק וכשאני נמצא בבית זה כמעט בלתי אפשרי, זה מפריע לי בעבודת ה', זה מוריד אותי מבחינה נפשית- אני חלש!!! , נמאס לי מזה ואני רוצה לנצח!!!!!!!. התקנתי סנן לאינטרנט, ניסיתי את שיטת tapsic, דיברתי על זה עם אנשים, הקפתי את עצמי במשימות כדי שאני אפסיק לחשוב על זה.
ולמרות הכל...מתברר...שלמרות שאיני מתיאש אני קטן וחלש וכל יום אני אומר שהפעם זאת הפעם האחרונה אבל.......אין התקדמות.
למרות ששמתי חסימה לטלפון עדיין אני זוכר את כל הדברים שראיתי ואת כל הדבר ים שקראתי. והמחשבות לא מפסיקות.

נמאס לי מזה ואני צריך עזרה להביס את היצר הרע ולנצח אותו!!!
בבקשה תגיבו ותעזרו לי
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי אוראל.

תגובה: לעולם לא אתיאש!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #80011

ברוך הבא חבר יקר.

איזה יופי שאתה כותב כאן, זה לא ברור מאליו.

כתבת שהתחלת את תוכנית 12 הצעדים, אשמח אם תספר לי מה כוונתך?
האם אתה משתתף בקבוצות חיות? טלפוניות?

אם אתה סובל מהתאווה ואתה כבר לא רוצה ומצד שני אתה גם לא מצליח להתמודד מולה, הפתרון שעובד לי זה עבודת הצעדים שמצילה לי את החיים בחסד אבא אוהב.

אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל: matchilshuv@gmail.com, או בפרטי, ואשמח לעזור לך להתקדם הלאה בפתרון.

אוהב אותך מאד
"מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לעולם לא אתיאש!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #80015

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא למקום מציל חיים, הגעת למקום הנכון, ובעז"ה תמצא את הדרך שלך להחלמה, צריך קצת סבלנות אבל זה משתלם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לעולם לא אתיאש!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #80024

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא. אשריך שאינך מתייאש. תמשיך הלאה. אני בטוח שהיושב במרומים רואה את המאמצים שלך ויעזור לך. ובקשר להשתדלות: כתבת שהקפת את עצמך באנשים. זה באמת אחד הדברים שהכי עזרו לי. תשתדל להיות איתם בקשר רציף. השם יברך אותך. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן