ברוכים הבאים, אורח

הספירה שלי
(0 צופה) 

נושא: הספירה שלי 81134 צפיות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 1 חודש #87393

אהבת חסד כתב on 19 אפר' 2016 21:37:
רציתי להתקשר לחברים החדשים שרכשתי בקבוצה אתמול, אבל לא היה לי נעים כל כך, רק הכרתי אותם וישר הם נכנסים לחדרי חדרי.

מה שעובד לי כשאני לא רוצה לעשות פעולות, זה קודם כל, לא לחכות ליום שאני כן ירצה לעשות פעולות כי כנראה זה לא יקרה, אלא אני מוותר על הפחד ועושה פעם אחת את הפעולה שקשה לי לעשות ומתמקד ב"רק להיום" ולא חושב על זה שעכשיו כל החיים אני יצטרך לעשות טלפונים. אח"כ נהיה יותר קל לעשות טלפונים.

- - - - - - - - - - - - - - -

אהבת חסד כתב on 19 אפר' 2016 21:37:
מקווה שה' יכוון אותי לספונסר או עוד חבר טוב. שיתן לי מספיק נכונות לקבל על עצמי בלי בושה אחד כזה. בלי ספקות. בלי מניעים אחרים.

הייתי ממליץ לך מה שאני עשיתי, אחרי שעליתי על דרך והייתי בקשר עם חברים (עוד לפני שהגעתי לקבוצות החיות), לקחתי ספונסר (לא מהאיזור שלי) וביקשתי ממנו שידריך אותי בהתחלה, וזה מאד עזר לי בתחילת הדרך, עד שמצאתי ספונסר מהאזור שלי.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87505

בוקר טוב,

היה לי מאד כיף לדבר איתך אתמול. תודה רבה לך.

אני מאחל שתזכה להתקדם הלאה, ותזכה לקבל את מה שאני מקבל בתוכנית. אלוקים אוהב את כולנו. וכמש"כ בספר הלבן (עמ' 119) "אלוקים ללא ספק בעד הסקסהוליסטים".

פסח כשר ושמח!!!

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87506

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
איזה כיף לקבל ממך כזו תגובה על הבוקר!
תודה רבה! גם אני נהניתי מהשיחה. בוקר טוב נקי ופורה לך ולכל עמ"י.

ערב פסח לפני 8 שנים #87508

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
ערב חג הפסח תשע"ו:
תאריך נחמד להתחיל ספירת נקיות, אבל בכלל לא תאריך נחמד לסיים אחת כזו 

תגובה: ערב פסח לפני 8 שנים #87509

אהבת חסד כתב on 22 אפר' 2016 06:31:
ערב חג הפסח תשע"ו:
תאריך נחמד להתחיל ספירת נקיות, אבל בכלל לא תאריך נחמד לסיים אחת כזו 

אוהבים אותך.

בשבילי הסקסוהליזם שלי זה הזדמנות להתקרב לאלוקים, כי אני לא יכול להתמודד עם המחלה שלי ובשביל להיות נקי אני שוב ושוב פונה ומתחבר לאלוקים, כמה נפלא הוא בערב פסח לפנות ולהתחבר לאבא שלנו. תסתכל על זה מהכיוון הזה. בהצלחה.

חג שמח 

תגובה: ערב פסח לפני 8 שנים #87513

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
הלילה יוצאים ממצרים. בע"ה!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87514

מזל טוב... איזה עיתוי..

שנזכה לצאת ממצרים

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87516

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
תודה לכם חברים.. איזה עידודים...

אהבתי גם את התגובה שלך, אב"ה, פעם ראשונה שאני חושב בכיוון של מזל טוב...

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87546

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
adam1 כתב on 19 אפר' 2016 22:38:
אוהבים אותך, אני מתפלל לאלוהים שיתן לך נכונות לעשות פעולות בשביל לצאת מהבוץ.

כנראה שהתפילות לא התקבלו. אולי מחר. 
אולי מה שנכון לי עכשיו זו קצת סבלנות... לקבל... לשחרר...

אני רוצה להרגע מהמירוץ לרגע.. להפסיק לחשוב "נקי או לא נקי". להפסיק לשתף בקבוצה "נקי יום וחצי" ולחשוב על המילים שעתיים וחצי לפני (ואח"כ לשתף בקול רועד כאילו זו הפעם הראשונה שלי) אני יכול לסחוב עוד?...
בא לי שלווה ואני לא מוצא אותה לא כאן ולא כאן (ואולי גם לא כאן...)

יום נקי? נמאס לי כבר לחשוב ע"ז..

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי אהבת חסד.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87567

מזדהה...

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87572

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
אוהב...

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87587

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
יום רגיל ונחמד עבר עלי. סיעתא דישמיא בהרבה מאד מקרים ברוך ה'.
מצד שני, אני קצת חוזר אחורה בענייני ההרגשות - שאף אחד לא מבין אותי, שאני לא מתאים לעולם הזה, שאני לא שווה (-נחות) חברתית.

אני מתעצל לעבוד על עצמי והקשר שלי עם אלוקים. בא לי להיות אלוקים ומלך של עצמי (כמו שמוזכר בספרות).  אין לי כח לעבוד על עצמי אפילו אם מדובר בסה"כ בקבלה שלי את עצמי כמו שאני. בא לי להוולד עם פגמי אישיות יותר "קולים" מהפגמי אישיות שלי היום...

עבר עלי יום נקי. מבקש שלווה, הכוונה והתרת הספיקות.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87609

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
אני מת כבר לחזור ללימוד.
מרגיש בזבוז זמן נוראי כשאני לא לומד. אני מרגיש שאני מבזבז את החיים שלי כשאני לא לומד.
אבל כמו תמיד, כאילו מתוך שינה, הימים עוברים ואני לא עושה כלום! בסוף אני מסתכל אחורה ומת מתסכול כמה אני מבזבז את ימי על פני האדמה כאן.
אני רוצה להיות שקוע בזה, להרחיב את הידע, לעשות מזה "מטעמים".

לא יודע אם מה שמפריע זו תאווה. מה שבטוח שהיא הראשונה שבגללה הפסקתי ומאז תמיד קשה לי לחזור.

אם יש למישהו עצה אני מאד אשמח

............

היום עובר ברגיל. התעייפתי מהמלחמות בתוך עצמי, מהחפירות וההתלבטויות הקשות. אולי הגיע הזמן פשוט לצעוד קדימה לפעולה..

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87610

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה עם הרגשות שלך. עצה לא אוכל לתת לך כי גם אני מחפש אותה......
גם אני מרגיש כמוך, גם אני מרגיש שאני מבזבז את החיים שלי. שבע שנים בכולל ולא יצאתי עם שום דבר בידיים חוץ מכמה חבור'ס מוצלחות.
לדעתי זה כן התאווה, כי התאווה אצלי היא לא רק התאווה אלא הרצון המעצבן הזה לברוח מכל מה שאני רוצה ומרגיש צורך לעשות
משתתף בצערך. אוהב.
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #87611

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
מצחיק איך שקבעתי לעצמי הספקים לכל יום, מבחנים בהלכה ועוד תכניות חשובות להיות תלמיד חכם חריף ובקי, והנה אני היום באותה משבצת.

אגב, אהבתי מאד את התובנה שכתבת -

לדעתי זה כן התאווה, כי התאווה אצלי היא לא רק התאווה אלא הרצון המעצבן הזה לברוח מכל מה שאני רוצה ומרגיש צורך לעשות

תודה על התמיכה. אוהב בחזרה..
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן