ברוכים הבאים, אורח

קדימה למסע!
(0 צופה) 

נושא: קדימה למסע! 64575 צפיות

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78180

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
קדימה היקר!
אין הוקוס-פוקוס בנושא הזה.
יום ועוד יום, ולאט לאט מתחילים להרגיש הקליפה מתחילה להתקלף.
לאט, אבל בטוח!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78221

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה מושי!
קשה כי רוצים לעשות את זה מהר ולהרגיש שינוי אך צריך לזכור לאט לאט שזה לוקח זמן..
אתמול היה לי סיטואציה קשה ברחוב ומעדתי והרגשתי איך כל התאווה ממלאת אותי בהרגשה כל כך כיפית מהעבר וזה גם עשה לי סבל אך ב"ה הצלחתי לעצור את זה ולא לתת לזה להידרדר
אני חושב שאני שם לב שלפנות לתאווה אני ב"ה די מצליח אך כאשר היא פונה אלי זה כבר הרבה יותר קשה.. כאשר היא לא מולי אני עוד נמצא בשפיות מצליח לעמוד בגדרות שאני שם לעצמי, ב"ה אני מצליח מבחינת אינטרנט ואוננות אך מראות שבאים אלי פתאום ברחוב וכו' ממש קשים לי. אני מנסה להכין את עצמי אך עדיין לא פשוט..
אנא ה' תעזור לי שאני יצליח להיות עוד נקי! שאני יצליח לחזור לשפיות!
שיהיה לכולנו בהצלחה!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78225

• מושי
  • דירוג פלטיניום
אני מבין את הקושי שלך, כי גם לי יש את אותו קושי.
להסתובב ברחוב במקום הומה אדם - זה גהינום בשבילי!

מה שעוזר לי בד"כ, להשתמש בדמיון, שיש לי תפקיד "לנטרל" מחבלים.
ובשונה מתפקיד רגיל כזה שצריך "לפקוח עין" התפקיד שלנו הוא בדיוק להיפך "לעצום עין".
ולפעמים אפילו מדמה כאילו אני מחזיק אקדח טעון ביד מול המחבלים שבאים מולי ורוצים לפגוע בי חלילה.
מצחיק, אבל עוזר לי...

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78266

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
מעניין מושי בעז"ה אנסה..

אז הסופ"ש האחרון עבר עלי ב"ה ברגיעה מיוחדת..
אני מרגיש שאני עושה הרבה פעולות בשביל לא להיות מאותגר ע"י התאווה.
אולי זה סוג של בריחה אך אני יודע שלהיות איתה באותו זירה אני כרגע לא במצב טוב אז אני מנסה כמה שיותר לנסות לעקוף אותה..
עדיין לצערי מרגיש שאני סוג של אורח שבא פה ושם לתכנית ואני חושש מזה, בעז"ה אני אשתדל להיות יותר באתר ויותר לקרוא במדריך.
תודה לך ה' על הימים המפוכחים!!

שיהיה לכולנו בהצלחה והמון סבלנות!!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78274

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קדימה הלאה כתב:

עדיין לצערי מרגיש שאני סוג של אורח שבא פה ושם לתכנית ואני חושש מזה,

לפי התגובות שלך באתר, אתה כבר ממש משלנו, תרגיש פה בבית, ומחכים לכל תגובה ושיתןף בפורום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78329

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
תודה אבי . מקווה להרגיש גם ככה. אתמול לצערי לא הייתי בפורום.
אני עובד על זה שלהיות באופן יום יומי ולהכניס את זה לסדר חשיבות שלי ביום .
ב"ה עבר אתמול יום נקי. הקשבתי פעם ראשונה לקבוצה הפתוחה של יום ראשון והיה מדהים. תודה לך נתן במתנה.
כרגע אני מרגיש שאני בסדר מצד להימשך ברצון לאתרים וכו' אך דברים שבאים בהפתעות לא פשוטים . עוד לא מצאתי את המשהו שיעשה לי שינוי אך אני מתנחם שאני באתר ולאט לאט מתקדם במדריך .
אני מרגיש שיש לי הרבה פגמי אופי שדומים לאנשים שעושים את תכנית 12 הצעדים. מקווה להתחיל לפעול ולעשות איתם עבודה...
אז זהו לבנתיים מקווה שיהיה לכולנו החלמה!!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78370

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום!
היום היה לי אירוע בלילה שקצת טלטל אותי אך ב"ה בזכות שיתופים ועצות של חברה למדתי כיצד לגשת לדבר.
אז בלילה האחרון היו לי חלומות ובעקבותיהם קרי לילה הרגשתי שאני כן מודע ונמשך אך כאילו קצת בולם את זה ,מתוך החצי מודעות קמתי אך היה קצת מאוחר.
כאן היה לי 2אופציות לחשוב על זה הרבה ולהעלות יאוש ואיך להימנע ולהידרדר וכו' אך ב"ה החלטתי לא לתת לזה יחס בכלל התקלחתי והשתדלתי לשכוח מהעניין כי אני כרגע מנסה להתמקד בדברים המודעים שאניעושה.
קרה עוד משהו נחמד שהרגשתי טוב שב"ה אני נקי זמן מה ולא הז"ל .
המשך היום עבר בצורה טובה קראתי במדריך והשתדלתי להכין את עצמי לקראת הרחוב. עלו פנטזיות באמצע היום אך ב"ה עבר .
מקווה להצליח להתקדם בהחלמה. לילה טוב!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78371

• מושי
  • דירוג פלטיניום
קדימה היקר!
כמו ש'טהרני' כבר כתב לאחרונה, שקרי הוא סימן שהתאווה מתחילה לחזור למקום הטבעי שלה, ואדרבה, זה אמור לחזק אותך.
ברור, שזה אמור להיות לך כעין תמרור אזהרה לבאות, שתכין את עצמך מראש לתקופה הקרובה שעלולה להיות קשה.

יושן לגמרי, חצי ער - זה לא משנה בכלל. כל עוד שזה לא קורה בדעה צלולה. זה לא קשור ישירות למאבק שלנו בתאווה. זו יכולה להיות תאווה טבעית שנובעת מהיצר הפנימי החבוי שבתוכינו.

קדימה הטהור, אוהב אותך!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78409

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
מושי תודה רבה לך על דברי העידוד ועל החיזוק. באמת שאני חייב לומר לכם שאני שואב כח למסע בזכות התגובות שלכם! תודה רבה.
אני מנסה לקחת את זהלמקום טוב שהתאווה מנסה כרגע למצוא עוד ערוצים כדי שאני יחזור אליה כי דרך רגילה קצת יותר קשה . אך באמת גם אני מפחד ממה שיבוא כי יהיה לי קשה להתמודד מול ההעוצמות.
היום היו לי גם חלומות קשים . אני מנסה לתת לזה הפרדה בין העולם המודע)כי אני מפחד שזה יגרור למחשבה שיאלה כבר נמשכת אז תיקח מזה קצת) אני משתדל לומר שאפילו קצת זה מסוכן.
בבוקר היה לי קשה לצאת מזה אך ב"ה בהמשך היום זה כבר יותר נרגע. היוםבב"ה נכנסתי למדריך וקראתי בו ובעז"ה אני חושב שבקרוב אעלה רמה בהתמודדות.
מקווה שיהיה עוד יום נקי.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78464

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום וערב טוב לכולם!
הסופ"ש האחרון עבר בצורה ניסית . היה לי ממש קשה ברחוב בקטע אחר.
מעדתי . היה לי ממש נורא עם המבטים אני אומר לעצמי לא אל תסתכל מחזיק כמה שניות ושוב לא מצליח. זהו הגעתי למסקנה בתחום של הרחוב אני פשוט חסר אונים.
חסר אונים מול זה פירושו שאני לא יכול להתגבר על זה ולעשות מה שאני רוצה . פשוט זה שולט בי. מקווה להצליח לצאת מזה בעזרתכם.
אני מנסה לעלות דרגה בהחלמה.
אה וב"ה אני עדיין נקי.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78505

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום! אתמול היה לא פשוט היה לי מעידה בסרטונים-אז כך שהתנפץ לי החשיבה שמול סרטונים פחות קשה לי. אני מרגיש שאני לאט לאט נמשך לתאווה כל פעם עוד קצת אומר לעצמי זה לא בסדר מסתכל ואז מכחיש שזה לא נורא אחר כך כואב שהסתכלתי ומתיר לעצמי את זה כי גם ככה לא הצלחתי בזה פעם שעברה וככה זה הולך ומחמיר. היום קמתי מחדש מנסה לשכוח את מה שהיה ולהתמקד רק בהיום. ב"ה הצלחתי להשיג גישה למייל היומי אז מקווה להצליח להתמיד בו. היום קראתי על הזכות שיש לנו שהגענו למקום הזה וצריך לנצל את הכלים שיש כאן.
אוף רוצה כבר להיות בתהליך רציני אך נרתע מצעדים דרסטיים. מקווה לעבור את היום בשלום.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78518

• מושי
  • דירוג פלטיניום
היום האחד זה הצעד הדרסטי! - לא הגזמה ולא 'חיזוק'.
אמת לאימיתו!
לך לספר לעצמך לפני זמן לא רב, כשעדיין לא גילית את האתר הנפלא הזה. האם היית מצליח לעמוד מול פיתוי אמיתי אחד? אולי רק אם הרגשת 'שובע'. אבל אם לא - היית מחליק בצ'יק!
ועכשיו, מחזיק יום ועוד יום ועוד יום!
זה לא דרסטי?
אולי אני טועה...

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי מושי.

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 6 חודשים #78569

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
תןדה רבה מושי! ואוו מה שכל תגובה יכולה לעשות !
אתמול ב"ה עבר ביותר שפיות. לא מבין מה נותן לי הכוח כך שברגע שבאה התאווה אין לי מושג מה לעשות ואיך לעבור בשלום. יודע רק דבר אחד בעז"ה בסוף נצליח לצאת מזה. סוף כל סוף לקחת את העניין ברצינות לנסות לצאת מהעניין בצורה רצינית לעומק לא לומר די נמאב לי מהיום אני נקי לא לעשות עם זה כלום ומחר או מחרתיים או אפילו שבוע אחרי ליפול ושוב להיתבאס.
קצת קשה לי עם הגישה של התוכנית אך זה מה יש, בשיטות שלי זה לא עובד אז אני מוכן פשוט לתת לכם להוביל אותי אל הפיכחון.
מקווה לראות את האור . שיהיה המשך יום נקי!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78616

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום! אז ככה הימים האחרונים עברו עלי בצורה ממש לא פשוטה היו הרבה טלטלות וכמה מעידות אבל ב"ה זה עבר בשלום. למדתי משהו חשוב מהתקופה לפעם הבאה ומקווה שאני אצליח לזכור ולהפנים לפעם הבאה. בסוף זה עובר. הנה אני עומד אחרי זה והתאווה לא נמשכת לעולמים. בפעם אשתדל פשוט לשבת ולסבול או פשוט לשבת ולהתפלל שה' יקח ממני את התאווה ויעזור לי לעבור את היום בנקיות. כרגע אני מחפש מאיפה לשאוב כוחות לפעם הבאה. שיהיה המון בהצלחה!

תגובה: קדימה למסע! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78618

• מושי
  • דירוג פלטיניום
אוהב אותך.
חיבוק. חזק!

= = =
גם היום, רק להיום.

זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן